Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-10-2006, 16:15   #1
Banned
 
Reputacja: 0 Rhamona nie jest za bardzo znany
[Wampir:Sabat] Rekrutacja

Zapraszam na sesję w Wampira: Sabat.

Potrzebuję 3-5 graczy.
Proponuje podstawowe klany sabatu + odszczepieńcy poszczególnych podstawowych klanów Camarilli.

Gracze będą należeć do jednej sfory.

Będę starała się nadać przygodzie mroczny klimat wpisany w wątek polityczno-detektywistyczny, ale nie ukrywam, że większość będzie zależało od was. Pojedziemy maksymalnie storytelingowo z nastawieniem jednak przede wszystkim na przygodę.

Wymagam od graczy minimum jednego posta na dzień (pomijając weekendy). Będzie to przygoda dynamiczna - zakładam, że góra po miesiącu przy powyższym załorzeniu powinna się skończyć. Jeśli gracze wykreują sobie wątki poboczne i będzie się podobało zakładam ciąg dalszy.

Proszę pod spodem zamieszczać swoje postacie wg schematu.

Kod:
(obrazek postaci)

Imię: Klan: Pokolenie: Rola: Postawa: Ścieżka: Wygląd: Opis na ok 5 linijek
Do mnie na PW prześlijcie postać zrobioną według normalnej karty postaci. To się również tyczy Historii Postaci na przynajmniej na 3 kartki w Wordzie (im więcej tym lepiej)
Nie wiecej niż 4 kropki na jeden Atrybut/ Zdolność/ Dyscyplinę, nie większy niz na 2 status, 25 Punktów Wolnych, 6 kropek w dyscyplinach.

Zapraszam
 
Rhamona jest offline  
Stary 31-10-2006, 18:21   #2
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 106 Solfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znany


Imię: Carlos Omar
Klan: Lasombra
Pokolenie: VIII
Rola: Handlowiec / Przedsiębiorca
Postawa: Wizjoner
Ścieżka: Harmonii
Wygląd: Wysoki, silnie zbudowany mężczyzna koło 30. Ma długie, czarne, krucze włosy z gdzie niegdzie rozłożonymi wyblakłymi, białymi i srebrnymi plamami, brązowe, żelazne oczy, ciemną, śniadą karnację. Cera bardzo przypomina negroidalną, lecz posiada wiele rysów egzotycznych i europejskich, co tworzy czarującą mozaikę. Zazwyczaj można go spotkać w czarnym garniturze i białymi spodniami lub w białej koszuli i czarnych sztruksach.
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline  
Stary 31-10-2006, 20:43   #3
Banned
 
Reputacja: 0 Rhamona nie jest za bardzo znany
Mam już 4 potencjalnych graczy, ale z uwagi na to, że jeszcze nie zamieścili rysu postaci Rekrutacja jest wciąż otwarta.

Opis Miasta:

Miasto X

Nazwa miasta nie ma znaczenia.
Jest to typowe miasto Stanów Zjednoczonych umieszczone w całkiem sporej aglomeracji na północy kraju. Kilka mniejszych miasteczek w pobliżu. W sumie jakieś 1,5 mln w mieście, przy czym 3 mln mieszkańców wraz z aglomeracją.
Miasto położone jest na terenia pagórkowatym, nieopodal są wielkie pokryte śniegiem góry. W mieście jest pełno parków, skupisk drzew, alejek. Niedaleko znajduje się spory rezerwat przyrody, który ściągą rocznie miliony turystów. Jest to wizytówka miasta. Często na pocztówkach spotyka się obrazek wilka. Nazywane jest "Szmaragdowym Miastem", ponieważ w górach mieściła się kopalnia szmaragdów. Obecnie jest nieczynna i z niewiadomych przyczyn zamknięta dla zwiedzających.
W okolicy mieści się też kilka większych miast (poniżej 400 tyś mieszkańców). W jednym z nich znajduje się główne lotnisko, czwarte co do wielkości w Stanach. Poza tym są jeszcze dwa inne, mniejsze i kilka prywatnych. W sąsiedztwie mieści się też wielki kompleks firmy farmaceutycznej, oraz kilka dużych fabryk sprzętu medycznego. Jest też mnóstwo mniejszych fabryk i przedsiębiorstw. Jednak jednym z głównych źródeł zatrudnienia są doki wraz z wielkim portem przeładunkowym. Linia brzegowa jest strasznie długa. Znajduje się tam mnóstwo małych prywatnych portów. W większości jest to teren luksusowych posiadłości.

Teraz coś o samym mieście.
Centrum miasta to oczywiście wieżowce. Masa drapaczy chmur rzucających cień na miasto. Miasto dzieli się na kilka większych dzielnic. Północna, Południowa i Zachodnia.

Zachodnia to głównie przemysł. Jest to mało zamieszkana dzielnica. Wszędzie dookoła widać zardzewiałe cienie dawnych wspaniałych fabryk, walcowni metalu, hut. Rzadko kiedy ktoś się tam kręci, policja jeśli jest to tylko prywatna, i chroni tylko magazyny i miejsca firm, które przejęły część tych terenów.
Południowa to głównie typowe dzielnice mieszkalne oraz doki i tereny stoczni. Są tu dzielnice czarnych, Chińczyków, Irlandczyków, Polaków, Włochów . Czarny rynek rozkwita. Jeśli chcesz załatwić cokolwiek nielegalnego to przychodzisz właśnie tu. Policja oczywiście tu jest ale siedzi tylko we własnych dzielnicach i przeważnie pomaga przestępcom. Znajduje się tu najmniejsze państwowe lotnisko. O dziwo jest dobrze utrzymane i nie niszczone przez mieszkańców.
Dzielnica Północna to praktycznie dzielnica korporacyjna. Policja jest niemal na każdym rogu. Bardzo łatwo zostać zaczepionym i zabranym na komisariat na przetrzymanie za sam wygląd. Ludzie przeważnie chodzą tu pod krawat ubierają się u projektantów mody. Mało kto jeździ samochodem. Pracuje tu kilka linii Naziemnej Kolejki Magnetycznej, dodatkowo bardzo dobrze rozwinięte jest metro. Komunikacja miejska na bardzo wysokim poziomie. Działają też Heli-taksówki. Budynki są przeważnie kilkunastopiętrowe z lotniskami, basenami. Każda mniejsza dzielnica doków jednorodzinnych ma lotnisko. Niektórzy mają nawet własne zamiast trawników.

c.d.n.
 
Rhamona jest offline  
Stary 01-11-2006, 14:09   #4
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 751 Lhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwu


Imię: Ananke (Annabell Mayfair)
Klan: Toreador Antitribu
Pokolenie: IX
Rola: Kolekcjoner
Postawa: Sędzia
Ścieżka: Honoru
Wygląd: Dość wysoka <około 174 cm> o smukłej, pozornie kruchej budowie ciała.
Długie czarne faliste włosy opadają jej zazwyczaj swobodnie na ramiona i spływają ciemną falą na plecy. Niezwykłe, intensywnie ciemnoniebieskie oczy potrafią być zachwycająco urocze jak równie zimne, jak fragmenty błękitnego lodu, straszne.
Jej uroda czasem zdaje sie niemożliwie idealna, ale kryje sie pod nią...na pewno nie lalka.
Gładką, jasną cerę nadal ozdabiają urocze rumieńce.
Ubiera się z wdziękiem, praktycznie nie nosi fabrycznych, kupowanych w sklepach ubrań, wszystko co nosi jest szyte na nią.
Nasycone czerwienie, szkarłaty, zielenie i fiolety to jej najczęściej preferowane kolory.
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline  
Stary 01-11-2006, 23:50   #5
 
Vertigo's Avatar
 
Reputacja: 0 Vertigo ma wyłączoną reputację


Imię: Jatagan
Klan: Brujah
Pokolenie: IX
Rola: Buntownik
Postawa: Fanatyk
Ścieżka: Człowieczenstwo (wzglednie Kaina)
Wygląd: Niech nie myli was ciemna twarz o wrecz przyjemnych rysach, niech wasz oddech nie bedzie spokojny w jego towarzystwie, nie daj Bóg nie odwracajcie sie plecami do czarnych oczu, ktore widzialy jak rece jego sa tworcami zbrodni gorszych i masakrycznych bardziej niz sam sabat w swej morderczej naturze. Niechaj jego szyk i nienaganny styl nie zwiedzie was od tego kim na prawde jest Jatagan.
 
__________________
Ostatnie zgrzytanie zębow
Ostatni grzeszników płacz
Ostatnie modły kapłanów
Na wszystko przyszedł juz czas...
Vertigo jest offline  
Stary 02-11-2006, 10:51   #6
Banned
 
Reputacja: 0 Rhamona nie jest za bardzo znany
Proszę bardzo - Karta Postaci

Kod:
Imię: Klan: Pokolenie: Rola: Postawa: Natura: Atrybuty  7/5/3
Fizyczne: siła , zręczność , wytrzymałość , 
Społeczne: charyzma , manipulacja , wygląd , 
Umysłowe: percepcja , inteligencja , spryt  ;

Zdolności 13/9/5
Talenty: 
Aktorstwo , Autorytet , Bójka , Cwaniactwo , Czujność , Empatia , Przebiegłość , Uniki , Wysportowanie , Zastraszanie ;

Umiejętności: 
Broń Palna , Etykieta , Krycie się , Muzyka , Naprawa , Oswajanie , Prowadzenie , Sztuka przetrwania , Walka wręcz , Zabezpieczenia ;

Wiedza:
Biurokracja , Finanse , Informatyka , Lingwistyka , Medycyna , Nauka , Okultyzm , Polityka , Prawo , Śledztwo ;

Inne: Dyscypliny: 6

Pozycja: 5

Charakter: 7 Nieczułość , Instynkty, Morale  

Ścieżka: 2 za 1

Siła Woli: 1 za 1

Punkty Wolne: 25
Prosze sobie kopiować


PS do Lhiann : Z tych Mayfair? :>
 
Rhamona jest offline  
Stary 02-11-2006, 11:35   #7
Banned
 
Reputacja: 0 Rhamona nie jest za bardzo znany
Miasto X

Słowo o śmiertelnikach.

Miasto jest bardzo podzielone z jednej strony bieda i bezprawie, wysoki wskaźnik zabójstw a z drugiej obrzydliwie wysoki standard życia, zapewnienie wszelkich wygód, niemal zerowy wskaźnik przestępczości. Jednak to tylko pozory. Rzeczywistość jest zupełnie inna i do tego namiętnie kształtowana przez Magów. Miasto przeżera wciąż rosnący konflikt między Technokracją a Magami Tradycji. Czasami przeradza się w otwartą wojnę, liczne manifestacje, czy akcje antyterrorystyczne pojawiają się w histerii tego miasta.

Technokracja, to Północna część miasta. Ludzie to maszyny. Zaprogramowani aby tworzyć całość, rozwój jest niepohamowany, wszyscy ubierają się podobnie, myślą podobnie, działają podobnie, ludzie są puści (Equlibrium). Jednak mimo wszystko pojawiają się jednostki, które nie zgadzają się z tym. Chcą sami decydować o sobie, być sobą, być indywidualnym. Jednak nie jest to łatwe. Wszystko się dzieje przez pryzmat bogactwa i nacisków społecznych. Ci ludzi szukają w zakazanych miejscach silnych emocji i wrażeń. Zlecanie morderstw i przyglądanie się temu, perwersyjne zabawy, zbiorowe orgie, mnóstwo nowoczesnych narkotyków to jest coś co ich przyciąga. To ustabilizowane społeczeństwo jest wewnętrznie trawione przez zepsucie i rozkład. To w śród tej grupy społecznej wampiry wyszukały sobie najłatwiejsze pożywienie - Blood Dolls. Bogate dzieciaki, które udają wampiry.

Z drugiej strony miasta. Spotykamy się z całkowitym przeciwieństwem. Ludzie trzymają się razem, liczą się tradycje i wartości jak honor i przyjaźń. Liczą się ludzie. Każdy martwi się o siebie jednak zawsze może liczyć na rodzinę. Każda dzielnica czymś się cechuje. U Czarnych można kupić prochy i broń, Irlandczycy to głównie hazard i prostytucja (chociaż ona w sumie jest wszędzie), włosi to przemyt i mafia (ona też jest wszędzie tylko pod różnymi nazwami). Wszyscy mają jakieś własne interesy i raczej nikt nie wchodzi na obcy teren. Ludziom wbrew pozorom żyje się dobrze. Na swoim terenie czują się bezpiecznie (Gangi Nowego Jorku). Jednak i tu jest druga strona. Nie wszystkim podoba się taka sytuacja. Pojawiają się ludzie z ambicjami, którzy chcą się wybić ponad innych. Zaczynają robić interesy nie patrząc na ludzi, wyzysk i ucisk to źródło władzy. Łatwo nawiązują kontakty w bogatych dzielnicach i są przez nich wspierani.

Słowo o nieśmiertelnych

W tym wszystkim żyją oczywiście wampiry. Dla nich nie ma podziału na dzielnice. Jednak głównym obszarem ich działań jest centrum. Jest to teren neutralny dla Magów. Za to miejsce rozgrywek dla wampirów, chociaż jedni drugim rzadko wchodzą w drogę.

W mieście najsilniejszym, ale zarazem najmniej licznym klanem jest Lasombra. Cały Sabbat trzymany jest twardą ręką Antonio Vallejo, który został tu delegowany przez Regenta po udanym ataku na Atlantę. Niektórzy twierdzą, że to dla niego kara. Prawda jest jednak, że Antonio bardzo dobrze sprawdza się jako Arcybiskup Miasta X.
W mieście jest też kilku silnych Biskupów. Krewny Lars Sveengarda - Beniamin Kraken z klanu Tzimiske, mało kto go widział, ale chodzą słuchy że jest przyjacielem Antonio Vallejo. O dziwo klan Torreador również jest w mieście bardzo silny i liczny. Biskupem tego klanu jest Jaen-Marc D'Urban silnie powiązany z ogólnie pojętą sztuką. Nie ukrywa swojej wrogości do Beniamina, co ktoś już dawno powinien wykorzystać. To z jego ust wydało się, że Kraken "Potwór" zakochany jest w muzyce, po tym incydencie wszyscy spodziewali się że Kraken wyzwie Jean-Marca na Monomancję, nie stało się tak ale to wystarczyło aby Biskup Klanu Torreador choć na chwile zamilkł. Tremere współpracują z Arcybiskupem. Paladynem tego klanu, który już dawno zasługuje na miano Biskupa jest Vincent Marconio. Tremerów jest zaledwie czterech i wszyscy skupiają się głównie na utrzymywaniu pokojowych stosunków z Magami Tradycji, co z oczywistych powodów nie wychodzi za bardzo. Ventrue jednak cieszą się, że mają ich z głowy.
Ventrue i Brujah to przede wszystkim silny w mieście Ruch Lojalistów. Utrapienie biednego Vallejo. Lojaliści zrzeszają Caitiff i starają się też oficjalnie przyłączyć też klan Gangrel, ale odkąd Vallejo zajął się miastem Ventrue mają spore kłopoty z własnymi interesami, więc plan ekspansji został chwilowo odłożony na lepsze czasy. Przywódcą Lojalistów jest Alex, jego imię skromnie brzmi, ale to podobno stary Kainita, który przybył do miasta aby uciec przed swoimi problemami z Sabatem z północy Kanady.
Reszta klanów to głownie Sabatnicy zrzeszeni w liczne Sfory.

Co miesiąc odbywa się 'impreska' u Arcybiskupa w jego posiadłości Mercer Creeck, w której wszyscy biesiadują i uczestniczą w licznych Rytuałach.
Raz na jakiś czas Arcybiskup lub jeden z Biskupów organizuje hucznie obchodzone Zabawy Sabatu. Organizator imprezy odpowiedzialny jest za przygotowania, przebieg, sprzątanie i czyszczenie miejskich mediów i przypadkowych śmiertelnych gapiów.
Sabat Miasta X nie lubi wścibskich Reporterów i znudzonych Poruczników szukających sobie materiału na sławę. Wszyscy mają przykaz od Arcybiskupa aby uważać na zbyt nachalnych Śmiertelników.

W Mieście oprócz Mercer Creeck, która znajduje się na bardzo ekskluzywnej wyspie leżącej od Centrum na wschód Miasta są jeszcze dwie Sypialnie: Capitol Hill w centrum Miasta X, który z zewnątrz wygląda jak zwykły Pensjonat jakich na tej ulicy wiele oraz Hotel Palladium niedaleko największego Lotniska na południu Miasta. Wiele Sfor bardzo często korzysta z możliwości przenocowania w Sypialniach, dają one ochronę i wygodę. Od czasu do czasu miejsce Sypialń się zmienia. Ich położenie to bardzo tajna informacja, wyjawienie jej karane jest bolesnymi torturami a czasem nawet zakopaniem na wiele lat.
 
Rhamona jest offline  
Stary 09-11-2006, 19:18   #8
Banned
 
Reputacja: 0 Rhamona nie jest za bardzo znany
Ekhem

Jak tam wasze postacie? Chciałam w poniedziałek zacząć... czekam na Historie Postaci oraz kropki.

PS: Esco poprosze szablon :>
 
Rhamona jest offline  
Stary 10-11-2006, 06:40   #9
 
Esco's Avatar
 
Reputacja: 969 Esco ma wyłączoną reputację


Imię: Chris Brasco (Christian de Brasco)
Klan: Tzimisce
Pokolenie: VIII
Rola: Negocjator
Postawa: Survivor
Sciezka: Kaina
Wygląd: Sredniego wzrostu, proporcjonalna, przecietna budowa ciala. Wiek na oko 25 lat. Doskonale wymodelowana fryzura, gladko ogolony, szlachetne, europejskie rysy twarzy. Blekitne oczy spogladaja przyjaznie, budzac zaufanie. Okulary majace podkreslac ponadprzecietny intelekt. Zazwyczaj ubrany w markowe ubrania wloskich projektantow. Na oficjalne spotkania tradycyjny, brytyjski czarny frak, biala koszula na spinki i mucha. Jednym slowem - marzenie tesciowej.
 
Esco jest offline  
Stary 10-11-2006, 14:17   #10
Banned
 
Reputacja: 0 Rhamona nie jest za bardzo znany
Otworzyłam już przygodę i chciałabym abyście zaczęli edytować swoje karty i wstawiać tam co trzeba:

W polu na Historię postaci wstawcie swoją wykropkowaną postać. Historie proszę wysłać na PW - najlepiej w temacie napisac imie postaci.

To taka jedna zmiana jaką chcę zrobić w tamtym miejscu - reszta bez zmian. Pozostawcie jedynie puste pola: Umiejętności i Zdolności - możecie tam napisać coś o swoim schronieniu - chyba że zrobicie to w HP.

Wartość gotówki, którą macie pod ręką obliczycie: Mienie *1000 + 500 dolców.

Rzucałam sobie już na wasze więzi Viniculum (k10+2) czyli najmniej to, 3 najwięcej 10. Zobaczcie sobie tego efekty.

PS: Zobaczcie czy w ogóle możecie edytować swoje postacie
 
Rhamona jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:35.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166