Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-01-2023, 10:48   #1
 
Shiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Shiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputację
[Pathfinder 1ED.] Blood of Dragonscar [Level 15]


Dumny Taldor sporo się wycierpiał przez ostatnie siedem wieków. Podbój Równych Językiem pozbawił imperium jego posiadłości i boskiego mandatu, a wiele krwi przelano w bitwach z Cheliaxem, a później w Wiecznej Wojnie. Są tacy, którzy twierdzą, że najgorsze rany tych wojen nie zostały zadane przez Cheliax czy Qadirę, ale przez dziwne rzeczy odkryte w dążeniu do odkrycia czegoś, co mogłoby odwrócić losy tych wojen. W 4486 AR eksplodowała góra zwana Czarnym Szczytem, zalewając miasto Talamira lawą i popiołem. Bardowie twierdzili, że z chmur sadzy wyłonił się ciemny kształt: smoczyca Horranath. Jej ogień był mocniejszy niż jakiekolwiek czelijskie piekło, a ona łaknęła zarówno dusz, jak i złota. Większosć ludzi padło ofiarą smoka, podczas gdy inni zostały pochłonięci przez gniew wulkanu. Nikt nie przeżył zagłady Talamira. Ale jeśli tak przerażająca bestia pozostaje w górach, dlaczego nigdy nie zaatakowała miast takich, jak Dalaston ani Maheto? Wielu twierdzi, że historia smoka jest po prostu wymyślona w celu usprawiedliwienia klęski żywiołowej. Jednak jak to mówią: w każdym kłamstwie tkwi ziarenko prawdy...

* * *


W swoim poprzednim liście Marita wspomniała, że osiedla się we wschodnim Taldorze. W zeszłym tygodniu wysłała z kolei magiczną wiadomość:
„Przepraszamy, że to trwało tak długo. Ślub z Baydonem Irini w niedzielę; proszę, przyjedźcie. Gospoda "Koniec Dnia", Dalaston. Zabierzcie przyjaciół! — Marita."
Magiczne połączenie przekazywało jej szczęście i pragnienie ponownego spotkania się z wami.


Witam Szanownych!

Troszkę czasu mnie tu nie było ze względu na sprawy osobiste i rozkręcanie firmy, ale teraz na szczęście wszystko się ustabilizowało i mogę skupić sie na poprowadzeniu czegoś dla społeczności LI. Do zaproponowania mam jednostrzał dla 15 poziomowych postaci, więc dla bardzo doświadczonych bohaterów.

O co chodzi fabularnie?

Jak we wstępniaku stoi, zostajecie zaproszeni przez Maritę na jej ślub w Dalaston w Taldorze - miasteczka usytuowanego u podnóża Gór Krańca Świata. Kim jest dla waszych BG Marita zostawiam wam - może być siostrą, kuzynką, przyjaciółką z dawnych lat, dawną partnerką w awanturniczych wojażach. Co tam chcecie. W każdym razie każdy z was ją zna i oczywiście musi przyjąć zaproszenie na ślub, udając się do Dalaston. Czy znacie się fabularnie czy nie, to też możecie sami sobie poustalać, ja w każdym razie rzucę was na szlak chwilę przed dojazdem do miasteczka.

Sesja początkowo będzie raczej piaskownicą w Dalaston, gdzie BG będą musieli ustalić co i jak (a nie będzie to takie proste w miejscu, gdzie nie lubi się obcych). Potem trochę poszlajają się po pobliskiej dziczy/terenie, dungeon crawl też się znajdzie. Nie spoilerując za bardzo, będziecie mieć okazję zmierzyć się z przeróżnymi wrogami, od kultystów, przez nieumarłych... smok też się znajdzie . Nie będzie to raczej cukierkowa sesja, wasze wybory będą mieć znaczenie i swoje konsekwencje.

Przyjmę 4-5 graczy.

Level 15, bez awansów w czasie gry.

Karty mechaniczne poproszę na Myth-Weavers, fabularna część najlepiej w docu, wraz z pasującym do opisanej postaci avatarem.

Korzystamy z tego SRD.

Na atrybuty 20 punktów, tutaj macie kalkulator. Co 4 poziom (4, 8, 12 itd.) zwiększacie wartość jednej cechy o 1. Jest to stały bonus. Zwiększając cechę, pamiętajcie o zwiększeniu modyfikatora, jeśli cecha go zmieni. Zaznaczcie mi to też gdzieś na karcie, żebym wiedział, co rozwinęliście.

Na ekwipunek macie 240,000 gp.

Awatar na 200 pikseli szerokości, najlepiej rysowany i z dołączonym linkiem do wersji w większej rozdzielczości.

Rasy: Core i Featured, z Uncommon przejdą jeszcze changelingi i kitsune. Na inne rasy potrzebna moja zgoda.

Klasy: wszystkie bez Unchained i Summonerów (bo nie). Bierzcie też pod uwagę specyfikę i klimat sesji - tak samuraj średnio będzie pasować.

Charaktery postaci: każdy nie-zły.

2 Traity, a jak wam mało, to 3, ale wtedy i 1 drawback. Pamiętajcie również, że nie można mieć 2 takich samych Traitów z jakiejś grupy, np. 2x Social Trait. Nie ma craftingu i innych takich. Leadership i Rich Parents też odpadają.

HP max na 1. poziomie, potem uśrednione.

Multiklasowanie dozwolone.

Sesja przewidziana jako jednostrzałówka, gramy na forum, doc będzie tylko do przeprowadzania walk (ale wtedy to bym prosił o obecność codzienną, to w końcu chyba nie problem napisać nawet tylko jedno zdanie jako info co kto robi, by nie rozwlekać walki?). Będą też mapki do owych walk.

Posty sesyjne na długość awatara, a jak ktoś lubi się rozpisać, to może bardziej. Byle bez lania wody. Najważniejsze, żebym miał deklarację, co bohater robi w danej chwili.

Miło by było (zarówno dla mnie, jak i innych chętnych przyszłych graczy) już tu w temacie rekrutacyjnym napisać, kto kim by chciał zagrać, by w miarę możliwości dopasować drużynę.

Rekrutacja potrwa 2 tygodnie od dziś, czyli do 14 lutego włącznie. Dla mnie najbardziej liczy się pomysł na postać, więc jak ktoś do deadline'u nie będzie miał ogarniętej mechy, ale postać fabularną gotową i dostanie się do sesji, będzie mógł dokończyć cyferki później.

KP ślijcie na PW. Jakby były pytania, jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam!
 

Ostatnio edytowane przez Shiv : 31-01-2023 o 14:04.
Shiv jest offline  
Stary 31-01-2023, 12:24   #2
DeDeczki i PFy
 
Sindarin's Avatar
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
15 poziom? Tego jeszcze nie grali - chętnie spróbuję Nie mam jeszcze pomysłu na postać, ale pytanie już tak: jak liczymy hapeki? Średnia na kości?
 
Sindarin jest offline  
Stary 31-01-2023, 13:01   #3
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Hm... może bym zagrał? Jakąś magiczną klasę, wybiorę sobie jakieś fajne opcje, mag albo zaklinacz? Albo ewentualnie arcanistą. A co do rasy, hm... elf albo pół-elf, może człowiek?

EDIT: Wstępny koncept - Czarodziej specjalizujący się w Nekromacji (Życiu) z poziomami Druida i Mistycznego Teurga? Oczywiście elf Co myślicie?

EDIT2: A może po prostu Arcane Physician...?
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 31-01-2023 o 13:09.
Kaworu jest offline  
Stary 31-01-2023, 14:03   #4
 
Shiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Shiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputację
Sindarin, tak, HP max na 1 poziomie a potem uśrednione.

Kaworu, podeślij postać, którą będzie Ci się chciało grać
 
Shiv jest offline  
Stary 31-01-2023, 14:33   #5
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
No to zagram druidem czarodziejem elfem, jeszcze jakieś fajne archetypy se wezme
 
Kaworu jest offline  
Stary 31-01-2023, 14:46   #6
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Ode mnie sygnał mocno wstępnego zainteresowania. Konceptów pod PFa mam, ale nie wiem czy wykrzesam z siebie siły/chęć na skrojenie 15ego poziomu, bo to jednak sporo roboty. Jeśli już coś się ode mnie pojawi, to pewnie z wysokiego tieru. Ew. może miks witch/slayer->eldritch knight, jeśli podołam.
 
Aro jest offline  
Stary 31-01-2023, 15:50   #7
 
Quantum's Avatar
 
Reputacja: 1 Quantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputację
Też się zgłoszę. Jeszcze nie wiem, kim, ale raczej ktoś walczący w zwarciu a nie czarujący.
 
Quantum jest offline  
Stary 31-01-2023, 17:00   #8
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
ode mnie wstępnie będzie czaromiot
 
psionik jest offline  
Stary 01-02-2023, 14:09   #9
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Uuu... definitywnie dołączam do tego.
Zbyt wiele opcji =p

Powiedz mistrzu, czy w związku z poziomem i charakterem jednostrzała jest możliwe luźniejsze potraktowanie monstrous races czy szablonów niż zwykle ma to miejsce?

Jeśli nie to luzik, jest multum koncepcji postaci na ten poziom =p
 
Arvelus jest offline  
Stary 01-02-2023, 15:32   #10
 
Shiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Shiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Powiedz mistrzu, czy w związku z poziomem i charakterem jednostrzała jest możliwe luźniejsze potraktowanie monstrous races czy szablonów niż zwykle ma to miejsce?
Nope, w kwestii ras na pewno nie chcę żadnych potworności. Jest naprawdę sporo opcji dostępnych, więc każdy znajdzie coś dla siebie
 
Shiv jest offline  
 



Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:36.



Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172