Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-11-2006, 13:06   #1
 
Nirian Samalai Feireniz's Avatar
 
Reputacja: 0 Nirian Samalai Feireniz ma wyłączoną reputację
[autorski] Horror w Szafie z Zabawkami

Horror w Szafie z Zabawkami

Ilość graczy: 3-5

Zapraszam panów i panie, panienki i kawalerów, chłopców i dziewczynki na sesję pana Niriana Samalaia Feireniza. Przyjmuje tylko osoby piszące regularnie, gdyż nie chcę, by sesja była przez kogoś opóźniana. Proszę się zgłaszać. Jednak jestem przekonany, że chcecie wiedzieć o czym jest sesja?

Chce, byście przenieśli się na strych pewnego domku, w pewnym miasteczku i byście zagrali tam zabawkami. Mamy okres PRL, więc zabawki to pluszowe króliczki, plastikowe lalki i trochę tych nowszych, kupionych w Peweksach. Każda zabawka jest już trochę zniszczona, zaniedbana, gdyż dziewczynka, która się wami bawiła już wyrosła z was. Jesteście opuszczone i zamknięte w pudełku… aż to tego wieczora, kiedy ożyjecie.

Postać musi zawierać rysunek, opis, to, jakie ma doświadczenia i uczucia do wyrośniętej już dziewczynki, która was zostawiła oraz specjalne zdolności, takie jak mówienie gdy pociągnie się za sznurek, dziury w futerku, gdzie można chować przedmioty etc. Każdy też musi określić, jak dużą jest zabawką, gdyż od tego zależą wasze punkty wytrzymałości.

Lepiej by były to zabawki w klimacie pluszaki czy lalki, gdyż bardziej mi pasują do realiów niż jakieś samochodziki czy transformery.

Przygoda w nastroju horrorystyczno-melancholijnym, groteskowym zarazem. Proszę więc tworzyć smutne i ponure zabawki.

Parę zasad jeszcze ważnych:
- full storytelling
- mistrz gry ma zawsze rację
- jeden post choć na dwa dni, inaczej mg piszę za ciebie

Zapraszam.
 
Nirian Samalai Feireniz jest offline  
Stary 27-11-2006, 13:39   #2
Femme Fatale
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 34626 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Ja zgłaszam się jako pierwsza.
Postać wklejamy tutaj czy na PW?
 
Nami jest offline  
Stary 27-11-2006, 13:46   #3
 
Nirian Samalai Feireniz's Avatar
 
Reputacja: 0 Nirian Samalai Feireniz ma wyłączoną reputację
Tutaj. Myślę, że wy, zabawki, znacie się od dawna, więc raczej nie macie przed sobą tajemnic. Jeszcze jedna ważna informacja: Wy, zabawki nie potraficie mówić, chyba że macie sznurek, ale wtedy musicie napisać, jakie frazy potraficie wypowiadać, gdy pociągnie się za sznurek.

W sumie poza specjalnymi zdolnościami potraficie tylko odbierać świat i chodzić.
 
__________________
Gdzieś zapodziałem swojego różowego króliczka...
Nirian Samalai Feireniz jest offline  
Stary 27-11-2006, 14:02   #4
Femme Fatale
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 34626 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Dziwnie jest troche nie potrafić porozumiewać się między sobą
Każda zabawka gada przecież z drugą!


http://img206.imageshack.us/my.php?i...02dgjfwal4.jpg

Imię: Sigma
Wielkość: Średnia - ok 20cm
Uczucia: Nie czuje do dziewczynki żadnego żalu bądź rozczarowania. Rozumie to, że już nikt nie ma ochoty jej przytulić oprócz tej reszty pudełkowych zabawek. Chodziaż raczej nie można nazwać tego uściskiem, a ściskiem gdyż leżą praktycznie jedna na drugiej. Tęskni bardzo za właścicielką. Jest jej smutno mimo iż wiedziała, że kiedyś dziewczynka ją zostawi. Tak mówił jej sklepikarz gdy przyszywał jej lekko rozprute ucho, które i teraz nawet jest rozprute.
Doświadczenie: Już raz była porzucona, przez pewnego chłopczyka, który uciekając w deszczowy wieczór upuścił ją w alejce. Wtedy po raz pierwszy poczuła smutek i samotność. Znaleziona przez jakiegoś starszego Pana została doprowadzona do stanu uzytelności i sprzedana małej dziewczynce. Niestety teraz ta ją zostawiła. Lecz przynajmniej w pudełku. Tylko szkoda, że tu tak ciasno. Ma prawą łapke dobrą do trzymania wielu, poręcznych rzeczy, niewielką dziure w okolicy lewego ucha oraz puszysty brzuszek, który przyciśnięty mówi słodkie "Przytul mnie, tak bardzo tego pragnę"
 
Nami jest offline  
Stary 27-11-2006, 14:27   #5
ManJak
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Nada to sesji troche diwnego kształtu, ale może być zabawnie . Tak więc oto moja postać:

Imię Plusio
Wielkość: 43cm
Uczucia: Przez 5 lat był wiernym towarzyszem zabaw dziewczynki. Spędzał z nią dużo czasu, będąc noszony na plecach. Szczycił się tym, że jest Jej taki pomocny, i że tyle czasu z nią spędzał. Był także częstym towarzyszem zabaw dziewczynki, przez co bardzo ją lubił. Przez wszystkie lata zdążył się przyzwyczaić. Plusio szczerze nienawidzi dziewczynki za to, ze go porzuciła, myślał, że taki stan będzie trwał wiecznie i nie zniósł porzucenia, miłość przerodziła się w szczerą nienawiść, teraz zrobi wszystko by uprzykrzyć dziecku życie. Najbardziej nie może wybaczyć dziewczynce tego, że został wyniesiony na strych.
Doświadczenie: Plusio był nowy, a dziewczynka otrzymała go, gdy była jeszcze niemowlęciem, ma on na swoim koncie wiele wypadków, nie raz był pochlapany soczkami i dziecinnymi papkami. Nie raz wylądował w błocie i kałuży. Dziewczynka często wkładała do niego wiele mokrych rzeczy, lub zwierzęta takie jak ślimaki czy żaby. Pluszek stracił oko w jednej z zabaw, ma naderwane ucho oraz zerwany jeden pasek, mimo że dziewczynka o niego dbała, nie udało się uniknąć pewnych uszkodzeń.
Cechy specjalne:
- Duża powierzchnia pakowa (Plusio jest plecakiem)
- Opaski na plecach, w tym jedna zerwana
 
 
Stary 28-11-2006, 11:31   #6
 
*JOAN*'s Avatar
 
Reputacja: 0 *JOAN* ma wyłączoną reputację


Imię: Marybeth


wielkość: ok. 10 cm wysokości

Uczucia: Początkowo Marybeth nie mogła uwierzyć, że dziewczynka po prostu jej się pozbyła, zamykając w ciemnym pudle z innymi zabawkami, których się bała. Czuła pustkę, smutek, stopniowo przeradzający się w gorycz i żal. Tęskniła za starannym wycieraniem z kurzu atłasową szmatką i dotykiem troskliwych rąk dziewczynki, teraz jest brudna, zakurzona i nie czuje się z tym dobrze. Wciąż nie może do końca uwierzyć, że nagle tak bardzo straciła na swojej wartości. Często myśli o przeszłości i uśmiecha się smutno, przywołując wspomnienia.

Doświadczenie: Niegdyś dziewczynka siadywała przed nią i wpatrywała się w jej piękne, zielone oczy. Potrafiła na nią patrzeć godzinami, starannie wycierając ją z kurzu. Lubiła mówić: "Wiesz Marybeth, chciałabym być taka jak Ty. Tak krucha i delikatna, jednoczesnie tak doskonała." Pewnego dnia dziewczynka przestała potrzebować dumnie stojącej na pierwszej półce porcelanowej laleczki. Wyrzuciła ją do pudełka, bo przestała być taka doskonała - przypadkiem kot zrzucił ją z półki, zbijając dwa palce i lewej ręki. Marybeth przyzwyczajona do piękna i podziwu tęskni za dziewczynką, jednocześnie skrywa w sercu ogromny żal za to, że przestała ją kochać,gdy przestała być już tak "nieskazitelna doskonała" jak na początku.

Cechy Specjalne: Brak palca wskazującego i środkowego u lewej ręki.
 
*JOAN* jest offline  
Stary 28-11-2006, 12:21   #7
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 85 Lorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znany


Może nie powinienem zabierac głosu, bo w końcu nie zgłosiłem się jako gracz,
ale coś mi tu nie gra w konsekwencji ustaleń.
Miało byc socrealistycznie i z zabawkami, a tym czasem widzę plecak, który :

Primo - nie jest żadną zabawką tylko pojemnikiem
Secundo - reklama na plecaku nie pochodzi z czasów PRL-u, tylko z czasów współczesnych.

Jak dla mnie jest to ewidentna sugestia, że gracz ten woli reklamować zaprzyjaźnioną domenę internetową pod przykrywką postaci, niż przedstawić swoją postać i pokazać coś więcej niż reklamę. Gdyby było inaczej, reklama byłaby nieczytelna i nie służyła niejawnym celom.

Takie nadużycie działa zniechęcająco, przynajmniej na mnie, a poza tym kompletnie psuje klimat.
 
Lorn jest offline  
Stary 28-11-2006, 13:15   #8
ManJak
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Zmieniłem zdjęcie mojego misia. Szczerze nie przyglądałem się reklamie, myślałem, że to tylko serduszko. Nie mam żadnej zaprzyjaźnionej domeny, i nie wiem nawet skąd to zdjęcie jest. Jest to pierwsze zdjęcie, jakie znalazłem w dziale foto w google po wpisaniu w wyszukiwarkę plecak – miś, możesz sprawdzić, jeśli nie wierzysz. Nigdy nie reklamowałem niczego w taki sposób, i nigdy nie będę.
Nie jest to żadna sugestia, a jak bym miał dać reklamę, to na pewno nie za pośrednictwem sesji. Więc przepraszam, jeśli tak to odebrałeś, zmieniłem zdjęcie, więc nie powinno być problemu.

Co do postaci - plecaka. Nie jestem dzieckiem PRLu (urodziłem się w 89), a postać była przegadana i uzgodniona z Samalaiem.

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze to sesji nie zniszczyło.
 
 
Stary 28-11-2006, 13:23   #9
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 85 Lorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znanyLorn wkrótce będzie znany


Ok, to zmienia postać rzeczy
i wszystko wyjaśnia.
Dzięki

Pozdrawiam
i też mam taka nadzieję
 
Lorn jest offline  
Stary 28-11-2006, 14:55   #10
M
 
M's Avatar
 
Reputacja: 0 M ma wyłączoną reputację
Imie: Fafik

Wielkosc: wzdluz 40cm wysokosc 30cm

Opis: Bialy plastikowy piesek. Dziewczynka nigdy go nie polubila i szybko znalazl sie pod luzkiem zapomniany. Bardzo zazdrosci innym zabawka ktore sa mile w dotyku i ktorymi dziewczynka sie bawila. Chcialby byc tak jak inne zabawki ciekawy i kolorowy i zeby ktos go przytulal, ale wie ze wszystkie zabawki w koncu i tak koncza gdzies pod lozkiem albo w pudle na strychu. Gdzies tam musi byc dziewczynka ktora bawi sie zawsze wszystkimi zabawkami bez wyjatku.

Zdolnosci Specjalne. Oczy ktore przy kazdym ruchu lataja na rozne strony. Raz dziewczynka zrobila dziure w brzuchu i cos tam wlozyla ale niewiadomo co i przy kazdym ruchu to cos halasuje
 
M jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:11.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166