Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy Oznacz fora jako przeczytane

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-04-2007, 14:16   #1
 
Hit47's Avatar
 
Reputacja: 0 Hit47 miał trochę wstydliwych czynów w przeszłości
[autorski] D-DAY

Buczenie silnika samolotu zagłuszało dosłownie wszystko, dlatego dowódca musiał krzyczeć:
-DOOBRA PANOWIE, PLAN JEEEEEST TAKI ! KAŻDY WIE ŻE NASZA DYWIZJA MA OSŁANIAĆ LĄDOWANIE WOJSK ALIANTÓW W NORMANDII. NASZA DYWIZJA SPADOCHRONOWA MA ODWRÓCIĆ UWAGĘ SZKOPÓW OD GŁÓWNEGO UDEŻENIA- dowódca spojrzał na zegarek i nerwowym ruchem potrząsnąl nim po czym jeszcze raz przyjrzał mu się uwarznie- DO GODZINY ZERO 7 MINUT ! ZA DWIE MINUTY SKACZEMY ! KAŻDY ZNA SWOJE ZADANIA ! GRUPY A OSŁANIA RESZTĘ, GRUPA B ROZKŁADA SPRZĘT, GRUPA C ROBI ZWIAD ! TRZEBA ZOSTAWIĆ NADAJNIK KTÓRY BĘDZIE WSKAZYWAŁ MIEJSCE LĄDOWANIA RESZIE DYWIZJI ! DOBRA SKACZEMY ! JA PIERWSZY ! Dowódca Johnson otworzył drzwi samolotu, po czym szybko wyskoczył. Kolejni żołnierze wyskakiwali z samolotu.
__________________________________________________ ___________

Witam!

chciałbym poprowadzić sesję opowiadającą o 9 żołnierzach stanowiących jedną z grup osłaniających akcję w normandii. Karta postaci powinna zawierać:

Imię, nazwisko i ksywę:
Wiek:
Wygląd:
Specjalizacje(np. medyk, saper co wam przyjdzie do głowy):
Umiejętności: (6 umiejętności w skali 1 do 6. Macie 25 punktów do podziału)
Historia:
Charakter:

kARTY PROSZĘ ZAMIESZCZAĆ W TEMACIE !
 
Hit47 jest offline  
Stary 13-04-2007, 15:24   #2
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 191 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Imię, nazwisko i ksywę: Lavi Nyla "Świr"
Wiek: 25
Wygląd: łysy, umięśniony koleś około 175 cm, waży 70 kg. Ubrany najczęściej w spodnie moro, białą koszulkę na ramiączkach i granatową kurtkę z utarganymi rękawami. Przy boku nosi Berret'e na krótki dystans, z tyłu za paskiem nóż przypominający maczete a na plecach snajperke WA 2001. Ma hełm ale nie lubi go zakładać nosi go najczęściej zawieszonego gdzieś przy boku.
Specjalizacje: Snajper
Umiejętności:
- Karabiny Snajperskie 6
- Pistolety 3
- Broń Biała 3
- Sztuka Przetrwania 4
- Wojskowa Capoiera 5
- Maskowanie 5
Charakter: spokojny, opanowany, czasami czeka 10 minut by oddać perfekecyjny strzał w czułko ;] lub inne dogodne miejsce, nie boi sie zginąć, boi sie natomiast że zginie w banalny sposób nie przysługując sie nikomu.
Historia: Pochodzi z północnej Irlandii, gdzie wraz z jego ojcem był leśniczym to właśnie tam tak nauczył sie strzelać z broni dystansowej. Gdy nadeszła wojna wcielono go do wojska gdzie wykazał sie niezwykłą celnością i pokierowano go na zawodowego snajpera, odbył pół roczną służbę i wysłano go na front gdzie wykazał sie celnością i zaradnością w miarę postępu w wojsku przydzielono go jako wsparcie do potyczki w Normandii.
 

Ostatnio edytowane przez Lavi : 13-04-2007 o 21:45.
Lavi jest offline  
Stary 15-04-2007, 22:36   #3
 
Azetix's Avatar
 
Reputacja: 14 Azetix nie jest za bardzo znany
Imię, nazwisko i ksywa: Steven "Loth" Silven
Wiek: 32 lata
Wygląd: Wysoki, umięśniony facet z kilkoma bliznami na twarzy i klatce piersiowej. Ma czarne włosy i śniadą cerę. Ma około 180 cm wzrostu. Nosi szare spodnie i ciemnożółtą koszulę, a na głowie hełm aliantów. Ma groźny wyraz twarzy.
Specjalizacje: Ukończył dodatkowe szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy, jest medykiem. Gdy miał 18 lat, zaczął uczyć się kickboxingu.
Umiejętności:
- Pierwsza pomoc 6
- Pistolety maszynowe 4
- Karabiny 4
- Karabiny maszynowe 3
- Walka wręcz 5
- Skradanie się 3
Historia: Urodził się 19 maja 1912 roku w Południowej Kalifornii, a w wieku 7 lat, po śmierci matki, wyleciał wraz z ojcem do Wielkiej Brytanii. Tam jego ojciec został lekarzem. W wieku 17 lat został studentem medycyny, a gdy miał 18 lat, zaczął uczyć się kickboxingu. Gdy jego ojciec zmarł na zawał serca, chciał dostać się do armii i udało mu się.
Charakter: Jest cierpliwy, ale ambitny. Potrafi pracować w grupie, ale nie lubi, gdy ktoś patrzy mu na ręce. Raczej trudno go zdenerwować.
 

Ostatnio edytowane przez Azetix : 18-04-2007 o 21:46.
Azetix jest offline  
Stary 17-04-2007, 19:11   #4
 
raven72's Avatar
 
Reputacja: 34 raven72 ma wyłączoną reputację
Karta

Imię, nazwisko i ksywę:Vincent "Lis" Alvarado
Wiek:19
Wygląd:Wysoki,czarnowłosy mężczyzna w wieku średnim.Ma oczy koloru błękitnego.Na plecach rozpościera się długa blizna po ciosie nożem.
Specjalizacje:Szturmowiec
Umiejętności:
Walka wręcz:4
Lekka broń:6
Ciężka broń:4
Skradanie się:6
Broń biała:2
Leczenie ran:3
Historia:Vincent urodził się w Wielkiej brytanii.Podczas walki o jego miasto zginęli jego rodzice.Chcąc zemsty zaciągnął się do wojska.
Charakter: Jest ufny,ale nie do bólu.Miły,zawsze pomaga w potrzebie.Strzela nie zastanawiając się,jest zdeterminowany.Dąży do swojego celu za każdą cene.
 

Ostatnio edytowane przez raven72 : 17-04-2007 o 19:19.
raven72 jest offline  
Stary 22-04-2007, 00:50   #5
 
vonPeterPL's Avatar
 
Reputacja: 64 vonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znany
Imię, nazwisko i ksywa: Nicolas West "Ksiądz"
Wiek:36 lat
Wygląd: Niskiego wzrostu ok. 170 cm, zbudowany, umięśniony, rude krótkościęte włosy, brązowe oczy, krzyżyk na szyi zawieszony na srebrnym łańcuszku, ubrany w mundur aliancki wraz z chełmem, przy pasku przywieszona biblia
Specjalizacja: Żołnierz wsparcia.
Umiejętności
CKM-y i karabiny maszynowe:6
Pistolety : 3
Noże, bagnety : 3
Podtrzymywanie na duchu :6
Pierwsza pomoc : 3
Walka wręcz : 4
Historia
Nicolas West pochodzi z Kanady. Wychowany w surowych warunkach i w bardzo fanatycznej katolickiej rodzinie, jest zdeterminowany żeby oczyścić świat z wszelkich nazistów. Zapisał się do wojska i został przydzielony do kompanii wsparcia, gdzie nauczył się obsługi broni większego kalibru. "Ksiądz" bo tak został nazwany to fanatyk religijny bardzo nerwowy, wierny i oddany, zawsze walczy do końca, swoimi mowami potrafi tknąć ducha w swych towarzyszy, sama jego obecność sprawia że w żołnierzach odradza się chęć walki i zapominają o strachu. Może budzić tagże niechęć z powodu ciągłych aluzji do zbawienia i odwoływania się do biblii z której zaczerpuje bardzo dużo cytatów, w gruncie żeczy to człowiek o dobrym sercu, lecz nie mający litości dla żadnych wrogów.
 

Ostatnio edytowane przez vonPeterPL : 22-04-2007 o 23:43.
vonPeterPL jest offline  
Stary 22-04-2007, 14:08   #6
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 191 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Ja mam pytanie do mistrza tej sesji czy możemy zacząć sesje jak znajdzie sie połowa osób czy musimy czekać aż będzie 9 ?!?
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline  
Stary 22-04-2007, 14:14   #7
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 175 Kutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie coś
Cytat:
Ostatnio Aktywny: 04-10-2007 18:07
Mam wrażenie, że MG już dawno zapomniał o LI...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline  
Stary 22-04-2007, 15:08   #8
 
Dzony_Kombajn's Avatar
 
Reputacja: 0 Dzony_Kombajn ma wyłączoną reputację
Imię, nazwisko i ksywa: François Lippmann "Lady"
Wiek: 27 lat
Wygląd: Około 185cm wzrostu, szczupły i umięśniony. Twarz ma strasznie "panienkowatą". Ma krótkie brązowe włosy i niebieskie oczy. Ma małego wąsika - typowego dla Francuzów, który denerwuje wszystkich i jest obiektem większości żartów w oddziale. Żadnych blizn - gdzieżby tam panienka mogła mieć blizny?
Specjalizacja: Broń P-pancerna
Umiejętności:
Broń P-pancerna: 6
Karabiny: 3
Języki obce: 3
Skradanie się: 3
Znajomość broni i pojazdów: 6
Obsługa maszyn: 4

Historia: François pochodzi z Lille, z żydowskiej rodziny, co podczas wojny dało się mu we znaki. Przed wojną był typowym "bawidamkiem", przez co nie miał zbyt wielu przyjaciół, gdyż po prostu robił wrażenie lalusia, skąd ma swój pseudonim. Angielski poznał w dziwny sposób, z powodu braku kolegów uczył się w domu z nudów, między innymi angielskiego, co spowodowało, że się go szybko nauczył. Dzięki jednej ze swych przyjaciółek dostał się do Anglii i przystąpił do wojska, by odbić swój kraj.
Charakter: Jest stereotypowym Francuzem. Waleczny kogucik, dopóki nie dostanie lekko w mordę. Bardzo płaczliwy i tchórzliwy, czasem potrafi uratować komuś dupsko, ale przeważnie przypadkowo. Straszny z niego kobieciarz, co niezbyt podoba się płci męskiej. Ma trochę 'gejkowate' ruchy. Jest szczery, ale łatwowierny, może nawet naiwny. Ma okropnie irytujący akcent z charczącym 'r' i francuską intonację.

PS. Powinieneś wypisać wszystkie możliwe umiejętności, bo ciężko jest wymyślać jakieś nowe.
PS2. Część z was rozdała 26 pkt. Mamy 25 do rozdania, więc poprawcie. Ot, taki mały szczegół.
 

Ostatnio edytowane przez Dzony_Kombajn : 22-04-2007 o 19:03.
Dzony_Kombajn jest offline  
Stary 22-04-2007, 15:51   #9
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 191 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Mam takie pytanie do dwóch ostatnich osób z postaciami co to znaczy "broń lekka" ? Według mnie "broń lekka" to zbyt ogólny zakres broni, według mnie pod to musiało by podchodzić "pistolety, pistolety maszynowe, karabiny i karabiny snajperskie" a przecież z każdej z nich sie inaczej strzela.

Apelowałbym o większe sprecyzowanie kategorii broni.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline  
Stary 22-04-2007, 19:05   #10
 
Dzony_Kombajn's Avatar
 
Reputacja: 0 Dzony_Kombajn ma wyłączoną reputację
Już poprawiłem. Swoją drogą, sesja się odbędzie czy nie? Bo temat fajny i ciekawie można by go rozwinąć, ale autor troche zaspał.
 

Ostatnio edytowane przez Dzony_Kombajn : 22-04-2007 o 19:45.
Dzony_Kombajn jest offline  
 


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:43.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170