Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-04-2007, 11:37   #1
 
Ravine's Avatar
 
Reputacja: 14 Ravine nie jest za bardzo znanyRavine nie jest za bardzo znany
Post [Storytelling]Cień grozy

Cień grozy
Akademia Magii i Miecza, Ellesmera, 25 dzień 1229 roku
Budzi was głos Lirael w umyśle.
-Przepraszam was za telepatyczną wiadomość, ale musicie natychmiast stawić się na głównym placu.
Kiedy w końcu docieracie na plac widzicie Lirael i Sametha,waszych nauczycieli.
Sameth odzywa się pierwszy:
-Przepraszamy was za pobudkę ale doszły do nas niepokojące wieści z Osilonu.
Lirael zwraca się do was:
-Potrzebujemy 5 ochotników, którzy wyruszą ze mną i z Samethem do Osilonu. Wiem że to długa i niebezpieczna droga ale musimy tam dotrzeć. Chętni wystąp!
************************************************** *********
Witam! Chciałbym poprowadzić moją pierwszą sesję. Karty postaci proszę zamieszczać tutaj.Wygląd karty:
1.Imię.
2.Rasa. (dostępne rasy: człowiek,elf,krasnolud,półelf,mroczny elf,niziołek,półork,haressdren[jaszczuroludzie],anioł)
3.Klasa. -tutaj dowolność, ale jeśli wymyślacie klasę to proszę o krótki opis.
4.Statystyki(siła,inteligencja,siła woli,zręczność,zwinność) Punkty:30
5.Krótka historia.
6.Wygląd(broń,zbroja, wygląd zewnętrzny, charakter postaci)
7.Zdolności specjalne.(proszę nie przesadzać ze zdolnościami)

Wygląd nauczycieli.
 
Ravine jest offline  
Stary 28-04-2007, 11:46   #2
 
raven72's Avatar
 
Reputacja: 33 raven72 ma wyłączoną reputację
1.Vincent
2.Anioł
3.Mag bitewny[chyba nie musze opisywać?]
4.Wszystko po 6
5.Vincent był jednym z farmerów tego kraju.Jednak pewien wypadek okrył go niesławą.Gdy miał 17 lat wyrosły mu skrzydła.Został aniołem.Ojciec chcąc nie narażać się niebiosom wygnał syna.Gdy tak wędrował trafił do akademii magii i miecza. Postanowił zostać szanowanym bohaterem.
6.Vincent korzysta z miecza półtoraręcznego.Ubrany jest w zbroję skórzaną[z otworami na skrzydła] i dwa stalowe naramienniki.
7.Latanie,kontakt ze zwierzętami,telepatia.
 
raven72 jest offline  
Stary 28-04-2007, 12:21   #3
Andregor
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
1) Dangar
2) Człowiek
3) Mag
4)
siła:2
inteligencja:10
siła woli: 10
zręczność:4
zwinność:4
5)Jego ojciec był zielarzem w małej wiasce,to u niego Dangar nauczył sie podsawowych umiejętności potrzebnych w alchemi,posiadał już wtedy wysoce rozwinięty 6 zmysł natomiast gdy tylko pojawiły sie zdolności telekinetyczne ojciec wysłał go do szkoły magii i miecza by dalej rozwijał swoje umiejętności
6) ma on sztylet,magiczną księge oraz przybory alchemiczne

a jak wygląda to widać
7) 6 zmysł,Telekineza,Alchemia.
 
 
Stary 28-04-2007, 13:19   #4
 
Panda's Avatar
 
Reputacja: 537 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
1.Imię: Wiktoria
2.Rasa: Anioł
3.Klasa: Włócznik, zna podstawy magi.
4.Statystyki:
Siła- 6
Zwinność- 6
Siła woli- 6
Inteligencja- 8
Zręczność- 4
5.Krótka historia: Wiktoria za niemowlaka została zabita przez złego Maga Kitrona. Jako iż dziecko nie miało żadnego grzechu od razu została przyjęta do nieba. Tam zaś dorosła i nauczyła się wielu przydatnych rzeczy. Po dwudziestu latach spędzonych w niebie postanowiła, że zemści się na Kitronie. Codziennie śniła jej się jego twarz. Kierowana rządzą zemsty zeszła na ziemie. Odnalazła i zabiła Maga. Gdy Bóg dowiedział się o tym wygnał ją, lecz powinien ją zniszczyć. Wiedział, że miała powody by to zrobić. Wygnał ją i zmienił kolor skrzydeł na kruczo czarne. Tak oto Wiktoria błąkała się po świecie aż w trafiła do akademii.
6.Wygląd: <fotka wyżej>
7.Zdolności specjalne: Szybko się porusza, doskonale walczy pikami, włóczniami i bronią tego pokroju. Zna podstawy magii.
 

Ostatnio edytowane przez Panda : 28-04-2007 o 14:30.
Panda jest offline  
Stary 28-04-2007, 14:12   #5
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 16917 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację


Imię: Alaron
Rasa: Półelf
Klasa: Tancerz Wojny
Statystyki:
Siła-7
Inteligencja-2
Siła Woli-1
Zręczność-10
Zwinność-10
Historia: Jest owocem nietypowego gwałtu, bo Elfa na człowieku. Matka wychowywała go w tajemnicy przed innymi ludźmi z wioski, lecz prawda wyszła na jaw wtedy, gdy Półelf dorósł. Ludzie wygnali go, gdyż nie lubią takich ras, a on sam skierował się na północ-do Du Weldenvarden. Gdy miał zamiar zagłębić się w puszczę, zatrzymał go Elf. Alaron był wtedy jeszcze bardzo młody, nawet jak na ludzkie lata, bowiem miał ich 14. Nieznajomy, widząc, że chłopiec ma w sobie elfie krew, zabrał go do siebie. Półelf dowiedział się, że ów nieznajomy nazywa się Mermidior i jest Tancerzem Wojny. Poprosił, by Alaron opowiedział mu swoją historię, więc tak uczynił. Elfowi zrobiło się żal małego chłopca, więc przygarnął go, lecz w zamian chciał, by ten uczył się jego profesji. Chłopiec zgodził się z uśmiechem na ustach.
Gdy skończył 130 lat, był już naprawdę dobry, gdyż uczył się od jednego z najlepszych. Wyjawił mu tajniki tej sztuki oraz podarował mu rzeczy niezbędne Tancerzowi Wojny. Wtedy właśnie wyruszył w podróż do Ellesmery. Dostał się do Akademii Magii i Miecza, lecz nie zabawił tam długo, ponieważ zbudził go głos w umyśle. Natychmiast chwycił sztylety i błyskawicznie stanął w pozycji gotowej do walki, jednak widząc, że nikogo nie ma, opuścił ją. Słysząc wezwanie, poszedł na plac, a widząc mistrzów, słuchał uważnie. „Chętni wystąp!”- usłyszał i bez chwili wahania postawił krok naprzód.
Wygląd: Wysoki, szczupły brunet z włosami postawionymi na sztorc. Ma typowo elfią twarz, szafirowe oczy. Ubiera się w ciemnozielone szaty podróżne sięgające prawie do ziemi, a na głowie ma głęboki kaptur. Ma wysokie ciemnobrązowe buty z ukrytym sztyletem, czarne spodnie, luźną ciemnozieloną koszulę. Ma przy sobie linę, dwa długie i dwa krótkie miecze o ciemnozielonych ostrzach i czarnych rękojeściach, a także sztylety w tych samych barwach. Jest niezwykle spokojnym samotnikiem, którego nie można wyprowadzić się z równowagi. Cechuje go niezwykły upór, zawziętość, determinacja, bez względu na wszystko, zawsze dociera do celu. Jest nieufny, poważny, zawsze zdecydowany, chłodno patrzy na świat.
Zdolności specjalne: Przemiana w wilka, orła, niedźwiedzia, ma wrodzoną zdolność rozmawiania wszystkimi językami.
 
Alaron Elessedil jest offline  
Stary 28-04-2007, 14:30   #6
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 68 Nergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znany


można się jeszcze zgłaszać? Bo jak tak to już zaczynam myśleć nad postacią
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline  
Stary 28-04-2007, 14:53   #7
 
Ravine's Avatar
 
Reputacja: 14 Ravine nie jest za bardzo znanyRavine nie jest za bardzo znany


Cytat:
Napisał Nergala Zobacz post
można się jeszcze zgłaszać? Bo jak tak to już zaczynam myśleć nad postacią
Można się zgłaszać. Potrzebuję 5 osób, a jest dopiero 4 chętnych.
Aha i jeśli ktoś chciałby pojawić się w sesji jako zła postać to proszę o przesłani karty na PW.
 
Ravine jest offline  
Stary 28-04-2007, 14:57   #8
 
Achernar's Avatar
 
Reputacja: 27 Achernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodze


Imię: Achernar
rasa: niziołek
klasa: łotrzyk
statystyki:
Siła 6
inteligencja 6
siła woli 2
zręczność 8
zwinność 8

Historia: Typowy złodziej. Wychowany na ulicy, większość życia spędził "chwilą". Nigdy nie martwi się o przyszłość. Do Ellesmery pojechał gdyż marzył o wielkich łupach. Wstąpił do akademii gdyż chciał podreperować swe umiejętności (oraz budżet).
Wygląd: NIski jak na nizioła, chudziutki. Nigdy mu sie nie przelewało więc ma na sobie tylko połataną skórzaną zbroję. Na skórzni nosi podobny do mnisiego płaszcz. Zawsze założony kaptur sprawia wrażenie że Achernar chce coś ukryć. Nie ma znaków szczególnych oprócz jasnozielonych oczu. Walczy Wakizashi (coś w stylu małej katany).
Umiejętności nadzwyaczejne: potrafi ukryć się w cieniu (tak jakby był niewidzialny) potrafi doskonale kradnąć.
 
Achernar jest offline  
Stary 28-04-2007, 15:01   #9
 
Ravine's Avatar
 
Reputacja: 14 Ravine nie jest za bardzo znanyRavine nie jest za bardzo znany


Uwaga!!!
Postanowiłem że rozszerzę ilość graczy do 6! Jeszcze jedna osoba!
 
Ravine jest offline  
Stary 28-04-2007, 15:13   #10
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 68 Nergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znanyNergala wkrótce będzie znany


Imię: Lucy
Rasa: Człowiek
Klasa: Wojowniczka
Statystyki
siła- 8
inteligencja- 4
siła woli- 8
zręczność- 4
zwinność- 6
Historia
Lucy jako dziecko dorastała sama, bez rodziców ani nikogo, kto by się nią opiekował. Aby przeżyć kradła, a gdy dorosła zdarzyło jej się kilka zabójstw (niekoniecznie w obronie własnej). Pozbawiona przyjaciół wyrosła na skrytą i niezbyt przyjemną osobę, bezwzględną wobec wrogów i nie bojącą się śmierci. Jednakże nie przechodzi bezczynnie obok czyjejś krzywdy i pomaga tym, którzy są w potrzebie.
Wygląd
- czerwone włosy jak i oczy, około 170 cm wzrostu, jasna cera
-krótka czarna sukienka, czarne buty za kolana, czerwona bluzka na krótki rękaw oraz czerwona wstążka na szyi
niemiła, cicha, bezwzględna, nieuczciwa w walce
-kosa [ostrze chowa się, gdy nie jest potrzebne i broń wygląda jak ładnie ociosany duży kostur]
[z]Zdolność specjalna[/b] telekineza
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:59.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168