Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-08-2007, 18:20   #1
 
Gnashrakk's Avatar
 
Reputacja: 13 Gnashrakk nie jest za bardzo znany
[WH40k] Furia Mrocznych Bogów

Ważne! Mam już dobranych graczy, podczas rekrutacji będziemy jedynie dobierać postacie i szlifować je przed rozpoczęciem sesji! Mam komplet, więc nie przyjmuję już nikogo!


- Herezja jest jak zaraza, Bracia! - Głos Inkwizytora poszedł echem po sali - Zaraza rozprzestrzeniająca się z szybkością niepojętą dla osób mocnych w wierze! Może skazić tych, których umysły i wola są słabe! My, moi Bracia, nie dopuścimy do tego. Uderzymy, jak kiedyś nasz Wieczny Imperator uderzał na swych wrogów! Z siłą zdolną kuć adamanit! Z wiarą tak jak on mocną! I bez wahania!
Po sali przeszedł szmer aprobaty. Duchowny wiedział, ze jego słuchacze pójdą za nim w ogień, wykonają każdy rozkaz, na chwałę Imperatora.
- Aby zaatakować z odpowiednią siłą, Bracia, nie możemy przystawać przy tych, którzy mogą być niewinni, nie możemy ważyć za, i przeciw... Musimy iść zdecydowanie! Gdy rolnik tępi chwasty, nie przejmuje się wyrwanymi źdźbłami zbóż. Wyrywa je! Wyrywa je, i pali razem z chwastem na stosie, niszczy je ogniem, niszczy je wszystkie, i zostawia gołą ziemię, by móc zasiać od nowa!
Wstał tak wspaniały w swojej świętej zbroi, uśmiechając się i błogosławiąc obrońców ludzkości, oddziały Ordo Hereticus, jego dumę i chwałę. Już niedługo uderzą na tych, którym w sercach zamieszkało zło w swej najbardziej plugawej formie. Zniszczą, by słowo Imperatora było wiecznie żywe!

Zaś na powierzchni planety, w ciasnym, robotniczym domku matka tuliła swe małe dziecko, swego 10 letniego synka, drżąc z przerażenia i modląc się żarliwie, by ogień oczyszczenia ich ominął.

-------------------------------------------------------------------------

A więc zaczynamy. Przypominam, że zadajemy tutaj ogólne pytania, które pozwolą nam sie przygotować do sesji, którą zaczniemy, gdy wszyscy wrócą z wakacji. Nie podajemy szczegółów, najważniejsza jest tajemnica. Pamiętajcie, aby nie odsłaniać sie innym, inkwizycja nie śpi! Może będzie można przeżyć wydając heretyka? Nie dajcie sobie powodu, aby być podejrzanymi. Gdy człowiek jest ścigany, zamienia się w zwierzę, poświęci każdego, aby przeżyć!
Jak ktoś ma coś prywatnego, niech daje od razu do mnie...
Pamiętajcie! Gramy cywilami, więc najbardziej bojowe postacie to ewentualnie milicjant czy ochroniarz... No chyba, że z PB się skorzysta, ale to też nie będzie nic wielkiego (patrzcie niżej).

Używamy statów z WH bitewnego rozszerzonych, ja rzucam kośćmi, ale nie liczcie na bitwy, bo cywilami to raczej bez sensu. Wyposażenie i ewentualna broń sobie wymyślcie, ale j.w. cywile nie mają do większości dostępu.
Atrybuty macie na poziomie IG z Ws i Bs na 2, Ld jest rozwinięty na pozostałe WH'owe staty, na poziomie 6, i będą one testowane tak, jak Ld w bitewniaku, czyli rzut dwoma kostkami poniżej wartości. Pytajcie o umiejętności które byście chcieli, ja podam jak będą działać...

Używamy także PB (punktów bohaterstwa) na wykonanie jakiejś niesamowitej akcji, rodem z filmów czy legend. Przed ich wykonaniem PW do mnie! Ja ustalam, co i jak można wykonać.
PB można także wykorzystać na stworzenie niezwykłej postaci, dodając jakąś niezwykłą umiejętność (np.: dostępną jedynie wojskowym) lub na trudno dostępny ekwipunek (broń gwardii lub nawet artefakt jakiś słabszy) czy podniesienie statystyk.
Co można, a czego nie, też decyduje ja!
 
__________________
Ruck, Maul, Repeat!

Ostatnio edytowane przez Gnashrakk : 03-08-2007 o 12:15.
Gnashrakk jest offline  
Stary 02-08-2007, 19:31   #2
 
Extremal's Avatar
 
Reputacja: 644 Extremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemu
No Gnash...widzę żeś prawdziwy fan WH40k Mimo że miejsc w rekrutacji już nie ma dla mnie, na pewno będę czytać tą powieść o wiernych sługach Imperatora i ich przygodach Pozdro
 
__________________
Jednogłośną decyzją prof. biskupa Fiodora Aleksandrowicza Jelcyna, dyrektora Instytutu Badań Nad Czarami i Magią w Sankt Petersburgu nie stwierdzono w naszych sesjach błędów logicznych.
"Dwóch pancernych i Kotecek"

Ostatnio edytowane przez Extremal : 02-08-2007 o 19:34.
Extremal jest offline  
Stary 02-08-2007, 19:43   #3
 
Gnashrakk's Avatar
 
Reputacja: 13 Gnashrakk nie jest za bardzo znany
To się cieszę Świat 40k daje nowe mozliwości w stosunku do oklepanego fantasy.
No na tą przygodę się zamierzałem zanim zaczęliśmy grać w "Mówili: zwiedzisz świat!", jedynie brakowało mi kogoś w stylu Judeau, i mam całość.
Ale, ale, niedługo rusza nowa sesja, obserwuj rekrutacje, tym razem będzie coś epickiego, i nie prowadzone przez moją osobę
 
__________________
Ruck, Maul, Repeat!
Gnashrakk jest offline  
Stary 02-08-2007, 19:48   #4
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 66 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Więc, Gnashrakku...
Czy mamy czekać na twoje podpowiedzi co do postaci jakie mamy stworzyć, czy to co, jak zakładam wiemy, ma nam wystarczyć i szczegóły opracowujemy sami, hmm?
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline  
Stary 02-08-2007, 21:35   #5
 
Gnashrakk's Avatar
 
Reputacja: 13 Gnashrakk nie jest za bardzo znany
Więc tak, twoja postać to chłopiec w wieku lat 10, mieszkasz z matką na tej plancie od urodzenia i nie znasz nic poza swoja okolicą. Nie znasz ojca, mama nigdy o nim nie wspominała i nie chce o nim rozmawiać, twierdzi, że dowiesz się, jak nadejdzie odpowiedni czas... Mamusia pracuje na nocnej zmianie w jednej z fabryk jako szwaczka. Nie ma z tego dużo pieniędzy, ale prawie nigdy nie głodujecie i macie materiał na ubrania (chyba, że coś się z fabryką dzieje). Uczysz sie w imperialnej szkole...
Co do jego wyglądu, zachowania i zainteresowań to Twoja inwencja twórcza. Imię na razie zostaw, bo muszę sie najpierw dowiedzieć, jak będzie nazywała się Twoja mama. Żeby nie wyszło potem że imię rosyjskie a nazwisko francuskie...
Możesz mieć kolegów wymyślonych, możesz być samotnikiem, opisz, a ja najwyżej coś poprawię...
Matka przed innymi ukrywa, że jesteś uzdolniony mocą. Już jako małe dziecko miałeś wizje niedalekiej przyszłości, ale czasem tez niesamowite koszmary. Przyjaciele mamy znaleźli na to sposób, nosisz naszyjnik, który blokuje te przebłyski. Natomiast potrafisz leczyć nakładając dłonie, gdy miałeś siedem lat udało Ci sie wskrzesić małego kotka, którego poszarpały psy (tego kotka możesz mieć, a jeśli nie chcesz, to mógł odejść swoją drogą, your will). Czasami możesz tez wpływać na przedmioty. Widziałeś kiedyś, jak dwóch mężczyzn gra w koci, i potrafiłeś je zmusić, aby wypadło to, co Ty chcesz... Ale nie jesteś jeszcze w stanie panować dokładnie nad tą mocą. Może blokuje ja ten naszyjnik, ale boisz sie próbować. W końcu psykerzy są poświęcani Imperatorowi, aby przedłużyć jego życie...
 
__________________
Ruck, Maul, Repeat!

Ostatnio edytowane przez Gnashrakk : 02-08-2007 o 21:48.
Gnashrakk jest offline  
Stary 03-08-2007, 00:27   #6
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 66 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Hmm... brzmi niezmiernie ciekawie. Tylko żebym ja dobrze pamiętał jak zachowują się dzieci w 3 klasie podstawówki... hmm... ale i tak chciałbym, żeby był bardzo dorosły na swój wiek i nieco... -sinister-, if you got my meaning.
Niemniej, widzę w tej postaci duży potencjał. Klawo.
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline  
Stary 03-08-2007, 12:13   #7
 
Gnashrakk's Avatar
 
Reputacja: 13 Gnashrakk nie jest za bardzo znany
Ze względu na jedną z postaci, a właściwie gracza, świat w którym przyszło Wam zacząć przygodę, znów będzie pod protektoratem Valhalli. Z tego powodu proponuje przeglądnąć zdjęcia z początku wieku i okresu Pierwszej Wojny Światowej, zwłaszcza z Rosji Carskiej.
Z tego powodu realia powinniście sobie wyobrażać tak - milicjanci w płaszczach i baranich czapach na każdym rogu, masa plakatów propagandowych, ludność biedna, zwykle zajmująca się przemysłem włókienniczym. Wasza kolonia zajmuje się dostarczaniem wszelkiego typu odzieży dla Regimentów stacjonujących w szeroko pojętej okolicy... Miasto jest jedynym takim miejscem na planecie, ma około trzech milionów ludzi z dziećmi i służbami mundurowymi licząc. Dokoła znajdują się pola zbóż i lnu. Pozostała część powierzchni jest niewykorzystana.

Podstawowy ubiór to dla mężczyzny rubacha (soroczka, sroczica), czyli lniana koszula ze stojącym kołnierzem i spodnie ściągnięte u dołu onucą. Koniecznie czapka, żeby móc nią zamiatać ziemie przed szlachtą i międlić ją w dłoniach tłumacząc się milicji. Może być baranica, uszatka, papacha, czy cokolwiek z tego okresu... Dla kobiet długa suknia i spódnica, chusta na głowie.
 
__________________
Ruck, Maul, Repeat!
Gnashrakk jest offline  
Stary 04-08-2007, 13:40   #8
 
Nuriel's Avatar
 
Reputacja: 0 Nuriel nie jest za bardzo znany
Zatem ja również zgłaszam się do sesji... rad byłbym z przyjęcia.
 
Nuriel jest offline  
Stary 04-08-2007, 14:10   #9
 
Brat Razjel's Avatar
 
Reputacja: 0 Brat Razjel może tylko marzyć o lepszym jutrze
Khe khe... hum hum... to ja ...eee... panie władzo.... no ja też dołączam się do sesji. Jeśli pozwolicie... eee... panie władzo.
 
__________________
War. War never changes. Since the damn of human kind, when our ancestors first discovered the killing power of rock and bone, blood has been spilled in the name of everything, from God to justice to simple, psychotic rage. But war never changes!
Brat Razjel jest offline  
Stary 22-08-2007, 09:35   #10
 
Gnashrakk's Avatar
 
Reputacja: 13 Gnashrakk nie jest za bardzo znany
Ludzikowie, jest lipa!

My, znaczy się Brat Razjel i moja osoba, tak dość z partyzanta dowiedzieliśmy się, że wyjechać trzeba z kraju nad Wisłą, i przez jakiś czas nie będziemy pewnie mieli dostępu do internetu. Więc mimo szczerych chęci i ułożonego scenariusza, właściwie kompletu już graczy (brakuje nam jedynie Ercekiona, który gdzieś zaginął na tych swoich wakacjach ) i w ogóle, sesja będzie przełożona do czasu, kiedy w krainie ryby z frytkami i równo przystrzyżonych trawników nie dorwiemy sie do sieci.

Siedzimy w kraju do 31, więc jak ktoś ma jeszcze coś do obgadania z postacią, to zapraszam, nie krępujcie się
 
__________________
Ruck, Maul, Repeat!
Gnashrakk jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:38.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169