Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-08-2007, 23:33   #1
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 142 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
[Autorski] Polowanie na smoki

- Nie dość, że pada to jeszcze podnosi się ta cholerna mgła!- powiedział zakapturzony mężczyzna.
-Uspokój się Corwei. Musimy szybko dojechać do tej karczmy o której mówił nam Falco.- odpowiedział krasnolud idący obok człowieka.- z tego co mówił to tam zbierają się łowcy smoków.
-Phii! Łowcy smoków… banda idiotów którzy myślą, że coś zdziałają w tych czasach…
-Przynajmniej próbują, to i tak dużo. Wiele bym dał, żeby było jak dawniej, przed tą całą inwazją tych cholernych gadów!
-Tak Mallunie, kiedyś było inaczej… Ale wątpię, że to kiedyś wróci. Na razie schowamy się w tej knajpie ukrytej w górach, podobno to już jedyne bezpieczne miejsce…-westchnął głęboko i spojrzał w górę starając się dojrzeć jakiegoś prześwitu we mgle.
-Jesteśmy już prawie na miejscu-powiedział krasnolud spoglądając na nieschludnie narysowaną mapę. -Tak to tam!- wskazał obszerną i głęboką jaskinie lekko oświetloną od środka.

Zaraz po wejściu do środka zauważyli budynek stojący w środku i dwóch strażników stojących przy wejściu. Nad drzwiami widniał ironiczny napis „Pod smoczym trupem”.

-Hasło!- krzyknął jeden ze strażników celując do nich z kuszy.

Krasnolud odpowiedział coś w innej mowie, prawdopodobnie w starożytnym języku łowców smoków.
-Wchodźcie, szybko!- odpowiedział strażnik i otworzył metalowe drzwi.

W środku było bardzo gorąco i duszno. Było tam około 20 osób i ospały barman z ochydną blizną na oku. Na ścianach wisiało pełno „pamiątek” po smokach (kły, kości itp.) Przy dwóch stolikach siedziały dwie grupy pięcio osobowe rozmawiające między sobą. Reszta siedziała samotnie lub drzemała gdzieś w kącie.

Krasnolud kazał towarzyszowi zająć jakiś stolik, a sam podszedł do barmana.
-Przysyła mnie Falco.- powiedział cicho. Słysząc to barman natychmiast się ożywił.
-Masz jakieś wieści ze stolicy? Co z Falco? Miał tu przybyć ze swymi przyjaciółmi, czemu go tu z wami nie ma?!- Wykrzyknął barman.
-Zaszły pewne komplikacje… sytuacja się zaostrzyła, nie można ufać już nawet ludziom… Król poddał się całkowicie woli smoczego pana kazał zniewolić Falco za podżeganie przeciwko smokom. Prawdopodobnie zostanie stracony lub oddany w ofierze.- odpowiedział posępnie krasnolud.
-Nie może być!!- barman wbił nóż w ladę- musimy coś z tym zrobić, trzeba go ratować!
-Tylko szaleniec by próbował- burknął krasnolud.
-Szaleńców tutaj nie brakuje-uśmiechnął się złośliwie-to jak!?- krzyknął- Znajdzie się ktoś na tyle szalony aby wyrwać człowieka z pazurów tych śmierdzących bestii?

------------------------------------------------------------------------------------

Witam! Przedstawiam wam moją pierwszą sesje na LI, więc proszę o wyrozumiałość. Potrzebuje 5 graczy którzy będą chcieli stawić czoła wyzwaniom czekającym w krainie terroryzowanej przez smoki.
Częstotliwość postów to jeden na dzień lub dwa dni. Posty oczywiście obszerne, nie chcemy 3-linijkowców. Gracz musi być solidny, nie chce żeby sesja padła po miesiącu bo gracze sobie to olali.

Nie znacie się nawzajem. Łączy was tylko to, że wszyscy odpowiadacie na pytanie barmana.

Przykładowe KP:

Zdjęcie: (nie obowiązkowe)
Imię:
Płeć:
Wiek:
Rasa: (człowiek, krasnolud, niziołek, elf, drow, pół-ork i wszelkie mieszanki)
Profesja:
Wygląd: (wzrost, waga, włosy itp.)
Ekwipunek: (dopuszczam rzeczy magiczne ale bez przesady)
Historia: (tutaj proszę się rozpisać. Historia ma być obszerna)
Umiejętności:

Przyjmuje najlepsze karty, macie na to jakiś tydzień więc się nie spieszcie.

Mechanika: Storytelling (czasem będę używał kostek np. przy walkach próbie przekupstwa itp.)

Świat jest w całości mojego autorstwa. Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem.

Sesja ruszy z początkiem września.
 
__________________
Życie uczy:
"ZABRANIAM CI MARZYĆ POZA HORYZONT ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ!"


Praca - studia - studia - praca. Granie - niestety - na drugim planie...

Ostatnio edytowane przez Zak : 24-08-2007 o 23:48.
Zak jest offline  
Stary 25-08-2007, 10:38   #2
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 30 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Jak wyglądają te smoki? To znaczy, jak są duże, czy zieją ogniem, czy czymś innym? Na czym polega ten ich terror? Kto to jest Falco i "smoczy pan"? Jak wygląda magia w tym świecie i czy smoki też nią władają? Mam nadzieję, że można zagrać postacią o magicznych zdolnościach. No, to by było na tyle
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline  
Stary 25-08-2007, 11:52   #3
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 45 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Jak wygląda sytuacja z technologią. Czy jest np proch, czy są jakieś ciekawe wynalazki, które niekoniecznie były znane w realu? no i jak wyglada walka z smokami :P. tzn czy popularne są wyskoki pojedynczych rycerzy w pełnej zbroi, czy cos bardziej skutecznego?
 
enneid jest offline  
Stary 25-08-2007, 12:07   #4
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 142 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Wiedziałem, że o czymś zapomne.

Gracze powinni się zapoznać z tą stroną www.dragons.republika.pl (magię smoków sam wymyślam)
Chodzi mi o zakładkę smoki- tam jest wszystko napisane o nich, reszta zakładek jest nie ważna.

Ta kraina została poprostu zawładnięta przez smoki jakieś 20 lat temu z niewiadomych nikomu przyczyn. Smoczy pan to oczywiście władca wszystkich smoków, najpotężnieszy ze wszystkich. Jego dokładny opis poznacie w trakcie gry. O Falco wiecie tylko tyle, że jest to stary przyjaciel barmana, mag starający się coś zdziałać w tych czasach, można powiedzieć, że przywódca tworzącego się "ruchu oporu"

Oczywiście można zagrać magiem różnej kategorii, to zależy od was.

Z technologią jest mniejwięcej jak w warhammerze, czyli jest proch, ale ciężko dostępny. Walka ze smokami to już wasza sprawa. Można zastawiać zasadzki, można próbować otwartej walki. To wy jesteście łowcami


To chyba na tyle
 
__________________
Życie uczy:
"ZABRANIAM CI MARZYĆ POZA HORYZONT ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ!"


Praca - studia - studia - praca. Granie - niestety - na drugim planie...

Ostatnio edytowane przez Zak : 25-08-2007 o 12:36.
Zak jest offline  
Stary 25-08-2007, 12:55   #5
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 5116 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
No, no... podoba mi się...
Wyślę kartę w ciągu dwóch dni...
Jakby co planuje Krasnoluda, dawnego górnika jeszcze zza normalnych czasów.
:P
 
__________________
Question everything.
Sumar jest offline  
Stary 25-08-2007, 14:53   #6
 
Eltharion's Avatar
 
Reputacja: 50 Eltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodze
Sesja może być ciekawa i mam nadzieję że potrwa długo.

Nieźle jak na pierwszy raz
 
Eltharion jest offline  
Stary 25-08-2007, 19:18   #7
 
Prabar_Hellimin's Avatar
 
Reputacja: 79 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
KP już posłałem, ku potępieniu smokom i wyzwoleniu Falco.
Mam nadzieję, że się rycerz nada...
Oj biedny to lud królestwa, w którym zalęgło się więcej smoków, niż w Górniczej Dolinie Khorinis. I biedny to smok, który napotka Eudryka Imventella, który imienia swego i swych przodków jest dumny!
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P

Ostatnio edytowane przez Prabar_Hellimin : 25-08-2007 o 19:22.
Prabar_Hellimin jest offline  
Stary 25-08-2007, 19:24   #8
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 142 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
No prosze, mam już 2 KP a na kolejne czekam.

Pytanie do Prabar_Hellimin: Czy twój rycerz to zwykły wojownik, czy może jakiś inkwizytor ? Wyślij mi prosze odpowiedź na PW

pozdrawiam
 
__________________
Życie uczy:
"ZABRANIAM CI MARZYĆ POZA HORYZONT ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ!"


Praca - studia - studia - praca. Granie - niestety - na drugim planie...
Zak jest offline  
Stary 25-08-2007, 22:46   #9
 
Donki's Avatar
 
Reputacja: 14 Donki nie jest za bardzo znanyDonki nie jest za bardzo znany
Skoro szaleńców w tym świecie nie brakuje to może będę jednym z nich, niah niah :P. Pewnie musimy Tobie wyslac KP na prywatną wiadomośc, choć tego nie napisałeś ??
 
Donki jest offline  
Stary 25-08-2007, 23:07   #10
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 142 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Tak, karty prosze wysyłać na PW. I naprawde nie śpieszcie się, macie czas do końca września. Nawet jeżeli dostane karty już dzisiaj to nie zaczniemy sesji od razu.

Pozdrawiam
 
__________________
Życie uczy:
"ZABRANIAM CI MARZYĆ POZA HORYZONT ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ!"


Praca - studia - studia - praca. Granie - niestety - na drugim planie...
Zak jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:56.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166