Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-09-2007, 13:47   #1
 
Moldgard's Avatar
 
Reputacja: 14 Moldgard nie jest za bardzo znanyMoldgard nie jest za bardzo znany
Kampania

Chciałbym poprowadzić jakąś sesje w systemach: Warhammer, DnD lub jakims wlasnym autorskim, niestety nie wiem czego chcecie jako gracze czy kampani podobnej do Władcy Pierścieni czy może mnie heroicznej mrocznej i ponurej w ktorej w kazdej chwili mozecie zginac. Prosze o sugestie i jezeli juz bedzie chcial ktos napisac to plx czy to ma byc Storytelling czy duzo mechaniki jak kto to widzi. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.


P.S mam nadzieje ze taki temat nie jest zabroniony
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!
Moldgard jest offline  
Stary 01-09-2007, 15:19   #2
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 9608 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Z pewnością temat taki nie jest zabroniony, ale mam duże wątpliwości czy poradzisz sobie z prowadzeniem skoro w taki sposób prowadzisz rekrutację.
Nawet się jeszcze nie zdecydowałeś, co chcesz prowadzić a samo to już zniechęca potencjalnych graczy. Nie zaprezentowałeś nawet krótkiej próbki jakby miała sesja w twoim wykonaniu wyglądać. Naprawdę zanim otworzysz jakąś rekrutacje poprzeglądaj poprzednie, jakie jeszcze trwają i te już zamknięte i przeczytaj rady adminów jak powinna wyglądać porządna rekrutacja.
http://lastinn.info/ogolne-rpg/3244-...tkujacych.html (Poradnik dla początkujących)
http://lastinn.info/tutoriale/3254-z...nie-sesji.html (Zakładanie sesji)
http://lastinn.info/tutoriale/3116-p...cruitment.html (Pimp my recruitment!)
http://lastinn.info/tutoriale/3255-sesja.html (Sesja)
http://lastinn.info/tutoriale/3256-kfiatki-z-sesji.html (Kfiatki z sesji)
Nie chcę zabijac w tobie zapału ale na przyszłość postaraj się lepiej.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline  
Stary 01-09-2007, 15:36   #3
 
Moldgard's Avatar
 
Reputacja: 14 Moldgard nie jest za bardzo znanyMoldgard nie jest za bardzo znany
Zle mnie zrozumiales mam bardzo duzo pomyslow w glowie, codzienie przychodza nowe. Chcialem poznac pragnienia graczy w co chcieli by zagrac wystarczy mi jedno zdanie z zniego utworze kampanie. To taki poczatek kampani lecz na innym forum ktore niestety zostalo zamkniete.

W Imperium nastał krysyz, świątynie poprzez swój ped do władzy wywołały walki. Potajemnie poczeły wysyłać na siebie skrytobójców czy innych łotrów na najbardziej wpływowych kapłanów. Nieliczni znają szczegóły tej sprawy, inni nie chcą mieć z tym nic wspólnego, ponieważ informacje te są i będą przez pewien czas niebezpieczne. Władza postanowiła coś z tym zrobić.

Do małej komnaty oświetlonej przez kilka świec wchodzi wysoki, przybrany w czarny płaszcz mężczyzna, mowiąc: "Mam do panów pewną sprawe... Jam jest Aron Sprawiedliwy, najwyższy kapłan w świątyni Vereny. Zapewne słyszeliście o konflikcie między świątynnym." Z min słuchaczy wynikało, że nie był to temat im obcy. "Przejdźmy do sedna sprawy potrzbuję grupy wykfalifikowanych łotrów którzy podjeli by się zabójstwa naczelnych kapłanów Sigmara oraz Ulryka, a także spalenia pewnych dokumentów. Jestem pewien, że to zakończy spór który i tak już trwa za długo. Misja jest niebezpieczna a więc sporo za nią napewno weźmiecie. Oferuję aż 300 sztuk złota dla osoby. 150 sztuk złota jako zaliczka aby się dokładnie przygotować co wy na to?" - po jego słowach kilka osób opuściło pomieszczenie. Została 3 odważnych a zarazem szalonych łotrów.
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!

Ostatnio edytowane przez Moldgard : 01-09-2007 o 16:27.
Moldgard jest offline  
Stary 01-09-2007, 16:16   #4
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 52 Diriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodzeDiriad jest na bardzo dobrej drodze
Moldgard - dawanie rad, jak to zrobił Cedryk, nie jest domeną ideałów. Ba, nie może być, bo wtedy nikt nie mógłby innym radzić.

Mimo wszystko, zachowanie takie jak Twoje jest, według mnie, co najmniej nieprzemyślane.
Po pierwsze, taki np. ja, jako gracz, nie byłbym zachwycony stwierdzeniem "powiedzcie w jakim systemie, a ja zrobię świetną sesję". Ale już nawet to zostawmy.
W takim razie - druga sprawa: Rozejrzyj się po forum. Wiele sesji w różnych systemach działa. Wiele rekrutacji w różnych systemach ma chętnych. Można z tego wywnioskować rzecz oczywistą - każdy ma inne preferencje. A jako że użytkowników forum jest naprawdę wielu, istnieje mała szansa, by do interesującej, dobrze napisanej rekrutacji nie zgłosił się nikt.
Od Ciebie, jak MG, zależy, jaką sesję stworzysz. Naprawdę, lepiej napisać ją, zanim zacznie się zbierać graczy.

Konkludując: To pisząc dobrą rekrutację sprawiasz, że gracze chcą uczestniczyć w takiej sesji, jaką Ty masz do 'zaoferowania'.
 
Diriad jest offline  
Stary 01-09-2007, 16:16   #5
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 9608 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Mam wiele sobie do zarzucenia jako prowadzący ale to już przemilczę. Taki wstęp już o niebo lepszy jest. Czyli jakieś zawiązanie już jest mówice cokolwiek o twiom stylu.
Warhammer, która edycja czy czysta narracja ty musisz określić. Rozumiem że potrzebujesz maks 3 osoby do tej przygody.
Jakieś ograniczenia co do profesji i ilości rozwinięć czy mają to być niedoświadczone postacie z wykorzystanym tylko jednym rozwinięciem.
Czy mogą pochodzić z dowolnego zakątka śtarego świata np Norski.
Jakieś ograniczenia co do rasy.
Możliwość gry nietypowym bohaterem z mutacjami. To są pytania które przychodzą mi jako pierwsze na myśl. Gracze, którzy się zgłoszą będa pewnie mieli inne.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 01-09-2007 o 16:18.
Cedryk jest offline  
Stary 01-09-2007, 18:08   #6
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 0 Oktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicach
To co napisane 3 posty wyzej to szczera prawda Warhammer to system na ktorych sie "wychowalem" wiec takie odpowiedzi powinny juz byc w Twoim poczatkowym poscie:P
Jezeli chcesz prowadzic taka sesje, to przynajmniej wiem jedno. Zakladasz granie najemnikami, albo osobomi ktore sa do szpiku zle (bo kto by sie porywal na kaplana Sigmara Oo I Ar-Ulryka oO).
Ja sie pisze, ale wlasnie jakbys mogl troche wiecej info dac. Co i jak. /
Osobiscie to niewidze tam roli dla innych ras niz ludzie, moze niziolki. Pozdro
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline  
Stary 01-09-2007, 18:17   #7
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 32 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Panowie, naprawdę wystarczy już upominania... Moldgard nie zakładał teraz rekrutacji, a jedynie prowadzi badania rynku 8) Każdy ma swój sposób na rozpoczynanie sesji - daje nam dwa systemy do wyboru DnD i WH - ułatwmy mu jego zamysł i po prostu wybierzmy (dlaczego nie została utworzona w tym celu akieta? :P)
Wierzę, ze zakładając właściwą rekrutację Moldgard zrobi to zgodnie z zasadami ogłoszonymi w regulaminie tego subforum i wyczerpująco opisze wymagania jakie stawia graczom.

A tymczasem prosił nas o nasze zapotrzebowanie i chęci do gry...
Osobiście chętniej zagrałabym w plugawą kampanię z WH
 
Wernachien jest offline  
Stary 01-09-2007, 18:48   #8
 
Silwilin's Avatar
 
Reputacja: 65 Silwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znany
Taa, stary dobry warmłotek...
Tak żeby nie grać ani wiejskimi głupkami, ani półbogami.
Postaciami, które coś już umieją, w sam raz żeby wyruszyć w świat i nie dostać łomotu od pierwszych spotkanych bandytów. Może np jedna pełna profesja ukończona? Albo postać z profesją zaawansowaną i kilkoma rozwinięciami do niej? A to wszystko w jakimś mrocznym klimacie, o który świat warhammera aż się prosi...
 
Silwilin jest offline  
Stary 01-09-2007, 19:14   #9
Lady Redone
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 2671 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Moldgard, ta rekrutacja prowadzi donikąd i nie spełnia podstawowych wymogów rekrutacji. O proszę TUTAJ na samej górze masz opisane jak to powinno wyglądać. Jeśli sie już na coś zdecydujesz wtedy wstaw poprawną rekrutację.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:44.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166