Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-09-2007, 11:39   #1
 
Moldgard's Avatar
 
Reputacja: 14 Moldgard nie jest za bardzo znanyMoldgard nie jest za bardzo znany
[Warhammer] Mroczne Czasy

W Imperium nastał krysyz, świątynie poprzez swój pęd do władzy wywołały walki. Potajemnie poczeły wysyłać na siebie skrytobójców czy innych łotrów na najbardziej wpływowych kapłanów. Nieliczni znają szczegóły tej sprawy, inni nie chcą mieć z tym nic wspólnego, ponieważ informacje te są i będą przez pewien czas niebezpieczne. Władza postanowiła coś z tym zrobić.

Do małej komnaty oświetlonej przez kilka świec wchodzi wysoki, przybrany w czarny płaszcz mężczyzna, mowiąc:
"Mam do panów pewną sprawe... Jam jest Aron Sprawiedliwy, najwyższy kapłan w świątyni Vereny. Zapewne słyszeliście o konflikcie między świątynnym." Z min słuchaczy wynikało, że nie był to temat im obcy. "Przejdźmy do sedna sprawy potrzbuję grupy wykfalifikowanych łotrów którzy podjeli by się zabójstwa naczelnych kapłanów Sigmara oraz Ulryka, a także spalenia pewnych dokumentów. Jestem pewien, że to zakończy spór który i tak już trwa za długo. Misja jest niebezpieczna a więc sporo za nią napewno weźmiecie. Oferuję aż 300 sztuk złota dla osoby. 150 sztuk złota jako zaliczka aby się dokładnie przygotować co wy na to?" - po jego słowach kilka osób opuściło pomieszczenie. Została grupa odważnych a zarazem szalonych łotrów.

* * * * * * * * * * * * * * * * *
Witam!
Potrzebuje 4 lub więcej graczy pragnacych przezyc bardzo ciekawa i mroczna przygode osadzona w swiecie Warhammera. Niechce za duzo zdradzac ale bedzie troche niebezpiecznej magii, sporo ciekawych walk w ktorych nie zawsze bedzie liczyla sie sila miesni a raczej na odwrot oraz odrobine ciemnej strony Warhammera Chaosu zetkniecie sie z mutacjami i nie tylko.

Oto wymagania do Kart Postaci oczywiscie na PW wysylać:
PODSTAWOWE INFO
Imię:
Wiek: Bohaterowie juz sporo przeżyli pamiętajcie
Rasa: Dostępne rasy którymi można grać: Człowiek i Niziołek wyjątki przewiduje ale proszę o wcześniejszy kontakt gg lub PW.
Charakter: Proszę o dokładne cechy charakteru np. odważny, nerwowy; jeżeli ktos chce może wybrać chorobe psychiczna własna lub podrecznikową z opisem i uwzglednieniem jej w histori.
Historia:
Wygląd: Człowiek minimalnie 3 znaki szczególne
Niziołek minimalnie 2 znaki szczególne.
Profesja: Skończona jak i aktualna, macie 13 rozwinięć wliczając w to 1 darmowe rozwinięcie, czyli każdy spokojnie skończy klase i rozpocznie kolejną zakupując już jakieś umiejętności.
ZAWANSOWANE INFO
Cechy: Góra, do rozdania/ułożenia wedle woli rzuty: 8, 10, 12, 12, 14, 14, 16, 18.
Np. Jako Człowiek jeżeli chcesz 38 WW dajesz sobie rzut 18 jeżeli chcesz 28 Ogd dajesz 8.
Dół, punkty żywotności do wyboru tak jak i z Punktami Przeznaczenia.
Umiejętności: Wszystkie wykupione, proszę zaznaczyć rozwinięte +10% +20% itd.
Zdolności: To co w profesjach plus każdy wybiera sobie wedle rasy Człowiek 3 a Niziołek 2 oczywiście chodzi o zdolności.
* * * * * * * * * * * * * * * * *
P.S. Jeden gracz może wybrać postać której nie obca jest magii oczywiście nie jest to obowiązkowa profesja.

W razie pytań moje gg:1406796 pisać nawet jak niedostępny
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!

Ostatnio edytowane przez Moldgard : 02-09-2007 o 16:59.
Moldgard jest offline  
Stary 02-09-2007, 12:07   #2
 
Moldgard's Avatar
 
Reputacja: 14 Moldgard nie jest za bardzo znanyMoldgard nie jest za bardzo znany
Nie dodałem jak bedzie prowadzona tu pytanie kieruję do graczy którzy będą się zgłaszali czy chcecie pełny Storytelling czy może wplątać w to troche mechaniki osobiście myślałem nad czymś takim:
Zbliża się walka Aron wspiął się na góre kartonów i beczek oczekując na patrol idący w jego strone. ( Miał akcję zaskoczenia a więc pisał dalej ) Gdy tylko ich spostrzegł pod sobą wybił się w powietrze próbując wskoczyć na 2 strażnika, w powietrzu zatakował tomahawkiem z lewej dłoni najbliższego ( jeżeli ten test nie wyjdzie chciałbym użyć szczęścia, oczywiście w grze wystarczyło by napisać w nawiasie "szczęście" ) w głowe po czym gdy tylko znalazł się na celu skoku począł sztyletować.
Po tym poście odzywa się mistrz gry czyli ja i rzucam sobi kostkami przed monitorem i piszę co z tej akcji wynikło. 3 rzuty, skok się udał, atak tomahawkiem nie przerzucam zużywając punkt szczęscia Sukces, niestety zabrakło 3 oczek aby udało się także sztyletowanie. Post Mistrza Gry:
Skok był wręcz idealny, w przlocie Aron zadał silny cios 1 strażnikowi w głowę gładko przechodząc przez hełm. Z wyrwy poczeła wylewać się krew chlapiąc wszystko dokoła. Gdy tylko dotarł do celu skoku strażnik upadł nieutrzymując równowagi uderzając się mocno o ściane i tracąc przytomność, łotr doznał jedynie stłuczenia po zetknięciu z ziemią.
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!
Moldgard jest offline  
Stary 02-09-2007, 15:24   #3
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 0 Oktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicachOktawius nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Ja sie pisze nato, tylko jednego nie kminie. Rzuty juz mamy z gory przydzielone tak??:> pozdro, karte prawdopodobnie wysle dzis w nocy.
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline  
Stary 02-09-2007, 15:39   #4
 
Moldgard's Avatar
 
Reputacja: 14 Moldgard nie jest za bardzo znanyMoldgard nie jest za bardzo znany
Dodałem przykład mam nadzieje że teraz jest to zrozumiałe
Jeszcze jedno co byś wolał Sorytelling czy ta moja mechanike? Odp na PW lub wyslij razem z karta.

Odpowiedz do posta ponizej: wyjątkowy wymóg do tej przygody
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!

Ostatnio edytowane przez Moldgard : 02-09-2007 o 15:48.
Moldgard jest offline  
Stary 02-09-2007, 15:44   #5
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1586 Eliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłość
Za zabójstwo naczelnych kapłanów ( czytaj dodatkowo swiętokradztwo, klatwa boska i zemsta fanatycznych wyznawcow) marne kilkaset sztuk złota???
pomimo tego mankamentu to może się skuszę, bakuje mi przygód w Warhamera, gram juz w jedną ale wciąż się rozglądam. Jeżeli podjołbym się tu gry to chyba człowiekiem - magiem. rozumiem , że prowadzisz drugą edycję warhamera?
A i czemu nie inne rasy wyłącznie ludzi lub niziołki? Co do ludzi to zrozumiałbym gdyby tylko do nich ograniczona była rekrutacja, a jeśli wierzysz, że ktoś może dobrze odegrać niziołka to czemu nie elfa, krasnoluda? No chyba , ze wyjątkowy wymóg do tej przygody
pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 02-09-2007 o 15:48.
Eliasz jest offline  
Stary 02-09-2007, 16:01   #6
 
Moldgard's Avatar
 
Reputacja: 14 Moldgard nie jest za bardzo znanyMoldgard nie jest za bardzo znany
Zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy do KP Ekwipunek:
Każdy gracz posiada: długą peleryne z kapturem(dowolny ciemny kolor), sakiewke na monety i drobiazgi, plecak badz torbe, zwykle ubranie, miske i sztućce(drewniane), koc, 180zk, plus przedmioty z obu profesji wszystko można sprzedać po normalnej książkowej cenie. Pomyłka przedmioty z obydwu profesji.
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!

Ostatnio edytowane przez Moldgard : 02-09-2007 o 21:49.
Moldgard jest offline  
Stary 02-09-2007, 16:11   #7
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 9608 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Przepraszam ale nie rozumiem tego postu to znaczy co że mamy ekwipunek przynależny do pierwszej i drugiej profesji plus ekwipunek początkowy plus 150zk
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline  
Stary 03-09-2007, 14:05   #8
 
kaufi's Avatar
 
Reputacja: 27 kaufi jest na bardzo dobrej drodzekaufi jest na bardzo dobrej drodzekaufi jest na bardzo dobrej drodzekaufi jest na bardzo dobrej drodzekaufi jest na bardzo dobrej drodzekaufi jest na bardzo dobrej drodzekaufi jest na bardzo dobrej drodzekaufi jest na bardzo dobrej drodzekaufi jest na bardzo dobrej drodzekaufi jest na bardzo dobrej drodze
Zgłaszam się na rozkaz sir. Karte wyśle ci wieczorem!!!
 
__________________
"because, if you confess with your mouth that Jesus is Lord and believe in your heart that God raised him from the dead, you will be saved."

Rom 10:9
kaufi jest offline  
Stary 03-09-2007, 19:46   #9
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 9608 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Również potwierdzam swój udział. Historia i Kp poszła na meila.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline  
Stary 03-09-2007, 20:06   #10
 
Moldgard's Avatar
 
Reputacja: 14 Moldgard nie jest za bardzo znanyMoldgard nie jest za bardzo znany
Koniec rekrutacji! Stwierdzilem ze wystarczy tylu graczy niedlugo rozpocznie sie sesja.
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!

Ostatnio edytowane przez Moldgard : 03-09-2007 o 22:20.
Moldgard jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:08.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166