Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-09-2007, 12:11   #1
 
wojto16's Avatar
 
(Autorski) Si vis Pacem Para bellum

Tysiąc lat minęło od kiedy na tę ziemię przybyły elfy. Myślały, że są pierwsze i ta ziemia należy do nich. Jak się okazało mylili się. Na tych ziemiach żyli już ludzie. Potem przybyli jeszcze krasnoludy, niziołki, gnomy itd. Elfy były jednak największą i najmądrzejszą rasą. Uważali się lepsi od innych i postanowili dokonać rzezi żeby zmniejszyć populację ludzi którzy najbardziej im zagrażali. Potem ludzie byli już tylko niewolnikami. Nie przewidzieli jednego. Loren, młody niewolnik, miał dość niewoli i wreszcie rozpoczął powstanie w jednej z kopalni adamantium. Po przejęciu kopalni powstanie zaczęło się rozszerzać do niesamowitych rozmiarów aż wreszcie ogarnęło całe miasto Legion. To było jednak 1000 lat temu. Dzisiaj dawna potęga elfów jest jedynie wspomnieniem. Ludzie stali się dominująca rasą. Inne żyją tylko w jej cieniu. Tysiąc lat zmieniło wiele. Świat rozwinał się technologicznie. Komputery, samochody, pociągi, wieżowce. To nie przypomina już naszego dawnego świata. Prawda, bracie? Z jakiegoś piekielnego portalu wyskoczyła armia demonów niszcząca wszystko co napotka na swojej drodze. I jeszcze ci barbarzyńscy orkowie. Tylko nieliczni są z nich ucywilizowani. Chociaż troche zaczyna go przypominać. Elfy sie już buntują chcąc odzyskać dawną świetność. Wiem, wiem bracie. Nie przypominaj mi. Zawsze mówiłeś, że historia lubi się powtarzać.

Obchody 3 tysiąclecia minęły bardzo przyjemnie. Była impreza suto zakrapiana alkoholem. Dlatego do pracy przyszedł z kacem i nie wyspany. O wszystkim tym zapomniał w zaledwie jednym momencie. Kiedy wszedł do biura i zamknął drzwi zobaczył znajomą postać wyuchodzącą z cienia. Patrząc się w te fioletowe, świecące oczy czuł się jakby stanął naprzeciw demona.
- Zdziwiony? - zapytał ubrany na czarno, zamaskowany mężczyzna.
- Zmusili mnie. Nie chciałem cie zdradzić - zaczął się pośpiesznie tłumaczyć.
- Kto?
Zarządca podał mu dwa dosyć znane nazwiska.
- Co? To nie może sięgać aż tak wysoko.
Nagle wielka szyba prowadząca na balkon rozprysła się w drobny mak i Zarządca padł martwy.
" Snajper".
Zamaskowany nic więcej nie zdążył pomyśleć, bo do środka wpadło 3 ochroniarzy. Dwóch z nich było uzbrojonych w miecze. Trzeci za to miał karabin. NIe miał czasu się z nimi bawić. Szybko się odwrócił jednocześnie wyciagając dwa pistolety. Wystrzelił kilka razy i ochroniarze padli ogarnieci wstrząsami. Nie ma to jak naboje paraliżujące. Dzięki swoim wyczulonym zmysłom usłyszał nadjeżdzający pociąg. Rozpędził się i wyskoczył przez rozbitą szybę prosto na jego dach. Usiadł i podziwiał panoramę wielkiego miasta Legion pełnego wieżowców i ludzi spacerujacych po ulicach, a także samochodów. Wiedział, że teraz wplątał sie w naprawdę grubą aferę.


Witam. Mam przyjemnosć zaprezentować wam moją kolejną sesję autorską. Tym razem dzieje sie w świecie podobnym do tego w Final Fantasy VII. Magia tutaj miesza sie z technologią. Tutaj raczej by pasowało, ze miesza się tutaj heroic fantasy z cyberpunkiem. Wcielacie się w członka jednej ze stron konfliktu ( powstańcy, imperium ( ludzie), barbarzyńcy, demony) i wplątujecie się w grubą aferę. Mozecie też oczywiście grać postacia neutralną niedziałajacą po żadnej ze stron. A teraz kp:
Imię i nazwisko:
Wiek:
Wygląd:
Płeć:
Rasa:
Profesja:
Charakter:
Historia:

Dostępne rasy: człowiek, elf, krasnolud, gnom, niziołek, demon, ork, cyborg, mutant i inne powszechnie znane.
Profesje: wojownik, mag, złodziej, szpieg, zabójca, nekromanta, gunner ( posługuje się bronia palną), fighter (walczy wręcz), barbarzyńca, bard,

A teraz juz tylko konkrety. Storytelling. Wybieram najlepsze kp. Rekrutacja najprawdopodobniej potrwa do piątku. Możliwe jest też zakończenie jej wcześniej. Przyjmę 4-5 graczy. Teraz czekam na zgłoszenia i pytania. Aha. Zaczynacie oczywiście w mieście Legion.
 
wojto16 jest offline  
Stary 15-09-2007, 14:15   #2
 
Darkan's Avatar
 
Imię i nazwisko: Dankao "Dark'an" Zelo
Wiek: 45 lat
Wygląd: Posiada wiele blizn na ciele. Jak na wiek który ówczesnie posiada jest bardzo wysportowany. Jego długie biało-siwe włosy przysłaniaja mu jego bardzo ponurą twarz. Jege siwe oczy sa bardzo bystre. U lewej ręki niema dwóch ostatnich palców. Pamiątka po walce z demonami. Choc i bez tego umnie w mgnie oka podciać komus gardło.
Płeć: male
Rasa: Człowiek
Profesja: Złodziej
Charakter: Jest osobą opanowaną i bardzo tajemniczą. Ma nie przecietną szybkość której by sie nie powstydził nawet 20. letni złodziej. Nie chętnie mówi o swojej przeszłosci. Jest nuetralny do wszystkich ras oprócz do Demonów i Orców.
Historia: Rodzina Dankao była z pokolenia na pokolenie złodziejami. Nie specjalizowali się w napdach na karawany lecz w zabijaniu. Jego ojciec był jednym z lepszych assasinów na świecie. Kiedy Dankao miał 7 lat kiedy wioska w której żyła rodzina Zelo, została spalona. Zjednoczne dwie małe grupki demonów i wsciekłych orków zabiła wszystich mieszkanców. Małego Dankao uratował Elf. Do osiemnastego roku życia młodzieniec wychowywał się pod okiem Elfa. Zix bo tak miał na imię wybawca, był jak się później okazało przyjacielem ojca. Nauczył go, że "żeby przeżyć trzeba być szybkim".
Mając 18 lat opuscił swojego opiekuna i wyruszył daleko na pólnoc w poszukiwaniu Gildi Cienia. Wyrózniał sie z pośród nowych rekrutów nie bywała szybkoscia i zrecznioscia. Szybko stał się jednym z Vice leaderów tej gildi. I tam zaczeto go nazywac "Dark'an" Jako iż nikt nie umnial tak się kryć w cieniu. Pewngo mglistego wieczoru dostał nową misję. Miał zgładzic jakiegos zdrajce. Dark'an szybko wyruszył w podróż. Kiedy odnalazł swoja ofiare, okazało się, że był to brat Zix'a. Dowiedział się, że nie był zdrajcą a leader Gildi chciał go wykorzystac do porachunków z przeszłości. Dankao po tym wszystkim wyruszył w świat walczyc z Demonami i Orc'ami.
Pewnoego razu budzi się leżac na ziemi. Wstaje powoli i kątem oka zauważajac tabliczke z napisem "Witaj przybyszu w Legion". W myślach powiedział do siebie:
- Gdzie ja k***a jestem? Dankao Stary pijaku więcej nie pij tych krasnoludzkich trunków.
Po ztrzepaniu z siebie kurzu kulawym krokiem wchodzi główna bramą do miasta. A w mysłach nasuwało mu się pytanie " Jak to możliwe, że wciagu jedenj nocy przeszedł 200km i w dodatku nic z tego nie pamieta?".

Informacja odemnie: To mój pierwszy raz jesli Wojto16 masz jakies zastrzerzenia do mojego stylu pisania badz czego kolwiek napisz "ucze się na błędach".
 
__________________
Krew, Która płynie w tobie,płynie i we mnie, ilekroć spojrzę w lustro, twoją twarz widzę. Weż mnie za rękę. Wesprzyj się na mnie.Jużeśmy prawie wolni,
Mały wędrocze.
Darkan jest offline  
Stary 15-09-2007, 14:46   #3
 
Irrlicht's Avatar
 
Moja KP już wysłana na PM.
 
Irrlicht jest offline  
Stary 15-09-2007, 15:26   #4
 
Smirtlex's Avatar
 
Imię i nazwisko: Aigel Arasaw
Wiek:27
Wygląd:Jest gibki, wysoki ale także bardzo silny, Ma wiele cech odziedziczonych po Ojcu jak np: Lśniące Blond włosy, Błękitne oczy i oczywiście spiczaste uszy. Jest średnio umięśniony. Ma dość dobrze wyczulone zmysły. Szybki i wysportowany.
Płeć:male
Rasa:Elf
Profesja:Wojownik
Charakter: Jest bardzo spokojną jednak gdy trzeba bardzo wręcz wybuchową. Świetnie rozumie się z innymi, prócz demonów oraz ludzi. Od urodzenia nienawidził ludzi ponieważ to oni właśnie zabili jego matkę, brata oraz przyjaciół. Z rodziny pozostał jedynie ojciec stary 72letni elf o wspaniałej pamięci. Opowiadał swym dwóm synom historię swojej rasy przekazywaną z pokolenia na pokolenie.
Historia: Jest wieczór elfy wracają do swych domów jak zwykle rozmawiając o swej dawnej potędze. Jeden z nich tak zwany "Meliik" starał się przekonać jednego z ludzi ze tak naprawdę to Elfy jako pierwsze panowały w tym kraju. Oczywiście dostał za to w łeb i został natychmiast odesłany do domu. Po powrocie spotkał sie ze swą żoną która była w ciąży.
-Meliik- Kochanie co tam słychać, spodziewasz się porodu w najbliższym czasie??-Estera-W sumie to chyba zaraz urodzę AAaaAAAaaa!
Po szybkiej podróży do szpitala z żoną na rękach i po dość szybkich narodzinach urodziłem się ja Aigel. Przez wiele lat wraz z mym bratem Elferem bawiliśmy się świetnie jednak gdy nadeszły jego 18urodziny ludzie przyszli i zabrali go do przymusowej pracy. Przez około 3 lata siedziałem sam z mą chorą na nieznaną chorobę matkę w pusty i cichym domu. Tata i Elfer wracali tylko wieczorami, zanim cokolwiek zdążyli zrobić kładli się spać i rano już ich nie widziałem. Gdy pewnego dnia Ojciec przyszedł do domu sam pomyślałem że i on będzie już z nami i tylko Elfar będzie pracował, jednak myliłem się Ojciec płakał... okazało się że Elfar pobił się z jednym człowiekiem który go śmiertelnie postrzelił. W następnym miesiącu i ja musiałem iść do pracy. W wieku 25lat pewien pijany człowiek rzucił w stronę mojego rodzinnego domu palącą sie szmatę. Dom sie spalił nie pozostało nic... w domu była również moja matka. Tydzień później mój ojciec został uznany za osobę nie nadającą się już do pracy więc wysłali go do domu. W wieku 27lat również skończyłem pracować jednak nie z powodu zwolnienia mnie. Razem z 59 innymi elfami postanowiliśmy skończyć z taką harówką! W kopalni wznieśliśmy bunt jednak przeżyłem tylko ja i to tylko z powodu tego że jako jedyny się nie poddałem. Uciekłem do innego miasta do miasta Legion. Ojciec? Z ojcem nie wiem co się stało. Jednak jestem tu w mieście Legion, co będzie dalej? Tego nie wiem.


To na tyle
 
Smirtlex jest offline  
Stary 15-09-2007, 16:10   #5
 
wojto16's Avatar
 
Tja. Wszystko pięknie. fajnie. Szkoda tylko, ze kp trzeba wysyłać na pw. Przyjmuję kp tylko na pw i nigdzie indziej na forum.
 
wojto16 jest offline  
Stary 15-09-2007, 16:36   #6
 
MrYasiuPL's Avatar
 
To ja wysyłam zaraz KP ale mam pytanie, czy można mieć 2 kalsy? Chodzi o jakąś łamaną przez inną.....
 
MrYasiuPL jest offline  
Stary 15-09-2007, 16:47   #7
 
wojto16's Avatar
 
Cytat:
Napisał MrYasiuPL Zobacz post
To ja wysyłam zaraz KP ale mam pytanie, czy można mieć 2 kalsy? Chodzi o jakąś łamaną przez inną.....
Można połączyc np. wojownika i gunnera. Jednak w tym przypadku pod względem umiejętnosci walki mieczem będą niższe od jednoklasowych wojowników. Tak samo jest z gunnerami. Jak chcesz mieć 4 klasy w jednej to polecam zabójcę. Jest połączeniem wojownika i szpiega. Moze też mieć umiejętnosci gunnera i złodzieja.
 
wojto16 jest offline  
Stary 16-09-2007, 21:38   #8
 
Smirtlex's Avatar
 
Powiem tak wojto16 jeśli dostaniesz jakieś KP to pisz w temaci żeby temat nie zamarł bo nie będzie chętnych


Modedit
Niech tylko spróbuje pisać czyje karty dostał...
Wystarczy, że ludzie piszą, że je wysyłają. LI to nie poczta polska i wysłane wiadomości zawsze dochodzą do adresata...
fleischman


chodzi mi o to żeby pisał przykładowo że ma 5 KP i że czeka na jeszcze kilka?
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 17-09-2007 o 22:39.
Smirtlex jest offline  
Stary 17-09-2007, 16:51   #9
 
wojto16's Avatar
 
[quote=Smirtlex;96445]Powiem tak wojto16 jeśli dostaniesz jakieś KP to pisz w temaci żeby temat nie zamarł bo nie będzie chętnych QUOTE]

Powiem nie. Używaj opcji edytuj i nie pisz postu pod postem. I nie dyskutuj z obsługą. Są gorsi od brytyjskich kiboli kiedy ich wkurzysz. A co do twojej propozycji to wystarczy, ze policzysz ile osób zgłosiło się do sesji i wiesz ile kp otrzymałem. Powiem, że Irrlicht dostanie się do sesji na 100%. O reszcie zadecyduje jakość innych kp które otrzymam do piątku (mam nadzieję).

Mała aktualizacja.
W sesji nie będziecie musieli łączyć sie w drużynę. Będziecie mogli rywalizować ze sobą i walczyć. Można też oczywiście zawrzeć sojusz. Poza tym wiedzcie, że rasy mieszane są też możliwe. Poza tym wprowadzam też trzy dodatkowe profesje:
iluzjonista, bionik ( robot biologiczny wygladający jak człowiek. Ma średnie umiejętności gunnera. jego zaletą jest to, że może wczepiać sobie specjalne implanty dające mu niezwykłe zdolności), ninja.

Modedit
Ciekawe porównanie wojto :P
Cytat:
A co do twojej propozycji to wystarczy, ze policzysz ile osób zgłosiło się do sesji i wiesz ile kp otrzymałem.
Nie mam nic więcej do powiedzenia. Mimo beznadziejności szkół po kilku ostatnich reformach i ministrach oświaty, każdy do 10 raczej liczyć potrafi.
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 17-09-2007 o 22:43.
wojto16 jest offline  
Stary 18-09-2007, 01:09   #10
 
Marcellus's Avatar
 
Hmm, a czy znajdzie sie w twym swiecie miejsce dla postaci dosc niestandartowej?
Powiedzmy : zmutowanej gadajacej wilczycy ?
 
Marcellus jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:38.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172