Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-11-2007, 21:49   #1
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 142 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
[FR, Storytelling] Wyprawa po chwałę

Naszą opowieść trzeba zacząć od pewnej legendy, mówiącej o wielkim skarbie Bogów, ukrytym gdzieś na ziemie. Bogactwa te zostały schowane przez samych wszechmogących kiedy stąpali po ziemi wraz ze śmiertelnikami.



Wraz z upływem czasu opowieść stała się zwykłą bajeczką dla dzieci. Pomimo tego wielu próbowało odnaleźć legendarny skarb i okryć się chwałą, jednak bez żadnych sukcesów.

Trzeba jednak pamiętać, że w każdej legendzie jest chociaż ziarenko prawdy.




Waterdeep, siedziba bractwa „Niewidoczny Miecz”

-Proszę, przestańcie, nie wytrzymam dłużej…- powiedział mężczyzna powstrzymując się od łez. Jego nadgarstki związane sznurem ociekały krwią tak jak jego wiszące na ciało podczepione do sufitu.
-Ależ oczywiście, przestaniemy. Jak tylko powiesz gdzie jest zwój- odpowiedział spokojnie wysoki, dostojny człowiek.
-Już… Już wam mówiłem, że go nie mam.- załkał więzień
-Nierozsądnie jest nas okłamywać, wiesz o tym. Ale skoro naprawdę nic nie wiesz… Nie jesteś nam potrzebny- po tych słowach podszedł do przesłuchiwanego i powolnym ruchem poderżnął mu gardło.

-„Mój pan nie będzie zadowolony”- pomyślał zabójca- „Kolejny martwy i żadnych wskazówek”.
-Mistrzu!- do pokoju wbiegł kolejny mężczyzna ubrany na czarno- Znaleźliśmy go! Ukrywa się w slumsach, podobno ma ten zwój.
-W takim razie dlaczego tu jeszcze stoisz!? Bierz dwójkę ludzi i idź po niego!!- krzykną dostojnik.
-Tak jest!- odpowiedział i wybiegł z pokoju.
-„Doskonale”.

***

Waterdeep, slumsy- ulica

Trójka ubranych na czarno mężczyzn pewnie kroczyła ulicami slumsów. Każdy przechodzień schodził im z drogi opuszczając głowę, każda rozmowa milkła kiedy oni byli w pobliżu.

W pewnym momencie jeden z nich wskazał palcem jednego z żebraków który stał na rogu, poczym cała trójka ruszyła w jego stronę. Zobaczywszy to, biedak zaczął uciekać w kierunku domyślając się zamiarów przybyszów. Mężczyźni pobiegli za nim przepychając się przez znajdujących się na ulicy.
Nagle uciekinier wpadł na jakiegoś starego krasnoluda, który przewrócił się z nim na ziemię.
-Co do…- zaczął brodacz lecz człowiek szybko wstał i pobiegł dalej. Kiedy krasnolud podniósł się z niemi zobaczył, że w ręce ma kawałek jakiegoś starego zniszczonego zwoju. Nie zwracając na niego uwagi, schował papier do kieszeni i skierował się w kierunku karczmy.

Mężczyźni w czerni w końcu dogonili uciekiniera i zaprowadzili go do swojej siedziby. Jego przyszłość nie zapowiadał się dobrze.

***

Waterdeep, doki- knajpa „Pod wulgarną małpą”.

W knajpie jak zwykle panował tłok. Marynarze którzy wrócili z rejsu opowiadają co się dzieje w innych dużych miastach Wybrzeża Mieczy, szumowiny z całego Waterdeep zbierają się tutaj mając nadzieję, że uda się kogoś obrobić. Nic nadzwyczajnego. Nic z wyjątkiem pewnego starego krasnolud krzyczącego coś o bogactwie. Prawdopodobnie był pijany i nikt na niego nie zwracał na niego uwagi. Prawie nikt.

---------------------------------

Witam w kolejnej forumowej sesji mojego autorstwa do której potrzebuje 6 graczy (jeżeli będzie więcej dobrych KP zwiększę limit). Zapraszam wszystkich do przygody mającej swoje miejsce w jakże wspaniałym świecie Zapomnianych Krain.
Gracze wcielą się w poszukiwaczy skarbów którzy zainteresowali się krzyczącym o bogactwie krasnoludem.
Uczestnicy wyprawy nie muszą być zupełnie obcymi sobie osobami. Jeżeli ktoś chce być czyimś przyjacielem, bratem, siostrom lub kimś innym, uzgodnijcie to między sobą i dodajcie do KP.
Gracze powinni mniej więcej znać Faerun (szczególnie wybrzeże mieczy). Chodzi mi np. o wiedze w jakim mieście kogo można znaleźć, gdzie można się czegoś dowiedzieć itp. (wystarczy wiedza z książek fabularnych)
Palnuje wplątanie w akcje kilka postaci z książek FR.

Mapa Faerunu

System: Będzie to storytelling, ponieważ sam nie znam zasad do FR. Jak zwykle od czasu do czasu będę rzucał kostką np. kiedy gracz będzie się z kimś targował.

Świat: Jak już mówiłem Faerun.

Częstotliwość postów: Ponieważ jest szkoła i wiadomo, że różnie z czasem bywa, planuje jeden post na tydzień (najlepiej weekend).

Przykładowe KP:

Imię i Nazwisko, (ewentualnie) przezwisko:
Płeć:
Rasa: (człowiek, elf, drow, krasnolud, Niziołek i wszelkie mieszanki)
Wiek:
Profesja:
Wygląd:
Charakter: (nastawienie do innych ras itp.)
Ekwipunek: (tu daje wam wolność ale bez przesady)
Historia: (minimum jedna strona A4. Tutaj proszę się postarać ponieważ na podstawie waszych historii wybieram postacie)
Umiejętności:
Powiązania:

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem.
Rekrutację zamknę kiedy uznam to za stosowne.

Zapraszam do gry
 
__________________
Życie uczy:
"ZABRANIAM CI MARZYĆ POZA HORYZONT ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ!"


Praca - studia - studia - praca. Granie - niestety - na drugim planie...

Ostatnio edytowane przez Zak : 28-11-2007 o 20:46.
Zak jest offline  
Stary 24-11-2007, 00:37   #2
 
Yourek's Avatar
 
Reputacja: 26 Yourek jest na bardzo dobrej drodzeYourek jest na bardzo dobrej drodzeYourek jest na bardzo dobrej drodzeYourek jest na bardzo dobrej drodzeYourek jest na bardzo dobrej drodzeYourek jest na bardzo dobrej drodzeYourek jest na bardzo dobrej drodzeYourek jest na bardzo dobrej drodzeYourek jest na bardzo dobrej drodzeYourek jest na bardzo dobrej drodze
Zgłaszam chęć udziału w sesji. Nareszcie coś w północnej części FR! Planuje zagrać moją ulubiona postacią - skrytobójcą (złym, żeby nie było :P)
 
__________________
W takich sytuacjach, gdy warstwa nakłada się na warstwę, gdy wszystko jest fasadą, wplecioną w sieci oszustwa, prawdą jest to, co z nią uczynisz. - Artemis Entreri
Yourek jest offline  
Stary 24-11-2007, 01:21   #3
 
ZygmuS's Avatar
 
Reputacja: 37 ZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodzeZygmuS jest na bardzo dobrej drodze
Mam pytanie , jaki poziom postaci nie chodzi mi konkretnie o level czy cos takiego tylko czy postacie mają być doświadczone , nowicjusze czy jak to ma wyglądać bo trudno i sie domyśleć .
 
ZygmuS jest offline  
Stary 24-11-2007, 14:17   #4
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 142 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Postacie mogą być w miarę doświadczone, nie narzucam wam jakiś limitów. Trzeba jednak pamiętać żeby nie przesadzić
 
__________________
Życie uczy:
"ZABRANIAM CI MARZYĆ POZA HORYZONT ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ!"


Praca - studia - studia - praca. Granie - niestety - na drugim planie...
Zak jest offline  
Stary 24-11-2007, 14:29   #5
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 134 Rainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znanyRainrir wkrótce będzie znany
Mam pytanie, skoro nie znasz systemu FR, to czy my musimy cokolwiek wiedzieć??
 
Rainrir jest offline  
Stary 24-11-2007, 14:30   #6
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 142 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
O systemie nie, o świecie tak, przynajmniej częściowo. Może to być wiedza z książek fabularnych lub z gier (Icewind Dale, Baldur's Gate czy Neverwinter)

Zapomniałem napisać, karty przesyłać na PW, lub na e-mail: takimura11@gmail.com

EDIT: Zapomniałem dodać jednej, ważnej kwestii. Podczas gry mogą pojawić się niezgodności dotyczące wydażeń mających miejsce w przeszłości.
 
__________________
Życie uczy:
"ZABRANIAM CI MARZYĆ POZA HORYZONT ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ!"


Praca - studia - studia - praca. Granie - niestety - na drugim planie...

Ostatnio edytowane przez Zak : 24-11-2007 o 18:42.
Zak jest offline  
Stary 25-11-2007, 21:23   #7
 
Eltharion's Avatar
 
Reputacja: 50 Eltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodze
Z miłą chęcią się zgłoszę ... ale to na razie tyle ... pytań nie mam

pozdrawiam
 
__________________
"Jeśli nie nakłonię niebios, poruszę piekło"

gg: 7219074 :)
Eltharion jest offline  
Stary 25-11-2007, 22:07   #8
 
Marcellus's Avatar
 
Reputacja: 52 Marcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodzeMarcellus jest na bardzo dobrej drodze
Siem zglaszam i prosil bym o maila, bo kp sie nie zmiesci w PW :P
 
Marcellus jest offline  
Stary 26-11-2007, 00:36   #9
 
RasdSaris's Avatar
 
Reputacja: 0 RasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodzeRasdSaris jest na bardzo dobrej drodze
To może na dobry początek i ja się zgłoszę...
 
RasdSaris jest offline  
Stary 26-11-2007, 15:36   #10
 
Merime's Avatar
 
Reputacja: 0 Merime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodzeMerime jest na bardzo dobrej drodze
No to, żeby nie było. Ja też bardzo chętnie zagram. Wieczorkiem podeślę KP
 
__________________
Nawet płonący trup ma swoje jasne strony

Ostatnio edytowane przez Merime : 26-11-2007 o 15:39.
Merime jest offline  
 



Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:50.



Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166