Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-12-2007, 15:44   #11
 
Kakazu's Avatar
 
Reputacja: 0 Kakazu ma wyłączoną reputację
yyyy nie każe ci grać, a sesja również nie musi się odbyć jeśli nie będzie graczy, którzy chcą grać w takim świecie a nie innym. Niom, jasno się wyraziłem
 

Ostatnio edytowane przez Kakazu : 27-12-2007 o 17:44.
Kakazu jest offline  
Stary 27-12-2007, 23:07   #12
 
Malekhit's Avatar
 
Reputacja: 0 Malekhit jest na bardzo dobrej drodzeMalekhit jest na bardzo dobrej drodzeMalekhit jest na bardzo dobrej drodzeMalekhit jest na bardzo dobrej drodzeMalekhit jest na bardzo dobrej drodzeMalekhit jest na bardzo dobrej drodzeMalekhit jest na bardzo dobrej drodzeMalekhit jest na bardzo dobrej drodze
Kakazu jak rozwiazywac walki i sprawy sporne np test na zwinnosc itp rzuty kostkami ? czy to od ciebie bedzie zalezalo. I jak chcesz rozwiazac testy na sile, int itp poniewaz kazdy z ludzi jest inny tak samo jak kazda postac przemiany jest inna i jakie bonusy masz w danej postaci.
Czy nie uwazasz ze niedzwiedziolak jest najgorsza klasa poniewaz postac ktora gra niedzwiedziolakiem doslownie nie moze walczyc i kontrolowac swojej postaci podczas walki poniewaz zaraz poczuje krew ( nie lepiej zrobic przemiane w niedzwiedzia kiedy dana osoba zostanie ranna ?)
Czy wojownik moze miec jakas specjalna umiejetnosc np. opanowanie podczas walki albo berserker ?
 
__________________
"Stado baranow dowodzone przez lwa wygra ze stadem lwow dowodzonych przez barana" Napoleon
Malekhit jest offline  
Stary 27-12-2007, 23:20   #13
 
Kerende's Avatar
 
Reputacja: 16 Kerende nie jest za bardzo znanyKerende nie jest za bardzo znanyKerende nie jest za bardzo znanyKerende nie jest za bardzo znany
Ja to tylko żartowałem no... Taki... Dziąk :P. Już poprawiam, bo wcześniej mi net nie chodził.
 
__________________
Znał tylko jedno zaklęcie... Pokonał smoka... Uratował towarzyszy... Pomógł czarodziejce... Nigdy nie stracił wiary... Miał nadzieję... Dlatego moje motto brzmi...
Wiara, Nadzieja i Lojalność... Nigdy o nich nie zapominaj.
Kerende jest offline  
Stary 28-12-2007, 00:13   #14
 
Kakazu's Avatar
 
Reputacja: 0 Kakazu ma wyłączoną reputację
(a gdzie ja [ciach!]! pisałem o jakiś testach %#$*%) <podchodzi do ściany i wali się z całej siły w głowę, po czym ze spokojem wraca> ok już jestem spokojny, więc tak testów i rzucania kostkami niema, jeśli podejmiecie się misji ponad swoje siły zostaniecie o tym boleśnie poinformowani, lub nie zdążycie zostać poinformowani bo zginiecie, wiec liczę na wasz zdrowy rozsądek. Wojownik 1 poziomu pokona mieszczucha lecz w pojedynkę ze strażą będzie miał już kłopot. Niedzwiedziołak to tak samo dobra klasa jak dwie pozostałe. Może i ma najmniejszą kontrolę nad sobą ale kosztem wielkiej odporności i siły, zamienia się jak poczuję świeżą krew czyli niedawno przelaną, najczęściej w czasie trwającej już walki, ale równie dobrze widząc krew może uciec z pola walki znając swoją słabość, to nie jest tak ze jak już sie przemieni to biorę nad nim kontrolę i rzucam o ściany budynków, może decydować czy wali łapą przeciwnika w głowę czy w nogi, co zrobi bardzo celnie, ale o pójściu na filiżankę herbaty w tym stanie niema już mowy.

Cytat:
Napisał Kerende
a to tylko żartowałem no... Taki... Dziąk :P
ah ..taki dziąk ..no to OK Kerende

jak napisałem na wstępie będzie to dziwna sesja i nie liczcie zawsze na logiczne uzasadnienie wszystkich praw kosmosu w niej.


/Proszę zapoznać się z Regulaminem i przestrzegać wszystkich jego punktów, przede wszystkim punktu 4.
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 28-12-2007 o 10:20.
Kakazu jest offline  
Stary 28-12-2007, 03:35   #15
Andregor
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Hmm... zapowiada sie ciekawie Pisze sie na to a to moja KP.

Imię: Regot
Rasa: Kotołak
Klasa: Łowca
Historia: W przeciwieństwie do wielu innych likantropów mieszkających w odosobnieniu lub w wsiach czy przedmieściach Regot urodził sie i wychowywał w jednym z większych miast, można by sądzić że to nie bezpieczne lecz jakże to mylne i powierzchowne stwierdzenie. „Najciemniej jest pod latarnią” mawiał jego ojciec i miał racje, nikt nawet nie przypuszczał że Regot mógł by być zmiennokształtnym. Nawet jego rodzice o niczym nie wiedzieli a on sam nie pamięta jak to się stało, blizna na jego ramieniu może świadczyć o tym że został zarażony przez kogoś innego, najpewniej w młodym wieku. Regot jednak musiał wyjechać z miasta i osiedlić się w samotnym domku w lesie, oficjalnie żeby pracować jako łowca, polować i żyć z sprzedaży skór, naprawdę jednak chodziło o to że miano w niedługim czasie przeprowadzić obowiązkowe badanie wszystkich mieszkańców miast w celu wykrycia mutacji. I tak mijały lata na polowaniu i samotnym życiu aż podczas jednego z nocnych polowań zauważył w lesie wilkołaka, krwawił i ledwo chodził aż w pewnym Momocie padł na ziemię i zmienił się w człowieka. W oddali słychać było odgłos jakiejś gonitwy, głośny tupot wielu stóp i szczekanie psów. Wiadomo było jakim los spotkał by tego człowieka gdyby Regot nic nie zrobił. Więc odciągną człowieka w krzaki a następnie dalej w stronę strumienia. Miał zamiar tak zgubić psy. Z stamtąd ruszył z obcym do domu. Opatrzył jego ranę tak jak umiał choć za wiele na ten temat nie wiedział. Nieznajomy zaraz po przebudzeniu zaczął rozpytywać o to gdzie jest i błagał by go nie wydać na wieść o tym że Regot też jest zmiennokształtnym od razu się rozluźnił, zaczęli rozmawiać i wtedy to Regot dowiedział się że niebawem ma się odbyć zebranie podczas którego Jagah ma przekazać ważną wiadomość wszystkim likantropom. Tak wiec obaj wyruszyli na owo zebranie… zapomniałem o czymś? Ach tak, nieznajomy nazywał się Taro i doszedł już do siebie.
Plecak: kilka konserw, kiełbasa, 2 butelki jakiegoś słabszego alkoholu oraz Karty do gry, ostry nóż, czyjaś nie dokończona książka „Wilcza krew– poradnik dla zabójcy Wilkołaków” i stary srebrny medalion.
Wygląd przed przemianą: Młody 20-letni mężczyzna o długich czarnych włosach zwiniętych z tyłu w kucyk. Nosi: ciemno zielone luźne spodnie, bordową koszulę i czarny płaszcz. Oczy ma niebieskie, a twarz smukłą i z śladami niewielkiego zarostu. Na plecach ma mała kuszę obwieszoną na skórzanym pasku. W wewnętrznej kieszeni płaszcza ma schowana butelkę z alkoholem. Ma jeszcze mały plecak z boku którego przymocowana jest tuba z bełtami do kuszy.
Wygląd po przemianie: Wysoki i chudy jego ciało pokrywa się czarno szarą sierścią, oczy stają się żółte a źrenice pionowe i wąskie. Wyrastają mu kocie wąsy i uszy zmieniają kształt. Ostre pazury i kły.
 
 
Stary 30-12-2007, 00:25   #16
 
Kerende's Avatar
 
Reputacja: 16 Kerende nie jest za bardzo znanyKerende nie jest za bardzo znanyKerende nie jest za bardzo znanyKerende nie jest za bardzo znany


Hmm... Czyli przypuścy, że ja walczę w formie Kotołaka ze strażnikiem w pełnej płytowej zbroi. Moja zwinność pozwala mi na celne uderzenie lecz nie sądzę, abym go zabił od tak. Więc wg własnego rozsądku mnusimy ocenić cy go zabijamy czy nie tak? Czy unikamy jego ataku czy nie? Czy coś dojrzewamy czy nie? Wychodziłoby, że mamy dużą swobodę ruchów, lecz w granicach rozsądku. Jednak jeśli tak jest prosiłbym, aby MG nie wyprowadzał kontry ze strony nadal żyjącego wroga kiedy my nie jesteśmy na to gotowi. Możliwe byłoby to gdyby on już ostakami sił nas zaatakował czy coś w tym stylu, ale nie, że wróg przeżył spokojnie i wyprowadza celną kontrę na którą gracz nie jest przygotowany. Nie chce wprowadzać żadnego zamieszania dla MG, ale to tak z punktu widzenia gracza . Powiadają: Punk Widzenia Zależy Od Punktu Siedzenia. I jeszcze jedno. Jakiej długości wymagasz posty?
 
__________________
Znał tylko jedno zaklęcie... Pokonał smoka... Uratował towarzyszy... Pomógł czarodziejce... Nigdy nie stracił wiary... Miał nadzieję... Dlatego moje motto brzmi...
Wiara, Nadzieja i Lojalność... Nigdy o nich nie zapominaj.
Kerende jest offline  
Stary 30-12-2007, 17:33   #17
 
Komuszek's Avatar
 
Reputacja: 0 Komuszek nie jest za bardzo znany


Ja też się na to pisze, a kiedy się zacznie sesja?

Karta postaci

Imię:Gilmord

Rasa: Niedźwiedziołak

Klasa: Wojownik

Historia: Pewnego słonecznego poranka, Urodził się chłopiec. Jego matka rzekła do męża:
-Nazwiemy go Gilmord...
-Dobrze. - Odpowiedział Ojciec chłopca.
-Rynvaldzie (Tak nazywał się ojciec Gilmorda)Martwi mnie pewna rzecz.
-Jaka? -Zdziwił się Rynvald.
-Boje się że on odziedziczył po tobie, bycie Niedźwiedziołakiem.
-Bzdura! Nawet tak nie myśl...
Emilia - Tak zwała się matka Gilmorda! Emilia z Rynvaldem zamieszkali u ojca
Emilii, Brandona. Od dzieciństwa, Rynvald mieszkał w zamkniętym domu z ojcem. On wiedział że Rynvald jest Niedźwiedziołakiem, ale nie chciał go wydać na śmierć, i chronił go aby nie zobaczy nigdzie krwi. Teraz gdy mieszka u Brandona razem z Żoną i Synem, stwierdził że nie może dłużej tu mieszkać. Będzie stanowił zagrożenie dla rodziny. Emilia błagała go aby został, lecz ten wziął walizki i wyszedł. Nagle po drodze spotkał Wilkołaki. Było ich 4, nagle jeden rzucił się na Rynvalda, ale ten wyją nóż i go zabił. W tedy po raz pierwszy od 25 lat (a miał już 32) zobaczył krew. Zmienił się w niedźwiedzi, i walczył z Wilkołakami... Niestety poległ. Gdy były 12 urodziny Gilmorda, jego Matka kroiła tort... i od tego wszystko się zaczęło, nie chcący się skaleczyła. Gdy Gilmord ujrzał krew przybrał postać młodego niedźwiedzia. Nikt nie wiedział że Gilmord Jest niedźwiedziołakiem. W tedy Gilmord zagryzł całą rodzinę (smutne ale prawdziwe). Gdy z powrotem przybrał ludzką postać, zrozumiał co się stało. Zamieszkał więc małej chatce, nie daleko lasu. Gdy był głodny, polował na dzikie zwierzęta takie jak: Sarny, Zające czy Dziki. Żyje tak aż do dziś. Ma teraz 18lat.

Plecak: Skórzane Rękawice które ubiera przy pracy, Butelka Wina, krótki miecz oraz sztylet.

Wygląd przed przemianą: Wysoki, Trochę gruby i silny młodzieniec. Średnie włosy koloru blond, grzywka opada mu na lewą stronę a na twarzy ma liczne blizny, brązowe oczy.

Wygląd po przemianie: Duży i ciężki niedźwiedź brunatny, lecz nie które cechy zachowały się z wyglądu człowieka tzn. Błękitne oczy i biała (blond) sierść w niektórych miejscach na ciele.
 

Ostatnio edytowane przez Komuszek : 30-12-2007 o 17:43.
Komuszek jest offline  
Stary 30-12-2007, 23:05   #18
 
A. corlleone's Avatar
 
Reputacja: 0 A. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodze


Imię Manaro
Rasa Kotołak
ProfesjaŁowca

Historia
To był ostani test. Ciepła krew spływała po twarzy, rękach i torsie Małolata Błękitu a serce białego jelenia jeszcze biło w jego dłoni. Endo wyrwał ze zwierzęcia kawałek świeżego mięsa i zaczął je żuć.
- Dobra robota,a mięso jest przednie - Endo przez chwilę rozkoszował się smakiem - a teraz formalności. Nie jesteś juz Małolatem, on nie istnieje. Od dziś jesteś Manaro - samotny oddech. Od dziś jesteś banitą...
- Co..? - Endo przerwał spojrzeniem pytanie Manaro
- Weż z obozu wszystko co potrzebne będzie ci w drodze. Na posłaniu zostawiłem kawałek skóry z zapisem gdzie i do kogo masz się udać. Na miejscu podporządkujesz się tamtejszym prawom. Jednak twoim celem będzie upolowanie zwierzyny (czyt. wszystko co jest celem jest zwierzyną), która będzie godna twojego powrotu tutaj.
- I to jest cały rytuał przejścia, dojrzałego łowcy. Zabiłeś jelenia i idź udowodnij swoje umiejętności.
Endo skończył żuć mięso - A czego się spodziewałeś. Tańca, śpiewów i panienki na koniec. Jesteś łowcą w pełnym tego słowa znaczeniu i tyle. Jeżeli tego nie rozumiesz wracaj do obozu i zajmij się praniem ciuchów.
- Wiesz, że rozumiem
- Wiem, więc czego marudzisz?
- Bo panienka przydałaby się hehe
- hehe spadaj bo się rozmyślę hehe
Manaro obciął kawłek skóry białego jelenia i kawałek mięsa na przeżucie. Klepnął starego Endo w ramię, on mu odpowiedział uściskiem w przedramię. Krótka wymiana spojrzeń i Manaro udał się w stronę swojego przeznaczenia.

Ekwipunek Worek z podstawowym zestwem podróżnym, nóż do polowania i skórowania, mały toporek, cztery krótkie noże do rzucania, bojowy bumerang, zestaw wnyk i linek na pułapki. Pieniądze na narzędzia ciesielskie (to jest wyuczony zawód, narzędzia wcześniejsze były własnością plemienia, a pieniądze są za sprzedaż skór i mięsa)

Wygląd przed przemianą 170 cm wzrostu, ciemne długie do ramion włosy uplecione w warkoczyki, szczupła koścista twarz, budowa ciała szczupła atletyczna. Ubrany w luźne brązowe spodnie, czarną podkoszulkę i brązową skórzaną kórtkę. Wiek ok 25 lat.
Wygląd po przemianie Czarna pantera z białym paskiem przez grzbiet

p.s. chciałbym wiedzieć jakie zdolności ma bohater będąc człowiekiem(czy jest zwinniejszy, silniejszy itd. od normalnego człowieka), jak szacować swoje umiejętności i jaki limit jest oraz na jakim poziomie je traktować. Mówiąc na moim przykładzie, czy jako cieśla i zmiennokształtny mogę poruszać się po budowanym przez siebie dachu dwa trzy razy szybciej niż normalny człowiek. Czy to co jest szczytem gimnastyki u normalnego faceta jest dla mnie chlebem powszedniem itd. itp. za odpowiedź dzięki.
 

Ostatnio edytowane przez A. corlleone : 30-12-2007 o 23:50.
A. corlleone jest offline  
Stary 01-01-2008, 23:45   #19
 
Momorty's Avatar
 
Reputacja: 0 Momorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znanyMomorty wkrótce będzie znany


Karta postaci

Imię:Momorty Fenerthrus

Rasa:Wilkołak

Klasa:Czarodziej

Historia:
Urodził się we wsi Darenoth liczącej 500 mieszkańców. Razem z ojcem i bratem studiował magię. Świadczyli usługi w tejże i w okolicznych wsiach. Pewnego razu Ojciec posłał Rodzeństwo do lasu po zioła. Napadł ich wilkołak. Momorty obronił brata lecz przypłacił to likantropią. Po powrocie bracia skłamali o tym co się stało i ukrywali chorobę. Niestety jeden z wieśniaków widział przemianę i ludzie chcieli zabic 16 letniego Momortego. Ojciec pomógł mu uciec do miasta i ofiarował trochę oszczędności. Zamieszkał o w mieście Tezerejem. Za oszczędności kupił mieszkanie i otworzył małą działalnośc. Kupował i sprzedawał mikstury a także nauczał adeptów. W wieku 24 lat postanowił uwolni się od jarzma wilkołactwa.

Plecak:
Księga czarów, Kostur, mikstura leczenia ran

Wygląd i zachowanie przed przemianą:
Wysoki mężczyzna o czarnych włosach i niewielkiej bródce. Oczy ma koloru niebieskiego. Na co dzień ubrany jest w krwistoczerwone szaty. Ma wielu przyjaciół. Na ogół jest spokojny i opanowany.

Wygląd i zachowanie po przemianie:

Niewielki jak na wilkołaka, owłosienie koloru czarnego. Pożółkłe zębiska i wręcz czarne kły wbijające się w człowieka to wynik przemiany. Ogólnie potrafi logicznie myślec podczas przemiany, czasem nawet uda mu się uformowac zaklęcie. Dla ludzi jest bezwzględny.

-----------------------------

Hehe pierwszy czarodziej to ja
 
Momorty jest offline  
Stary 02-01-2008, 15:28   #20
 
Kerende's Avatar
 
Reputacja: 16 Kerende nie jest za bardzo znanyKerende nie jest za bardzo znanyKerende nie jest za bardzo znanyKerende nie jest za bardzo znany


Ja niestety wyjadę jutro ( 02.01.08 ) i wrócę we wtorek ( 08.01.08). Możliwy jest dostęp do neta, ale szanse to jakieś 40 %. Mam nadzieję, że mnie nie skreślicie od razu.
 
__________________
Znał tylko jedno zaklęcie... Pokonał smoka... Uratował towarzyszy... Pomógł czarodziejce... Nigdy nie stracił wiary... Miał nadzieję... Dlatego moje motto brzmi...
Wiara, Nadzieja i Lojalność... Nigdy o nich nie zapominaj.
Kerende jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:57.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169