Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-01-2008, 10:34   #1
 
Mattheus's Avatar
 
Reputacja: 13 Mattheus nie jest za bardzo znany
[autorski] Władcy Ognia

21 kwietnia 2010 roku
TIMES


Tajemnica Podziemi Londynu

Wczoraj, podczas prac budowniczych nowego odcinka metra łączącego centrum miasta ze strefą południową, odkryto niezwykłe ruiny prawdopodobnie średniowiecznych zabudowań. Prace budowniczy zostały wstrzymane do czasu podjęcia decyzji w tej sprawie(…).

****************************

25 kwietnia 2010 roku
TIMES

Władze miasta nie chcą niszczyć śladów dawnej kultury.
(…) Od jutra pod Ochio Street pracować będzie specjalistyczna grupa archeologiczna(…) Ruiny prawdopodobnie to pozostałość starej osady londyńskiej. O tej pochodzącej prawdopodobnie z czasów celtyckich warowni głośno było w 1981 roku, gdy podczas budowy odcinka łączącego West District z Chelsea znaleziono historyczną zabudowę sakralną z VI wieku n.e., w której znajdowały się skrzynie ze zwojami. Z pism tych wynikało, że miasto zwane wtedy „wartownią Władców” znajdowała się właśnie w południowej części obecnego Londynu(…) – „W tym momencie mogę powiedzieć, że nasza wiedza na temat obecnego ‘podziemnego świata’ obecnego Londynu jest znikoma. Ale myślę, że jesteśmy u progu bardzo ważnego odkrycia w dziejach ludzkości(…)”- mówi dowódca pierwszej grupy ekspedycyjnej, która jako pierwsza dotarła na miejsce zdarzenia(…).

********************************

Wnętrze pradawnego miasta wyglądało naprawdę niesamowicie, dodając jeszcze do tego cienie murów oświetlonych ogromnymi reflektorami. Chłopiec pobiegł wzdłuż antycznej, starej alejki. Wyglądało to jak miasto śmierci, ale jednak było w tym coś niezwykle tajemniczego, jednocześnie tak fascynującego, że oglądający to człowiek nie mógł się oprzeć pokusie odkrycia tajemniczego świata podziemi. I kto by pomyślał, że to właśnie tędy miała przebiegać trasa metra… Chłopiec biegł dalej wzdłuż kamiennych budowli.
-Ojcze!!!- zawołał w stronę stojących nieopodal mężczyzn ubranych w robocze, pomarańczowe kombinezony i niebieskie kaski na głowach.
-Marcus, ale co ty tutaj robisz? Jak się tutaj dostałeś? Przecież mówiłem ci, że nie wolno przeszkadzać mi w pracy- powiedział troskliwym głosem starszy mężczyzna.
-Zapomniałeś drugiego śniadania. A poza tym to obiecałeś mi, że mnie tu zabierzesz, pamiętasz?
-Tak tak, synu pamiętam. Ale przecież mówiłem ci, że póki ruiny nie są oczyszczone, nie wolno ci tu przebywać. To zbyt niebezpieczne! A gdzie jest twój hełm ochronny?
-Terry Roth proszony do kwatery dowodzenia- powiedział chłodny głos wydobywający się z krótkofalówki, którą ojciec chłopca miał przypiętą do pasa.
-Zrozumiałem- powiedział mężczyzna do mikrofonu swojej krótkofalówki- Marcus, wracaj do domu. Obiecuję ci, że za kilka dni wezmę cię tutaj ze sobą.
-Ależ ojcze! Nie bądź dla mnie tak okrutny! Pozwól mi choć chwilę podziwiać uroki tego miejsca- wyrecytował chłopiec fragment znanej sobie bajki.
-Ach, nie jestem asertywny. Niech ci będzie. Poczekaj tu na mnie aż wrócę. Tylko nie oddalaj się za daleko! I uważaj, niewiadomo w jakim to wszystko jest w stanie, według mnie w każdej chwili to całe miasto może się obrócić w perzynę.
-Dziękuję ojcze!!!- wykrzyknął chłopiec po czym rzucił się ojcu na szyję.

*************************************


Chwilę później chłopiec znajdował się już dobre ćwierć mili od miejsca spotkania. Na jego drodze stanął wielki krater, mający średnicę ulicy Less Street, przy której mieszkali Roth’owie. Ciekawość naturą człowieka jest, to rzecz oczywista, a co dopiero u dziewięcioletniego chłopca pragnącego ciągle poznawać otaczający go świat. Położywszy się na ziemi przy samym brzegu krateru, dziecko zaczęło spoglądać w dół. Ledwo co widoczne światło halogenów nie pozwalało zobaczyć wnętrza dziury. Lecz nagle Marcus usłyszał dźwięk pękającego brzegu krateru. Ziemia się obsunęła. Po chwili z wielkim hukiem wraz z chłopcem do krateru wpadła sporych wymiarów budowla…

*********************************

Usłyszawszy huk mężczyźni pobiegli w stronę krateru.
-Matko Najświętsza, Marcus!!!- Wykrzyknął ojciec dziecka.
Krater, który miał poprzednio średnice kilku autobusów, teraz wyglądał jakby zapadło się rondo Świętego Jerzego. Nagle z wnętrza dobiegł do nich głośny ryk.
-Jezu, miej nas w swojej opiece!- powiedział starzec, po czym rzucił się do ucieczki przed wynurzającą się z krateru bestią…

**************************************
03.V.2010 roku
NEW YORK TIMES


POCZĄTEK KOŃCA- NIECH BÓG MA NAS W SWOJEJ OPIECE…
Stało się. Rasa ludzka jest zagrożona(…) Pradawne Smoki przebudziły się w samym sercu Londynu(…) Jak się okazało ciekawość jest nie tylko warunkiem rozwoju, ale także i zagłady(…) Niechaj Bóg ma nas w swojej opiece(…). Smoki opanowały Wyspy Brytyjskie i kierują się w stronę zachodniego wybrzeża Europy(…) Masowe ucieczki ludności na całym świecie(…) Bunkry przeciwatomowe enklawami dla uchodźców(…) Żałoba narodowa na całym świecie(…) Armagedon nadchodzi, pozostaje nam tylko modlitwa(…) Pół miliona sprzymierzonych żołnierzy NATO i Rosji oczekują na smoki wzdłuż kanału La Manche. Kolejne miliony w drodze(…) ONZ wydało rozporządzenie dotyczące przetrwania gatunków. Projekt „Arka” sposobem na ocalenie życia?(…) Prototypowy prom-miasto wystartuje jutro z Florydy. Tajny projekt NASA zabierze na księżyc na swoim pokładzie 10 000 tysięcy ludzi(…) Papież: „Jeżeli Bóg istnieje, to nie pozwoli nam zginąć. Jeżeli istnieje, ocali każdego sprawiedliwego”(…) Chiny: masowe protesty ludności(…) Na całym świecie tworzone są specjalne grupy najemników, mające na celu obronę życia ludzi(…) W Wielkiej Brytanii nadal żyją ludzie. Wczoraj o godz. 12:51 czasu środkowoeuropejskiego odebrano sygnał SOS z okolic Londynu(…) jednak smoki całkowicie opanowały przestrzeń powietrzną nad Anglią(…) Tragiczne obchody uchwalenia Konstytucji 3 maja w Polsce- niepodległość świata zagrożona…(…)…

__________________________________________________ _________

Prawdopodobnie 29 listopada 2049 roku, godz. 12:51 czasu środkowoeuropejskiego
Przekaz radiowy na częstotliwości 27.5 khz na falach bardzo długich:
„Jeśli jest na tym parszywym świecie jeszcze ktoś żywy, czekamy. Jeśli słyszysz te fale to znak, że jeszcze żyjemy. Możemy zapewnić schronienie i pożywienie. Mamy swój obóz w ruinach zamku, 75 km na północny-zachód od Canterbury”.
-Jezu! A jeśli oni żyją?
-Mało prawdopodobne. Tak blisko Londynu nie mogli przeżyć tak długo.
-A jeśli jednak?
-Cholera przecież wiesz, że to nie możliwe! Kontakt z najbliższą znaną nam bazą straciliśmy dwa lata temu, a wysłany przez nas oddział do Lincoln nie powrócił! Nie ma nadziei! Nie pozwolę na stratę większej ilości ludzi! Zrozum w końcu, że jesteśmy sami na tym pieprzonym parszywym świecie. Gady spaliły wszystkich i wszystko! Zrozum to, bo inaczej skończymy jak ci z Leeds!
-Ale w takim razie jakim cudem przekaz nadal istnieje? Nawet jeśli nie ma tam ludzi, to nie mogli zginąć dawno. Na pewno znajdziemy tam jakiś sprzęt i żywność.
-I stado smoków na deser. Powiedziałem, że nie mogę już więcej narażać swoich ludzi!
-Ale pozwól mi chociaż wysłać jakichś ochotników!
-Co za głupcy zgodziliby się na tak samobójczą misję?! Jeśli chcesz, zrób to, lecz wiedz, że nie dostaniesz ani ziarnka pszenicy na nich!
-Zgoda! Kupie żywność, o to się nie bój. Ale jestem pewien, że znajdą się jacyś patrioci, którzy chcą przetrwania ludzkości!


__________________________________________________ __

Zapraszam na moją pierwszą sesję „Władcy Ognia”. Jak sama nazwa wskazuje sesja nawiązywać będzie do filmu o tym samym tytule. Jako że jest to mój debiut w roli mistrza gry proszę o wyrozumiałość
Potrzebuję do wspólnej zabawy 4-6 osób. Sesja będzie miała charakter storytelling, gdyż nie jestem zbyt wprawiony w sesje z kostkami. Częstotliwość pisania postów, wydaje mi się że minimum 2 razy w tygodniu, ale wszystko będzie zależało od rozwoju akcji. Jak się pewnie domyślacie to wy jesteście ochotnikami. Nie musicie koniecznie się znać, społeczność, w której żyjecie nie jest mała( jak na takie czasy)- około 500 mieszkańców.


Karty postaci proszę wysyłać do mnie na pw. Powinny one zawierać:
1.Imię, nazwisko, pseudonim postaci.
2.Płeć postaci.
3.Narodowość postaci.
4.Wygląd zewnętrzny postaci.
5.Charakter postaci.
6.Historię postaci(do momentu zgłoszenia się na ochotnika).
7.Cechy (35 punktów; max 10 punktów do jednej cechy, min 1 punkt; skala: 10-wyśmienity, 9-wspaniały, 8-bardzo dobry, 7-wyspecjalizowany, 6-dobry, 5-ponadprzeciętny, 4-przeciętny, 3-słaby, 2-nieudolny, 1-beznadziejny):
-siła fizyczna
-zręczność
-zwinność
-wytrzymałość
-inteligencja
-charyzma
-percepcja
8.Umiejętności, do wyboru w zależności od profesji i cech (w [] podano wymagania), ilość umiejętności i ich poziom(max 3) decyduje o poziomie inteligencji (1 pkt int.=1 poziom umiejętności):
-broń palna mała(pistolety, rewolwery itp.) [lvl1: zręczność 3, lvl2: zręczność 4, lvl3: zręczność 5],
-broń palna(strzelby, shotguny, obrzyny itp.) [lvl1: siła 4, zręczność 3,lvl2: 6/4, lvl3: 8/6],
-karabiny [lvl1: siła 4, zręczność 5, lvl2: 6/6, lvl3: 8/7],
-karabiny snajperskie [lvl1: siła 4, zręczność 4, percepcja 5, lvl2: 4/5/7, lvl3: 6/7/9],
-broń biała [lvl1: siła 3, lvl2: siła 5, zręczność 5, lvl3: siła 7, zręczność 7, zwinność 6],
-walka wręcz [lvl1: brak, lvl2: siła 5, zwinność 5, lvl3: 7/7],
-materiały wybuchowe[lvl1: siła 5, lvl2: 7, lvl3: 9],
-broń ciężka(ckm, minigun, wyrzutnia rakiet itp.) [lvl1: siła 6, lvl2: siła 8, lvl3: siła 10],
-obsługa stacjonarnych i przewoźnych działek, karabinów maszynowych, itp. [lvl1: siła 4, lvl2: 6, lvl3: 8],
-mechanika [lvl1: percepcja 3, siła 3, lvl2: 5/5, lvl3: 7/7],
-obsługa pojazdów [lvl- brak],
-obsługa maszyn latających (helikoptery, samoloty itp.) [lvl- brak],
-pierwsza pomoc[lvl1: inteligencja 4, lvl2: 6, lvl3: 8],
-kieszonkowstwo [lvl1: zręczność 4, zwinność 4, lvl2: 6/6, lvl3: 8/8],
-otwieranie zamków [lvl1: zręczność 4, zwinność 4, percepcja 3, lvl2: 6/6/4, lvl3: 8/7/7],
-targowanie się [lvl1: charyzma 4, lvl2: 6, lvl3: 8],
-szczęście [lvl1: wszystko po 3, lvl2: 5, lvl3: 7],
-kusze [lvl1: siła 5, lvl2: siła 6, zręczność 6, lvl3: 7/7],
-łuki [lvl1: zręczność 4, zwinność 4, lvl2: 6/5, lvl3: 7,7],
-sztuka przetrwania [lvl1: wszystko po 4, lvl2: 6, lvl3: 8],
-chemia i pirotechnika (takie małe eksperymenty, pirotechnika) [lvl1: inteligencja 5, lvl2: inteligencja 7, percepcja 5, lvl3: 8/6],
-gadka [lvl1: charyzma 5, lvl2: 6, lvl3: 8],

(Ilość umiejętności może się zwiększyć w miarę rozwoju gry.)

9.Umiejętności specjalne, związane z historią i cechami, tu zdaję się na waszą pomysłowość. Tylko nie róbcie jakiegoś Mackgajwera(nie wiem jak się pisze) czy Leonardo Da Vinci, bo inaczej zostaniecie pozbawieni tej umiejętności . Na przykład jeśli ktoś jest dobrym mechanikiem, może mieć umiejętność specjalną montowania dodatków do broni czy ich przerabiania. Maksimum umiejętności specjalnych: 2.Ekwipunek otrzymacie na pw po akceptacji KP. Związany on będzie z zawodem, jaki wykonujecie.
 

Ostatnio edytowane przez Mattheus : 24-01-2008 o 10:38.
Mattheus jest offline  
Stary 24-01-2008, 11:23   #2
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 15104 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Wydaje się ciekawie, choć nie jestem specjalnie przekonany czy to moje klimaty. Pamiętam, że oglądałem ten film (tylko od ok. 30 min), to jest ten film co ci bohaterowie znajdują się w zamku i próbują jakoś przetrwać a potem pojawiają się ci amerykanie na czołgu i chcą zniszczyć Smoka- Matke, czy to jeszcze jakiś inny film? :P
 
__________________
"It's not the best choice, it's Spacers Choice."

la vie c'est la danse
Pinn jest offline  
Stary 24-01-2008, 11:48   #3
 
Mattheus's Avatar
 
Reputacja: 13 Mattheus nie jest za bardzo znany
Tak to właśnie ten film Trochę przerobiony na potrzeby sesji ale mniej więcej większość pomysłów zaczerpnięta z właśnie z tego filmu. Wrazie jakichś pytań proszę pisać w tym temacie.
 
Mattheus jest offline  
Stary 26-01-2008, 21:16   #4
 
Kerende's Avatar
 
Reputacja: 1154 Kerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumny
Ja mam takie pytanie. Znajomość samego filmu jest wymagana. Może i go oglądałem, ale nie przypominam sobie, a sama sesja zapowiada się ciekawie
 
__________________
Znał tylko jedno zaklęcie... Pokonał smoka... Uratował towarzyszy... Pomógł czarodziejce... Nigdy nie stracił wiary... Miał nadzieję... Dlatego moje motto brzmi...
Wiara, Nadzieja i Lojalność... Nigdy o nich nie zapominaj.
Kerende jest offline  
Stary 26-01-2008, 21:46   #5
 
Mattheus's Avatar
 
Reputacja: 13 Mattheus nie jest za bardzo znany
Niekoniecznie musiałeś oglądać film, aby brać udział w sesji. Film jest tylko pomysłem na sesję. Krótką historię moge napisać, ale sądzę że w pierwszym poście najważniejsze rzeczy ująłem.
 
Mattheus jest offline  
Stary 27-01-2008, 02:30   #6
 
Shoujo's Avatar
 
Reputacja: 49 Shoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodzeShoujo jest na bardzo dobrej drodze
A jak się ma stan wyposażenia ? Chodzi mi o mianowicie stosunek jaki panuje pomiędzy różnymi rodzajami broni. Ile jest amunicji do broni palnej i czy wogule ma jakiś sens branie broni białej.
 
__________________
Reaching out a paw
I catch you by your ankle
as you walk past me.
"Cat Haiku"
Shoujo jest offline  
Stary 27-01-2008, 08:55   #7
 
Mattheus's Avatar
 
Reputacja: 13 Mattheus nie jest za bardzo znany
Co do ekwipunku:
Cytat:
Ekwipunek otrzymacie na pw po akceptacji KP. Związany on będzie z zawodem, jaki wykonujecie.
 
Mattheus jest offline  
Stary 27-01-2008, 14:03   #8
 
Kerende's Avatar
 
Reputacja: 1154 Kerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumnyKerende ma z czego być dumny
To już niedługo prześlę KP ^^.
 
__________________
Znał tylko jedno zaklęcie... Pokonał smoka... Uratował towarzyszy... Pomógł czarodziejce... Nigdy nie stracił wiary... Miał nadzieję... Dlatego moje motto brzmi...
Wiara, Nadzieja i Lojalność... Nigdy o nich nie zapominaj.
Kerende jest offline  
Stary 27-01-2008, 18:33   #9
 
Kościej's Avatar
 
Reputacja: 115 Kościej ma wyłączoną reputację
Też się zgłoszę, jeśli to nie problem.
 
__________________
ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY PISZESZ GŁUPIE POSTY BÓG ZABIJA KOTKA!
Kościej jest offline  
Stary 27-01-2008, 21:31   #10
 
Stallivo's Avatar
 
Reputacja: 0 Stallivo nie jest za bardzo znany
To ja tez sie wkręce
 
Stallivo jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:47.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169