Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-01-2008, 19:29   #1
 
Bulny's Avatar
 
Exclamation [Neuro] The Gods Made Heavy Metal

20 mil na południe od Salt Lake City. Godz 3:53am czasu Nowojorskiego.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=x-7pvvPBi0M[/MEDIA].
W małym, betonowym silosie na zboże gnieździła się garstka ludzi. Wśród nich był przełożony nowo powstałego kościoła „Prawdziwie Ciężkiego Metalu” – Joey DeMaio. Był on już starszym człowiekiem. Wyglądał na może tak z 70 lat, choć trzymał się bardzo dobrze jak na swój wiek. Miał długie siwe włosy, oraz ogromną łysinę na czubku głowy. Jego umięśnione jeszcze ciało pokrywała zielona poszarpana tunika. Pod brodą miał koloratkę, a na plecach zwisał bezwładnie shotgun. Mężczyzna podniósł ręce ku górze mówiąc:
- Oto moi drodzy nadszedł czas zbawienia. Dzięki zawartości tej skrzyni – powiedział wskazując na dużą paczkę stojącą za jego plecami na której narysowany był niechlujnie topór – zniszczymy molocha i wprowadzimy nowy ład!
Wszyscy zgromadzeni ludzie zakrzyknęli radośnie:
- Hail!
- Dziś wypełni się proroctwo! Nadejdą lepsze czasy dla nas! Dla całej ludzkości! Moloch zginie w ułamku sekundy gdy dopełnimy rytuału! – Krzyknął starzec. Ludzie znowu powtórzyli:
-Hail!
W tym czasie z głośników, ustawionych obok podestu na którym stał najwyższy kapłan, zaczęła wybrzmiewać muzyka.
Gdy tylko udało się usłyszeć dźwięk gitar, nagle całym zgromadzeniem wstrząsnął potężny wybuch. Wszyscy obrócili się w stronę wyjścia i zobaczyli że drewniane drzwi zostały wysadzone, trupy ludzi którzy przy nich stali leżały w kałuży krwi i kawałkach drewna. Do pomieszczenia w ułamku sekundy wpadł granat robiąc sieczkę z wyznawców stojących w głębi sali. Flaki walały się na lewo i prawo. Gdy wpadło jeszcze parę granatów, pozostali dobyli broni i pochowali się za przedmiotami które mogły ich ochronić. Arcykapłan zeskoczył na tył podestu, szybko odbezpieczył i załadował pompkę. W tym czasie do sali wpadło kilki zamaskowanych gości ubranych na czarno. Każdy z nich trzymał w ręku karabinek automatyczny MP5, a na oczach miał noktowizor. Kule świstały w powietrzu, a ludzie ginęli od nich. Już małe wychylenie łba zza osłony groziło śmiercią. Można nawet rzec, że w powietrzu unosiła się jedna wielka chmura ołowiu. Joey wyskoczył błyskawicznie zza osłony przelatując za przewrócony głośnik, w międzyczasie oddał strzał, który zrobił krwawą miazgę z brzucha jednego z napastników. Po kilkunastu sekundach ciągłego ostrzału, ludzi zgromadzonych w silosie zdolnych do obrony została może dziesiątka. Liczebność wroga przewyższała ich nawet o liczbę dwudziestu pięciu, choć nie było czasu policzyć ich dokładniej, każdy miał w głowie tylko jedną myśl „Uratować swoją dupę”. DeMaio wychylił się zza głośnika by oddać kolejny strzał, w tym czasie zobaczył, że garstka jego ludzi powoli poddaje się najeźdźcy. Żołnierze w czerni powoli likwidowali jego wiernych. Sam oddał strzał trafiając kolejnego frajera w głowę. Tamten upadł na ziemię wypuszczając MP5 z rąk. Broń odbiła się od posadzki oddając jeszcze parę wystrzałów i przy okazji raniła kapłana w nogę. Ten jednak w przypływie adrenaliny nie zdał sobie z tego sprawy. Popatrzył z ukrycia na wrogów powoli likwidujących ostatniego z obrońców. Po chwili jednak przypomniał sobie o skrzyni.
- Cholera! Nie mogą jej dostać! – przeklnął, po czym rzucił się biegiem w jej stronę. Gdy tylko wyszedł zza zasłony poczuł piekący ból w gardle. Spojrzał na jego źródło. Była to jakaś miniaturowa strzykawka, która najwyraźniej wprowadziła jakieś świństwo do jego organizmu. Mężczyzna obrócił się szybko likwidując strzałem jeszcze jednego „faceta w czerni”. Obraz zaczął mu się powoli zamazywać. Jedyną rzeczą którą zdążył zauważyć przed osunięciem się na ziemie był błysk lunety celownika optycznego w dymie po wybuchu.
„Najwyraźniej jestem im do czegoś potrzebny” – pomyślał i zamknął oczy.

Okolice Roswell, Teksas. Godz. 4:57am Czasu Nowojorskiego.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=Nf-Y3yG8N_Q[/MEDIA]
Henry O’Donnel siedział właśnie przed swoją posiadłością. Mężczyzna ubrany był w zwykłe wiejskie ubranie, miał słomkowy kapelusz i dwururkę na ramieniu. Miał czterdzieści lat, choć wyglądał dużo młodziej. Był krępym człowiekiem i nosił długą brązową brodę. Posiadał tutaj może z 3 hektary ziemi uprawnej i ładny drewniany dom który najwyraźniej zbudowany był jeszcze przed wojną. Częste ataki bandytów na to miejsce nauczyły człowieka odpowiedzialności oraz umiejętności walki. Farmer zajęty był teraz liczeniem gambli znalezionych po ostatnim napadzie jakichś motocyklistów. Idioci myśleli że nie pokonają faceta z Teksasu na jego ziemi. No cóż, dwa granaty i parę celnych strzałów z dwururki przemieliło ich na drobne. Obliczeniom cały czas towarzyszyła muzyka lecąca z radia własnej roboty, zasilanego silnikiem samochodu.
- To jeszcze raz od początku - 10, 20, 30 eee… 40. Uhuhu, chłopaki mieli chyba ostatnio jakiś ciekawy napadzik na bogatego frajera. Hehe, trupom majątek się nie przyda. – Mówił uśmiechnięty.
Po chwili coś przerwało jego spokój. Jakby ziemia drgnęła. Gdy Henry zdobył to miejsce poprzedni właściciel uciekając ostrzegł go o tym i o tym że bunkier na środku pola może być radioaktywny. O'Donnel oczywiście nie uwierzył, ale powoli zaczynał się przekonywać, że fakt o trzęsieniach ziemi był prawdą. Wstał, i wyszedł z pod daszku który mógłby się na niego zawalić. Gdy zrobił krok ziemia zatrzęsła się jeszcze bardziej. Upadł na ziemię i w pozycji siedzącej obserwował jak jego pole właśnie wstaje na ogromnych metalowych kończynach i odchodzi gdzieś na zachód. Przez chwilę nie mógł uwierzyć własnym oczom. Potem jednak wstał szybko, uruchomił swojego starego Forda w wersji pickup i ruszył drogą w stronę Rosswell by opowiedzieć o wszystkim sędziemu Hanzowi.

************************************************** *************

Kolejna moja rekrutacja. System w którym gramy to Neuroshima w wersji 1.0 (Przy okazji: jeśli ktoś ma nakładkę w PDF do 1.5 to byłbym wdzięczny za wysłanie mi jej).

Potrzebuję jak zwykle 3-4 graczy. Historia postaci musi kończyć się w w/w Roswell. Przydałoby się, aby postacie w jakiś sposób zdeterminowane były do walki z Molochem. Czy to patriota z NY, czy najemnik z Hegemonii chcący zarobić na walce z maszyną. A może cwaniak z Detroit który szuka mocnych wrażeń, albo fanatyk z Salt Lake City myślący że wypełnia proroctwo Boga Skarpetek. Nie obchodzi mnie to, byleby postać miała powód do walki.

Karta postaci w formie:
Imię, nazwisko „ksywa” (no chyba że ktoś czegoś z tych posiadać nie będzie):
Wygląd:
Charakter: Słabości postaci, cele, ogół zachowań, motywacje i te sprawy.
Historia:
Współczynniki: Losujecie sami. Ufam wam.
Cechy i sztuczki: Macie 2 sztuczki
Umiejętności: 40 pkt na te ze specjalizacji oraz 45 na te z poza.
Choroba: Też losujecie sami.
Ekwipunek: Tutaj macie 200 gambli do wydania. Wydajcie je mądrze, żebyście potem nie gadali „Łeee… Siedzę na pustyni i nie mam ni kropli wody” albo „O cholera! To była moja ostatnia dawka leku”.
Tutaj są koszta ekwipunku: CENNIK
Każde zarobione na obniżaniu cech/odejmowaniu punktów umiejętności gamble mają mieć specjalną adnotację na dole karty.

Aha jeszcze jedno. Na karty czekam do czwartku 7 lutego post wprowadzający napiszę w piątek lub w sobotę.
Zasady pisania. MG pisze co najmniej 1 post na 3 dni. Na 1 post MG ma przypadać co najmniej 1 post gracza, lub jeśli sytuacja będzie wymagała więcej/mniej.
Po tygodniu nieusprawiedliwionej nieobecności postać idzie do tzw. „odszczału”.
Pajeli miśki?
Do roboty

PS: Sory za język. Starałem się oddać klimat neuro
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)

Ostatnio edytowane przez Bulny : 03-02-2008 o 15:40.
Bulny jest offline  
Stary 31-01-2008, 21:09   #2
 
Verax's Avatar
 
No to jest to na co czekałem... Karta już zrobiona kwestia ekwipunku i przepisania na kompa. Zajefajnie zapowiada się niezła sesja...
genialna muza... kurde nie wiedziałem że istnieje coś lepszego od punkrocka lub poezji śpiewanej... no patrzcie

EDIT: małe pytanko cenę rzeczy mnożymy 2x od cen podanych w twoim cenniku czy te ceny już są po modyfikacji?
 
__________________
Bo nie wiemy co za tym dniem,
Za horyzontem, za dniem...
Verax jest offline  
Stary 31-01-2008, 22:06   #3
 
Bulny's Avatar
 
Ceny z cennika mnożycie. Ale jedynie uzbrojenie, reszta pozostaje bez zmian. Po prostu nie lubię jak gracze od razu na początku sesji mają M4 w łapach

Aha... Karty wysyłajcie na Bulnypl@gmail.com

EDIT: Jeszcze jedno. Historia postaci kończy się w Roswell.
Życzę przyjemnych wrażeń.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)

Ostatnio edytowane przez Bulny : 31-01-2008 o 23:19.
Bulny jest offline  
Stary 01-02-2008, 12:38   #4
 
Maciass0's Avatar
 
Bulny, gg, zobacz i odpisz to pogadamy o mojej postaci
Pozdrawiam
 
Maciass0 jest offline  
Stary 01-02-2008, 13:08   #5
 
Kud*aty's Avatar
 
Ja też zaklepuje miejsce. Kartę już Bulny masz, historię już zmieniam ;p
 
__________________
Nie-Kud*aty, ale ciągle z metalu...
Kud*aty jest offline  
Stary 01-02-2008, 14:45   #6
 
Bulny's Avatar
 
Odpowiadam na pytania niektórych zadane na privie:
1. Cena w cenniku jest za 1 nabój.
2. Na starcie do kazdej broni dostajecie od firmy 1 magazynek.
3. Woda przyjmijmy kosztuje was 1 gambel za 2 litry
4. W baku samochodów macie gratis paliwo na przejechanie 25km.
5. Dopuszczam do gry podręczniki "Suplement, Bohater2 i Wyścig" a materiały nieoficjalne po wstępnym zatwierdzeniu.

Życzę przyjemnych wrażeń
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline  
Stary 01-02-2008, 21:00   #7
 
Mattheus's Avatar
 
Ciekawe, ciekawe... Chętnie bym wziął udział, ale nie za bardzo łapie Neuroshime... Jeszcze =) Ale może jak się "wczytam" dzisiaj w podręcznik to coś zajarze XD
 
Mattheus jest offline  
Stary 03-02-2008, 15:39   #8
 
Bulny's Avatar
 
UWAGA UWAGA

Z racji tego, że dostaję dużo głosów o tym że broń jest jednak za droga postanowiłem wyjść naprzeciw graczom, o ile to ma ufajnić zabawę, i dodaję.
Broń kosztuje tyle co w cenniku. Bez żadnych mnożników itp.

"Życzę Przyjemnych Wrażeń"
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline  
Stary 03-02-2008, 20:29   #9
 
Mattheus's Avatar
 
Karta poszła na maila =)
Proszę o pozytywne rozpatrzenie ;D
 
Mattheus jest offline  
Stary 04-02-2008, 11:26   #10
 
merill's Avatar
 
Witam. Mg oficjalnie chciałem zgłosić chęć uczestnictwa w grze, robię to za siebie: merill, Hawkeye'a i Ragnaaka, z którymi razem robię Kp i piszemy historię naszej ekipy... Komplet KP i historię wyślemy najdalej jutro na maila...

Pozdrawiam
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:06.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168