Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-02-2008, 21:09   #1
 
Jendker's Avatar
 
Reputacja: 2574 Jendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputację
Wink (Warhammer 2ed)Nieustraszeni pogromcy wampirów

No dobra. Ponawiam rekrutację ze względu na zbyt małą liczbę ochotników. Nie chciałem ujawniać początku przygody, ale najwidoczniej muszę to zrobić by was zachęcić. Do tego mały Bonus-Prolog.

Prolog

Sylvania
Zamek Calmhof, rok 2178
Potworna burza rozpętała się godzinę temu. Czarne chmury całkowicie zasłaniały Księżyc.
Kobieta patrzyła przez okno. Wypatrywała jakiegoś ruchu. Jakiegoś dźwięku świadczącego, iż ktoś nadjeżdża. Ach, jakże długo czekała na ten moment. Tyle lat poszukiwań. Tyle lat czekania. Ale teraz oczekiwanie się kończy. Nagle usłyszała tętent koni. Wytężyła wzrok.
Czarna kareta właśnie wjeżdżała na dziedziniec. Odwróciła się do postaci siedzącej przy stole.
-Panie. To on. -Rzekła uradowana.
-Doskonale.-Odrzekł gładki męski głos.-Trzeba go odpowiednio powitać. W końcu to on dowarzył się podjęcia tej wyprawy. I w sumie niewielu osobom mógłbym powierzyć to zadanie. A on jest taka osobą. Taaak, trzeba go odpowiednio powitać.
Mężczyzna pstrykną palcami. Nagle w całej sali zapłonęły świece. Na środku sali stał stół zastawiony wieloma potrawami. Na jego końcu siedział przystojny mężczyzna. Opierał się w swoim fotelu i delikatnie uśmiechał. W tym momencie do sali weszły trzy osoby. Młody chłopak i dwaj służący niosący skrzynię. Chłopak dał znak sługą by postawili skrzynie a potem wyszli. Oddał im swój przemoknięty płaszcz. Jego mokre, czarne włosy przyczepiały się do bladych policzków. Ukląkł.
-Witaj Mój Panie.-Powiedział z lekkim drżeniem w głosie. –Udało mi się wypełnić misję, którą mi powierzyłeś. Odnalazłem tą księgę tam gdzie mówiłeś. Jest dokładnie taka jak ją opisywałeś. Dręczy mnie wciąż jedno pytanie. Po co Ci kolejna księga nekromancka? Masz już imponujący zbiór, w którym znajdują się dziewięć ksiąg Nagasha.
-Hahahaha.- Mężczyzna zaśmiał się. -Mój drogi chłopcze. Dziewięć ksiąg Nagasha przy tej jednej księdze, są jak zbiór bajek z ilustracjami dla dzieci.
Podszedł do skrzyni i otworzył ją. W środku leżała ogromna księga. Jej oprawiona czarną skórą okładka świeciła się złowieszczo.
-To jest moje dzieci......Księga Umarłych.

Nieustraszeni pogromcy wampirów

Jest rok 2864. Imperium zdołało odbudować siły po najeździe Archaona. Liczba mutantów i zwierzoludzi zmniejszyła się a Imperium podniosło swoją wagę na arenie międzynarodowej. Handel kwitnie, a obecny imperator cieszy się ogromnym zaufaniem. Zdołał złagodzić spór na linii kultów Ulryka i Sigmara. Mogłoby się wydawać, że nic nie jest w stanie zakłócić tego spokoju. A jednak.

Rankiem każdy z was został przeniesiony z swojej małej celi do jednej większej. Nikt wam nie mówił, po co. Strażnic nie odpowiadali na żadne z waszych pytań. Cela nie miała nawet malutkiego okna. Tylko przez niewielki otwór w drzwiach sączyło się światło. Nie widzieliście nic. Czekaliście w głuchej ciszy na jakikolwiek znak mówiący wam coś o waszej przyszłości. Czekaliście tak do wieczoru. Dopiero wtedy usłyszeliście strażnika.
-WSTAWAĆ PANIENKI. Idziecie z nami.- Krzyczał strażnik.
Otworzyły się drzwi do celi. Staną w nich strażnik. Za nim można było zobaczyć wysoką mroczną postać. Spod długiego czarnego płaszcza wystawał pistolet. Na głowie miał charakterystyczny wysoki kapelusz. Wiedzieliście już, kto to. To Łowca Czarownic. Uśmiechną się lekko, a potem ruszył korytarzem. Strażnik dał znak ręką żebyście zanim poszli. Posłusznie zrobiliście, co kazał.I to krótkie wprowadzenie musi wam wystarczyć. Gramy oczywiście w Warhammer second editon. Będzie to gra rozgrywana na pełnej mechanice i rzutach. Jeśli chodzi o postacie to mam kilka małych wymagań. W histori postaci musi być zawarte w jaki sposób postac trafiła do Behafen, stolicy Ostermarku, oraz dlaczego została skazana na śmierć.Gramy postaciami, które ukończyły pierwszą profesję i zaczynają drugą. Musi to być profesja zaawansowana. Nie można wybrać tylko: Dworzanin, Herold, Karczmarz, Majordomus, Nawigator, Szarlatan, Uczony i Urzędnik. Całą resztę wolno. Jeśli chodzi o rasy to nie mam żadnych ograniczeń. Wyposażenie standardowe dla profesji oraz dla profesji poprzedniej. Jeśli chcecie jakieś dodatkowe przedmioty to muszą być one ściśle związane z historią lub uzgodnione ze mną. Potrzebuję od 3 do 5 graczy. Dostają się osoby, które nadeślą najlepsze kp i historie oraz zgłoszą się pod tym tematem.
Kp proszę wysyłać na adres andrzej.spera@gmail.com . Wszelkie pytania Proszę kierować na numer GG 402609. Na kp czekam najwcześniej do wtorku. Termin może się przedłużyć, jeżeli nie zbierze się wystarczająca liczba chętnych. Gdy rekrutacja się skończy napiszę o tym w tym temacie.
 

Ostatnio edytowane przez Jendker : 18-02-2008 o 00:05.
Jendker jest offline  
Stary 18-02-2008, 15:54   #2
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 129 Bulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znanyBulny wkrótce będzie znany
Hej... Jak będzie więcej osób to może zagram.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline  
Stary 18-02-2008, 16:07   #3
 
Kud*aty's Avatar
 
Reputacja: 87 Kud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znanyKud*aty wkrótce będzie znany
Ja również chętnie zagram, na pewno znajdzie się jeszcze przynajmniej jedna osoba, która chciałaby zagrać... Pojawia się natomiast problem. Jeśli już kartę mógłbym wysłać dopiero po czwartku (chociaż będę starał się wcześniej). Co do mechaniki: Sami rzucamy na cechy czy ta przyjemność spoczywa w Twoich rękach?
 
__________________
Nie-Kud*aty, ale ciągle z metalu...
Kud*aty jest offline  
Stary 18-02-2008, 23:34   #4
 
Darnock's Avatar
 
Reputacja: 39 Darnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodze
Oczywiście chętnie zagram.
Karta będzie najpóźniej w niedzielę.
Ale postaram się już jutro coś skrobnąć.

Chyba sobie daruję, zupenie nie mam pomysłu na postać.
 
__________________
"Co zbawienie nam, czy piekło!
Byle życie nie uciekło!"

Ostatnio edytowane przez Darnock : 20-02-2008 o 21:46.
Darnock jest offline  
Stary 19-02-2008, 16:59   #5
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 5121 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
też chętnie zagram. Nie ma to jak dołożyć kilku nieumarłym . Rozwine też pytanie Kud*aty. Możemy stworzyć całą kartę łącznie ze statystykami czy tylko wybrane elementy? Jeżeli tak to jakie?
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline  
Stary 19-02-2008, 18:13   #6
 
Blady's Avatar
 
Reputacja: 164 Blady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie coś
To ja też jestem chętny! Będę tym piątym graczem. Kartę podeślę do czwartku!
 
Blady jest offline  
Stary 19-02-2008, 18:23   #7
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 94 Maciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znanyMaciass0 wkrótce będzie znany
Muszę jednak wycofać swoją kandydaturę. KP ktora ci wysłałem jest do usunięcia
 

Ostatnio edytowane przez Maciass0 : 19-02-2008 o 20:25.
Maciass0 jest offline  
Stary 19-02-2008, 19:23   #8
 
Orrik's Avatar
 
Reputacja: 0 Orrik może tylko marzyć o lepszym jutrze
Również się zgłaszam- wiem, że zgłoszeń było już aż nadto, ale jeśli ktoś odpadnie to ja chętnie zagram
 
Orrik jest offline  
Stary 19-02-2008, 21:17   #9
 
MrYasiuPL's Avatar
 
Reputacja: 55 MrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodzeMrYasiuPL jest na bardzo dobrej drodze
Ja też zagram. Już wysyłam KP. Przepraszam za jakieś niedokładności i inne takie ale to będzie moja druga sesja w Warmłotka dopiero.
 
MrYasiuPL jest offline  
Stary 20-02-2008, 01:08   #10
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 52 maciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodzemaciek.bz jest na bardzo dobrej drodze
W takim razie i ja się skuszę. Karta najpóźniej do niedzieli.
 
maciek.bz jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:50.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166