Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-03-2008, 19:46   #1
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
[Warhammer I ed.] "Oblicze Zła"


"Oblicze Zła"
"Drachenfels. Wielki Czarnoksiężnik. Diabeł Wcielony. Śmierć zwodził przez nieznane stulecia. Człowiek z żądzami tak ogromnymi, iż niemożliwymi do zaspokojenia. Nekromanta, oprawca martwych, kat duchów, ucieleśnienie zła, czarodziej, uczony, potwór. Nie da się opisać popełnionych przezeń barbarzyństw, nie zliczy się jego zdrad, nie uwierzy w zgniliznę jego czynów. Czy taki potwór mógł się narodzić w ciele śmiertelnika?"Żywot Przeklętych ; Konrad Steinhoff
(Talabheim, Wydawnictwo Schnuffler & Syn, 2099)


"Pierwszych pisanych relacji o Zamku Drachenfels, przeklętej budowli z piekła rodem, dostarczyli nam Oskar Lefevre i Jean – Pierre Lafontaine z miasta Quenelles w roku 184 (kalendarza Imperium). Na ich rysunkach widać zamek w całej krasie, jego siedem baszt i gotowe mury, zwieńczone blankami. Kamienny budulec wydaje się lekko postarzały. Mimo to relacje odkrywców – Armanda i Michaeli Menise – którzy przejeżdżali tamtędy zaledwie kwartał wcześniej, nie wspominają o czymkolwiek takim. Zły potwór sprowadził swe domostwo z łona gór na ziemię w pełni ukształtowane i w czasie nie dłuższym niż kilka tygodni, a być może nawet krótszym."


Archeaelogia Maledicta albo Kompendium Miejsc Nawiedzonych i Przeklętych, Gunther Laubrich

Annały Sigmara ; XXXVII libram CXX (Nuln, 613 KI)

"Z początku Konstant Drachenfels używał własnej magii, by zachować swe perwersyjne dzieła, lecz z upływem czasu sam zamek zaczął słuchać, zapamiętywać, odpowiadać, zmieniać. Drachenfels stwierdził, iż ten, kto nauczył się słuchać, mógł widzieć, słyszeć, czuć, a nawet smakować każdy akt okrucieństwa, mający miejsce w komnatach i lochach budynku. A ten, kto pozwolił, by jego umysł błądził bez celu, odkrywał, iż zamek był niezmiernie szczęśliwy mogąc być jego przewodnikiem, mogąc wchłonąć nieco jego wspomnień i uczuć, tak jakby to również syciło te rzeczy, których czarne serca biły w murach…

Przez pierwszych kilkaset lat, goście, których Czarnoksiężnik zapraszał do swego zamku, zatrzymywali wiedzę o tym co się w nim działo dla siebie. Dopiero później, gdy Konstant Drachenfels przestał się przejmować opinią innych, prawda o straszliwych zbrodniach ujrzała światło dzienne. A tych było wiele…

Taniec Trędowatych, mający miejsce w roku 1104, dał początek serii okrucieństw, z których każde było gorsze od poprzedniego. Drachenfels zwabił obietnicami na ucztę i bal blisko tysiąc dusz z okolicznych miast i wsi. Każdemu, niezależnie od tego czy był to kupiec, rzemieślnik, szlachetna pani, czy też rolnik o zniszczonych pracą rekach, opowiedział historię przemawiającą do jego próżności lub będącą spełnieniem jego pragnień: mówił o ciepłym schronieniu, jadle i napitkach, towarzystwie wysoko urodzonych i tańcach, obrazach i elfich muzykantach… Każdemu przyobiecał, uśmiechając się ironicznie, iż będzie tańczył do upadłego. I rzeczywiście tak się stało. Tańczyli, dopóki nie poodpadały im ręce i nogi, póki błyskawicznie rozwijający się trąd nie oddzielił zgniłego ciała od kości. Drachenfels chodził między nimi i śmiejąc się miażdżył czaszki, odrywał kończyny, wyrywał serca…

Z każdym takim aktem, z których chyba najbardziej niesławnym była Zatruta Uczta z roku 1907, Zamek Drachenfels wydawał się chłonąć coraz więcej zła i okrucieństwa. Budynek ulegał coraz dalej idącym deformacjom, jego iluzje i omamy stawały się coraz trudniejsze do przejrzenia, koszmary i nawiedzenia coraz bardziej intensywne i przerażające. Dusze i – co gorsza – pozostałości dusz czepiały się twierdzy niczym muchy oblepiające trupa. Mówi się, iż Konstant Drachenfels twierdził, że w swym domu trzyma w tej lub w innej formie dusze wszystkich swych ofiar. Gdyby rzeczywiście tak było, wyjaśniałoby to wiele doświadczeń tych, którzy się tam zapędzili… "

Sławni masowi mordercy naszych ziem.
Johann Biedenkopf (Middenheim, Populär Press, 2501)


"Zamek Drachenfels nie jest miejscem, które można ot tak odnaleźć i zniszczyć. Istnieje po temu wiele przyczyn. Nie zawsze odnajduje się go w tym samym miejscu, choć z ostatnich raportów wynika, że twierdza nie jest obecnie zdolna do ruchu, co kiedyś ponoć mogła czynić. Leży ona w odległej, niezwykle trudnej do sforsowania części gór, gdzie nie można użyć zwierząt pociągowych. Okolice są nawiedzane przez dzikie bestie, orki i inne, gorsze jeszcze stwory. Przerzut robotników i potrzebnych im narzędzi do tego miejsca jest praktycznie niemożliwy. W roku 1513 próbowano zbombardować twierdzę skałami, zrzucanymi przez magicznie kontrolowane wyverny, co dowiodło jedynie liczebności i celności ożywieńczych łuczników, obsadzających wieże zamku.

Uciekano się także do magii, lecz bez jakichkolwiek sukcesów. Ogień okazał się bezskuteczny wobec kamiennych murów. Istnieją wiarygodne raporty twierdzące, że czarodzieje, którzy próbowali zniszczyć fortecę za pomocą czarów, zostali zaatakowani przez nieznaną i niewidoczną magiczną moc. Czarodziej Kaster Dreckspatz z Altdorfu leży jeszcze w Wielkim Hospicjum w Frederheim – próbował obalić mury budowli. Mimo, że Drachenfels nie żyje, w jego zamku nadal tli się życie. Dlatego też dopóki nie zaistnieje nagląca przyczyna zniszczenia twierdzy, Zamek Drachenfels powinien być pozostawiony swemu losowi. "Raport dla cesarza Karla – Franza.
Arcy - Lektor Kaslain z Nuln, 2508
* * *

1 Vorhexen 2512 KI
Południe w zimowy Angestag
NulnStarówka tętniła życiem. Wszyscy biegali załatwiali ważne sprawy przed końcem roku. Kupcy, bankierzy, lichwiarze i inni interesanci urzędów i ważnych Gildii miejskich pięknego Nuln. Biały krajobraz zimy zdobiło słońce, odbijając promienie na śniegu, który w tym roku spadł obficie. Nie było to w cale powodem do zachwytu, chyba, że dla dzieci, które miały nie małą frajdę z tego tytułu. Reiks Platz akurat w tym momencie stał się najbardziej kontrowersyjnym miejscem w całym mieście. Dokładniej wielki wiąz Deutz, na którym ludzie zwykli wieszać ogłoszenia. Wielkie zainteresowanie wzbudziła informacja na temat nowej odsłony w Teatrze Komediantów i Wagantów Foyera.

Teatr Komediantów i Wagantów Foyera

Przedstawia

„Oblicze Zła”

W Noc Złowróżbnego Hexensnacht
największy spektakl tego roku
ręką Mistrza Foyera spisany
ukaże oblicze prawdziwego zła
Konstanta Drachenfelsa.


Cena biletu : 1o Koron Imperialnych

Bilet w loży : 5o Koron Imperialnych
W tłumie dało się słyszeć szepty… To niemożliwe…To zakazany scenariusz…Ściągnie na nas gniew Cesarza…Genialnie…Co za kretyn…Witajcie w mieście kuźni, żaków, banków, przestępców i rozpusty.
Mieście, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Witajcie w Nuln.


Scenariusz rozgrywał się będzie tylko w wyżej wymienionym miejscu. Ewentualnie obrzeża Nuln (to jest jednak mało prawdopodobne). Jest to typowo miejska przygoda. Postacie muszą znać bardzo dobrze Nuln lub z niego pochodzić (lepiej to drugie). Przed sesją otrzymacie potrzebne i niezbędne informacje na temat Nuln z mojego opracowania. Można korzystać z informacji na temat miasta umieszczonych w dodatku „Kuźnie Nuln”. Jeśli ktoś będzie potrzebował wiadomości wcześniej – do wykorzystania w historii postaci – to ich udzielę w miarę możliwości. Możecie wmieszać wasze postacie w teatralne zmagania lub nawet w wyższe sfery (mało znacząca szlachta Nuln lub bogaci mieszczanie). Pole do popisu jest spore. Postacie mają być jednak w miarę ludzkie – nie potrzebuje wampirów, wyznawców Mrocznych Bogów ani innych tego typu pomyleńców. Nie ma ograniczenia ras ani klas zawodowych. Jeśli postać się nie odnajdzie w scenariuszu, to po prostu powiem.
Co ma się znaleźć na KP :


Imię

Historia Postaci – ograniczona do ważnych wydarzeń z życia postaci najlepiej w punktach i dobrze żeby były w niej jakieś wspomnienia z Nuln.

Opis wyglądu + Awatar

Opis psychiki i charakteru

Statystyki i Umiejętności

Ekwipunek – Jako, że jest to miasto, to mieszkańcy mogą sobie wziąć swoje cztery ściany i to co w mieście może się przydać. Jak ktoś weźmie za dużo to po prostu mu to zabiorę.


No i co tam jeszcze uznacie za istotne.
Czekam na pytania i zażalenia. Rekrutacja trwa do 4 solidnych KP. Czasowo to ze dwa może trzy tygodnie. Jeśli zgromadzę je szybciej to zamknę wcześniej. Sesja to storytelling, ale wymagam zrobienia pełnej karty postaci ze statystykami ze względu na ewentualną walkę. Post dodajecie raz w tygodniu.


Pamiętajcie… Chaos nie śpi i nie poddaje się nigdy…
 

Ostatnio edytowane przez DrHyde : 28-03-2008 o 19:56.
DrHyde jest offline  
Stary 28-03-2008, 23:44   #2
 
Lord Artemis's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumny
Zgłoszę się Doktorze... Kp postaram się wysłać jutro....
 
__________________
Śmierć uśmiecha się do każdego z nas. Jedyne co możemy zrobić, to uśmiechnąć się do niej...
Lord Artemis jest offline  
Stary 29-03-2008, 00:54   #3
 
balian100's Avatar
 
Reputacja: 1 balian100 nie jest za bardzo znany
Ja również się wstępnie zgłaszam. Tuszę, że Kp mam dostarczyć tutaj?

Nieaktualne

Nie piszemy posta pod postem w tak krótkim odstępie czasowym.

K.
 

Ostatnio edytowane przez Kutak : 29-03-2008 o 01:28.
balian100 jest offline  
Stary 29-03-2008, 09:45   #4
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Zapomniałem w pierwszym poście o dwóch dosyć istotnych rzeczach.

Nie obowiązuje was nakaz przechodzenia na inne profesje według Profesji Wyjściowych. Musicie jednak uzasadnić, dlaczego postać zmieniła profesję np. z Woźnicy na Giermka... I od razu mówię, że nie przyjmuje banalnych tłumaczeń. Co za tym idzie, albo zostajecie przy wyjściówkach, albo intensywnie myślicie.
Nie narzucam w jakim stopniu, macie rozwinąć postać. Zgłaszajcie wstępne propozycje na PW i wam powiem, na co sobie możecie pozwolić.

Druga sprawa - Kp wysyłacie na maila : ulric@neostrada.pl
 
DrHyde jest offline  
Stary 30-03-2008, 10:53   #5
 
Kraven's Avatar
 
Reputacja: 1 Kraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwuKraven jest godny podziwu
Zgłaszam się na ochotnika doktorku... Wysyłam KP...
 
__________________
Wolałbym żyć życiem krótkim, ale w chwale, niż długim, ale w zapomnieniu... bo ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz później, żyją wiecznie w ich towarzystwie...
Kraven jest offline  
Stary 30-03-2008, 12:26   #6
 
Vivan's Avatar
 
Reputacja: 1 Vivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetny
Witam Hyde Postaram się wysłać KP w poniedziałek... Wcześniej nie dam rady
 
__________________
Bogowie wiedzą, że śmierć jest nieszczęściem. Inaczej chętnie umieraliby sami.
Vivan jest offline  
Stary 31-03-2008, 23:08   #7
 
Lord Artemis's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumny
Hyde.. Mam kupę zagrożeń do poprawy.. Więc ten tydzień mam napięty Ale powinienem wysłać Ci Kp jak tylko mi sie uda Więc czekaj!!! Przymusowo:P Na Vivan też... Bo jeżeli sie uda to zgramy nasze postacie Tak, żeby fumlami były:P Więc czekaj
 
__________________
Śmierć uśmiecha się do każdego z nas. Jedyne co możemy zrobić, to uśmiechnąć się do niej...
Lord Artemis jest offline  
Stary 01-04-2008, 16:54   #8
 
Vivan's Avatar
 
Reputacja: 1 Vivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetny
Hyde do kiedy będzie trwała rekrutacja? Bardzo chce się zapisać jak już Atremis wspomniał mamy zamiar rozkminić coś razem ale zbyt napięty tydzień
 
__________________
Bogowie wiedzą, że śmierć jest nieszczęściem. Inaczej chętnie umieraliby sami.
Vivan jest offline  
Stary 06-04-2008, 20:27   #9
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Czas o sobie przypomnieć. 8) No to przypominam, że ta rekrutacja istnieje i czekam na wyjadaczy Warhammerowych.

Przypominam, że KP (jak zawsze u mnie) wysyłamy na maila : ulric@neostrada.pl

Jeżeli ktoś wysłał swoją postać, to proszę, żeby to zrobił jeszcze raz. Powodem tego jest utrata danych. Miałem jakiś czas kłopoty z kompem.

Pozdrawiam.
 
DrHyde jest offline  
Stary 08-04-2008, 14:35   #10
 
Lord Artemis's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumny
Moja niedostępność zakończyłą się:P Dziś wyślę KP

EDIT:

Doktorze, moja karta poleciałą do Ciebie.. Jeżeli ją przeczytasz i będą jakieś zastrzeżenia to pisz śmiało, zmienie co będzie trzeba.. Mam nadzieję, że jednak będzie wszystko dobrze bo trochę sie napracowałem
 
__________________
Śmierć uśmiecha się do każdego z nas. Jedyne co możemy zrobić, to uśmiechnąć się do niej...

Ostatnio edytowane przez Lord Artemis : 08-04-2008 o 16:35.
Lord Artemis jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:35.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172