Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-03-2008, 18:42   #1
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 130 Howgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znany
[Autorski] Wyspa.

Coś twardego przywaliło w głowę. Hałas. Ryk silników... helikoptera? Kajdanki na rękach i nogach...

Otworzyłem oczy... przynajmniej na tyle, na ile mi się to udało. W całej kabinie, prócz pilota, był tylko jeden facet... Ubrany jak jakiś pieprzony łowca krokodyli z National Geographic. Kapelusz a’la kowbojski. Krótkie, brązowe spodenki. T-shirt czarny. Beżowa kamizelka... Buty czarne - traperskie. Koleś był wysoki, na oko jakieś 185 centymetrów... Czarne, obstrzyżone „na jeżyka” włosy. Nos jakiś dziwny... Parę blizn na twarzy... Oczy przysłonięte czarnymi okularami przeciwsłonecznymi.
Podniosłem lekko głowę i spojrzałem za okno. Woda... po horyzont. Morze... albo ocean...

- O, nasz książę się obudził... – Powiedział ten pseudo Indiana Jones.
- Cholera... Gdzie my jesteśmy, pedale? – Zapytałem słabo, ledwo mogąc ruszać ustami...
- Zamknij mordę, chyba, że chcesz dostać jeszcze raz to gówno. – Odpowiedział spokojnie, podnosząc rękę w której trzymał strzykawkę z krótką i gruba igłą na końcu.
- Gdzie lecimy? – Pierwsze pytanie które przyszło mi do głowy.
- Nieważne gdzie. Dla Ciebie ważne jest to, co będziesz tam robił...
- Odwal się z tymi gierkami słownymi.. Co niby mam robić? – Nie dość, że nie wiem co się dzieje, to ten debil jeszcze będzie się bawił mną.
- Prał innym dupska. – Odowiedział.
- Tak? Komu niby mam obić? Może Tobie? – Koleś sobie jaja robi..
- Obić? Masz zabić. Wszystkich. Każdego kogo spotkasz. I uważaj na słowa. – Znowu ten denerwujący uśmiech.
- A jak nie zabiję, to co? – Każą mi zabijać? Kogo, do cholery?
- To oni zabiją Ciebie. Zamknij się już i czekaj aż dolecimy. Wtedy się wszystkiego dowiesz. – Co za ciota...
- No i co będę miał z tego? – Nie będę nic robił za darmo. Nawet na kopa w dupę trzeba zasłużyć.
- Co będziesz z tego miał? Ciesz się, że mój szef wydostał Cię z celi śmierci, w której gniłeś, bo inaczej już byś dostał jakąś truciznę, czy to, co oni tam teraz dają skazańcom. -
- Co z tego będę miał? – Jego szef? Kim ten szef jest, że ma takie wpływy?
- Pięć milionów... oraz nowe imię i nazwisko. Nowe życie. To główna nagroda. – Wrócił beznamiętny głos.
- I muszę tylko zabić jakieś łajzy? Ekstra.
- Łajzy to, to nie będą, palancie. – Powrócił też uśmieszek.
- Pierdol się, śmieciu. – Wkurwił mnie ten debil. Nie będzie mnie poniżał byle chuj.
- Mówiłem Ci, uważaj na słowa... Teraz nie masz wyboru. – Wstał. Podszedł do mnie, trzymając się jakiejś rurki metalowej na suficie i wbił mi w ramię igłę, wstrzykując momentalnie do mojego organizmu niebieski płyn.
- Niech Cię... – Natychmiast zamgliło mi się przed oczami.

Hałas. Ryk silników helikoptera. Kajdanki.
Ciemność.
. . . . .
. . . .
. . .
. .
.
Wstęp:
Witam serdecznie, drogi graczu, na rekrutacji do mojej pierwszej sesji... Jako, że nie mogłem się doczekać na żadną ciekawą sesję, postanowiłem zrobić własną.. na motywie pewnego filmu. Ok, pewnie jesteś ciekaw co to za gra i z czym się ją je,... a więc:
Fabuła:
Jesteś, a raczej byłeś, więźniem skazanym na śmierć. (Nie, nie Prison Break... ) Wydostał Cię z więzienia, na razie nieznany, multimilioner. Po co? Ano wydostał Cię po to, byś wziął udział w jego turnieju... Razem z innymi, paroma podobnymi do Ciebie osobami, macie walczyć między sobą. Zasady są proste:

Zabij wszystkich innych. Przeżyj.

Nagrodą jest nowe życie, nowa tożsamość, bezpieczeństwo przed władzą, oraz 5.000.000 $... Jest o co walczyć... Szczególnie, że jeszcze parę dni temu myślałeś, że koniec Twojej marnej egzystencji już blisko. Dostałeś szansę... Nie zmarnuj jej.
Miejsce:
Wyspa. Gdzieś na jakimś oceanem. Nie wiadomo gdzie i nad jakim. Nie za duża, nie za mała... ale za to bardzo zróżnicowana pod względem terenu. Zamierzasz przejść się po pustyni? Proszę bardzo. Chcesz przemierzać gęstą dżunglę? Nie ma problemu... ale może wolisz równiny? Nie? Bardziej preferujesz góry, skałki? Proszę, oto one. Na wyspie występuje (prawie) każdy możliwy teren, który przyjdzie Ci przemierzyć... czy to uciekając, czy ścigając kogoś.
Czasy:
Skoro helikopter, kajdanki i te sprawy, to raczej współczesność, nie...? Chcesz konkretną datę? Po co? Aaa, do historii postaci...? No, jeżeli tego potrzebujesz... Jest rok 2004. Wiosna - na wyspie oczywiście.
Ograniczenia:
Pomyślałeś pewnie – a kij z nimi, nie będę się z nikim zabijał, po prostu zbuduje sobie tratwę i odpłynę stamtąd. Niestety, taka opcja nie jest możliwa. Do swojej nogi, masz przyczepiony mini-ładunek wybuchowy. Eksplozja rozerwie Cię na drobne kawałki.
Spróbuj wejść do wody – BOOM... Spróbuj zdjąć siłą ładunek – BOOM...
Nadajnik posiada też GPRS, więc nie staraj się ukrywać, z nadzieją, że może o Tobie zapomnę...
Niestety, życie jest brutalne...
Brak ograniczeń:
Lądujesz na wyspie w miejscu losowym, które ja wybiorę na podstawie mojego „chybił trafił”. Od tej pory, to co stanie się z Tobą, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możesz iść gdzie chcesz. Jeżeli spotkasz przeciwnika, możesz zrobić co chcesz... Możesz uciec z podkulonym ogonem, możesz spróbować zawiązać z nim chwilowy sojusz, by pokonać razem z nim więcej przeciwników (jednak walka między wami i tak musi się odbyć – zwycięzca jest tylko jeden), albo możesz zwyczajnie go zabić – decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.
Prezenty:
Czasem, by podkręcić atmosferę, możesz liczyć na mały prezent od Wuja Sama. Jest szansa ze znajdziesz ukrytą skrytkę z jedzeniem, wodą oraz bronią (tylko broń biała i miotana!)... Być może dostrzeżesz ukryty pojazd – rower, crossa (z ograniczoną oczywiście ilością benzyny), lub coś innego, równie przydatnego.. Gorzej, jeżeli znajdziesz bandę najemników... albo trafisz na jakąś panterkę, lub lewka... Wszystko jest możliwe, nie licz na sielankę.
Mechanika:
Będę miał mapę wyspy. Każdy z was jest „pionkiem”, który w zależności co napiszecie, będę przesuwał w odpowiednią stronę. Siłą rzeczy, 6 graczy, na małej wyspie musi w końcu na siebie trafić... Niezależnie w którą stronę pójdą...
Walka:
Będą używane kostki... dokładniej to kostnica, z LI. Tak będą rozwiązywane wszystkie walki, jakie przyjdzie wam stoczyć.

Walka na pustyni
Walka w dżungli
Walka na równinie
Walka na skalistym terenie


Do rozdania macie 20 punktów.
W zależności na jakim terenie traficie na przeciwnika – taką ilością kostek będziecie rzucać... Oczywiście wiadomo, jeżeli różnica w wyniku będzie wynosić „1”, to raczej nić poważnego nie zrobi ten „wygrany”...
Każda z tych „umiejętności” musi mieć wartość minimalną – 1.
Posty:
Jako, że jestem początkującym MG, poprosiłem o pomoc „Kutaka”, który łaskawie zgodził się pomóc takiemu zielonemu graczowi jak ja... Za co bardzo serdecznie mu dziękuje...
Z jego skromną pomocą, postaram się jak najciekawiej poprowadzić niniejszą sesję.

Mimo, iż jestem nowy... wymagam dobrej gry. Jeżeli chcesz, drogi graczu, pisać posty 4-5 linijkowe – to nie sesja dla Ciebie, przykro mi.

Co do częstopliwości pisania postów – 1 na tydzień to minimum. W razie jakichś nieprzewidzianych okoliczości, które uniemożliwiłby graczowi zmieszczenie się w tym czasie, stosowna informacja o tym powinna zostać wysłana PM do mnie, lub Kutaka.
KP.
Standard...

Imię, Nazwisko oraz ksywka. ( To ostatnie opcjonalnie).
Avatar. (tylko nie z Teletubisiem... )
Historia. (..ale bez przesady)
Charakterystyka. (Inteligentny morderca? Półmózgi zabójca? Świr? Gwałciciel dzieci?)
Specjalizacja. (Nożownik? Kuba-rozpruwacz? Mistrz sztuk walk wręcz? Łucznik? (sic!) )
Tabelka z umiejętnościami. (vide Walka.)
GOTOWĄ KP wysyłamy do mnie, na adres: johny_y@tlen.pl
(Poproszę, by e-mail był pt. tytułem "Sesja - <nick z forum>".)


Na KP czekam 3 tygodnie, czyli do 21.04.2008. Oczywiście rekrutacja może zostać skrócona, lub przedłużona w zależności kiedy dostanę zadowalające mnie postacie.

O przyjęciu nie decyduje szybkość wysłanej karty, tylko jej jakość.W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości – wszystko piszcie w tym temacie...


Pozdrawiam, Howgh.
(wraz z Kutakiem)


PS. W najbliższym czasie zamieszczę tutaj mapę, byście mogli zorientować się w terenie... (oczywiście, bez zaznaczonych „prezentów” )

PS2. Szybkość pisania postów mogę „przyśpieszyć” jednak na więcej niż 1 post na 3-4 dni, nie zgodzę się...
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 01-04-2008 o 19:15. Powód: Bo tak i już. A co.
Howgh jest offline  
Stary 01-04-2008, 19:04   #2
 
Zafrire's Avatar
 
Reputacja: 68 Zafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znany
Czyli, że jak wylądują na tej wyspie to z gołymi rękami i w sumie nic nie mają? Dobrze zrozumiałąm? :P a i jeszcze jedno narodowość obojętna? To już tak całkiem szczegółowo
 
__________________
Irokez lub glaca to powód do dumy...
Zafrire jest offline  
Stary 01-04-2008, 19:11   #3
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 130 Howgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znany
Nie no... Gacie i ciuszki mają na sobie jakieś... Tylko wiadomo, że nie jest to kamizelka kulodporna, a zwykły podkoszulek, bądź t-shirt..
Co do "gołych rąk" - vide Prezenty..

Tak, narodowość obojętna.
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...
Howgh jest offline  
Stary 01-04-2008, 19:39   #4
 
Zafrire's Avatar
 
Reputacja: 68 Zafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znany
Gorzej bd jak trafi polak na wietnamczyka i pogadali :P a tam niech golibiegają i uszyją sobie ubranka z liści bambusowych (dobra ja może nie podrzucam genialnych pomysłów bo chciała bym zagrać i zaraz sama się wkopie :P)
 
__________________
Irokez lub glaca to powód do dumy...
Zafrire jest offline  
Stary 01-04-2008, 19:46   #5
 
zbik_zbik's Avatar
 
Reputacja: 107 zbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znanyzbik_zbik wkrótce będzie znany
A ja mam takie pytanko:
Cytat:
Spróbuj wejść do wody – BOOM... Spróbuj zdjąć siłą ładunek – BOOM...
Czy to znaczy, że jak wejdziemy do rzeki, albo polejemy go wodą to wybuchnie, czy że wybuchnie jak GPRS pokaże że jest dana osoba poza wyspą, to wtedy "BOOM"? B jeśli to drugie t znaczyłoby że możnaby pujść na plaże i sie pokompać a to pierwsze wyklucza taka możliwość. Pierwsza opcja nawet umożliwiałaby zaczajenie się na drzewie z kokosem i zabicie kogoś oblewając go wodą - co byłoby w sumie ciekawe.
 
__________________
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć,
oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć.
zbik_zbik jest offline  
Stary 01-04-2008, 20:05   #6
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 31801 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał zbik_zbik Zobacz post
A ja mam takie pytanko:

Czy to znaczy, że jak wejdziemy do rzeki, albo polejemy go wodą to wybuchnie, czy że wybuchnie jak GPRS pokaże że jest dana osoba poza wyspą, to wtedy "BOOM"? B jeśli to drugie t znaczyłoby że możnaby pujść na plaże i sie pokompać a to pierwsze wyklucza taka możliwość. Pierwsza opcja nawet umożliwiałaby zaczajenie się na drzewie z kokosem i zabicie kogoś oblewając go wodą - co byłoby w sumie ciekawe.
Nie sądzę, by MG chciał i musiał wyjaśniać takie rzeczy. To już sprawa ewentualnych indywidualnych eksperymentów
 
Kerm jest offline  
Stary 01-04-2008, 20:09   #7
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 130 Howgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znany
Powiem tak:
Jeżeli na telefon komórkowy będzie padał deszcz, albo wyleje Ci się przypadkowo jakieś picie, to raczej nie dojdzie do żadnego spięcia, ani nic..., ale gdybyś ją trzymał w wodze przez dłuższy czas to śmiem twierdzić, że więcej by ona nie zadziałała...

Tak samo będzie tutaj: Nie ma tak, że jak spadnie jedna kropelka to odrazu BOOM, ale jeżeli zaciągniesz delikwenta i wrzucisz go do wody...

Edit:
Jest tak, jak powiedział Kerm - to zależy od tego, jak będzie wyglądała konkretna sytuacja.
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 01-04-2008 o 20:46. Powód: Bo tak. I już. A co.
Howgh jest offline  
Stary 01-04-2008, 21:12   #8
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 5772 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Ok wstępnie się zgadzam bo brzmi ciekawie a film o którym mówisz oglądałem i co prawda mam po nim dość mieszane uczucia ale.. sam pomysł był dobry
Co do rozdzielenia współczynników to jestem trochę zmieszany bo wygląda na to, że o wyniku walki będzie decydowało przede wszystkim jej miejsce tak? Co do wyspy to mam nadzieję, że nie będzie znowu taka mała żebyśmy w ciągu 3 postów nie zamknęli rozgrywki. No i jeszcze mam mały pomysł, może mógłbyś dodać chociaż 2 npc-ów jako innych uczestników? Bo 6 wydaje się małą liczbą jeśli gracze mają ginąć

ps. przewidujesz np jakieś bonusy za kolejność ataku? bo przecież można zaskoczyć wroga atakując wtedy kiedy się tego nie spodziewa.
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 01-04-2008 o 22:00.
traveller jest offline  
Stary 01-04-2008, 23:08   #9
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 130 Howgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znanyHowgh wkrótce będzie znany
Tak, przewiduję prawdopodobnie 2 BN'ów..
Co do sposobu wygrywania walki.. Oczywiście każda broń, jeżeli ktoś takową znajdzie, będzie dawała + do ataku..
Nie, wyspa nie będzie taka mała. To ile można przejść, że tak powiem, podczas "1 postu" ustalę później..

Atak z zaskoczenia..? Hehe, a jak Ty sobie to wyobrażasz..?

Pozdrawiam, Howgh.
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 01-04-2008 o 23:26.
Howgh jest offline  
Stary 01-04-2008, 23:55   #10
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 5772 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Ok, wszystko fajnie wyjaśniłeś a co do ataku z zaskoczenia. Wyobraź sobie, że ktoś podchodzi do kogoś od tyłu bardzo częsta sytuacja.Teoretycznie gdyby istniała możliwość, że ten który zaatakuje jako pierwszy ma możliwość wykonania rzutu kostką na to czy zaskoczy wroga. I tak np. istniałaby średnia szansa na to, że gracz dostanie przez to jakiś bonus do ataku i cień szansy że oszołomi wroga pozbawiając go przytomności. Trochę jednak ciężko by pomysł zrealizować, bo jeśliby postawić zupełnie na realizm to nikt nie powinien znać aktualnych pozycji innych graczy. No póki co po prostu głośno myślę
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:07.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166