Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-04-2008, 02:15   #11
 
Hael's Avatar
 
No, to zostawmy już te niefortunne podziały - tak ich istnienie, jak i brak.

A powracając do rekrutacji: Uważam, że pomysł jest Ge-nial-ny!
Oryginalny, o duuużym potencjale - jeśliby tylko zebrać odpowiednią drużynę, prawdopodobnie wyszłaby z tego naprawdę prześmieszna sesja. Czegoś takiego mi brakowało!

Tylko właśnie - żeby coś z tego było, potrzeba jest relatywnie dużo graczy. Tak 6-8, jak na moje oko, a i nie zaszkodzi więcej. Jak to się dzieje, że zainteresowanie jest tak małe? No dalej, ludziska! Może ktoś z wyżej podpisanych by się skusił?

Mam wszakże jedno generalne zastrzeżenie - Maciass, ustalając czas na jednego posta na trzy dni, odgradzasz dostęp do sesji starym wyjadaczom. Nie to, żebym uważał się za jednego, powiedzmy, że dałbym radę poodpisywać czasem w dni powszednie. ale tak naprawdę mało osób ma na to czas. Najwięcej postów pojawia się zwykle w weekend. Dlatego też, zdecydowanie optuję za przedłużeniem 1 dnia w LI-Show do 7 dni w świecie realnym.
Prócz tego, że dostęp do sesji będzie "ogólniejszy" to ktoś, kto będzie miał ochotę i odczuwał taką potrzebę, będzie mógł napisać dwa lub więcej postów, powchodzić w interakcje z paroma różnymi graczami etc.

Co dalej - pomysł oparcia gry na komunikatorach internetowych jest tyleż zacny, co raczej nierealny - wcale nie tak prosto zgrać się z kims na GG i napisać porządnego posta. Zawsze ktoś nie będzie miał czasu. I jeszcze mielibyśmy się tak zgrywać po kolei z wszystkimi graczami? Nie, nie i jeszcze raz nie. GG może odgrywać istotną rolę, równie istotne mogą być wiadomości na PW, ale jednak najistotniejsze powinno być samo forum i wątek z sesją. I tu dochodzimy do kolejnego powodu, żeby rozgrywać sesje w cyklu 7-, a nie 3-dniowym. Jesli zajdzie taka potrzeba, będzie czas na napisanie dwóch lub więcej postów w jednej kolejce, wejście w interakcje z innymi graczami, zareagowanie na nową sytuację etc.
Za mało dynamiki? Nigdy w życiu! Gdyby to miało wyglądać, tak, jak przedstawiłem to powyżej, na dzień przypadałoby 1-2 dłuższe posty. Dwa posty dziennie to aż zanadto dynamiki, uwierz.
Zastanawia mnie też, czy jedna kolejka, nawet taka dłuższa, wystarczy na odegranie całego dnia... I myślę, że nie. W końcu mnóstwo rzeczy może się wydarzyć, prawda? Może by rozszerzyć jeden dzień do dwóch kolejek o płynnych ramach czy przedzielonych np. obiadem czy kolacją - w zależności od tego, jaki tryb życia będziemy prowadzić . Nad wszystkim czuwałby Wielki Erpeg - i myślę, że musi on jednak odgrywać drobną, ale stosunkowo istotną rolę, inaczej, przy takiej ilości graczy, wkradnie nam się chaos.
Wielki Erpeg, Mistrz Gry, musi być. Zgoda, pokoje zwierzeń wymyślajmy sobie sami (Patrz filmik poniżej) ale ktoś musi czuwać nad całością, dawać zadania, gdy trzeba będzie przyspieszyć akcje etc.
Wirtualna kasa - fajny pomysł, ale ustal to z adminem.

Czy ktoś tu zna "Drawn Together"? Jedna z tych niepoprawnych, amerykańskich kreskówek, która natychmiast stanęła mi przed oczami, gdy zobaczyłem tą rekrutacje...
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=iyY5OTlsd2Q[/MEDIA][MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=O1KgYZpDxOo[/MEDIA]
Ośmiu kreskówkowych bohaterów, zamkniętych razem w jednym domu, kłócących, kooperujących i lżących się wzajem. Tak to powinno wyglądać! Powyższe fragmenty obrazują, jakiż ten pomysł ma potencjał. Trzeba tylko z fantazją odgrywać swoje postacie!

No to może od razu wstępnie i w zarysie o mojej postaci:
Nick: Hael
Avek też się jeszcze znajdzie
Opis: Hael jest stosunkowo nieokreśloną krzyżówką hippisa z wrednym cynikiem. Przy pierwszym poznaniu i przy zbyt niskim ciśnieniu wydaje się być tym drugim - i tylko oczy ciskają mu na boki niepokojące błyski. Wystarczy jednak tylko chwila, impuls, by zaczął wrzeszczeć opętańczo, śpiewać sprośne piosenki, wieszczyć koniec świata czy proponować seks przypadkowo spotkanym mężczyznom. Jako mentalny hippis z wielkim przekonaniem wyznaje zasadę "Mam to gdzieś" w związku z czym, wszystko, generalnie, ma gdzieś. Dokłada przy tym starań, by codzienność nigdy nie stała się zbyt nudna. Hael zawsze wymyśli coś głupiego, a co gorsza - równie zawsze wplącze w to wszystko innych. Wszędzie go pełno. Potrafi być perfidny. Bardzo. W sprzyjających okolicznościach potrafi stać się prawdziwym sarmatom, niestety wykazuje zadziwiająco małą odporność na alkohol - jest wtedy jeszcze bardziej zajmującym człowiekiem, niż zazwyczaj.

No, póki co, to by było tyle, jeśli chodzi o mnie. Mam ogromną nadzieję, że coś wyjdzie z tej sesji, bo jak dotąd kosztowała mnie już całą godzinę mojego cennego snu...
 
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft
Die stets das Böse will
Und stets das Gute schafft...
Hael jest offline  
Stary 28-04-2008, 19:03   #12
 
Kaworu's Avatar
 

Nick z LI: Kaworu (choć wolę, jak mówią do mnie Xelloss)
awatar: moje zdjęcie, tak?

Kaworu (znany jako najdziwniejsza osoba na świecie, tudzież dzieciak) to wybuchowa mieszanka trolla, niekumatego dziecka, zakręconego ekscentryka. Wielki poeta (w swoim mniemaniu), twórca „oryginalnych” postaci. Wierzy w Obcych, jest wulkanem dziecięcej groteski. Jego największym marzeniem jest zostanie prezydentem świata (lub choćby Polski), co przyprawiłoby konserwatystów o zawał.

Notka: Odczuwa przymus mówienia, średnio raz na tydzień wpada na „genialny” plan, pełen dobrych chęci (o wykonaniu lepiej nie wspominać). Mam własne zdanie, które bardzo odbiega od szeroko rozumianej normy. Słowem- dziwak
A tak w ogóle to jestem prostolinijny, naiwny, jak dziecko wierzę, że świat musi być sprawiedliwy. O, i zapewne, gdybym był już tym prezydentem, to Polska byłaby w stanie wojny z pozostałymi państwami świata. Ot, taki szczególik

Pytania:
1.Idea programu bardzo mi się podoba. To coś nowego, świeżego. Można poznać fajnych ludzi i ogólnie- być sobą.
2.Sam nie wiem. Po prostu mnie przyciągnęła. Może uznanie…?
3.Tak, pomysł jest dobry. Ale mnie nie pytajcie, co można dodać :P

Wielkie dzięki dla Nami i Haela
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 10-05-2008 o 17:28.
Kaworu jest offline  
Stary 29-04-2008, 21:51   #13
 
Christianus's Avatar
 
Christianus
Krystian Bałajewicz (ale woli swój nick )
Krystian interesuje się historią. Lubi pisać opowiadania i wiersze, podobnie jak Maciasso, czasem fantazjuje. Słucha rocka, bluesa i jazzu. Szczyci się tym, że jest inny. Ubiera TYLKO hawajki. T-shirty traktuje neutralnie, resztę garderoby (poza jeansami) z lekkim politowaniem. Śmieje się 24\7, więc czasem ciężko z nim wytrzymać. Cały czas opowiada nowe kawały, bądź przypadki z życia wzięte, zwane anegdotami. Czasem lubi zajarać. Ma 16 lat i kocha siebie oraz resztę świata. Jego ideałem są Jezus i Paramahansa Jougananda. Rozkochuje się w rozmowach teologicznych z pewnym księdzem. Typ filozofa. Gdy już się zamyśli, to na amen. Jednak zdarza się to niezmiernie rzadko, woli po prostu przebywac z ludźmi czyli: rozmawiać\opowiadać kawały\śpiewać (kiepsko) i wygłupiać się. Jego ulubioną partią jest UPR, który ku jego rozczarowaniu nie dostał się do sejmu pomimo aliansu z LPR-em.
Poza tym nie cierpi alkoholu i uwielbia kobiety. Jego motto to podpis poniżej, jego avatar, to avatar po lewej .
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.
Christianus jest offline  
Stary 04-05-2008, 22:00   #14
 
Kaworu's Avatar
 
Czyli coś, jakichś symbol mojej osoby? Coś, co by oddawało moje przymioty?
 
Kaworu jest offline  
Stary 05-05-2008, 01:03   #15
 
Christianus's Avatar
 
No to ja nie potrzebuję, bowiem avatar to...no cóż JA .
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.
Christianus jest offline  
Stary 05-05-2008, 15:59   #16
 
Marjan's Avatar
 
Ja mama takie małe pytanko.
Można się jeszcze zgłaszać??
Bo już jest po 2 maja. Jeśli tak to już śle swoje KP
 
Marjan jest offline  
Stary 05-05-2008, 19:34   #17
 
Marjan's Avatar
 
Acha to mogłem je tu wrzucić
Przepraszam za kłopot.
 
Marjan jest offline  
Stary 06-05-2008, 00:14   #18
 
Hael's Avatar
 
Czyli mamy, jak na dzień dzisiejszy... Pięciu graczy? I żadnej kobiety? Niedobrze. To się zacznie ocierać o homoseksualizm, mówię wam! :]
 
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft
Die stets das Böse will
Und stets das Gute schafft...
Hael jest offline  
Stary 10-05-2008, 00:20   #19
 
Kaworu's Avatar
 
Pytanie- jak mam zdjęcie na komputerze, to jak je dać na forum?
 
Kaworu jest offline  
Stary 10-05-2008, 00:37   #20
 
Hael's Avatar
 
Gdy Maciass już założy sesje, będziesz mógł je wrzucić na serwer forum przez "Panel Sesji". Prócz tego można korzystać z portali hostujących grafiki jak np. Wrzuta.pl, deviantart.com, czy imageshack.com. Z tych dwóch ostatnich za pomocą firefoxa, klikając ppm, wybierając "Pokaż obrazek" i kopiującadres... 8)
 
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft
Die stets das Böse will
Und stets das Gute schafft...
Hael jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:09.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168