Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-04-2008, 17:33   #1
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 44 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
[Rekrutacja] [SW] Przetrwanie

Noc na dobre osnuła senacką dzielnice, choć i bez słońca planeta jaśniała dzięki milionom świateł z wieżowców i przelatujących różnymi szlakami powietrznymi pojazdami. Wszytko zdawało się być w jak najlepszym porządku. Niemal bilionowa populacja szarych obywateli, ufała propagandzie wojskowej, iż druzgocące zwycięstwo w trakcie bitwy o Coursant zapewniło stolicy Republiki bezpieczeństwo i spokój. Te zapewnienia wystarczały ogółowi, który wolał sie martwi swoimi własnymi problemami. Nawet ci nieliczni, którzy z niepokojem śledzili coraz to kolejne zarządzenia kanclerza ograniczające swobody obywatelskie w imię bezpieczeństwa, nie byli w stanie przewidzieć jak wyjątkowa i przełomowa miała się okazać się ta noc. Zresztą wcale nie była tak naprawdę przełomowa. Po prostu wieloletni i rozległy plan sitha nagle wychodził z ukrycia, nie pozostawiając wątpliwości, że jest już bliski spełnienia. Tak naprawdę nic już się nie dało zrobić. Tysiące jedi rozproszonych na setkach planet nie będzie w stanie poradzić sobie w ogniu krzyżowym karabinów swoich własnych żołnierzy. Czekała ich zagłada.
Jeden ruch w biurze kanclerza przerwał ostatnie nici nadziei.
Noc wypełniła Coursant na dobre...

***

<<Początek Transmisji>>
<<
Rodzaj transmisji: Rozkaz
podpunkt: Ściśle Tajne

Sygnatura transmisji: HP-0;0;0;C000-0;0;0;B4;CC-1119-00092089746659;004067-COGAR;66

Pasmo: AS-077892
podpunkt: kanał tajny
podpunkt: kanał osobisty Naczelnego Dowódcy WAR

Lokacja wejściowa transmisji: GD-(0,0,0)954
podpunkt: Coruscant
podpunkt: S-0678 Gmach Główny Galaktycznego Senatu
podpunkt: B-001 Biuro Naczelnego Dowódcy WAR

Lokacja wyjściowa transmisji: GD-(0,0,0)955
podpunkt: Centax-1
podpunkt: BW-03 Baza Wojskowa obrony Coruscant
podpunkt: GA-001 Dowódctwo Bazy
>>
<<Przekierowanie>>
<<
podpunkt: MK-18064 Kajuta Komandora Appo (sr. CC-1119)
Od: Naczelny Dowódca WAR
Do: Komandor Appo (sr. CC-1119)
>>
<<Uwaga Wysoki priorytet Transmisji>>
<<Uwaga Transmisja Tajna>>
<<Proszę Czekać-Potwierdzanie tożsamości...>>
<<Tożsamość potwierdzona>>
<<Proszę Czekać- Rozkodowanie wiadomości...>>
<<Wiadomość rozkodowana>>
<<
Kryptonim rozkazu: Knightfall
Na podstawie: Instrukcje Awaryjne Wielkiej Armii Republiki
podpunkt: rozkaz 66
Treść rozkazu:
Legion 501 (sr. POK501) dowodzony przez Komandora Appo (sr. CC-1119) ma udać się na niszczyciel klasy Venator (sr. ADV-089678 ) dowodzonego przez Komandora Clix'a (sr. AK00001023), który ma się udać na Coruscant (0,0,0) do sektora 04302345654. Tam Legion 501 (sr. POK501), przy wsparciu niszczyciela klasy Venator (sr. ADV-089678 ), ma dokonać pacyfikacji świątyni jedi. Dowództwo nad całą misją obejmuje Generał Darth Vader (sr. GJ01023).
Planowe czas rozpoczęcia misji: 20.30 czasu senackiego
Wszystkie czynności związane z powyższym rozkazem mają pozostać ściśle tajne.

>>
<<Koniec Transmisji>>

***


Na niszczycielu było tłoczno. Cześć klonów chodziła trochę bez celu po okręcie większość jednak siedziała pod ścianami i rozmawiała żywo między sobą półgłosem. Pogłoski o celu misji wywołały ogólne poruszenie, próżno było jednak szukać jakiś sceptycyzm lub strachu. Dla nich rozkaz i cel był jasny i nawet na chwile nie pomyśleli o bucie czy dezercji. Bo Republika i honor WAR były najważniejsze.
Appo maszerował w stronę doku, w którym wylądował generał Vader. Kim on był? Klon dość dobrze kojarzył wszystkich wyżej postawionych oficerów, znał ich większe zwycięstwa i porażki, o tym natomiast generale nie wiedział kompletnie nic. Czy jest jedi, czy to jakiś oficer, który awansował niedawno, może ktoś z otoczenia kanclerza, albo z wywiadu?
W końcu znalazł się przed włazem prowadzącym do doku. Nie zdołał nawet wciągnć ręki, by je otworzyć, gdy durastalowe wrota same się rozsunęły. Appo nie spodziewał sie Jego. Przed nim stał wysoki mężczyzna, którego znał z wielu wspólnych misji. Długi, ciemno-brązowy płaszcz zasłaniał niemal całą posturę, gdzieś pod nim znajdywał się miecz świetlny. Na głowę zaciągnięty miał obszerny kaptur.To co najbardziej zaskoczyło klona to żółte oczy przypominające wężowe.
Czyż on, bohater Republiki i Zakonu, miał spacyfikować świątynię? Czy to nie jest niebezpieczne dla mych ludzi? czy misja może być właśnie przez niego zagrożona? Myśli te przemknęły przez umysł komandora, lecz nic nie zmieniało faktu: rozkaz był rozkazem, i bez wahania, nienagannie zasalutował przed swoim przełożonym.
- Melduję generale, że 501 legion gotowy jest do rozpoczęcia misji. Przewidywany czas rozpoczęcia misji za 13 minut
- Bardzo dobrze komandorze, niech kanonierki rozgrzewają silniki.- jego głos wydawał się zmieniony, choć może tylko się wydawało Appo- Macie wysłać wszystkie eskadry myśliwców nad świątynię, nich przechwytują wszystkie pojazdy jaki opuszczą świątynię. Dostęp do świątyni ma być całkowicie zablokowane. Zrozumiano?
-Tak jest sir.

***

Jak to jest gdy nagle wszytko się kończy?
Wszytko co znasz znika w płomieniach i śmierci?
Twoi bliscy i przyjaciele umierają na twoich oczach?
Walka przestaje mieć sens?
Idee przestają mieć znaczenie, zaczyna dominować instynkt przetrwania?
Czy zaistnieje jakaś nadzieja lub cel, dla którego będziesz chciał żyć?

__________________________________________________ _________________________

Witam w mojej kolejnej rekrutacji, która mam nadzieje bardziej owocna od moich poprzednich (jeden pomysł nie wypalił, drugą sesję musiałem zakończy). I nie skończy się śmiercią tragiczną.
Skoro doszliście do tego momentu, już pewno zauważyliście że będzie to sesja w świecie Gwiezdnych Wojen, w epoce najbardziej mrocznej, mianowicie ledwo kilka godzin po wydaniu rozkazu 66. Wcielicie się w młodzików, padwanów, młodych jedi, którzy może jako jedyni mają szansę uciec z oblężonej świątyni. Ale co dalej? Czy zaszyjecie się gdzieś na Coursant uciekniecie z planety szukając bezpieczniejszej kryjówki, zaczniecie szukać innych jedi? dołączycie do nowo utworzonego imperium? a może po prostu zrobicie wszytko by przeżyć? to już będzie zależało od was.
Ilu graczy szukam? 5 to będzie raczej absolutny max. zastrzegam że mogę przyjąć mniej
Jakich graczy szukam? Przede wszystkim rzetelnych, którzy będą w stanie pisać w miarę regularnie, a jeśli nie będą wstanie przynajmniej poinformują o tym resztę graczy i MG. Posty nie muszą być jakieś bardzo długie, ale 3-linijkowce są nie do przyjęcia. Częstość pisania jest do uzgodnienia.
Jakie postacie szukam? gra jest nastawiona na jedi- młodzików, padawanów, rycerzy jedi, ale na pewno nie przyjmę żadnego mistrza jedi, czy doświadczonych rycerzy, nie chce mistrzów sztuk walki, ale stonowane postacie, które na dodatek nie będą sztampowe. Nie będzie to gra dla zaawansowanych postaci. Mile widziane duety- mistrz i uczeń, więc jak się miedzy sobą zgadacie i stworzycie ciekawe postacie, będę nawet skłony pójść na ustępstwa Przyjmę również możliwych pracowników świątynnych: mechaników, strażników, archiwistów, ludzi z wywiadu itp. Rasa raczej dowolna, o ile taka rasa jest znana w ówczesnej Republice
System. Gra ma być storytellingiem - zapomnijcie o d20 czy innych systemach. Ja będę decydować czy coś sie uda czy nie. Chciałbym żeby gra podparta był na informacjach kanonicznych- tą wiedzę możecie zdobyć na podstawie dwóch stron Wookieepedia, the Star Wars wiki i Strona Główna - Biblioteka Ossus . Sam również na wszelkie pytania związane z światem jak i sesją odpowiem. Prosiłbym przy tym by zaznajomić się co nieco z informacjami tam zawartymi (przynajmniej na jednej z tych stron) na temat jedi, republiki i wojny klonów

Karta postaci powinna być wykonana według schematu:
Zdjęcie (mile widziane, ale jeśli nie znajdziecie nic sie nie dzieje)
Imię, Nazwisko (chyba jasne)
Rasa:
Profesja: (czy jest padawanem czy rycerzem czy może mechanikiem?)
Wiek:
Wygląd: (Im ciekawszy tym lepiej)
Charakter: (jakieś typowe zachowanie, wady, zalety, co dla niego jest najcenniejsze itp)
Historia: (Na to stawiam największa wagę. Wykażcie się inwencją twórcza, niech postacie nie będą miały napisane "urodził się i żyje", ale przynajmniej przyzwoite pół kartki tekstu. nie chce również tu sztampowych historyjek tragi-komicznych. Liczę na jakieś wątki, które można wpleść w historię.)
Znajomości: (jeśli macie jakieś szczególne)
Umiejętności: (bez przesady- jak już wcześniej wspomniałem nie chce super herosów, albo napakowane księżniczki)

Mile widziana jakaś próbka twórczości, która przy okazji obrazuje w jakimś stopniu waszą postać.
Karty proszę przesyłać pod adres lukasz@acchsh.com. W tytule prosiłbym by napisać ze to odnośnie tej rekrutacji, nick na forum oraz imię postaci

No i już końcowe informacje. Nie określam żadnego terminu rekrutacji. Po prostu czekam na najbardziej odpowiednie postacie. Mam jednak przy tym nadzieje, ze wy sami nie dacie mi zbyt długo czekać.
miłego tworzenia KP!

ps. przepraszam jeśli pojawiły sie jakieś literówki
 

Ostatnio edytowane przez enneid : 16-05-2008 o 14:55.
enneid jest offline  
Stary 30-04-2008, 17:45   #2
 
Smoqu's Avatar
 
Reputacja: 41 Smoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodze
Zgłaszam się KP jak najszybciej.
 
Smoqu jest offline  
Stary 30-04-2008, 17:49   #3
 
Empress's Avatar
 
Reputacja: 118 Empress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znany
Stosunek MG do Dark Side of the Force? Czy można grać Dark Jedi? Czy też Moc przyjmuje w tej sesji jedynie "dobrych" ?
 
Empress jest offline  
Stary 30-04-2008, 17:59   #4
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 44 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Tzn na pewno nie można zaczynać jako mroczny jedi (to jest chyba jasne z rekrutacji). Natomiast przeżycie operacji Knightfall dość łatwo może oczywiście prowadzić do przejścia na ciemna stronę mocy. Dla mnie ciemna strona mocy poszerza możliwości, Człowiek staje sie potężniejszy, ale to tylko w pewnym sensie złudzenie. moim zdaniem Dark side ma zgubny wpływ na psychikę postaci. (znajdźcie mi jednego normalnego mrocznego jedi). mogą się pojawić manie prześladowcze, manie wyższości, możliwy sadyzm, o depresje też można zahaczyć itd itd...
Tak to przynajmniej widzi skromny i nieomylny MG :P
 
enneid jest offline  
Stary 30-04-2008, 18:41   #5
 
Delaraan's Avatar
 
Reputacja: 52 Delaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodze
Cholera, taka sesja że normalnie odpuścić nie mogę. Oficjalnie się zgłaszam, a jeśli ktoś miałby ochotę rozpocząć przygodę jako padawan pod skrzydłami młodego rycerza jedi to zapraszam na PW.

Co do próbki twórczości to uczestniczyłeś już w jednej z moich sesji SW (niestety padła ), więc znasz mniej więcej mój styl pisania.
 

Ostatnio edytowane przez Delaraan : 30-04-2008 o 18:45.
Delaraan jest offline  
Stary 30-04-2008, 19:25   #6
 
Rewan's Avatar
 
Reputacja: 34 Rewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodze
SW... Wstępnie się zgłaszam.
 
Rewan jest offline  
Stary 30-04-2008, 19:35   #7
 
Empress's Avatar
 
Reputacja: 118 Empress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znanyEmpress wkrótce będzie znany
Hmmm...według mojej skromnej opinii normalność ma niewiele do powiedzenia zarówno w przypadku Jedi jak i Sith. Obie frakcje są absurdalnie skrajne jeśli chodzi o moc, a skrajność jak wiadomo nie prowadzi do niczego dobrego .
Zastanowię się jeszcze.
 
Empress jest offline  
Stary 30-04-2008, 19:38   #8
 
Marjan's Avatar
 
Reputacja: 12 Marjan jest na bardzo dobrej drodze
SW ??
Ej no to ja tez muszę być!!!
Już zabieram się za KP.

A tak. P.S. jaka częstotliwość postów??
 

Ostatnio edytowane przez Marjan : 30-04-2008 o 19:40.
Marjan jest offline  
Stary 30-04-2008, 19:56   #9
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 44 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Revan... awatar zobowiązuje:P
Częstość postów jest do ustalenia z graczami, takim jakimś absolutnym minimum będzie jeden na tydzień, ale mam nadzieje ze ustali się że bedzie częściej
 
enneid jest offline  
Stary 01-05-2008, 01:34   #10
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 529 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
To ja mam dwa pytania.

1) Jak ma się przychylność duetom mistrz-uczeń do zapewnienia o nieprzyjmowaniu doświadczonych jedi?
2) Jak dużej znajomości uniwersum wymagasz (planety, rasy, historia)? Wiadomo, im lepiej, tym lepiej, ale od czegoś trzeba zacząć, nie?
 
Betterman jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:40.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166