Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-07-2008, 23:49   #1
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 367 DrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetny
[Autorska - Storytelling] "Bestia"

"Bestia"16: I sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło

17: i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia

18: Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Apokalipsa św. Jana ( 13,16-18 )
1 listopad 1890 roku

Do rąk Lorda Williama Cromwella


Z raportów agentów naszego wywiadu wynika, że nieubłagalnie zbliżamy się do dnia, którego wszyscy się obawialiśmy. Na terenie hrabstwa Kent, niepokojąco blisko naszej siedziby, zauważyliśmy nadmierną aktywność sił opozycji. Prawdopodobnie pojawili się też Zjadacze Grzechów, co jest dla nas oczywistym sygnałem. Niestety nie mogę zawrzeć zbyt wielu informacji w liście, ponieważ śmiem domniemywać, że nasza poczta jest infiltrowana.
Oto rozkazy z siedziby sztabu w Londynie.

Pilnie stawić się na zebranie Rady Najwyższej.

Zmobilizować tak wielu członków Zakonu Białej Róży, jak tylko jest to możliwe.

Nie możemy dopuścić do połączenia się dwóch wymiarów i przede wszystkim wszystko musi pozostać w tajemnicy przed światem.

Jeśli Bestia się narodzi, to niech Bóg ma nas w swojej opiece, bo tylko on będzie w stanie się mu przeciwstawić.


Uniżony sługa Korony

Roy Stephenson


Witam w nowej rekrutacji, która jest wstępem do sesji autorskiej. Zacznę od konkretów. Akcja rozgrywa się na początku w Londynie roku 1890. Świat jest taki jaki go znamy z historii, chyba, że ktoś będzie chciał sobie pograć jedną z tych specjalnych ról, które przyszykowałem. Nie będę zdradzał historii tym, którzy chcą grac normalnymi ludźmi, więc zdradzę jedynie ogólnikowo możliwe „nienormalne” role.
Zjadacz Grzechów –Osobniki najczęściej płci męskiej, aczkolwiek krążą pogłoski, że nie posiadają określonej płci. Żyją tak długo, ile dadzą radę uciekać przed śmiercią. Trudnią się konsumpcją ludzkich grzechów przed śmiercią, aby Ci mogli dostąpić łaski w niebie. Brudna robota oczywiście ma swoje plusy i minusy. Plus jest taki, że osoba za każde oczyszczenie duszy, przedłuża swój żywot. Nikt tak naprawdę nie wie o ile, ale nazywa się ich powszechnie Nieśmiertelnymi Grzesznikami. W praktyce się to określenie jednak nie sprawdza. Powodem tego jest to, że grzesznik za każdym razem gdy „zjada” grzech ściąga na siebie uwagę Zła w całej okazałości.
Poza tym posiadają pomniejsze moce. Ciężko skłonić ich do współpracy z Zakonem.

PS. Nie wiem ile ma to wspólnego z filmem „Zjadacz Grzechów”, gdyż go nie oglądałem.Śledczy –Kobieta lub mężczyzna. Posiadają nadludzkie moce i współpracują czynnie z Zakonem Białej Róży. Potrafią przenikać do świata równoległego. Są tajnymi agentami oddanymi Koronie i w pełnie znają historię załamania bariery między dwoma wymiarami. Żyją w asymilacji ze względu na ich wygląd, który zazwyczaj jest wypaczony przez skoki między światami. Zazwyczaj żyją samotnie w siedzibach zapewnionych przez Zakon.Templariusz Zakonu Białej Róży –Zbrojna część zakonu. Zajmują się tym co Śledczy, ale w naszym świecie. Ich podstawowe obowiązki to obrona siedzib Zakonu i eliminowanie ludzi współpracujących ze Złymi.
Często żyją w społeczeństwie, ukrywając swój prawdziwy zawód. Nie posiadają mocy, ale mają zapewnione odpowiednie „zabawki” do obrony własnej.Bracia Zakonni –Wszyscy Ci, którzy należą do zakonu, a nie trudnią się powyższymi profesjami. Znają historię, są zazwyczaj bogaci i wpływowi. Posiadają moc potężniejszą niż Śledczy. Często żyją w społeczeństwie, ukrywając swój prawdziwy zawód.Mutanci –Ludzie, którzy zatracili swoje człowieczeństwo do takiego stopnie, że ich wygląd nie przypomina już człowieka, tylko Złego. Posiadają jednak uczucia jak człowiek. Współpracują z Zakonem, lecz ich natura jest zdradliwa. Często potrafią więcej zepsuć niż pomóc. Są bardzo potężni ponieważ ich osoba jest w połowie człowiekiem w połowie potworem lub demonem.


Tak się przedstawia spis dostępnych ról. Poza tym, możecie grać nawet kanalarzami lub szlachcicami. W przypadku powyższych ról proszę o kontakt na pw lub gg (w podpisie).
Jeśli nie interesują was te role możecie zagrać normalnym nie świadomym niczego człowiekiem (mam nadzieję, że i tacy się znajdą). Oczywiście osoby mają być mieszańcami Londynu. Nie muszą być rodowitymi anglikami. Nie będzie to czysty storytelling. Będą elementy mechaniki, ale nie będzie to nic skomplikowanego. Mechanikę poznacie w dziale komentarze, gdy wystartuje sesja. Do tego czasu skoncentrujcie się na stworzeniu bardzo dobrej KP, która powali mnie na kolana.
Poszukuję graczy z dużą wyobraźnią i mile widziana znajomość chociaż minimalna czasów w jakich będziecie grać.Co ma się znaleźć na KP:1.Imię i Nazwisko
2.Charakter i Psychika
3.Historia Postaci
4.Zawód + Rola ( jeżeli jest w Tajnych Służbach )
5.Narododwość
6.Majątek
7.Ciekawostki
8.Avatar postaci w realiach lat 1890 (wyjątkiem jest oczywiście Śledczy i Mutant)
Pewnie pytania się jeszcze zrodzą, więc czekam na posty w temacie. Rekrutacja jest otwarta do 20 Lipca (wstępnie – jeśli ktoś się zgłosi ale się spóźni z KP dwa dni to go nie zlinczuje). Post jeden na tydzień lub na 10 dni, zobaczymy jak się dogadamy. Potrzebuje od 4 do 6 osób. Jeśli będzie więcej, to zobaczymy co z tym zrobię. Jeśli będzie mniej, to sesja nie ruszy.


Czekam na zgłoszenia i pozdrawiam.


-Hyde-
 

Ostatnio edytowane przez DrHyde : 06-07-2008 o 19:32. Powód: Zmiana dat i wymogów konstrukcji KP.
DrHyde jest offline  
Stary 05-07-2008, 00:15   #2
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 686 John5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwu
Chętny jestem oczywiście. Kiedy dostaniesz KP, napisałem ci już na gg
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline  
Stary 05-07-2008, 09:36   #3
 
Telomo's Avatar
 
Reputacja: 626 Telomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemu
Hmm... to 4 sesja do której wysyłam KP Ale jak dołączę do wszystkich to znajdę czas dla wszystkich Postać dziś lub jutro.
 
__________________
Nie ma to jak dobra książka, odpowiednie światło, śnieg za oknem, ciepły koc i lampka porządnego wina.

Jeżeli chcesz się skontaktować, pisz na mail lub gg: 13085699
Telomo jest offline  
Stary 05-07-2008, 10:49   #4
 
Shyshka6's Avatar
 
Reputacja: 0 Shyshka6 jest na bardzo dobrej drodzeShyshka6 jest na bardzo dobrej drodzeShyshka6 jest na bardzo dobrej drodzeShyshka6 jest na bardzo dobrej drodzeShyshka6 jest na bardzo dobrej drodzeShyshka6 jest na bardzo dobrej drodzeShyshka6 jest na bardzo dobrej drodzeShyshka6 jest na bardzo dobrej drodze
No je też spróbuję napisac KP... Tym razem się postaram Poślę jutro...

Pozdrawiam
 
__________________
[ciach!] Reg.10
Shyshka6 jest offline  
Stary 05-07-2008, 16:24   #5
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 367 DrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetny
Dostałem już kilka istotnych pytań na gg. Zamieszczę w poście w kilku punktach uzupełnienie do rekrutacji.

Sesja generalnie będzie się opierać na klimatach podań, legend, wierzeń i mrocznych historiach Wielkiej Brytanii ( tak, tak, ponieważ akcja scenariusza nie będzie ograniczona tylko do Londynu ). Dodatkowo oczywiście główny motyw, czyli istnienie świata równoległego. „Jeździec bez głowy” ( wersja filmowa i książka ) rozgrywa się w czasach, w których będziecie grać. Będziecie spotykać na swej drodze straszydła, istoty demoniczne i inne potwory oraz złych ludzi. Myślę, że to dosyć jasny opis założeń sesji.

Zawód i Rola to dwie różne rzeczy. Zawód jest tym co robicie w życiu, a Role pełnicie w Tajnych Służbach Królewskiej Mości i zostały one wymienione w poście wyżej. Wyjątkiem jest mutant – postać, która wybiera mutanta, jest po prostu mutantem i nie ma zawodu z powodu swego wyglądu.

Historia Postaci ma być naprawdę rozbudowana i prosił bym, żebyście się postarali, ponieważ będę wykorzystywał informacje z waszej historii do sesji.

Majątek jest tym co posiadacie przy sobie i cała reszta. Ktoś może mieć rezydencję na przedmieściach, a ktoś może być właścicielem rozlewni whisky. Równie dobrze ktoś może mieszkać pod mostem. Wszystko jednak ma być uzasadnione w Historii Postaci.

Ciekawostki – tu umieszczacie wszystkie dodatkowe informacje na temat postaci – może w swoim życiu przeżył jakiś wstrząs: śmierć kogoś bliskiego, zobaczył wampira, porwało go UFO ( żart ), jest chory psychicznie lub fizycznie, może ma jakieś swoje powiedzonka, ulubione przedmioty, wroga, który depcze mu po pietach.

-Hyde-
 

Ostatnio edytowane przez DrHyde : 05-07-2008 o 17:29.
DrHyde jest offline  
Stary 05-07-2008, 16:43   #6
 
Telomo's Avatar
 
Reputacja: 626 Telomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemu
A co do śledczego, to czy można go zrobić śledzczym w miarę nowym, który nie podróżował jeszcze między wymiarami?
 
__________________
Nie ma to jak dobra książka, odpowiednie światło, śnieg za oknem, ciepły koc i lampka porządnego wina.

Jeżeli chcesz się skontaktować, pisz na mail lub gg: 13085699
Telomo jest offline  
Stary 05-07-2008, 16:52   #7
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1228 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Strasznie spodobał mi się Twój pomysł. Kampania reklamowa na SB przyniosła choć drobny skutek

Postaram się napisać pożądną KP i myślę, że w poniedziałek ją dostaniesz.
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline  
Stary 05-07-2008, 17:27   #8
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 367 DrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetny
Telomo oczywiście. Może to być po prostu postać w stylu Sherlock Holmes.

Thanthien Deadwhite bardzo się cieszę, że moja kampania reklamowa przyniosła efekty. Oczywiście czekam na Kp.

Jeśli to nikomu nie sprawi problemu to chciałbym przenieść realia w bliższą epokę, mianowcie w lata 1890. Oczywiście w dalszym ciągu Anglia jako bazowa sceneria.

Czekam na opinie i tymczasem wprowadzę już zmiany w pierwszym poście co do daty.

-Hyde-
 
DrHyde jest offline  
Stary 05-07-2008, 18:24   #9
 
Telomo's Avatar
 
Reputacja: 626 Telomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemuTelomo to imię znane każdemu
Lata mafii? Chyba, że się pomyliłem.
 
__________________
Nie ma to jak dobra książka, odpowiednie światło, śnieg za oknem, ciepły koc i lampka porządnego wina.

Jeżeli chcesz się skontaktować, pisz na mail lub gg: 13085699
Telomo jest offline  
Stary 05-07-2008, 19:23   #10
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 367 DrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetnyDrHyde jest po prostu świetny
Nie Telomo. Czasy mafii ( przypuszczam, że chodzi o prohibicję ), to czasy ok 1920 roku. I przypominam, że gramy w Anglii, a nie w Stanach Zjednoczonych.

-Hyde-
 
DrHyde jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:39.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169