Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-07-2008, 17:26   #1
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 56 Manji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodze
Cool [EarthDawn] Epidemia.

Barsawia, kraina przez którą przetoczyła się inwazja Horrorów niczym fala tsunami, teraz zaczynała powoli odżywać. Minęło pięćdziesiąt lat od końca pogromu, a jednak bestie z innej płaszczyzny astralnej stanowią wciąż realne zagrożenie. Te potężniejsze czają się w świecie astralnym tam gdzie poziom magii jest wystarczająco wysoki, a wiele pomniejszych Horrorów swobodnie przemieszcza się po Barsawii. Teraz jest ich czas, czas łowów. Wygłodniałe w końcu mogą się nasycić mięsem Dawców Imion wychodzących ze swoich kaerów. Nie tylko Horrory i ich pozostałości są zagrożeniem dla mieszkańców Barsawii, Theranie szykowali się, a teraz są gotowi do odzyskania pełnej kontroli nad swoimi prowincjami sprzed pogromu. Krasnoludzkie królestwo Thoral, stara się zjednoczyć niezależne państwa-miasta. Magowie z Iopos otwarcie współpracują z Therą, a kupcy z Jerris utrzymują kontakty handlowe, piraci z Urupy szarpią bezkarnie statki kupieckie Theran jtak samo i Powietrzni Łupieżcy. Pozostałe miasta są wrogo nastawione do Theran nie wykonują jednak żadnych agresywnych działań ani nie chcą u siebie Karsnoludzkich praw. Spokój na granicy, bogactwo piratów i powietrznych łupieżców, wzmożona aktywność dyplomatów therańskich są jednymi z wielu znaków 'ciszy przed burzą'. Narastający konflikt niemal można wyczuć w powietrzu. Krwawe elfy domagają się swoich praw i pozycji na arenie politycznej, chodzą plotki, że zbierają swoją armię.
W tak niespokojnym czasie przyjdzie się Wam, drodzy Gracze zmierzyć z przeciwnościami losu.


1449 rok 29 lat po otwarciu Throalu, 50 rok Thery; Jerris


Na tablicy ogłoszeń w każdej karczmie przybito gruby pergamin pokryty pięknym ozdobnym pismem.
Jesteś adeptem. Nie boisz się przygód i chcesz zyskać ogromną sławę i bogactwo? Zaokrętuj się na Błękitnej Mewie, najszybszym statku jakiego Barsawia widziała.


1449 rok 29 lat po otwarciu Throalu, 50 rok Thery; Thera; Rada Starszyzny

Na wyspie znajdującej się na południe od Barsawii, a znanej pod nazwą Wielka Thera, Dawcy Imion rozdzielali prowincje poszczególnym gubernatorom.
- Lordzie Theodenius, Rada Świętej Thery mianowała cię Gubernatorem prowincji Barsawia. Otrzymasz dwa w pełni wyekwipowane Kile wraz z załogą. Na flagowym okręcie będzie dowodził Hetman Polny N'halhs Vargrs. Rada życzy owocnej współpracy i wielu sukcesów, Lordzie Theodenius - Herold odczytywał wyroki Rady, jego donośny głos odbijał się echem od ścian okrągłej sali.
"Więc teraz mam się zajmować najbardziej prymitywną prowincją, niech to diabli. Do tego przydzielono mi Vargrs'a, świetny Fechtmistrz, a lichy strateg. Śmiem także wątpić aby puścił w niepamięci naganę, którą mu zafundowałem. Ależ los jest przewrotny, choć teraz z pewnością nadarzy się okazja aby zdeptać tego żałosnego Vargrs'a. Całe szczęście, że jest tam dość surowców i niewolników, zawsze można się dorobić i wzmocnić pozycję. Pierwsze co muszę w takim przypadku zrobić to wynająć szpiegów i posłać do Jerris. Nie mogę zapomnieć o dobraniu najlepszych do mojej osobistej gwardii, Vargrs z pewnością postara się mnie zabić na tym zapomnianym przez Pasje odludziu." Człowiek w podeszłym już wieku ruszył szybkim krokiem w stronę placu zewnętrznego twierdzy. Choć wyglądał na starca to jednak magia jego dyscypliny utrzymywała ciało w wysokiej sprawności. Miał nadzieję szybko dostać się do swojej posesji i zabrać się za przygotowania. Zawsze przejęcia prowincji wiązały się z papierkową robotą.

Rok 1449, wiosna; Thera; Prywatna siedziba Theodeniusa.

- Lordzie Theodenius kolacja już dawno wystygła, a noc już późna. - Uniżony ton niewolnika wybił z rytmu starego Czarodzieja pochłoniętego bez reszty czytaniem raportów.
Podniósł wzrok ponad czytany dokument.
- Jeszcze nie śpisz? Jutro masz wiele do zrobienia Joszue tak jak i ja. Za tydzień wyruszamy, a jest jeszcze tyle do zrobienia. Kładź się spać, zjem jak skończę ten dokument, zgoda?
Niewolnik kiwnął głową i szybko się oddalił.
"Jutro muszę koniecznie posłać dyplomatów do wszystkich państw-miast Barsawii. Im szybciej Barsawia będzie posłuszna tym szybciej zacznę czerpać z tej krainy zyski."Informacje dla graczy:
- minimalna ilość graczy 2,
- minimalna ilość postów 1/tydzień,
- ja będę rzucał kośćmi przed monitorem, więc proszę o zaufanie,
- przyjmę tylko tych graczy, którzy napiszą ciekawą historię, każdemu z nich poprowadzę osobiste wprowadzenia,
- stawiam na jakość rozgrywki, a nie na jej tempo, więc od graczy będę wymagał rozbudowanych postów,
- magom, przepakom mówię stanowczo NIE, jedynie dopuszczam kastę magiczną po uzasadnieniu i wmówieniu mi, że to dobry pomysł
- Epidemia jest to pierwsza z trzech kampanii, każda kampania składać się będzie z pięciu rozdziałów,
- postacie do 4 kręgu, dyscypliny z podręcznika plus Powietrzny Żeglarz i Zwiadowca są dopuszczone,
- dopuszczam dodatki: Mieszkańcy Barsawii, Ścieżki Adeptów, Księga Wiedzy Tajemnej,
- rekrutację pozostawię otwartą, czyli będzie można w każdej chwili stworzyć postać i dołączyć do gry, choć jeśli nikt się nie dostanie do przygody z końcem Sierpnia zamykam rekrutację.Ze swojej strony zapewniam prowadzenie dla graczy, a nie prowadzenia quest'ówek. Czyli będę bardzo mocno opierał się na historii postaci (dla tego jest dla mnie tak ważna). Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę, więc abym mógł prowadzić dla graczy muszę brać aktywny udział w tworzeniu postaci. Chcę wiedzieć wszystko na temat BG. Wątki postaci graczy będą się krzyżowały z wątkami reszty świata. Będziecie spotykać na swojej drodze żywych przeciwników, jeśli ktoś liczy na rozrywkę w stylu bij zabij to będzie rozczarowany. Każdy mój BN będzie miał swoje wady i zalety, mocne i słabe strony, każdego da się pokonać, polubić lub znienawidzić. Dopuszczam także możliwość skrajnie sprzecznych celów do osiągnięcia dla poszczególnych graczy, więc nie wykluczam, że dojść może do walki pomiędzy BG.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 30-07-2008 o 21:36.
Manji jest offline  
Stary 12-07-2008, 21:54   #2
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 14608 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
To mnie zagiąłeś...Jakie "warunki" musi spełnić mag by stać się przepakiem?
Chciałbym wiedzieć, czego mam unikać.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 12-07-2008, 22:18   #3
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 3103 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Nareszcie jakiś porządny rekrut do Erthdawna, tylko szkoda, że akurat teraz jak mam tak mało czasu:/. Niemniej cieszę sie, że ten ciekawy system jeszcze żyje.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline  
Stary 13-07-2008, 02:55   #4
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 56 Manji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodze
Abishai, po prostu mnie przekonaj. Adepci to potęga, a Magowie to przesada.
Może nie są tak przesadzeni jak shugenja w L5K to jednak są. To czego adept łatwo nie osiągnie mag uzyska zwykle jednym zaklęciem. Każde systemy (w większości) sprawiają, że magowie są zbyt potężni. Choć jednak jeśli pierwsze, najważniejsze kryterium zostanie spełnione (dobra historia, najlepiej mocno doprawiona detalami) wtedy nawet słówkiem nie pisnę na postać maga.

Pozdrawiam
Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline  
Stary 13-07-2008, 10:18   #5
 
killihno's Avatar
 
Reputacja: 48 killihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodzekillihno jest na bardzo dobrej drodze
Wstepnie sie zglaszam, ale bede jeszcze musial przestudiowac klasy (bo rasy i realia mniej wiecej juz znam).
 
__________________
Zanim przybędziesz na pustynię musisz wykopać dół. Inaczej kopiesz go pół godziny, zjawiają się ludzie, i trzeba kopać kolejne doły. I tak do samego rana. -Kasyno
killihno jest offline  
Stary 13-07-2008, 23:02   #6
 
Smoqu's Avatar
 
Reputacja: 41 Smoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodze
Czy magowie to u Ciebie tylko Wizardzi, czy w ogóle czarusie - Elementalista i Iluzjonista? Bo mam ochotę się dołączyć, ale nie wiem, jaką postacią ... A zresztą już wiem. KP na PW pojedzie jutro
 
Smoqu jest offline  
Stary 14-07-2008, 00:58   #7
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 56 Manji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodze
Ogólnie magowie to BARDZO silny gatunek Adepta, a na 4 kręgu to już...
Choć nie to jest problemem, tu świat czeka na Adeptów. Na wstępie zaznaczę, że nie ma ich zbyt wielu. Magowie rzadko łączą się w grupy, mając często bardzo sprzeczne cele, więc jeśli będzie zbyt wielu magów może być...ciekawie dla mnie Proszę również uwzględniać, że Adepci to też 'ludzie' i są częścią społeczeństwa, więc wykonują także 'przyziemne' prace.

Abishai ciekawa forma historii (wystarczy abyś grał tą dyscypliną), świetnie się czyta. Oczywiście będzie wiele pytań, ale to na email. (turboarkonaster@googlemail.com) Obecnie proszę abyś opisał powiązania Twojej postaci (zawarł w jednym pw tylko i wyłącznie powiązania), wszystkie jego znajomości oraz rodzinę.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline  
Stary 16-07-2008, 23:32   #8
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1585 Eliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłośćEliasz ma wspaniałą przyszłość
Zapisuję się i ja. Część historii - tej bardzo przeszłej już wysłana, ta aktualniejsza niebawem będzie.
 
Eliasz jest offline  
Stary 16-07-2008, 23:55   #9
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 56 Manji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodzeManji jest na bardzo dobrej drodze
Ksecie, to miło z Twojej strony. Proszę abyś przesłam mi wszytkich znajomych swojej postaci. Rozegramy kilka scen z najważniejszymi dla mnie. Im więcej mi o nich napiszesz tył łatwiej będzie mi ożywić owe postacie. Mam zamiar sprawić abyście nie tylko byli powiązani z BN-ami, bo wam się opłaca i macie to w historii, głównym moim celem jest abyście darzyli uczuciami owych BN-ów. Każdemu z nich dam wady i zalety, przyzwyczajenia i cele życiowe. Chcę abyście dokładnie wiedzieli czeo możecie się po nich spodziewać, szykuje się Epidemia w Barsawii i dobrze aby gracze wiedzieli co nieco. (radzę dobrze dobrać znajomości, jak zapewne wiecie im bardziej wpływowi tym większe możliwości ma postać)

pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline  
Stary 17-07-2008, 14:25   #10
 
Garik's Avatar
 
Reputacja: 0 Garik nie jest za bardzo znany
ja nie popusze, tez sie zgłaszam
Historia niebawem będzie wysalana
 
Garik jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:24.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166