Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-08-2008, 22:19   #1
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 3244 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Exclamation [WFRP 2.0] Objawy ZłaPodróżny z wielką ulgą przemierzał ulicę, rozglądając się wokół. Nawet smród niezbyt sprawnej kanalizacji, pomieszany z fetorem leżących na straganach ryb, ten z kolei pomieszany z wonią znoszonych ubrań wydawał mu się przyjemny. Przez ostatnie tygodnie swej podróży z Talabheim do L'Anguile zdążył zatęsknić za tymi zapachami. Najmocniej jednak zdążył zatęsknić za swoimi kobietami – Castinaa i Vestella przebywały obecnie w Luccini i tam też zmierzał. By zobaczyć wreszcie swą żonę i owoc ich miłości... Patrząc na obrączkę na palcu uśmiechnął się delikatnie i wrócił myślami do rzeczywistości. Przypomniał sobie, jak kiedyś, wędrując tym samym szlakiem, bez przerwy spotykało się podróżnych i wozy wypełnione towarami, teraz jednak szlak był pusty i niebezpieczny. Wzdrygnął się na myśl o przygodach jakie go spotkały, sam nie wiedział, które z doświadczeń było najgorsze. Czy to gdy rabusie próbowali dogonić go, gdy jeszcze miał wierzchowca, czy też to gdy obudził się w nocy słysząc kwik zjadanego żywcem rumaka. Sam nie wiedział co go wówczas napadło, pamiętał tylko, że potem biegł bardzo długo nie patrząc za siebie. Wiedział, że gdyby nocna istota nie wybrała by spętanego konia, zapewne on sam już by nie dotarł do celu podróży. Spojrzał na uliczki i ludzi. Wiele się zmieniło przez te lata, niestety na gorsze. Pokiwał ze smutkiem głową, pamiętał, że kiedyś ulice były pełne ludzi, a stroje mieszczan nawet w dni powszednie, nawet jeśli nie były wykwintne to przynajmniej pozostawały czyste. Teraz widział, jak wiele domów jest zabitych deskami, zapewne kiedyś należały do tych, którzy poszli walczyć na północy. Tak jak on. Ludzie wydawali się zmęczeni i chyba niezbyt ufnie podchodzili do cudzoziemców.

Nagły powiew morskiej bryzy omal nie zwiał jego kapelusza. Przyniósł też całkiem miłą woń jeszcze ciepłego ciasta wypełnionego czymś, co kiedyś było świnią. Być może nie najszlachetniejszą częścią tucznika. Kierował się nosem i już po chwili dotarł do straganu wypełnionego dymiącymi pasztecikami, z początku nie mógł dostrzec sprzedawcy, jednak po chwili zza stołu wynurzyła się pucułowata twarz niziołka.

- Witaj podróżny, wyglądasz na kogoś, kto potrafi docenić dobra kuchnię – choć niziołek mówił łamanym bretońskim, to był chyba pierwszym mieszkańcem, który się uśmiechał. I choć podróżny wiedział, że nie robił tego bezinteresownie, to jednak nie mógł powstrzymać sympatii dla uśmiechniętej i dziecięcej twarzy.

- Wyglądają kusząco, wezmę...ten - przez chwilę się zawahał nim wybrał największy kawałek i najmocniej wypieczony. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie, przybysz już miał się oddalić razem ze zdobyczą, gdy zza pleców dobiegł go głośny i nieco przepity głos. Znał dobrze ten ton, nie wróżył nic dobrego. Mimo to odwrócił się. Tak jak się spodziewał, zobaczył kilku oprychów stojących wokół straganu, jeden z nich trzymał halfinga za włosy kilka stóp nad ziemią. Mały człowiek krzyczał i wił się, jednak nie na wiele to się zdało. Inni przechodnie nie reagowali, albo wręcz patrzyli z uśmiechem na przedstawienie.

- Nie macie prawa, nic nie zrobiłem, puśćcie mnie - darł się pojmany, osiłki zupełnie się tym nie przejmowali. Z uśmiechniętymi gębami patrzyli po sobie.

- Milczeć gnojku, mamy gdzieś twoje prawa, nie lubimy szkodników, a jak jakiegoś znajdziemy to tępimy - powiedział jeden z nich i razem z drugim przewrócił stragan z pasztecikami. Kilkanaście smakowitych ciastek wylądowało w mieszaninie błota i gnoju. Niemal w tym samym momencie halfing wgryzł się w dłoń oprawcy.

- Ja ci pokaże - zagroził zraniony i zamachnął sie na pokurcza, jednak na chwilę przed tym gdy miał powalić niziołka ponownie jęknął i jak oparzony cofnął rękę. Podróżny uznał, że czas interweniować...

- Chwileczkę dobrzy ludzie, co się dzieje, przecież jego paszteciki nie są takie złe... - zamilkł gdy dostrzegł strużkę krwii płynącą po ręce jednego z ludzi. Jak widać sprzedawca znał się nie tylko na krojeniu mięsa. Jakby tego było mało dzwoniąc halabardami pojawili się strażnicy w biało-niebieskich barwach L'Anguille.
- Przejście dla straży, co tu się dzieje? - rozejrzeli się po pobojowisku, podróżny już chciał coś powiedzieć, gdy zraniony rzezimieszek go ubiegł.

- Ten mały skurczybyk chciał mnie okraść, już go miałem ale szczeżuja się odgryzła - pokazał z miną pokrzywdzoną przekłutą rękę. Strażnik podrapał się po brodzie i z miną zdradzająca choć odrobinę inteligencji spojrzał na rozbity stragan.

- Rozumiem, zostanie to odnotowane, nie pozwolimy by te małe złodzieje zakłócały nasze życie... -To nie tak, panie władzo - odezwał się teraz podróżny - Niziołek nic nie zrobił, to oni go napadli, wszystko widziałem - przez chwilę w jego oczach błyszczała iskra nadziei, jednak tylko przez chwilę. Zgasła tak jak się pojawiła po słowach strażnika.
- Nie znam cię, podróżny, dobrze ci radzę lepiej nie szukaj guza, jak cię zwą?
- Antonio DiNatale, tileański kupiec, do usług.- odpowiedział czarnowłosy, na strażniku nie zrobiło to jednak dobrego wrażenia.
- Żartowniś się znalazł, masz szczęście, że nie o ciebie chodzi, bo wyglądasz mi na podejrzanego typa i z chęcią bym zadał ci parę pytań, a teraz zejdź mi z oczu i powtarzam, lepiej nie szukaj kłopotów.

- O nie, panowie, tak to my rozmawiać nie będziemy... - podróżny uśmiechnął się zawadiacko spod wąsika. - Niziołek nic nie zawinił i nie zamierzam pozwolić byście go zabrali. - spod bogato zdobionego kubraka Tileańczyk odsłonił wymownie dwa pistolety.

- Osz ty jeden... - syknął sierżant. - Brać go!

Zgodnie z zaleceniem strażnika, czarnowłosy kłopotów nie szukał. Same go znalazły.


***

Tym oto krótkim wstępem witam w mojej rekrutacji do Młotka. Po rozważeniu wszystkich 'za' i 'przeciw', postanowiłem że pomistrzuję trochę, a przygoda opierać się będzie na scenariuszu "Objawy Zła" z dodatku Rycerze Graala i jak pewnie zdążyliście się już domyślić, rozgrywać się będzie w bretońskim mieście L'Anguile. A rzeczone L'Anguile to stolica księstwa o tej samej nazwie, leżąca u ujścia rzeki Sannez i największy port w Bretonii. Wśród wysokich, nadmorskich urwisk smaganych wiatrem i sztormami żyją tam ci, którym zależy na samotności: pustelnicy, piraci, przemytnicy, a także banici i kultyści. Ludność miasta stanowią głównie żeglarze, rybacy i kupcy.

Jeśli ktoś posiada dodatek, lub zna tę przygodę, proszę o nie zgłaszanie się, gdyż taka gra pozbawiona była by sensu. Będziemy grać na spokojnie – myślę, że jeden post na tydzień to optymalne rozwiązanie. Ponieważ stawiam na jakość, a nie ilość, to maksymalną liczbę graczy ustalam na cztery dusze – więcej osób nie przyjmę, choćbym miał dziesięć świetnych kart.

Sesja będzie storytellingowa, z mechaniką stosowaną w najważniejszych walkach. Będzie trochę główkowania, trochę walki – ogólnie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak jesteś graczem, który wszystkie problemy rozwiązuje przy pomocy miecza, możesz odpuścić sobie tę sesję.

Tworzycie bohaterów w trakcie kompletowania drugiej kariery (niech będzie 6 rozwinięć), więc będziecie już w miarę doświadczoną drużyną. Profesje dowolne, choć charakter przygody jest taki, że przydałby się ktoś walczący i ktoś czarujący. Nie jest to jednak wymóg, a jedynie moja sugestia którą wcale nie musicie się kierować. Ekwipunek dobieracie wedle własnego uznania, choć bez przegięć (nie dopuszczam magicznych przedmiotów). Co do ras, tylko te z podręcznika.

Cytat:
KARTA POSTACI:

[AVATAR OBOWIĄZKOWY]

Imię:
Rasa:
Profesja:
Poprzednia profesja:
Wiek:
Wzrost :
Waga:
Wygląd:
Zachowanie:
Znak gwiezdny:
Rodzina:
Bóstwo:

Cechy główne:

WW
US
K
Odp
Zr
Int
SW
Ogd

Cechy drugorzędne:

A
Żyw
S
Wyt
Sz
Mag
Po
PP

Umiejętności:
Zdolności:
Wyposażenie:
Broń:
Zbroja:
Punkty zbroi:
Historia:
To chyba tyle. Pytania odnośnie sesji w temacie, karty przesyłajcie na adres: carnalgrief@o2.pl. Rekrutacja potrwa do przyszłej soboty.

Pozdrawiam!
 

Ostatnio edytowane przez Carnal Grief : 31-08-2008 o 12:00.
Carnal Grief jest offline  
Stary 31-08-2008, 04:33   #2
 
Skryty's Avatar
 
Reputacja: 24 Skryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodze
Kartę postaci przysłać ci na PM?
Kiedy zaczęłaby się sesja?
Historia postaci ma być napisana w skrócie czy bardziej szczegółowa?
W karcie postaci opisać charakter bohatera?
"Tworzycie bohaterów w trakcie kompletowania drugiej kariery (niech będzie 6 rozwinięć)" to znaczy że postać 600PD czy druga profesja z 6-cioma rozwinięciami?
 
__________________
WarHamster rules
Skryty jest offline  
Stary 31-08-2008, 11:44   #3
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 783 Mortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwu
trochę mało tych rozwinięć
 
Mortarel jest offline  
Stary 31-08-2008, 11:55   #4
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 3244 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
@ Skryty

Po przemyśleniu, wolę byście karty przesyłali na mój adres mejlowy:

carnalgrief@o2.pl.

Sesja rozpoczęłaby się w momencie uzbierania przeze mnie czteroosobowej, dobrej drużyny (liczę że w ciągu tygodnia rekrutacji takową bym zebrał), więc plus minus 6-7 września by wystartowała.

Co do historii, to nie musi być na sto stron, choć dwu, czy nawet pięciolinijkowych nie będę czytał – ważne by była ciekawa, coś mi mówiła o postaci, a nie była tylko zlepkiem zebranych luźno informacji. Generalnie historia na 1 A4 to standard którego nie zamierzam obniżać.

Tam gdzie jest 'Zachowanie' opisujecie charakter bohatera, jak się zachowuje, co lubi, czego nie – mocne/słabe strony et cetera.

Co do rozwinięć to pierwszą profesję macie już skompletowaną i do tego dodajecie 6 rozwinięć (+ jedno darmowe początkowe) z drugiej – mam nadzieję, że jest to już jasne i nie będę musiał do tego wracać.

Czekam na karty i pozdrawiam!
 

Ostatnio edytowane przez Carnal Grief : 31-08-2008 o 12:24.
Carnal Grief jest offline  
Stary 31-08-2008, 12:00   #5
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 7275 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Według mnie postać jest na drugiej profesji, ma wszystkie rozwinięcia pierwszej wykupione, a z drugiej ma wykupionych 6 rozwinięć. Jakieś rasy czy też profesje zabronione - to też powinieneś uściślić. No i charakterystyki losowane czy z puli punktów.
Jeśli losowane to, w jaki sposób czy przez stronę czy też samemu można rzucać. Dużo osób korzysta np. z internetowej kostnicy, aby wykonywać rzuty potem wklejone mało miejsca zajmują w poście. Internetowa kostnica
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline  
Stary 31-08-2008, 12:08   #6
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 3244 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Jakieś rasy czy też profesje zabronione - to też powinieneś uściślić. No i charakterystyki losowane czy z puli punktów.
Jeśli losowane to, w jaki sposób czy przez stronę czy też samemu można rzucać. Dużo osób korzysta np. z internetowej kostnicy, aby wykonywać rzuty potem wklejone mało miejsca zajmują w poście. Internetowa kostnica
Rasy - jedynie te z podręcznika, co zresztą napisałem w poście rekrutacyjnym. Co do profesji, to właściwie nie ma ograniczeń - jeśli coś będzie mi nie pasować, to najwyżej obgadam to z danym graczem na PM lub mejlowo. Jeśli chodzi o rzuty, sami je wykonujecie - oczywiście liczę na Waszą uczciwość; jeśli zobaczę że niektóre cechy są zbyt wysokie, sam ustalę ich wartość, więc proszę o rozwagę.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, walcie śmiało
 
Carnal Grief jest offline  
Stary 31-08-2008, 12:53   #7
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 64 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Pierwsza rekrutacja od wieków, która trafiła w moje gusta. Zgłaszam się, szefie.
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline  
Stary 31-08-2008, 20:13   #8
 
Varmus's Avatar
 
Reputacja: 0 Varmus nie jest za bardzo znany
Łihihi, oto jest szansa, na którą czekam! Witam, pierwszy raz w Młotka grałbym, jeśli zostanę przyjęty, dlatego prosiłbym o nieco wyrozumiałości. Niemniej jednak postaram się nie utrudniać i nie zawieść oczekiwań.

Mogę przysłać kartę postaci w Excelu?

Pozdrawiam,
Varmus.

EDIT: Postać poszła na wyznaczony email.
 

Ostatnio edytowane przez Varmus : 01-09-2008 o 20:48.
Varmus jest offline  
Stary 03-09-2008, 16:32   #9
Banned
 
Reputacja: 0 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Ok, KP niedługo.

Sorry, za post pod postem.

Co się dzieje z MG?
 

Ostatnio edytowane przez Yarot : 10-09-2008 o 00:36. Powód: Scalenie dwóch postów
Revan jest offline  
Stary 12-09-2008, 16:23   #10
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 16570 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Łelkom!

Zgłaszam chęć uczestnictwa w sesji. KP powinna dotrzeć jeszcze dzisiaj, najpóźniej jutro.

Pozdrawiam!


Karta poszła na wskazany adres e-mail.
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...

Ostatnio edytowane przez Gob1in : 14-09-2008 o 01:14.
Gob1in jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:18.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166