Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-09-2008, 19:06   #1
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 25760 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Viva Allracja [D&D]

Bright light city gonna set my soul
Gonna set my soul on fire
Got a whole lot of money that's ready to burn,
So get those stakes up higher
There's a thousand pretty women waitin' out there
And they're all livin' devil may care
And I'm just the devil with love to spare
Viivaaa Allracja ! Viivaaa Allracja!

How I wish that there were...


Celnie ciśnięty drewniany kufel zakończył śpiew pólelfickiego barda. Stojący przy szynkwasie półork, w którego fizjonomii można się było dopatrzeć czarciego dziedzictwa ryknął do podnoszącego się z ziemi barda. -Zamknij jadaczkę! Gości już prawie nie ma, a ty się tak wydzierasz, że ledwie słyszę moje myśli, nie mówiąc już o słowach mego gościa.
- Drogi Ragaście, mogłeś mi zwrócić uwagę bardziej kulturalny sposób.- burknął półelf.
- Mogłem? Zapewne...Ale mój sposób był bardziej zabawny.- rzekł półork szczerząc przerośnięte kły w złowieszczym uśmiechu. Po czym dodał.- A teraz bierz kubeł i szmaty...I do roboty! Podłoga w kuchni sama się nie umyje!
Przeklinając pod nosem półelf oddalił się, zaś Ragast zwrócił się do swego gościa. - Powiadasz, że wielki Histamius jest chory? Jak to możliwe? Przecież, jest liczem...Nieumarli nie chorują.
Czarodziej będący gościem Ragasta rzekł.- Nie jest to choroba w typowym znaczeniu tego słowa, przyjacielu. Licze przetrzymują swe dusze w relikwiarzu...Relikwiarz Histamiusa został przeklęty i się rozpada, powoli uwalniając jego duszę. Według badań kapłanów Wstrzymującego Śmierć, klątwa spowoduje, że dusza Histamiusa pociągnie za sobą licza na tamtą stronę. Histamiusa czeka śmierć ostateczna w przeciągu roku. Chyba że kapłani Wstrzymującego Śmierć znajdą sposób na zapobieżenie jej. A póki co...Na to się nie zanosi.
-I dobrze...Z Histamiusa był arogancki drań i sknera. Jego śmierć będzie błogosławieństwem dla tego miasta.-odparł karczmarz.
- Nie byłbym taki pewien. Na przejęcie władzy zbyt wielu ostrzy sobie zęby... Vercineteix, najwyższy kapłan Phaegos Sirmatha, rektor Saclira...i zapewne zjawią się inni kandydaci.-rzekł czarodziej. -Coś mi mówi, że to miasto czeka ciężki okres.

Witam w Allracji w roku 5466 CK, w czasach, gdy zamiast Imperium Młota, były tylko górskie królestwa, a Zakon Czarnej Gwiazdy stanowił realna groźbę, kładąc się cieniem na całej Tais.
Na potrzeby sesji skorzystam z świata autorskiego, po części opisanego na tej stronce.

Siste, viator in Tais!

Oczywiście rozgrywka będzie toczyła się w świecie autorskim, niemniej w czasie znacznie wcześniejszym niż dzieje się w to w sesji Przetrwać Apokalipsę (a tego okresu dotyczy ta stronka). Z ważniejszych różnic pomiędzy oboma okresami należy wymienić brak dzikiej magii. W tej sesji magia działa poprawnie.

Jak łatwo zauważyć, sesja dzieje się okresie dość przełomowym dla miasta. Obecny władca jest na skraju „śmierci”. I wszyscy mający chrapkę na przejęcie jego schedy zwierają szyki, zbierają popleczników i fundusze, oraz starają sobie nawzajem podgryzać korzenie. Prędzej czy później rozpocznie się krwawa i bezpardonowa walka o władzę.
Gdzie w tym wszystkim miejsce dla graczy? Tam, gdzie sobie znajdą. W założeniach sesja ta nie ma celu...Jest to swego rodzaju MMORPG, gracze mogą, ale nie muszą tworzyć drużyny, mogą się nawet zwalczać nawzajem...W mieście jest mnóstwo frakcji przygotowujących się do wojny o władzę, jak i niezależnych pracodawców. Łatwo więc o pracę. Wystarczy jedynie odrobina inicjatywy...Zresztą nie musicie pracować, jeśli jesteście wybrańcami Pani Losu. Dobrze się mają ci, którym sprzyjają kości w Allracji- Las Vegas Terry Magnus.
Bogactwo i sława, dobro i zło...w Allracji można zrealizować każdy z tych celów. A jaki jest cel twojej postaci? I czy masz dość determinacji, by go osiągnąć? A więc wejdź w bramy miejskie i przekonaj się co zgotowała ci Pani Losu...Zaszczyty, czy może rolę zombie udrażniającego kanały miejskie?

A teraz szczegóły:


a)Graczy potrzebnych: min 1- maks 8
b) Poziom postaci: 1 (lub wyższy o ew. poziomy wynikające z rasy)
c) System tworzenia postaci: D&D 3.0 lub D&D 3,5
d) Rasy: Najchętniej podstawowe. Inne do negocjacji.
e)Profesje: Dowolne.
f)Charakter: Dowolny.
g) Przedmioty i złoto: 300 sztuk złota do wydania na ekwipunek.
h) Historia postaci: Od historii zależy to czy zaakceptuję punkty b) d) e) i g)
i)wygląd postaci...Nie oczekuję co prawda epickich historii, w końcu to początkujący poszukiwacze przygód. Ale porządna historia życia postaci, wymagana.
j) Cel: Do czego postać dąży, jaki ma cel w życiu, jakie marzenia i jak zamierza zrealizować?
k) Powód: Dlaczego postać zjawiła się właśnie tym mieście ? (Nie można grać postacią pochodzącą z Allracji)

l)Gotową kartę przesłać na PW na maila abishai@o2.pl (lepiej na maila, Pw często mam zapchane)

Rozgrywka się zacznie po zaakceptowaniu przeze mnie pierwszej postaci, a rekrutacja zakończy się , gdy osiągnę maksymalną liczbę graczy.
I jeszcze coś o miejscu gry...
Allracja to miasto skrajności...Stolica niewielkiego państewka, obejmująca kilka wsi, samo miasto oraz, w teorii, niezmierzone połacie bagna . Rządzona dotąd przez licza który faworyzował kościół Irthalosa. Państewko to graniczy z dwoma królestwami, typowo feudalnym królestwem Valseran, którego władcę wspiera ród czarodziejek Praxis. Oraz typowe elfie królestwo Sol’orazan. Samo miasto- Allracja leży na granicy wielkiego bagna, znanego bardziej jako Wielki Bagienny Las...Ten sam z którego wypełzli Yuan-ti. Podobno w jego głębi, można znaleźć ruin gigantycznych miast wężowego ludu. Ale nikt się tam nie zapędza. Trzeba by się bowiem przebić przez wrogie plemiona jaszczuroludzi i goblinów oraz innego tałatajstwa, które liczebnością i zawziętością nadrabiają braki w magii i sile. A są to tylko najmniejsze z zagrożeń po drodze. Niemniej Wielki Bagienny Las to setki tropikalnych roślin i rzadkich zwierząt, z których pozyskać można rzadkie i drogocenne składniki. I także dzięki temu Allracja jest miastem opływającym w bogactwa.

Miasto ma bowiem dwa źródła dochodów:
- Substancje pozyskiwane przez Cztery Pazury, sojusz czterech plemion jaszczuroludzi pokojowo nastawionych do innych nacji, o ile przybywają handlować.
- Hazard. W Allracji jest wiele salonów gier hazardowych różnego rodzaju...W dodatku można tu dać w zastaw dosłownie wszystko... Nawet ciało i duszę.
Sam system gry będzie nieco zmodyfikowany ze względu na nietypową specyfikę sesji. Dlatego też warto zapoznać się z poniższymi radami dla chętnych. Choć nikt wam nie każe do nich stosować.
1) 300 sztuk złota to całkiem niezła sumka startowa...Ale należy pamiętać, że warto uwzględnić wydatki na kwaterę i posiłek. Pamiętajcie, iż jeśli nie stać was będzie na 3 posiłki dziennie co najmniej przeciętnej jakości i nocleg na noc, będę testował waszą postać, pod względem podatności na choroby, a wynika to z punktu numer 2
2) Klimat Allracji to klimat tropikalnej dżungli, a co za tym idzie: gorąco i wilgotno. Idealne miejsce dla bakterii chorobotwórczych. Dlatego, choć zbroja płytowa jest świetnym pancerzem, to jednak długo się w niej łazić nie da. (Chyba, że jest się nieumarłym). Dlatego większość wojowników, nie nosi tu zbroi płytowej, a jedynie zakłada je, gdy spodziewa się walki.
3) Miasto jest (nieoficjalnie) rządzone przez nieumarły kościół Irthalosa. Miasto jest też praworządne złe (przy czym bardziej praworządne niż złe). Dlatego też paladyni, kapłani bóstw nienawidzących nieumarłych i drudzi są persona non grata w Allracji. Niemniej władze, którym bardziej zależy na zysku z kasyn niż na przeganianiu sił dobra, potrafią przymknąć oczy na łażących po mieście paladynów ( i inne dobre indywidua) o ile nie rzucają sie w oczy i nie powodują zamieszek.
4) Reputacja...To współczynnik wprowadzony przez mnie ze względu na specyfikę sesji. W mieście działa wiele wrogich wobec siebie, legalnych i nielegalnych organizacji. Biorąc zlecenia od pracodawców w karczmach i wykonując je zdobywacie nie tylko forsę i PDki, ale także przyjaciół i...wrogów. Wybierajcie więc uważnie, aby nie skończyć ze sztyletem w plecach. ( Z drugiej jednak strony, jeśli zdobędziecie reputację użytecznych dla konkretnej organizacji, może podjąć ona wysiłki mające na celu wskrzeszenie lub reinkarnację waszej postaci, w przypadku jej zgonu).
5) Allracja jest teraz centrum walki politycznej o władzę, znajduje się na granicy Wielkiego Bagiennego Lasu -legendarnej kolebki rasy Yuan-ti i miejsca „narodzin” ich bóstwa- Ourobosa...Niemniej to od was zależy, czy wasze przygody będą pełne intryg i odkrywania tajemnic, czy też staną sie hack & slashem (Choć to akurat jest mało możliwe...bo choć w dżungli czają się setki goblinów i tasloi, to dzięki znajomości przez nich terenu i innym niebezpieczeństwom Wielki Bagienny Las przypomina bardziej Wietnam z goblinami w roli Vietcongu, wywernami w roli helikopterów i gigantycznymi krokodylami w roli łodzi patrolowych.)
6) Istnieją organizacje zwalczane w Allracji z dużą energią. Gracze mogą grać nimi, ale jeśli nie będą zachowywali dyskrecji, czeka ich marny los. Yuan-ti, Białogoniści, wampiry, Zakon Czarnej Gwiazdy, Kościół Drwiącego...i wiele innych. Choć na początku waszych postaci to nie dotyczy. Nie zaczynacie jako członkowie jakiejkolwiek organizacji ( chyba, że jako kapłani jakiegoś kościoła), za to możecie do jakiejś organizacji dołączyć, jeśli się sprawdzicie w akcji.
7) I żeby by mi sie nikt brakiem podręczników nie wymigiwał
http://lastinn.info/dnd-i-d20/2743-s...-za-darmo.html
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 27-09-2008 o 17:27.
abishai jest offline  
Stary 26-09-2008, 19:56   #2
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 804 Odyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwu
Hej Abi! Nie mogłam uwierzyć, jak zobaczyłam tą sesję. Oczywiście się na to piszę .

Na początku chciałam się zapytać jak dawno się to dzieje (w porównaniu do Apokalipsy), ale sama sobie to przeliczyłam.

Na początku planowałam grać Lorezail, ale niestety biorąc pod uwagę, że jest to ponad 3000 lat, to chyba odpada XD.

Czy przyjąłbyś jakąś pra, pra, pra, pra babkę Luinehilien?

PS. Gdyby ktoś się wahał, mogę powiedzieć, że Abi jest jednym z najlepszych MG u jakich grałam. Jego sesje są ciekawe, posty są długie i na czas. Polecam!
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 26-09-2008 o 22:38.
Odyseja jest offline  
Stary 26-09-2008, 22:19   #3
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 25760 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Z punktu widzenia MG nie jest ważna przyszłość, a przeszłość postaci. Możesz grać przodkinią Luinehilien, jeśli ci na tym zależy.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 27-09-2008, 16:15   #4
 
Wissereth's Avatar
 
Reputacja: 29 Wissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodzeWissereth jest na bardzo dobrej drodze
Jeśli można chciałbym się zgłosić do tej sesji. Jak tylko zapoznam się z opisem świata wyślę kartę postaci.
Pytanie dot. podręczników czy można korzystać z materiałów wyłącznie z "wielkiej trójki"? Czy można wykorzystać również materiały z innych książek (księga i krew, księga ekwipunku itp)?
 
Wissereth jest offline  
Stary 27-09-2008, 17:17   #5
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 25760 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Można korzystać z dowolnych materiałów D&D (także tych z sieci) ...Przy czym dobrze by, było podać źródło z którego się skorzystało (co bym nie musiał długo i mozolnie szukać, celem sprawdzenia).
"Wielka trójka" podana w w pierwszym poście, jest dla tych którzy chcieliby spróbować, a podręczników nie posiadają.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 29-09-2008, 22:54   #6
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 30 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Hmm... Garść pytań...
Jak w Allracji ma się czarny rynek? Czy daje możliwość zarobienia góry pieniędzy, czy jedynie "godziwego" utrzymania się? Co jest nielegalne? Jakich towarów nie wolno posiadać, kto nie może przebywać na terenie Allracji i jakie jest ryzyko (oraz konsekwencje) nieudanego przemytu czy transakcji? Kto pilnuje, żeby nielegalne towary nie pojawiały się w rękach obywateli? Są jakieś szczególnie niebezpieczne przedmioty, czy stworzenia, które nie mogą znajdować się w Allracji? Co jest najbardziej niepożądanym towarem (czy też istotą)? Co trzeba przemycać, żeby w razie wpadki otrzymać najcięższą możliwą karę?

Mogę napisać historię w formie kilku scenek z życia postaci, a całą resztę ująć w jakimś krótszym, ale treściwym tekście, czy koniecznie trzeba pisać standardowo? Biorąc pod uwagę to, że tworzymy pierwszopoziomowe postacie, tak będzie mi wygodniej.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline  
Stary 30-09-2008, 10:04   #7
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 804 Odyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwuOdyseja jest godny podziwu
Kartę stworzyć w jakimś programie a'la PCProfiler, czy tak jak do Apokalipsy?
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline  
Stary 30-09-2008, 12:25   #8
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 25760 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak w Allracji ma się czarny rynek? Czy daje możliwość zarobienia góry pieniędzy, czy jedynie "godziwego" utrzymania się? Co jest nielegalne? Jakich towarów nie wolno posiadać, kto nie może przebywać na terenie Allracji i jakie jest ryzyko (oraz konsekwencje) nieudanego przemytu czy transakcji? Kto pilnuje, żeby nielegalne towary nie pojawiały się w rękach obywateli? Są jakieś szczególnie niebezpieczne przedmioty, czy stworzenia, które nie mogą znajdować się w Allracji? Co jest najbardziej niepożądanym towarem (czy też istotą)? Co trzeba przemycać, żeby w razie wpadki otrzymać najcięższą możliwą karę?
W mieście złym ze swej natury można handlować absolutnie wszystkim, aczkolwiek są pewne sprawy niezupełnie legalne.
Szczególnie władzom nie podoba się...woda święcona. Co prawda z paru fiolek tłumaczyć się nie trzeba, ale właściciel kilku wozów wody święconej trafi na przesłuchanie do straży.
Podobnie z innymi, z natury świętymi, specyfikami.
Rzadko się to zdarza jednak, gdyż potencjalni odbiorcy (sekretne dobre organizacje) potrafią same przygotować takie przedmioty i substancje.
Trucizny mieć można (nieumarli akurat trucizn się nie boją), niemniej sprzedawcy mają obowiązek sprzedawać trucizny jedynie członkom gildii alchemików i handlarzy.

Niemniej przemyt istnieje...choć w nieco innej formie. Jak wiadomo, Wielki Bagienny Las to prawdziwa „kopalnia” rzadkich substancji roślinnych i narkotyków (legalnych w Allracji). Monopol na zbieranie tych specyfików mają jaszczuroludzie z Czterech Pazurów.
I jak każdy monopolista, sami ustalają ceny...Dlatego też istnieje przemyt owych substancji z Lasu do miasta poprzez Port- dzielnicę miasta opanowaną przez jaszczuroludzi, jedyną dzielnicę z bezpośrednim dostępem do bagien. Przemyt jest bardzo opłacalny. Niemniej jest kilka haczyków...Jaszczuroludzie zazdrośnie pilnują swego poletka zysków i wszelką konkurencję złapaną na gorącym uczynku sądzą według swego prawa (oko, ręka i noga za oko). Istnieje też w Allracji gang zajmujący się przemytem ( oraz drugi zajmujący się stręczycielstwem i wymuszeniami) i podobnie jak jaszczuroludzie tępi on nie zrzeszonych przemytników z równą energią i okrucieństwem co jaszczuroludzie.

Co do stworzeń: głównie Yuan-ti i wampiry są tępione przy każdej okazji...Inne stworzenia są tolerowane, zwłaszcza ...dopóki mają gotówkę do wydania.

Najwyższa kara to dać się złapać na przemycie dużego towaru przez Port, lub podpaść gangowi przemytników. W obu przypadkach karą jest śmierć w okrutnych męczarniach.

Cytat:
Czy daje możliwość zarobienia góry pieniędzy, czy jedynie "godziwego" utrzymania
Sposób zarabiania na życie jest dowolny...Nie musisz być ani dobry, ani bohaterski, ani uczciwy.Niemniej, jeśli chcesz zacząć karierę przemytnika, warto najpierw na miejscu rozeznać się w terenie. Bo w żywocie przestępczym ważną rolę odgrywaja kontakty, które jako nowicjusz w mieście, musisz dopiero nawiązać.
Początkowa kwota: 300 szuk złota jest niezmnienna...Wszyscy mają równy start.
Cytat:
Mogę napisać historię w formie kilku scenek z życia postaci, a całą resztę ująć w jakimś krótszym, ale treściwym tekście, czy koniecznie trzeba pisać standardowo?
Formę w jakiej przedstawisz historię postaci jest dowolna.

Cytat:
Kartę stworzyć w jakimś programie a'la PCProfiler, czy tak jak do Apokalipsy?
Może być w Wordzie lub Excelu, ale PcProfiler odpada.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 30-09-2008 o 12:38.
abishai jest offline  
Stary 02-10-2008, 10:29   #9
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 12 Medivh nie jest za bardzo znany
Notatnik też może być jak mniemam. ??

Czy dozwolone są klasy fanowskie ??
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline  
Stary 02-10-2008, 12:45   #10
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 25760 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Na pewno nie power-munchkin ...Ale i owszem, są do negocjacji z MG.
Notatnik może być
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 02-10-2008 o 12:57.
abishai jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:35.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168