Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-09-2008, 14:07   #1
 
Cardamine's Avatar
 
Reputacja: 25 Cardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodze
[Rekrutacja dodatkowa-Arcanum]Księgi elfów

Z racji tego, że straciłem jednego gracza, postanawiam utworzyć rekrutację dodatkową. Poszukuję dwóch graczy, a jeżeli będzie dużo chętnych(w co wątpie ) mogę powiększyć ilość do trzech.
Link do sesji: http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/5...egi-elfow.html
Jako, że ludzi znających realia Arcanum można wyliczyć na palcach jednej ręki, postaram się opisać świat. Kiedyś posiadałem dokument, który wspaniale wprowadzał w klimat owego systemu-niestety-nie przeżył próby czasu i nie potrafię go nigdzie znaleźć.

Świat Arcanum jest bardzo zróżnicowany i gdybym miał opisać wszystkie jego aspekty musiałbym poświęcić na to chyba z tydzień.
Cały klimat bardzo przypomina epokę wiktoriańską- maszyny parowe, broń palna, lokomotywy. z tą różnicą, że to nie tylko ludzie korzystają z tych dobrobytów, lecz inne rasy znane z typowego fantasy(a na dodatek wszystko przeplata się z magią):
Elfy: Jako jedyne oparły się pokusie ''lepszego świata'' Nie nawidzą technologii, praktycznie nie wpuszczają do swoich siedzib istot 'przesiąkniętych' technologią. Ich stolica- Quintara- mieści się na zachodniej części kontynentu w Migotliwym Lesie. Jest zbudowana na szczytach drzew I warto zaznaczyć, że elfy nie zdominowały swojego otoczenia siłą. Natura sama udostępniła im wszystkie dobrobyty, którymi teraz się posługują. Żadna istota, prócz elfów nigdy nie znajdzie owego miasta.
Mimo wszystko, elfy osiedliły się również w innych częściach kontynentu. Co nie oznacza oczywiście, że wyrzekły się swych przodków.
Mroczne elfy- To mały odłam elfów, uważający, że wszystkie inne rasy, powinny służyć elfom-panom świata. Nie utrzymują z nikim kontaktu, wszyscy, którzy z nimi zadrą giną marnie. Ich stolicą jest miasto T'seng Ang, które podobno mieści się w północnej części Migotliwego Lasu. Czczą ''Boga'' Aronaksa. Był pierwszym z Mrocznych Elfów, zabił swego ojca Nasrudina i chciał przemówić wszystkim do rozsądku, że elfy powinny rządzić światem, a nie siedzieć w ukryciu. Został zrzucony do Otchłani- wiecznego więzienia, z którego nie ma już powrotu...
Mroczne Elfy chcą uwolnić go i przywrócić na tron. Jak narazie, przez blisko 2 tysiące lat bezskutecznie...
Krasnoludy- Mało osób wie, że to oni są twórcami maszyny parowej. Stworzyli ją do ułatwienia sobie pracy w swoich kopalniach. Niestety ludzie wykradli im te dzieło, przypisując sobie stworzenie maszyny.
Krasnolud to zmierzła istota, ubóstwiająca alkohol i dobrą zabawę. Nie lubi mówić na temat swojego klanu.
Nie lubią elfów- z wzajemnością oczywiście. Elfy, mimo, że słyną z wielkiej mądrości, stworzyły plotkę głoszącą, że krasnoludy znoszą jaja i nie mają samic w stadzie. Nie wiadomo czemu, wielu w to uwierzyło...Jak jest na prawdę? Nie wiadomo..
Pół-Ogr- Niechciane, porzucone dzieci, zrodzone z gwałtu. Ludzka matka jeszcze nigdy nie przeżyła porodu, a bardzo często się zdarzało, że zabijano ją również przed porodem by nie skaziła ziemi swym potomstwem.
Pół-ogry to wielkie istoty. Najniższy może posiadać ok. 2 metry, a najwyższy nawet po 3. Są strasznie głupie. Ich siła jest wykorzystywana przez ludzi w różnych fabrykach. W większych miastach nastała moda, na pół-ogra ochroniarza. Wbrew pozorom, niektóre osobniki są łagodne jak baranek..
Pół-ork- Sprawa wygląda identycznie jak powyżej. Lecz w tym przypadku, pół-orki są nieco mądrzejsze. Czasami ciężko ocenić, czy dany osobnik jest orkiem, pół-orkiem czy nawet człowiekiem.
Typowego pół-orka można poznać po szarym, lub nawet zielonkawym kolorze skóry. Są brzydkie, o czym świadczy niezwykle pomarszczona, twarda skóra. Pół-orki w wieku 20 lat wyglądem może przypominać ludzkiego starca, z tą różnicą, że ludzki starzec nie posiada, spiczastych uszu, ani długich kościstych palców, zakończonych szponami oraz kłów wystających z paszczy.
Naukowcy często zastanawiali się nad fenomenem dziedziczenia cech u pół-orków. Ci, którzy mieli szczęście i po orczych rodzicach nie odziedziczyli żadnych cech zamieszkiwali w miastach i żyli jak normalni ludzie. Reszta, która nie miała tyle szczęścia- zostawała bandytami i grasowała na pustkowiach, czyhając na niewinnych kupców czy podróżników...
Niziołek- Wzrostem przypomina ludzkie dziecko. Nie noszą butów, ponieważ owłosione stopy dobrze sprawują swoją rolę. Dobroduszne i rozsądne istoty.
Gnom- Nieco większy od niziołka, lecz oni najczęściej są strasznymi złośnikami. Liczą jedynie swoje pieniądze, ponieważ chcą mieć z nich ładny stosik. To inteligentne istoty, jak łatwo się domyślać na matematyce znają się bardzo dobrze. Podejmują w większych miastach, różne ważne funkcje. Np. w Tarancie, Rada Przemysłowa składa się jedynie z gnomów.
Pół-elf- Co brzmi niemożliwie, nawet pomiędzy człowiekiem i elfem może zrodzić się uczucie. Pół-elf to właśnie owoc takiej miłości. Posiadają zadatki na magów, lecz równie często idą drogą swych ludzkich rodziców.

Oto grywalne rasy. Jednak wolę by nikt nie grał Mrocznymi elfami. Umieściłem je tutaj, bo warto o nich conieco powiedzieć...

Sprawa polityczna nie jest ważna, więc napiszę o niej tylko w skrócie.

Tarant, jako wielkie mocarstwo ma największe wpływy w sprawach gospodarczych i militarnych. Jest sprzymierzony z Aschbury, a dążą do tego by zjednać się z Caladonem. W taki sposób Stworzą Zjednoczone Królestwo i uda im się zgładzić państwa Cambrii- niegdyś również potężnego magicznego mocarstwa, teraz zapadającej się mieściny pod nazwą Derholm . Wiele lat temu rozegrała się bitwa pomiędzy Tarantem(technologią) i Derholmem(Magią).
Dwie wielkie potęgi. Tarant uzbrojony w potężne działa, karabiny i inne śmiercionośne wynalazki. Derholm władał smoczymi jeźdźcami-elitarną jednostką atakującą.W jego oddziałach znajdowało się również mnóstwo magów. Pomimo przewagi Cambria przegrała.
Teraz ma ''szanse''- uznać władzę Zjednoczonego Królestwa lub zapaść się jeszcze głębiej. Niby od czasu wojny minęło już 50 lat, wszystkie rany zostały wyleczone, a o sprawie teoretycznie zapomniano, po cichu dalej się o tym mówi. Może to właśnie Derholm sprzymierzy się z Caladonem i Cambria zgładzi Zjednoczone Królestwo? Nie wiadomo...(Tu i tak jest pełno luk w wiadomościach, ale główny zarys jest)


Powyższy tekst będzie miał tyle związku z fabuła ile piernik do wiatraka:P. Chyba, że postacie spotkają jakiegoś polityka i będą chcieli z nim pokonwersować na owy temat.

Zanim zaczniecie tworzyć postać, napiszcie na moje gadu: 3995688. Muszę omówić sprawę historii postaci. W tym temacie nie mogę tego zrobić, bo zdradzę część fabuły.

W sesji przebrnąłem dopiero przez wstęp, więc nie ma wiele do nadrabiania.

P.S: Mile widziana przedstawicielka płci pięknej.

Wygląd KP:

Imię i Nazwisko
Rasa: (do wyboru: człowiek, elf, krasnolud, gnom, niziołek, pół-elf, pół-ork i pół-ogr)
Wiek:
Charakter:

Historia postaci
Zawód;(Czym się zajmuje twoja postać?Kowal, uczony, potężny mag?)
Wygląd: (opis lub zdjęcie)
Ekwipunek: (tylko proszę bez przesady)


Przepraszam za jakość mapy, innej nie mogłem znaleźć.
 

Ostatnio edytowane przez Cardamine : 28-09-2008 o 14:10.
Cardamine jest offline  
Stary 05-10-2008, 17:52   #2
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 5121 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Ciekawe. Chętnie się zgłosze jak dogadam sie z tobą w sprawie historii i mniej więcej świata ;d
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline  
Stary 08-10-2008, 16:45   #3
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 36 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Również się zgłaszam, lubiłem grę Arcanum więc myślę, że się odnajdę Zamierzam do MG napisać w sprawie postaci na gg jak będzie

Pozdrawiam
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline  
Stary 08-10-2008, 17:20   #4
 
Cardamine's Avatar
 
Reputacja: 25 Cardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodze
Siedzę najczęściej na niewidocznym, więc pisz o każdej porze .
Zostało jeszcze jedno miejsce, więc radzę się pospieszyć.
 
Cardamine jest offline  
Stary 08-10-2008, 17:24   #5
 
Rysownik's Avatar
 
Reputacja: 11 Rysownik nie jest za bardzo znany
A nie mógłbyś Skype'a? Bo mi gg się spsuło...
 
__________________
Smoki nie mogą być traktowane jak zwykłe zwierzęta i jednocześnie być opisywane jako gady, bo gady mają TYLKO cztery kończyny, a smoki mają sześć (skrzydła i cztery nogi).
Rysownik jest offline  
Stary 08-10-2008, 19:09   #6
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 5121 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Kp już poszło. To dla mnie nowy świat, więc mam nadzieje, że dużo nie nakopciłem w histori
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline  
Stary 08-10-2008, 19:19   #7
 
Cardamine's Avatar
 
Reputacja: 25 Cardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodze
Kp całkiem w porządku, czytając je nawet nie widać, że nie znasz świata.
 
Cardamine jest offline  
Stary 08-10-2008, 20:23   #8
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 5121 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Czy to oznacza, że zostałem zaakceptowany??^^
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline  
Stary 08-10-2008, 20:31   #9
 
Cardamine's Avatar
 
Reputacja: 25 Cardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodze
Jeszcze nie, niestety tak się złożyło, że gdy zostało jedno wolne miejsce dostałem chyba z 5 zgłoszeń Czekam na resztę KP, a później będę musiał wybierać, choć w cale mi się to nie podoba.
 
Cardamine jest offline  
Stary 08-10-2008, 20:32   #10
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 5121 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
No cóż trudno się mówi. Kogo mam zabić żeby się dostać??
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166