Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-10-2008, 18:37   #1
 
Gadul's Avatar
 
[Autorski]Latronis Diabolus
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=UxzbOUr12NI[/MEDIA]

----------------------------------------------------------------------------
- Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio… - Eric rozpoczął modlitwę
- Ahrrgrrrrr, Aghrrrrrr. Podła świnio!! Zabije! – przerwał głos wydobywający się z ciała młodzieńca
- Contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus – Eric dalej kontynuował. - upplices deprecamur,
Princeps militiae caelestis…
- AAAAgrrrrrhrrrr – znów przerwał chłopiec. Złapał trzymającego go Ojca I rzucił o ścianę. Troje zakonników obezwładniło go na krótką chwilę. Heinrich – tak też zwał się chłopiec – zaczął się szamotać. Dzielni mnisi nie umieli go utrzymać. Wnet Eric podszedł do Niego i przyłożył krzyż do czoła. Młody padł na ziemię i zaczął krzyczeć w swoim języku, w języku tajemnym. Po chwili głos zaczął cichnąć, przemienił się w łkanie i płacz.
- Jak zwiesz się sługo Szatana? – warknął Eric – Chcesz się przeciwstawić mocy Bożej? Zgnijesz jak Twoi przeklęci bracia razem ze swym Panem w piekle! Ja tego dopilnuje!
- Sheyth, Sheyth tam Mnie zwą. Wiesz ,że zanim opuszczę to ciało, zabiję tego młodego? Nie jestem byle jakim demonem. – Powoli z płaczu głos przerodził się w potworny ryk – Ja jestem Sheyth, najwyższy z najwyższych! Jeden z Cherubinów! Płoń!
Zgiń! Zgnij!
- Dość tego – stanowczo zareagował egzorcysta – Jesteś nikim! Zdradziłeś prawdziwego Pana, dlatego jesteś demonem. To nie powód do dumy, ale nie Wy piekielne pomioty jej nigdy nie mieliście, waszymi emocjami Są jedynie nienawiść, chciwość, pycha i pożądanie! Eric ponownie otworzył swój modlitewnik, zaczął dokańczać modlitwę.
- Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. – Nie reagował na piski Sheytha - Imperet illi Deus, supplices deprecamur tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen. Młodzieniec zaczął biegać po pomieszczeniu I rzucać się na wszystkich. Zakonnicy znowu pochwycili go i przycisnęli do ściany. Eric stał dalej, odmawiał jakąś modlitwę, prawdopodobnie kolejną część egzorcyzmów. Demon coraz bardziej się wyrywał, był coraz silniejszy. Po chwili wyrzucił trzymających go w powietrze. Zaczął się wydzierać jeszcze bardziej niż przedtem. Ruszył
w stronę Erica. Rzucił się na niego, próbując go udusić. Sytuacja była nieciekawa. Eric nie zdążył pochwycić krzyża. Za to jedną rękę zamoczył we flakoniku z wodą święconą. Dotknął nią chłopca. Ten odszedł na kilka kroków. Eric wykorzystując sytuację wstał, pochwycił krzyż i skierował go w stronę przeciwnika.
- Ahrrrrr, pożałujesz tego Ericu. Już niedługo ujrzysz prawdziwe zło. Kolejne sługi Mego Pana. Już na Ciebie został podpisany wyrok śmierci. A nawet nie śmierci, czegoś gorszego. Już niedługo, dni szybko mijają. Żegnaj. – Chłopiec zacisnął pięść przed Ericiem i podniósł głowę do góry. – Agrrrhrgaaaaa,agrrrrrrrrrr. Nagle ciało chłopca padło na Ziemię jak kłoda. Poranieni zakonnicy podbiegli do niego. Eric dalej stał, w takiej samej
pozycji. Zamyślił się. Przez jego głowę przemierzały setki wspomnień i myśli. Nagle wyprostował się i mruknął pod nosem
- Demony zawsze kłamią.
- Ojcze, nie żyje – Eric wyszedł nie zwracając uwagi na ta jakże złą nowinę….
--------------------------------------------------------------------------
W świecie egzorcystów, demonów, wiedźm i Ludzi wszystko jest możliwe chodź nikt o tym nie wie lub nie może wiedzieć. W tym świecie Kościół z papieżem na czele odgrywa ważna role to oni utajniają fakt istnienia rzeczy nadnaturalnych, niemoralnych i nadzwyczajnych, mówiąc ze to dla dobra ludzkości chodź w większej części gdyby świat dowiedział się o ich istnieniu to już nie było by tak łatwo kontrolować ludzi a Kościół tego by nie chciał, dlatego załatwia wszystko po swojemu, Szkolą i wynajmują inkwizytorów, egzorcystów i mnichów do walki z ciemnymi silami. Które panoszą się po świecie, chodź one to nic w porównaniu do większego zła zaczajonego gdzieś głęboko w Polsce uśpionego czekającego na przebudzenie, chcącego zniszczyć zycie na świecie? Ta Wielką i potężna moc można wyczuć z najdalszego zakątka świata, dlatego tez Papież tak się nie pokoi, wyczuwa że w każdej chwili może się przebudzić i zniszczyć ich. A ludność żyje sobie spokojnie bez wiedzy o tym, że mogą nie dożyć jutra, obudzić się bez wszystkiego bez życia w ciałach, czy to dobrze żyć bez świadomości o zagrożeniu, o losie to nie do nas należy osądzać ich czy dobrze robią nie mówiąc tego zatajając najgorsza prawdę, która czyha na ich życia, żadna krwi i mordu, nie wąchający się przed niczym, niebojącą się śmierci, władającą wszystkimi demonami i szkaradami. Powiadają że nawet w takim świecie żyją śmiałkowie, którzy przeciwstawiają się lekowi obawom i rozsądkowi i są gotowi zaryzykować życie w celu pokonania zła na świecie, miejmy nadzieje ze to nie plotki, bo teraz przydałoby nam się kilku śmiałków, którzy oddali by życie walcząc z samym Diabłem. Nawet Królowie nie wiedza że ich trony Wisza na włosku, że ich żołnierze wszyscy razem nie są w stanie pokonać go, a miałoby się to udać kilku osobom niedorzeczne chodź nie, do końca nie prawdziwe, Jak na początku pisałem wszystko jest możliwe.
--------------------------------------------------------------------------
"Akcja sesji toczy się w XVI wieku"
Ja Wraz z ppaatt1 pragniemy stworzyć sesje i potrzebujemy 6 osób do gry. Którzy wciela się w Egzorcystów/Inkwizytorów. Sesja zacznie się gdy zdobędziemy wszystkie osoby.
Karta ma wyglądać Tak:

Imię i Nazwisko+ jak ktoś chce Przezwisko: (Wiadomo)
Wiek: ( Tak Pomiędzy 20 a 40 latami)
Historia: ( Nie Za Długą Ale i Nie za Krotka)
Ekwipunek: (co macie przy sobie proszę nie przesadzać)
Wygląd: (Wiadomo)
Charakter: ( wasz Stosunek do Religi itp.)
Specjalizacja: (W Czym Wasza Postać Jest Najlepsza Np: Wypędzanie demonów, rzeczy obronę przed nimi itp. można wymyślać tylko nie za bardzo)

Kp Wysyłać na PM.
 

Ostatnio edytowane przez Gadul : 26-10-2008 o 11:22.
Gadul jest offline  
Stary 24-10-2008, 19:56   #2
 
Greg's Avatar
 
Demonologia Masz u mnie to załatwione :P A może być świecki inkwizytor w stylu Jakuba Wędrowycza?
 
Greg jest offline  
Stary 24-10-2008, 20:08   #3
 
Gadul's Avatar
 
Napisz Kp to zobaczymy
 
Gadul jest offline  
Stary 24-10-2008, 20:34   #4
 
Terrapodian's Avatar
 
Fanatyczny egzorcysta zgłasza się do sesji.

Rozumiem, że kręcimy się wokół czasów średniowiecznych, czy tak?
 
Terrapodian jest offline  
Stary 24-10-2008, 20:45   #5
 
Greg's Avatar
 
Tylko postać Wędrowycza ma 80 lat To troche fantastyka ale... Na ile realna ma być postać do rzeczywistości a na ile mogę opierać się na książkowym pierwowzorze?
 
Greg jest offline  
Stary 24-10-2008, 21:03   #6
 
ppaatt1's Avatar
 
Raczej chcemy zachować realia średniowiecza, ale świeckiego egzorcystę uznam Można z tego ciekawą mini-przygodę zrobić. Aczkolwiek ze swojej strony prosił bym o jak największą realistkę, więc Greg, możesz go trochę "odmłodzić" :P

Nie wiem co na to Gadul.
 
ppaatt1 jest offline  
Stary 24-10-2008, 21:47   #7
 
Greg's Avatar
 
oj jeśli realistyka to odpada Bo to nie tylko kwestia wieku
Cytat z Fan Klubu Jakuba Wędrowycza FAN CLUB JAKUBA WEDROWYCZA - Postacie

Cytat:
Jakub Wędrowycz – Główny bohater całego cyklu. Egzorcysta, bimbrownik, partyzant, kłusownik w jednym.
Jego przynależność etniczna jest nieco zawiła. Świadczą o tym jego przydomki jak „Ukraińska świnia” czy „Żydowski pociotek”.
Odebrał bardzo podstawowe wykształcenie – trzy klasy podstawówki za cara. Nie jest znany jego zawód wyuczony(pewnie nie ma). Przez większość życia zarabiał walką z ciemnymi siłami. Nie wiadomo, jak zdobył swoje niezwykłe umiejętności, być może to efekt odpowiedniego nacięcia na ręce. Sam je sobie zrobił, kiedy dowiedział się od Hiromanty, że ma złe linie papilarne.
W wolnych chwilach pędzi bimber , pali domy wrogów oraz relaksuje się w knajpie na kuflem „Perły”.
Złota myśl - „Zapomniałem zapytać zanim wystrzeliłem”
Ale zrobie sobie faktycznie świeckiego choć nieco innego
 

Ostatnio edytowane przez Greg : 24-10-2008 o 21:51.
Greg jest offline  
Stary 24-10-2008, 21:50   #8
 
ppaatt1's Avatar
 
Pomijając fakt ,że akcja naszej sesji toczy się w średniowieczu, nie widzę nic złego w Jakubie Wędrowyczu . Możesz spróbować przenieść tą postać do średniowiecza. Zyskasz przy tym większą kontrolę, gdyż trudno się steruje postacią już gdzieś tam istniejącą.
 
ppaatt1 jest offline  
Stary 24-10-2008, 22:04   #9
 
Gadul's Avatar
 
Zgadzam się z ppaatt1 przenieś postać i będzie dobrze tez wolałbym więcej realistki może to fantazja ale lepiej dodać trochę reali. Masz Dobry pomysł z tym Jakubem Wedrowyczem.
 
Gadul jest offline  
Stary 24-10-2008, 23:28   #10
 
Greg's Avatar
 
Potrzebuję informacji o :
1) możliwościach / zdolnościach paranormalnych czy z dziedziny okultyzmu które mogę bohaterowi przypisać. Nie mam na myśli strzelanie fireballami z ręki czy wysokorozwinięta telekineza ale np telepatia? psionika ogólnie?
2) jakie możliwości walki w kontaktach z demonami może mieć moja postać? Czy skupiamy się na tym że działają tylko symbole święte i proponowane przez kościół procedury czy też coś innego? Skoncentrowana wola? Pojedynek na siłę woli? Bo ja wiem... pieczęcie np Goecji?
 
Greg jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:47.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172