Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-01-2009, 19:11   #1
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Talking Złamany Świat

Jest to gra, w której postacie mogą robić dosłownie wszystko. Postacie to grupa przypadkowych ludzi ze zwykłego świata - Polski początku XXI wieku. Wkroczyli jednak do krainy, w której zwykłe rzeczy nie dzieją się zbyt często. Istnieje piąty wymiar, poza tymi znanymi przez człowieka. Jest to wymiar tak nieskończony jak kosmos i tak bezczasowy jak wieczność. Jest to ziemia na granicy światła i ciemności, pomiędzy nauką a zabobonami; i leży ona w otchłani ludzkich strachów i na szczycie ludzkiej wiedzy. Jest to wymiar wyobraźni. Jest to miejsce, które nazywamy Strefą Zmierzchu. Istnieją jednak drzwi. Otwierasz te drzwi kluczem wyobraźni. Poza nimi jest inny wymiar - wymiar dźwięku, wymiar wizji, wymiar umysłu. Poruszasz się w kierunku krainy cienia i materii, rzeczy i pomysłów.. Właśnie przekroczyłeś granicę Strefy Brzasku.

Ale my idziemy dalej, jeszcze dalej. Poza granicami logiki i szaleństwa istnieje Złamany Świat, do którego ostatnimi czasy przechodziło coraz więcej i więcej ludzi. W końcu powstał konflikt, który spowił tą krainę w anarchii. Są tam Gwiezdne Wrota, mackowate potwory, kałasznikowy, latyfundia i jeszcze więcej nieznanego.

Potrzeba 5-6 graczy. Gra zaczyna się 6 stycznia około południa.

Kartę postaci wyślijcie tu, do tego tematu:

Cytat:
Karta Postaci:
Nazwa postaci: [dowolne]
Płeć postaci: [mężczyzna lub kobieta]
Nadzwyczajne atrybuty postaci: [wybrać trzy z: Siła, Zręczność, Wytrzymałość, Charyzma, Oddziaływanie, Wygląd, Percepcja, Inteligencja, Spryt]
Preferowane uzbrojenie: [wybrać jeden z: Broń Biała, Łuki-Kusze-Proce, Broń Palna]
Historia postaci: [zarys biograficzny: wiek, rodzina, związki, wykształcenie plus zwyczajny dzień z życia]
Marzenia zmienienia: [czy wasze postacie chcą być kimś innym niż ludźmi? jeśli tak to kim?]
Technika czy Magia: [wybrać jedno z nich]
Warunkami przyjęcia jest głównie szybkość zgłoszenia i ciekawa postać.

Sposobem prowadzenia sesji jest storytelling jednak bez zbytecznych szczegółów, gracze raczej wybierają co chcą robić, co mówią, jak się zachowują, mg opisuje świat i konsekwencje czynów postaci. Niby klasycznie, ale pbfy zostały opanowane przez ludzi, którzy badają z linijką długość postów mg i graczy. Tu tego nie ma. Jest wolność - krótkie, długie - bez znaczenia. Najważniejsza jest zabawa i ciekawość co dalej.
 

Ostatnio edytowane przez AC. : 04-01-2009 o 21:21. Powód: termin rozpoczęcia dodany
AC. jest offline  
Stary 03-01-2009, 19:30   #2
 
Memo's Avatar
 
Nazwa postaci: Memo
Płeć postaci: Mężczyzna
Nadzwyczajne atrybuty: Siła, zręczność, wytrzymałość
Preferowane uzbrojenie: Broń palna
Historia postaci: Memo urodził się w Poznaniu. Zostawił tam rodziców Andrzeja (40 lat, elektryk) i Annę (36 lat, nauczycielka fizyki) oraz brata Tomasza (16 lat) i siostrę Katarzynę (14 lat). W wieku 18 lat przeprowadził się do Gdyni, skąd dojeżdżał na Politechnikę Gdańską na kierunek automatyka i robotyka. Jest teraz na ostatnim roku (ma 23 lata). Codziennie budzi się, korzysta z toalety, zjada śniadanie, jedzie na uczelnię, a potem w domu buduje roboty do późna w nocy.
Marzenia zmienienia: Memo chce zostać cyborgiem
Technika czy Magia: Technika
 
__________________
Wszystko wolno, hulaj dusza
Do niczego się nie zmuszaj
Niczym się nie przejmuj za nic
Nie wyznaczaj sobie granic
Memo jest offline  
Stary 03-01-2009, 20:24   #3
 
Smola's Avatar
 
Erland

Nazwa postaci: Erland
Płeć postaci:mężczyzna
Nadzwyczajne atrybuty postaci: Zręczność,Inteligencja, Spryt
Preferowane uzbrojenie: Łuki-Kusze-Proce
Historia postaci:
Erland(16) urodził się w Krakowie jednak uczy się w Warszawie. Jego rodzcie Magda oraz Grzegorz wraz z siostrą Sinistrą mieszkają w Karkowie.
Erland uwielbia gry MMORPG oraz strzelanie z łuku. Rano wstaje i idzie do szkoły po czym wraca i gra na komputerze. Jednak od zawsze nie tracił żadnej okazji na dobrą zabawe z kumplami, bądź gre w gałe.
Marzenia zmienienia: Erland zawsze chciał by Elfem
Technika czy Magia: Technika
 
Smola jest offline  
Stary 03-01-2009, 20:49   #4
Nansze
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Ryjek

Nazwa postaci: Ksywa --> Ryjek
Płeć postaci: Kobieta
Nadzwyczajne atrybuty postaci: Charyzma, Inteligencja, Wytrzymałość
Preferowane uzbrojenie: Broń Biała
Historia postaci: Ryjek, lat 21. Mieszka w Słupsku wraz z mamą Elżbietą, która jest kuratorem sądowym oraz ojcem Krzysztofem, zegarmistrzem. Ryjek studiuje filozofie - dziennie, fotografię - zaocznie w Słupsku. Lubuje się w grach MMORPG, kolekcjonuje noże, fascynują ją zjawiska paranormalne. Typ dziewczyny - kumpla. Lepiej dogaduje się z facetami, niż dziewczynami.
Marzenia zmienienia: Ryjek chce zostać wilkołakiem
Technika czy Magia: magia
 
 
Stary 03-01-2009, 21:01   #5
 
deMaus's Avatar
 


Karta Postaci:
Nazwa postaci: Mateusz
Płeć postaci: mężczyzna
Nadzwyczajne atrybuty postaci: Charyzma, Percepcja, Inteligencja,
Preferowane uzbrojenie:Broń Biała
Historia postaci: Merlin 24 lata, nie utrzymuje kontaktu z matką (Haliną, 47lat, montażystka na linii), z ojcem (Marian, 49 lat, brygadzista w zakładzie produkującym meble) wymienia życzenia telefonicznie z okazji świąt. Zerwał kontakty, po tym jak postanowił zaprzepaścić swoje życie i zostać fotografem. Mieszka w Gliwicach, utrzymuje się ze sprzedaży własnych fotografii. Chwilowo samotny. Wykształcenie średnie zawodowe - elektryk.
Wstaje tak jak wymaga tego jego pomysł na zdjęcie (czasem o 3:00 a czasem po 12:00) zazwyczaj po śniadaniu i toalecie, zajmuje się obróbką zdjęć przez kilka godzin, zjada obiad i albo wychodzi z aparatem, albo siada z powrotem do kompa. Uwielbia to gry rpg, więc zazwyczaj 3 - 4 razy w tygodniu spotyka się ze znajomymi na sesje.
Marzenia zmienienia: Zawsze marzył aby zostać zmiennokształtnym magiem. Doppelganger.
Technika czy Magia: Magia
 
deMaus jest offline  
Stary 03-01-2009, 23:36   #6
 
grabi's Avatar
 


Karta Postaci:
Nazwa postaci: Marcin, zwany Grabarzem (między innymi od nazwiska)
Płeć postaci: mężczyzna
Nadzwyczajne atrybuty postaci: Wytrzymałość, Percepcja, Inteligencja
Preferowane uzbrojenie: Broń Palna

Historia postaci: Marcin ma 23 lata, studiuje i pracuje. Studia zaoczne magisterskie: kierunek Ekonomia, specjalność Finanse i Rachunkowość. W dzień pracujący zarabia pieniądze na studia i własne wydatki.
Rodzina: Młodsza o rok siostra Natalia przeniosła się do Wrocławia, natomiast Marcin mieszka razem z rodzicami. Jego matka nie pracuje, natomiast ojciec Zbigniew pracuje razem z synem (a dokładniej jest jego szefem). Marcin lubi strzelać z wiatrówki - to tańsze, bezpieczniejsze hobby niż strzelanie z broni palnej, a przy tym można strzelać praktycznie wszędzie.
Grabarz jest dość zamknięty dla wielu osób. Mówi mało - po części dzięki słabej krtani, po części dzięki swoim zdolnościom interpersonalnym. Dodatkowo ma dziwne odzywki, które potrafią nieźle wkurzać, mimo dobrych intencji. Z kobietami nie idzie mu najlepiej - a może się po prostu zdziadział trochę ostatnio. W każdym razie jest sam od około roku. No i chyba największa jego wada - jest zawsze ponury. Nie uśmiecha się, nie smuci, nie okazuje uczuć. Jedyny wyjątek robi, gdy emocje są silne, lecz wtedy jego twarz przyjmuje raczej wyraz, jakby narobił przed chwilą w gacie.
Dzień z życia: Poranna pobudka, przygotowanie i wyjście do pracy. W pracy (na produkcji) ukrywa się przed kamerami i ludźmi udając, że pracuje. Jednak takie życie. Nie ma zadań, które mógłby wykonać przez cały dzień, więc tak musi spędzać czas. Po 8-9 godzinach w pracy, przychodzi do domu. Wbrew pozorom udawanie jest naprawdę ciężkim zajęciem i wysysa z niego wszystkie siły. Zmęczony je obiado-kolację, siada do komputera, przy którym siedzi przeważnie do końca dnia. Podczas tej kilkugodzinnej sesji, gra w gry komputerowe, słucha muzyki (elektroniczna - przeważnie dnb), przegląda kilkanaście for i uczy się do szkoły. Następnie kąpie się i idzie spać. W weekendy życie wygląda inaczej. Jeśli ma zajęcia, to siedzi długo w szkole, a potem do baru na jedno, a raczej kilka piw.

Marzenia zmienienia: Akceptuje to, kim jest.
Technika czy Magia: Magia
 
grabi jest offline  
Stary 03-01-2009, 23:39   #7
 
Rehi's Avatar
 


Karta Postaci:
Nazwa postaci: Rehi
Płeć postaci: mężczyzna
Nadzwyczajne atrybuty postaci: Zręczność, Percepcja, Inteligencja
Preferowane uzbrojenie: Broń Palna
Historia postaci: Rehi ma 29 lata , jego ojciec (60 lat) emerytowany oficer. Na co dzień pracuję w wojsku, jest zawodowym żołnierzem. Mieszka w koszarach. Jego zwyczajnym dniem jest typowy żołnierski dzień (ćwiczenia, posiłek, ćwiczenia, posiłek...). Zawsze zżerała go ambicja, chciał być lepszy od innych. Motywował go dziadek, który cały czas krytykował jego postępowanie, mówiąc: że tak do niczego nie dojdzie.

Marzenia zmienienia: Rehi chce być "super żołnierzem"
Technika czy Magia: Technika
 

Ostatnio edytowane przez Rehi : 04-01-2009 o 11:26. Powód: uzupełnienie karty postaci
Rehi jest offline  
Stary 04-01-2009, 14:53   #8
Oromis
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Karta Postaci:
Nazwa postaci: Łukasz

Płeć postaci: mężczyzna

Nadzwyczajne atrybuty postaci: Zręczność, Percepcja, Inteligencja.

Preferowane uzbrojenie: Broń Biała.

Historia postaci: Łukasz, 21 lat, studiuje na ASP w Gdańsku wydział fotografii ma o pięć lat starczą siostrę która jak ich ojciec jest prawnikiem, matka zaś jest panią domu. Lukasz, jest rodzinnym odszczepieńcem, niepodobny do rodziców, choć fascynuje go fotografia, uwielbia czytać książki, niekiedy sam coś napiszę. Nie musi martwić się o takie rzeczy jak finanse gdyż jego ojciec dużo zarabia, jednak nie jest on typowym "dzieckiem bogatych rodziców", stara się żyć skromnie i zarabiać na siebie. Jego dni nie są nigdy takie same choć wykonuje typowe dla każdego czynności, takie jak mysie się, jedzenie sapnie. To nie codziennie uczęszcza na zajęcia. Jedyne co robi codziennie to zdjęcia. Jest też MG, ma grupkę przyjaciół z którymi grywa od lat. Jego życie nie jest poukładane, jak on sam. Choć nie można narzekać na jego wygląd czy obycie w towarzystwie nie jest w stałym związku.

Marzenia zmienienia: Kiedyś w dzieciństwie marzył że jest magiem który jest szybki jak błyskawica oraz nimi włada często też miał, ten mag, niezwykłą zręczność i talent akrobatyczny. Czy marzy a by się w takowego zmienić? Czasami.

Magia.(pozwoliłem sobie napisać kartę bo sesja mi się podoba a może się dostanę)
 
 
Stary 04-01-2009, 16:11   #9
 
Megan's Avatar
 


Karta postaci:

Nazwa postaci: Anka
Płec postaci: Kobieta
Nadzwyczajne atrybuty postaci: Zręcznośc, Charyzma, Inteligencja
Preferowane uzbrojenie: Broń palna
Historia postaci: Anka(19) Jej rodzina była biedna. W wieku 10 lat zmarła jej matka. Ojciec od tamtej pory przychodził do niej w nocy i ją gwałcił. Nie mogła nic zrobic, była za młoda.Uciekła od niego gdy miała 12 lat. Przysięgła, że kiedyś wróci i go zabije. Będzie go torturowac tak długo aż zdechnie z bólu. Znalazła swoja babcie od strony matki. Zameszkała z nią w jakiejś wielkiej rozpadająej się ruderze. Żyły tylko z renty babci nie było tego wiele dlatego Anka musiała żebrac na ulicy. Jej zycie było trudne. Skończyła szkołę z wynikami nie najgorszymi. Wybiera sie na studia do szkoły muzycznej. Świetnie gra na perkusji, nauczyła sie w byłej szkole gdy chodziła na kółko muzyczne. Ma świetny słuch. Teraz pracuje w barze ze striptizem, bo musi jakoś zarobic na studia.
Dzień z jej życia: Podnosi się z łóżka z cieżką głową. Dalej jest niewyspana. Nic dziwnego jest dopiero 8 rano. Bierze szybki prysznic. Idzie do sklepu. Kupuje to co akurat jest jej potrzebne. Wraca robi śniadanie dla babki.
Podaje jej je do łóżka. Reszta dnia spędza na wykonywaniu prac domowych. Czasami poczyta jakąś książke. Wieczorem wychodzi do pracy.
Marzenia zmienienia: Zawsze chciała byc zwinna i lekka jak elf.
Technika
 
__________________
"Czasami nie ważne jest to co się widzi, tylko to w co się wierzy"

Ostatnio edytowane przez Megan : 04-01-2009 o 20:27.
Megan jest offline  
Stary 04-01-2009, 16:38   #10
 
Hikaru's Avatar
 


Z braku laku napisałem krótką kartę, mając nikłą nadzieję na swój udział w sesji.

Nazwa postaci: Emil

Płeć postaci: mężczyzna

Nadzwyczajne atrybuty postaci: Inteligencja, Spryt, Wygląd

Preferowane uzbrojenie: Proce

Historia postaci: Emil, lat 22, zamieszkujący Kraków; rodzice nie żyją od kilku lat, z rodzeństwem (dwójka starszych braci) nie utrzymuje jako takiego kontaktu; kawaler z wyboru; niedoszły historyk, studiujący filozofię; małomówny i tajemniczy introwertyk, uważający się za kogoś lepszego od innych;
Każdy dzień rozpoczyna od papierosa i mocnej kawy z trzema kostkami cukru. Następnie przechodzi do porannej toalety, po której udaje się na uczelnię, bądź do biblioteki, gdzie spędza większą część swojego dnia.
Twierdząc, że nie ma czasu na życie prywatne, nie zawraca sobie głowy takimi błahymi sprawami jak przyjaciele i rodzina – ważniejsze są dla niego książki i jego własne sprawy.
Gdy już wróci do swojego mieszkania, zazwyczaj jest to już późny wieczór, zasiada przed swoim komputerem w towarzystwie filiżanki kawy i papierosa, pisząc kolejne rozdziały powieści kryminalnej.
Czasami taką rutynę dnia codziennego zakłócają pewne niechciane wydarzenia. Do takich na pewno należą dosyć częste zaczepki ze strony młodych studentek – jak na złość, natura zrobiła z niego naprawdę przystojnego mężczyznę – które udając niewinne i nieśmiałe, próbują nieudolnie wyciągnąć go na kawę.

Marzenia zmienienia: gdyby miał wybierać, stałby się książką

Technika czy Magia: magia
 
__________________
setsugai, setsugai se yo~
意味のないことなんて何もない 僕 の�-では
輝... わたしは ひかる です.
Hikaru jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:09.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172