Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-02-2009, 13:50   #1
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 166 Korbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie coś
[Storytelling] Irackie Piekło

Zmiana Koncepcji Sesji

Mamy wrzesień 2003 roku. 4 miesiące temu Prezydent Bush oficjalnie ogłosił koniec wojny w Iraku, podkreślając jednocześnie że to jeszcze nie ostateczne zwycięstwo.
Jesteśmy w Bagdadzie – stolicy zrujnowanego i całkowicie rozbitego Iraku. Kraj pogrążony w chaosie jest piekłem dla żołnierzy wielu krajów biorących udział w misji stabilizującej sytuację kraju. A jednak jadą tam by przeżyć (lub nie) w ekstremalnych warunkach. Oczywiście nie wszyscy mają aż tak źle, ale w Bagdadzie jest koszmar. Bomby wybuchają na co trzeciej ulicy, walą się domy, ludzie brudni i głodni wychodzą na ulicę aby wyładowywać swoje rozżalenie i gniew na tych biednych żołnierzach, którzy –choć mieszkańcy Bagdadu nie chcą tego przyjąć do wiadomości – są tutaj, aby chronić ich przed partyzantami.
Skąd zdobywają broń i bomby, aby użyć przeciw Amerykanom i żołnierzom innych państw? Schwytany partyzant zawsze mówi: To święta wojna. Walczę ponieważ zabiliście połowę mojej rodziny i jeśli zabijecie i mnie, moi kuzyni i bracia również chwycą za broń, aby mnie pomścić.
Żołnierz odpowiada: Zabiliśmy twoją rodzinę, ponieważ oni wyrżnęli naszych kolegów.
I kto ma rację?


***


-Potrzebujemy wsparcia! Nasz Stryker wpadł w minę – pułapkę! Mamy jednego rannego i jeśli nikt nie da nam wsparcia to wykończą nas! – krzyczał Sierżant John Williams do radia w wozie opancerzonym typu „Stryker” w akompaniamencie strzałów i wybuchów.
-Dobrze Williams. Wyślemy wam wsparcie w postaci dwóch załóg wozów bojowych. Są niedaleko powinni dotrzeć w ciągu 5 minut.
Było upalne południe. Samochód opancerzony Sierżanta Williamsa wpadł na minę – pułapkę zastawioną przez Irackich partyzantów. W wybuchu ranny został kierowca i lekarz – Chris Norris. Momentalnie żołnierzy obleciała chmara napastników i rozpoczęła się wymiana ognia. Mimo przeważającej liczebności oddziału partyzantów, Williams i jego podwładni radzili sobie dobrze. Zawiadomili jednostkę dowodzenia o sytuacji i pozostało im czekać na wsparcie.
Williams nie czekał na dalszą część odpowiedzi, tylko chwycił swój karabin M16 z siedzenia i schylony w pół podbiegł do zniszczonego Forda który w chwili obecnej robił za osłonę dla dwóch szeregowych żołnierzy z oddziału Williamsa. Jeden – łysy murzyn, masywny i silny dźwigał karabin maszynowy M240, który na oko ważył 20 kg i był na wyposażeniu samochodu. Drugi był mniej wysportowany, białas trzymał (nie)zawodny karabin M16 taki sam jak Williams. O dziwo nie miał na głowie hełmu, który leżał obok.
-Rodrigez, Terry. Dobre wiadomości. Jeśli wytrzymamy jeszcze pięć minut to przyjadą po nas 2 Strykery. – krzyknął do nich przekrzykując dźwięk strzałów wydawanych przez partyzantów, a które chybiały celu. Gdy sierżant zobaczył że chudszy – Terry nie ma na głowie hełmu wybałuszył oczy i wrzasnął:
-Szeregowy Terry, Ty kretynie zakładaj hełm...
Ale w tym samym momencie białas wychylił się by oddać serię z M16 i na jego nieszczęście kulką z Kałasznikowa oberwał prosto w oko. Rozbryzgała się krew i żołnierz padł martwy do tyłu, a karabin wypadł mu z ręki.
-Nieeee! – wyrwało się Williamsowi patrząc na tą scenę. – Nie...!
Oboje z Rodrigezem nie mogli uwierzyć w to co się stało. Znali się już od rozpoczęcia misji i wszyscy odnosili rany, ale nikt nie zginął.
-Pieprzone skurwysyny! – krzyknął Rodrigez i z M240 zaczął strzelać ogniem ciągłym do napastników, krzycząc teraz już niezrozumiałe dla Williamsa przekleństwa. Jeden z partyzantów, który wychylił się by zobaczyć śmierć Terry’ego dostał od Rodrigeza i padł martwy.
Sierżant również oddał serię z karabinu i zabił jednego z napastników, ale chwilę później podjechał kolejny samochód z kilkoma partyzantami. Widać wieść o tym że przyszpilili Amerykańskich żołnierzy rozniósł się na okolice. Williams pobiegł do samochodu i złapał za radio.
-Gdzie są te pieprzone Strykery?! Mamy jednego martwego i nie pocią...
Eksplozja niedaleko Sierżanta zmiotła go z nóg. Przez chwilę był ogłuszony, widział potrójnie i piszczało mu w uszach. Jednak pozbierał się i zobaczył co wywołało eksplozję: dwóch Irakijczyków dzierżyło bazooki i wystrzeliło w kierunku wraku samochodu i zniszczonego wozu opancerzonego. Efekt był taki że rozerwało na kawałeczki strzelającego nieopodal Rodrigeza, a odłamek zabił rannego lekarza załogi – Norrisa.
Sierżant zaczął strzelać na oślep w kierunku napastników. Chwilę później podjechał jeden ze Strykerów i zaczął strzelać z dwóch M240-stek, jednej zamontowanej na stałe w samochodzie i jednej przenośnej. Szybko opanowali sytuację, a partyzanci rozbiegli się. Williams leżał przy samochodzie i obficie krwawił z ramienia, ale jednak został uratowany...


***

Witam!


Z dniem dzisiejszym otwieram rekrutację do nowej storytellingowej sesji. Bez zbędnych wstępów rozpocznę opis sesji:
-Rzecz dzieje się w Bagdadzie we wrześniu 2003 roku. Wojska Amerykańskie w Bagdadzie są ciągle atakowane przez Irackich partyzantów. Postacie trafią w sam środek Bagdadzkiego piekła.
-Do sesji potrzebnych mi będzie 3-4 graczy (limit może się zwiększyć).
-Postacie mogą należeć do jednej z niżej wymienionych frakcji:
1.Armia Stanów Zjednoczonych
2.Przemytnicy
3.Partyzanckie oddziały "Wolny Irak"
4.Własna inicjatywa (kontakt ze mną przez PW)

-Ja w sesji będę MG i równocześnie będę odgrywał jedną z postaci (jeszcze nie wiem jaką)
-Jak wyżej wspomniałem sesja będzie Storytelling.
-Częstotliwość pisania postów to max 2 na tydzień.
-Sesja będzie po części oparta na faktach, po części na moich wymysłach.
-Rekrutację zakładam zakończyć za jakiś tydzień (może się trochę wydłużyć)
-Do sesji przyjmuję tylko graczy, którzy regularnie odwiedzają forum i nie opuszczają sesji bez wyjaśnienia (chce mieć pewność że do niczego takiego nie dojdzie).
-Karty postaci wysyłać na PW, email: krelus01@gmail.com, lub pisać na gg: 10445037Karta Postaci:
Moim głównym kryterium to przyjęcia gracza będzie Karta Postaci. Musi ona zawierać:
1. Imię, Nazwisko – imię i nazwisko postaci lub nazwisko i przydomek
2. Wiek – w granicach rozsądku od 24 do 35 lat.
3. Frakcja – Którą stronę konfliktu wybraliście
4. Historia – nie musi być bardzo długa żebym był zadowolony. Wystarczy rzeczowo opisać wcześniejsze życie postaci.
5. Charakter – charakter postaci.
6. Umiejętności postaci – 3 bardzo dobrze, 4 dobrze. Razem 7 umiejętności według własnych upodobań.
7.Ekwipunek - ten punkt piszesz tylko jeśli twoja postać jest w innej frakcji niż Armii USA.

Rozpatrując karty postaci będę zwracał uwagę na przejrzystość i czytelność karty i ciekawą aczkolwiek rzeczową historię oraz ogólny pomysł na postać.

Mimo iż sesja jest typowo męska i będzie dość ostro to do sesji zapraszam równie serdecznie kobiety.
Na koniec mam prośbę. Osoby zainteresowane prosiłbym o napisanie w temacie swojej koncepcji postaci (żeby nie było klonów).
Pytania i wątpliwości składać w tym temacie.

Serdecznie zapraszam do sesji.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W

Ostatnio edytowane przez Korbas : 26-02-2009 o 18:04.
Korbas jest offline  
Stary 26-02-2009, 00:04   #2
 
Keitaro's Avatar
 
Reputacja: 14 Keitaro nie jest za bardzo znanyKeitaro nie jest za bardzo znanyKeitaro nie jest za bardzo znanyKeitaro nie jest za bardzo znany
No to ja się zgłaszam, może nie uczestniczyłem jeszcze w żadnej sesji na lastinn, ale mam jako takie doświadczenie. Nie obiecuje że uda mi się napisać kartę postaci bo trudno jest mi znaleźć natchnienie, ale jeżeli już takowe znajdę to na pewno pociągnę do końca.

Koncepcja postaci: były wyborowy snajper, który za niewykonanie rozkazu i ucieczkę z miejsca akcji został odsunięty od jakichkolwiek akcji. Ostatecznie jednak jego umiejętności sprawiają, że jeden z dowódców proponuje mu po niecałym roku powrót do służby... Okazuje się, że zostaje wysłany do Iraku. - To taki ogólny zarys.

EDIT:
Mam jednak małe pytanko, które narodziło się w mojej główce podczas rozmyślania nad postacią. Jak to będzie z ekwipunkiem? Ty nas wyposażysz w to co chcesz, czy sami mamy napisać w dodatkowym punkcie?
 

Ostatnio edytowane przez Keitaro : 26-02-2009 o 15:41.
Keitaro jest offline  
Stary 26-02-2009, 16:58   #3
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 166 Korbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie coś
Po namyśle postanowiłem zmienić trochę koncepcję sesji i rozszerzyć ją trochę. Wszystko to ze względu na zainteresowanie. Z obecnym zapewne sesja nie ruszyłaby wcale.

Co do Twojego pytania Keitaro. Jeśli zdecydujesz się grać w US Army to wyposażenie otrzymasz ode mnie (będzie to standardowe wyposażenie Armii Amerykańskiej)
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline  
Stary 26-02-2009, 17:21   #4
 
Keitaro's Avatar
 
Reputacja: 14 Keitaro nie jest za bardzo znanyKeitaro nie jest za bardzo znanyKeitaro nie jest za bardzo znanyKeitaro nie jest za bardzo znany
Hmmm... czyli widzę, że jeżeli nie zbierzesz 3-4 graczy to sesja nie ruszy? No trudno. W takim razie poczekam cierpliwie na to czy jakiekolwiek zgłoszenia będą... Jeżeli tak to zabiorę się za spisanie KP, bo wszystko już mam wymyślone.

Oczywiście wybieram: Armie Stanów Zjednoczonych
 
Keitaro jest offline  
Stary 26-02-2009, 19:30   #5
 
bushido's Avatar
 
Reputacja: 46 bushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodze
Jestem zainteresowany, więc Keitaro możesz już pisać KP

Co do koncepcji postaci mogę napisać, że moja jest handlarzem bronią Nie wiem Korbas czy muszę pisać coś więcej o mojej postaci?
 
bushido jest offline  
Stary 26-02-2009, 20:07   #6
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 166 Korbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie coś
Nie sądzę, ponieważ twój pomysł jest oryginalny i wątpię żebym dostał drugą podobną kartę.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline  
Stary 26-02-2009, 22:59   #7
 
bushido's Avatar
 
Reputacja: 46 bushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodzebushido jest na bardzo dobrej drodze
Ok karta poszła życzę miłego czytania. Jakby coś nie pasowało to daj znać.
 
bushido jest offline  
Stary 26-02-2009, 23:06   #8
 
Unicorn's Avatar
 
Reputacja: 50 Unicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodzeUnicorn jest na bardzo dobrej drodze
Wiem, że pisałam w kilku rekrutacjach, że chcę się dołączyć i tego nie robiłam

Ale teraz się wciągnęłam w historię.... I napisałam już nawet kartę postaci
Kobieta - pilot helikoptera. Już pofrunęła do Ciebie na maila Korbas
 
Unicorn jest offline  
Stary 26-02-2009, 23:47   #9
 
Keitaro's Avatar
 
Reputacja: 14 Keitaro nie jest za bardzo znanyKeitaro nie jest za bardzo znanyKeitaro nie jest za bardzo znanyKeitaro nie jest za bardzo znany
Widzę że dostajesz już KP tak więc dlatego iż jutro od południa mnie nie ma, a poranki mam zajęte wyślę KP pod wieczór.
 
Keitaro jest offline  
Stary 27-02-2009, 00:07   #10
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 166 Korbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie cośKorbas ma w sobie coś
Bushido
Twoja karta postaci jest bardzo dobra i uczestnictwo w sesji masz już zapewnione w 99,9%-ach ;D

Unicorn
Cieszę się że kobieta jest zainteresowana sesją. Co prawda Twojego KP jeszcze nie czytałem, ale zrobię to już za moment.

Keitaro
Nie musisz się spieszyć z KP, jest jeszcze dużo czasu. Z niecierpliwością czekam na Twoją KP :P

Ja prawdopodobnie zagram Sierżantem Williamsem, ale to jeszcze nie jest potwierdzone.

EDIT
Unicorn, przeczytałem Twoją kartę postaci i stwierdzam że również jest bardzo dobra.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W

Ostatnio edytowane przez Korbas : 27-02-2009 o 01:13.
Korbas jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:46.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166