Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-04-2009, 13:01   #1
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 46 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
[SW] Przetrwanie - Rekrutacja Dodatkowa

godzina 4.00 czasu Senackiego, Coruscant News:
Atak na świątynię! Kontratak Separatystów?

Wczoraj, o godzinie 20.30 czasu senackiego nastąpił niespodziewany zamach na Świątynie jedi. Obecnie teren wokół świątyni został już zabezpieczony przez WAR. Dowództwo uspokaja, iż sytuacja została opanowana, nie chce jednak podać, żadnych szczegółów sprawy. Na chwile obecną nie wiemy, ile jest ofiar, ani czy walki w świątyni nadal trwają.
Świadkowie relacjonują przynajmniej 15 większych wybuchów w ciągu pierwszych 3 godzin od zamachu. widzieli również, jak okręt klasy Venator, który przybył na miejsce, wystrzelił salwę w kierunku świątyni. Nie mamy dokładnych wiadomości, kto zaatakował. Zaufany informator naszego serwisu twierdzi iż jest to kontratak niewielkiego oddziału separatystów, związany z ostatnią misją wojskową na Utapu.
Czy atak na wydawać by się mogło najbezpieczniejsze miejsce na Corscant to zapowiedź nowego rozdziału w wojnie- zamachów w samym środku Republiki? dr Danielis z University of Courscant, Specjalista ds. WAR uspokaja: "-To z pewnością był pojedynczy rozpaczliwy akt ze strony Separatystów. Republika wygrywa obecnie na całym froncie, a główny przywódca Konfederacji, hrabia Dooku, został zabity kilka dni temu. W trakcie bitwy o Couscant. To wszytko utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że koniec wojny to kwestia jedynie dni."
Biuro kanclerza Jak na razie nie skomentowało sprawy. Oznajmiło jedynie iż wszytko zostanie wyjaśnione na nadzwyczajnych obradach senatu, które mają się odbyć jeszcze dzisiaj.

***

Nad iglicami unosił się gęsty czarny dym, a płomienie buchające z różnych stron, już nieco przygasły. Część tych płomieni były skutkiem licznych wewnętrznych eksplozji, gdy komandosi używając granatników i materiałów wybuchowych torowali sobie drogę, przez kolejne korytarze. W innym miejscu, kilka godzin temu znajdywał się dość skuteczny opór. Zabarykadowani jedi i ochroniarze, odparli kilka natarć klonów, jednak to tylko odwlekało nieuchronne. W końcu z niszczyciela klasy Venator plunął ogień turboblasterów rozrywający ściany świątyni. Tej salwy nie mogli przeżyć nawet zdawać by się mogło niezwyciężeni jedi.
Dochodziła 3 w nocy czasu senackiego. Świątynia upadła. praktycznie nie było już oporu, wszystkie wyjścia były zablokowane, wszystkie skrzydła zajęte, a kolejne pomieszczenia systematycznie zabezpieczane. Niedobitki rycerzy, padawanów, młodzików i cywilnego personelu, którzy jakimś cudem zdołali się uchronić przed głównym szturmem, teraz, systematycznie, bez cienia emocji była eliminowana. Niszczyciel nie był już potrzebny, pozostało jedynie 3 eskadry myśliwców, i trzy bataliony klonów, którzy mieli dokończyć dzieła. Również ów jedi, który przeprowadził oblężenie, opuścił pole walki, zdając się na kompetencje komandosów.
Na tym jednak nie skończyła się akcja. w pomieszczeniu głównym kontroli bezpieczeństwa świątyni właśnie trwała analiza nagrań z kamer i odczytów alarmów. Spisywano również listę wszystkich pracujących w świątyni, jedi przebywających w świątyni, tych co wylecieli z misją, a także wszelkich gości którzy przybyli tej feralnej nocy do świątyni.

Komandor Appo przez chwilę przyglądał się danym, które właśnie trafiły do jego komunikatora. W świątyni znajdywali się przede wszystkim młodziki, było też sporo techników, ochrony i urzędników. Trzeba będzie potwierdzić zgony ich wszystkich. Westchnął. Gdzieś w umyśle pojawiło się znów wątpliwość... Czy na pewno to było słuszne? Czy powinni to zrobić? Jaki to miało cel? Nie znał odpowiedzi na te pytania... Ale to nie miało znaczenia. To nie jego sprawa. Liczył się tylko rozkaz, dobro WAR i dobro Republiki. Do tego go stworzono i to było jego przeznaczeniem.
Wstukał krótki kod i nad komunikatorem pojawił się holoobraz zakapturzonej postaci
-Panie, Generał Vader, opuścił świątynię, Faza pierwsza operacji KnightFall została zakończona sukcesem. Przystępujemy do identyfikacji denatów. Raport powinien się pojawić pod koniec dnia.
-Bardzo dobrze komandorze, proszę kontynuować.-
odpowiedział jadowity głos.
-Tak jest Sir.
W chwilę później Appo już wydawał rozkazy swoim podwładnym. Zapowiadała się jeszcze długa noc.

Los igrał z przeznaczeniem. Wszyscy mieli być zabici w świątyni, ale ci nieliczni nadal żyli. Uciekli. Przypadkiem uniknęli setek klonów przeczesujących gmach, Cudem zdołali przeżyć walkę z przeważającymi siłami WAR, mijali o włos patrole, by w końcu wyjść z świątyni. Dlaczego właśnie oni? Jak? Czy są jedyni? Los nie zdradzał takich szczegółów. Po prostu żyli. ale nadal nie byli bezpieczni. Nadal byli za blisko świątyni i patroli klonów. Wszytko jeszcze mogło się zdarzyć choć oni może już nie mają sił. Co da im bezpieczeństwo, gdzie unikną pościgu? Co powinni zrobić, dokąd iść? Gdzie kieruje ich Moc?

***

Sesja już trochę trwa, przeszła początkowe perturbacje, trójka graczy w końcu zdołała wyjść z świątyni i w tym momencie chyba warto zrobić rekrutację dodatkową.
Macie szansę wcielić się uciekinierów z pacyfikowanej świątyni, którzy teraz... no właśnie, właściwie co? Powinni uciec z Corscant, w jakieś bezpieczne miejsce? Szukać ocalałych jedi? odkryć, kto stoi za tym atakiem? Rozpocząć walkę w konspiracji? Czy po prostu spróbować poukładać sobie życie godząc się z przeszłością? To wy określcie co dalej.
Szukam dodatkowo max 3 graczy (zastrzegam, że mogę przyjąć mniej), którzy zagrają albo postaciami, które do tej pory pojawiły się w sesji (o ile już nie zginęły), albo tworzą nowe historie, nowych postaci, którzy z takich czy innych powodów będą musieli się kryć przed nowo powstającym Imperium. Nie muszą by koniecznie jedi, nie trzeba również, by uciekali z świątyni. Niemniej powinni jeśli nie być sympatykami zakonu, to przynajmniej w jakiś sposób związani z jego losem Nie chcę również bardzo zaawansowanych postaci. mistrzowie jedi nie wchodzą raczej w grę. Nie twórzcie również innych superbohaterów.
Gra jest storytellingiem - zapomnijcie o d20 czy innych systemach. Ja będę decydować czy coś sie uda czy nie. Chciałbym żeby gra podparta był na informacjach kanonicznych- tą wiedzę możecie zdobyć na podstawie dwóch stron Wookieepedia i - Biblioteka Ossus . Sam również na wszelkie pytania związane z światem jak i sesją odpowiem.

Karta postaci powinna być wykonana według schematu:
Zdjęcie (mile widziane, ale jeśli nie znajdziecie nic sie nie dzieje)
Imię, Nazwisko (chyba jasne)
Rasa:
Profesja: (czy jest padawanem czy rycerzem czy może mechanikiem?)
Wiek:
Wygląd:
(Im ciekawszy tym lepiej)
Charakter: (jakieś typowe zachowanie, wady, zalety, co dla niego jest najcenniejsze itp)
Historia: (Na to stawiam największa wagę. Wykażcie się inwencją twórcza, niech postacie nie będą miały napisane "urodził się i żyje", ale przynajmniej przyzwoite pół kartki tekstu. Nie chce również tu sztampowych historyjek tragi-komicznych. Liczę na jakieś wątki, które można wpleść w historię.)
Próbka twórczości:(Druga rzecz jaka dla mnie jest najważniejsza. Jak widzisz swoją postać, jak nią będziesz grać. Niech to opowiadanie również przybliży bohatera)
Znajomości: (jeśli macie jakieś szczególne)
Umiejętności: (bez przesady- jak już wcześniej wspomniałem nie chce super herosów, albo napakowane księżniczki)

Jeszce kilka linków do wcześniejszych rekrutacji, samej sesji i komentarzy (proszę się tam zapoznać z zasadami grania)
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...zetrwanie.html ([Rekrutacja] [SW] Przetrwanie)
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...zetrwanie.html ([Rekrytacja dodatkowa] [SW] Przetrwanie)
http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/5...zetrwanie.html
http://lastinn.info/komentarze-do-se...zetrwanie.html

Termin rekrutacji: aż otrzymam wystarczającą ilość odpowiednich KP. Kp proszę wysyłać na adres: lukasz@acchsh.com . Proszę nie wysyłać kp na PW, a w temacie maila podać nick,imię postaci i że to dotyczy tejże rekrutacji.
Wszelkie pytania można kierować tutaj bądź tutaj bądź na PW
Pozdrawiam, Enneid
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!

Ostatnio edytowane przez enneid : 02-04-2009 o 23:11.
enneid jest offline  
Stary 01-04-2009, 22:22   #2
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 13 Medivh nie jest za bardzo znany
ja jestem chętny do kiedy jest czas ? i Czy to muszą być jacyś uciekinierzy czy mogą być na przykład wookie jedi który siedzi jak pustelnik na kashyyyk. I czy mógł bys podać te postacie co mówiłeś żę się pojawiły i można nimi grać.
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline  
Stary 02-04-2009, 16:58   #3
Banned
 
Reputacja: 0 darlar nie jest za bardzo znany
Jestem chętny, można się z tobą ewentualnie kontaktować na gg? ^^

Przy okazji "Umiejętności" rozumiesz jako, sprawy takiej jak gotowanie, gra w pingponga, sklejanie modeli itp czy podpinać też pod to nasze moce i tak dalej?
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 02-04-2009 o 17:01.
darlar jest offline  
Stary 02-04-2009, 22:58   #4
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 46 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Mediv na wiekszość z tych pyta znajdziesz odpowiedź w samej rekrutacji. Czas trwania rekrutki jest na razie nieokreślony. Wszystko zależy jak szybko dostane zadowalające KP.
Nie musicie grać uciekinierami, ważne jednak by w jakiś sposób byli związani z losem jedi. Powinni się również znajdywać mimo wszystko na Courscant, bo nie chciałbym prowadzić przygody dla bohaterów którzy znajdują sie na dwóch końcach galaktyki. Kto jest dostępny? Jest Darnok zabracki instruktor jedi, są młodziki (do wyboru do koloru), jest w końcu możliwość grania bohaterami, którzy pozostali po odejściu kilku graczy (tych przy ustaleniach ze mną).
Odnośnie umiejętności... zakładam, ze każdy ma jakieś podstawy w obsłudze komputera,umie czytać pisać, prawdopodobnie byłby wstanie właczyć autopilota w pojeździe repulsorowym, posiada wykształcenie i wiedze adekwatną do przeciętnego przedstawiciela swojej profesji (gatunku), a także uwzględniając to co zostało opisane w historii. Dla jedi oznacza to że zna się na sztukach walki mieczem, zna historię zakonu i wie co nieco o mocy. dalej: potrafi posługiwać sie podstawowymi atrybutami mocy, choć wszstko to raczej przeciętnie. nie wdawajmy się więc szczegóły. jest to wszystko pomocnicze.
W umiejętnościach prosiłbym napisać orientacyjnie w czym postać jest szczególnie dobra, to co w jakis sposób wyróżnia postać. Ale podkreślam to jest tylko pomocnicze, a najważniejsza będzie historia i próbka twórczości.
Co do gg... Cuż zazwyczaj jestem niewidoczny i wolałbym konsultacje jeśli nie na pw czy tutaj to np. na maila. Jesli jednak już koniecznie chcesz się skontaktować przez gg to możesz mnie złapać pod numerem: 1631028.
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!
enneid jest offline  
Stary 03-04-2009, 12:43   #5
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 13 Medivh nie jest za bardzo znany
Powiedzmy to w ten sposób...ZAMAWIAM ZABRAKA ! Pytanie czy on ma przez Ciebie stworzoną jakąś kartę postaci czy wymyślam wszystko poza byciem jedi i konstruktorem, od nowa??
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline  
Stary 03-04-2009, 22:02   #6
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 46 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Mam tylko pewien zarys tej postaci i tak naprawdę można ją dość swobodnie kreować. Radzę jednak najpierw przeglądnąć sesję pod kątem tej postaci, co z pewnością ci trochę ją przybliży. Jesli będziesz miał jakieś pytania odnosnie tej postać, zadawaj śmiało
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!
enneid jest offline  
Stary 03-04-2009, 23:09   #7
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 13 Medivh nie jest za bardzo znany
okej to ja w poniedziałek przyślę postać.

Edit: Jednak wtorek.
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...

Ostatnio edytowane przez Medivh : 06-04-2009 o 21:34.
Medivh jest offline  
Stary 07-04-2009, 16:27   #8
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 13 Medivh nie jest za bardzo znany
karta została wysłanaWysyłanie tego typu postów jest niezgodne z p. 6 Regulaminu.
Proszę nie popełniać więcej tego typu błędów.

Pozdrawiam
Kerm
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...

Ostatnio edytowane przez Kerm : 07-04-2009 o 20:18. Powód: Łamanie Regulaminu
Medivh jest offline  
Stary 04-05-2009, 12:33   #9
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 785 deMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwudeMaus jest godny podziwu
Witam, jakiś czas temu wysłałem kartę postaci do MG na PW, a dziś zacząłem się zastanawiać czy owa karta w ogóle doszła. Proszę o potwierdzenie tego.
 
deMaus jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:56.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169