Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-04-2009, 18:06   #1
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 48 Radioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodze
[Autorski] Spełnione Marzenia

Spełnione Marzenia

Wieczór, ulice Bargandu jak zwykle ciche. Idealną ciszę zagłusza jedynie sowa siedząca na drzewie nieopodal. W tym mieście jest coś dziwnego. Za dnia bywa tu gwarno a ulice są zatłoczone od przechodzących ludzi, nocą natomiast wszystko zamiera. Drzwi i okna w domach są pozamykane na cztery spusty, wszystkie światła gasną około godziny 22. Tylko gdzieniegdzie można spotkać jakiegoś pijaczka który wieczorem przesadził z trunkami i nie trafił do domu, czy szumowiny pozbawione mieszkań, czekające na przechodniów aby zabrać im kosztowności. Są to i tak mimo wszystko rzadkie widoki. Nocą miasto zamiera jakby działo się tu coś o czym wiedzą wszyscy prócz ciebie. Ale cóż może sprawić że ogromne miasto znajdujące siena przecięciu wielu szlaków handlowych, ucicha równo z zapadnięciem zmroku?

Jak co wieczór przed snem wybrałeś/aś się na spacer w świetle księżyca. Chodząc wąskimi uliczkami te myśli zaprzątały ci głowę. Mijając jedno z drzew w parku coś przykuło twoją uwagę. Na jednym z nich coś świeciło jaskrawozielonkawym światłem. Podchodzisz bliżej i widzisz świecącą kulkę rozmiarów dojrzałej śliwki. Wyciągasz rękę w jej kierunku a wtedy ona zaczyna z niesamowitą prędkością latać dookoła ciebie. Po kilkunastu sekundach ponownie zatrzymuje się na drzewie. Po chwili zaczyna ponownie swój taniec jednak teraz przesuwa się po drzewie zostawiając za sobą świecący ślad a sama caly czas maleje. Początkowo skupiasz się na jej ruchach jednak zaraz po tym zauważasz że ślad układa się w litery, litery w wyrazy a wyrazy w zdania. W końcu kulka znika a ślad stworzył coś w rodzaju ogłoszenia

"Witaj przyjacielu. Długo cię szukałem. Znam twoje marzenia i pomogę ci je spełnić, jednak wcześniej ty będziesz musiał uczynić coś dla mnie. Możesz odmówić ale jestem pewien, że się zgodzisz. Podążaj za światłem a dowiesz się więcej..."


Wraz z chwilą gdy kończysz czytać ostatnie słowo litery zaczynają powoli zwijać się spowrotem w kłębek, który jeszcze raz okrążył twoje ciało i pofrunął wolno w stronę bramy miejskiej. Ruszasz za nim. Po wyjściu z miasta skierowaliście się w stronę lasu. Był tak gęsty że panowała tam idealna ciemność. Chód umożliwiała ci jedynie lekka poświata bijąca z nowego "przyjaciela". Podróż była długa i nieprzyjemna, straciłeś/aś rachubę czasu, jednak twoje nogi mówiły ci że jesteś już w dosyć sporej odległości od miasta. Już miały ci odmówić posłuszeństwa kiedy oczom twym ukazało się mocniejsze żółte światło bijące kilkadziesiąt metrów od was. Była tam jakaś drewniana chatka przed której drzwiami płonęły dwie pochodnie. Małe zielone światełko poprowadziło cię wprost pod drzwi i zgasnęło. Teraz nie było wyboru, pchnąłeś/aś drzwi a one skrzypiąc otworzyły się.

Za nimi ukazało się małe pomieszczenie. Przy jednej ze scian stał kominek w którym wesoło tanćzyły płomienie, oprócz tego były tam dwie sofy i regał z książkami. Zdziwił cię brak żywej duszy w środku jednak cisza nie trwała długo. Przerwał ją ciepły, przyjazny głos dobiegający z kominka:

-Witaj. Wiedziałem że zdecydujesz się przyjść. Usiądź proszę, wybacz że będziesz musiał chwilę poczekać ale będziemy mieli jeszcze kilku gości. Dla zabicia czasu możesz uraczyć się księgą z mojego zbioru.

Czas mijał, przyjemne ciepło bijące od kominka wprawiało cię w przyjemny nastrój a wygodna, jakby magiczna kanapa, sprawiła że opuściło cię zmęczenie po żmudnej podróży. Co jakiś czas drzwi skrzypiały i w środku pojawiały się kolejne postaci. Każda prócz ostatniej usłyszała identyczne powitanie. Ta została tylko powitana i zaproszona do spoczynku na sofie. Gdy tylko zajęła swoje miejsce płomienie znów przemówiły

-Przyjaciele. Niezmierniem rad z waszego przybycia. Zdaję sobie sprawę że wszystkich was zaprząta myśl w jaki sposób urzeczywistnie wasze marzenia. Jestem istotą której nie jesteście w stanie zobaczyć, ale za to ja potrafię dojrzeć wszystko co się dzieje na tym planie. Zarówno na zewnątrz jak i w waszych duszach. Mam także moc kreowania rzeczy czy też zakrzywiania czasu. Jednakże niczym jest taki byt kiedy jestem samotny. Za długo obserwowałem ten plan i przez to posiadłem też uczucia istot na nim żyjących. Jakże bym chciał móc choć raz spróbować mięsa smażonego na ogniu, skosztować złocistego trunku który zwiecie piwem czy też pocałować piekną kobietę. Mam moc kreowania rzeczywistości jednak nie mogę działać sam na siebię. Dręczony uczuciami samotnika przeszukiwałem wiedzę wszystkich istnień, aż w końcu znalazłem coś co dało mi nadzieję. Jest sposób aby sprowadzić mnie do waszego planu. Wiele lat zajęło mi znalezienie odpowiednich osób do tego zadania i to spotkanie jest efektem tych poszukiwań. Wy uczynicie mnie jednym z was a wzamian za to ja uczynie was szczęśliwymi. Bedzie wam towarzyszył mój sługa, jest wtajemniczony w tą wiedzę i on was wprowadzi w szczegóły zadania. Powinien tu być ale znowu go gdzieś wywiało. Norm! - w tym momencie z ognia zaczął sie dobywać głos o podniesionym tonie - Norm do cholery gdzie ty sie znowu podziewasz?!

Wtem drzwi się otworzyły a do chatki wpadła mała pokraczna postać. Wpadła jest dobrym określeniem gdyż nie zauważyła progu i wylądowała twarzą na posadzce. Szybko się pozbierała i odezwała śmiesznym skrzeczliwym głosikiem:

-Juź jestem sefuńciu, wybac ale utknąłem miedzy kozeniami i nie mogłem sie wydostać... A to wy.. witajcie. Juz zacynałem sie maltwić ze nie psybędziecie...

Po czym znów głos zabrzmiał z płomieni

-Wybaczcie jego maniery. To Norm, pokraka i nieudacznik, lecz wierny i zaufany sługa posiadający dużą mądrość. On was poprowadzi w czasie waszej przygody... ja będę was obserwował i w miarę możliwości starał się ułatwiać wam wasze zadanie. Mimo to będzie was to kosztować wiele sił, jednak mniemam że nagroda jest tego godna. Tymczasem bywajcie przyjaciele... i powodzenia

Ogień zaczął płonąć jakby ktoś dolał do niego oliwy, po czym uspokoił się i zaczął płonąć zwykłym płomieniem...

.................................................. ...............

Witam was w rekrutacji do mojej sesji. Jest to pierwsza którą prowadzę na lastinn jednak prowadziłem już stroytellingi na innych forach. Jeden wciąż prowadzę, ale nie o tym mowa. Chciałbym was zaprosić do sesji w moim autorskim świecie fantasy konkretniej miecza i magii ale znajdą się tam też motywy z innych systemów jak i nie zawarte w zadnym innym. Chociaż bardziej trafne byłoby stwierdzenie "naszym autorskim świecie". Będę mistrzem gry jednak chciałbym żeby każdy z was wkładał coś w kreowanie świata. Nie mam ściśle określonej fabuły dlatego wasza wyobraźnia będzie miała duże pole do popisu. Będziecie chcieli spotkać jakąś postać, napiszecie, pogadamy i prawdopodobnie spotkacie, będziecie chcieli coś znaleźć, piszcie a znajdziecie. Tak samo z waszymi postaciami. Nie daję żadnego wzoru na kartę postaci, rasy, klasy, ilość pieprzyków na plecach i tym podobne. Jak ją napiszecie tak będzie wyglądać, proszę po prostu o podanie istotnych według was informacji: przede wszystkim historii żebym zobaczył jak piszecie i jeśli wymyślacie swoją rasę to jej opis. Postaci są w stu procentach wasze, możecie grać zarówno postaciami dedekowskimi, robotem przysłanym z przyszłości, psem mówiącym ludzkim głosem, aniołem wygnanym z nieba czy czymkolwiek chcecie.

Jako MG nie chce was w żaden sposób ograniczać(no może prawie żaden bo co do kreowania postaci mam 2 warunki:
1)postać musi być ciekawa, mieć swoje charakterystyczne cechy, swoją osobowość itd. Ma ona żyć. Nie chce kolejnej kukły stworzonej tylko po to żeby sobie pograć w sesji, która będzie tylko opisywać co się dzieje nie wkładając nic od siebie
2)postac nie moze byc przesadzona, nie chce jakiegos superzabijaki, smoka wielkości miasta, czy maga władającego całą magią wszechświata. Niekoniecznie nastawione muszą być na walkę. Ona będzie ale bedzie równie dużo motywów w których nie wystąpi w ogóle. Dlatego równie dobrze pogra wojownik, co i mała calineczka która nie potrafi w ogole walczyc ani czarowac. Dużo chętniej wezmę świetnie opisanego farmera który nic nie potrafi ale ma w sobie coś niż wojownika władającego 10 rodzajami broni a którego jedyną cechą charakterystyczną jest blizna na twarzy)

Poszukuję graczy chcących tworzyć świat razem ze mną i mających na to czas Chciałbym 1 post na 2/3 dni. Ilości graczy nie określam. Zagra tyle ile kart mi się spodoba. Rekrutacja skończy się jak zbiorę wystarczającą ilość dobrych kart. Wszystko zależy od was ale proszę nie odkładać pisania na ostatnią chwilę. Jak zbiorę wystarczająco liczbę, to ogłoszę to i od ogłoszenia rekrutacja potrwa jeszcze tydzień

Gotowe karty słać na radioaktywnyja@gmail.com (ale napisać na forum ze sie wyslalo bo maila rzadko przeglądam) najlepiej w załączniku zapisaną w notatniku.
Jeśli ktoś ma pytania może pisaćna pw albo najlepiej gg 7518090 (jakby mnie nie bylo to i tak piszcie, odpisze jak wejdę)

Wierzę że bedziemy się przy tym dobre bawić.

Podsumowując:
1.)świat będzie kreowany przez nas na bieżąco ale nie bójcie się o bałagan. Nie będzie tak że każdy pisze co chce, wszystkie propozycje beda przychodzily do mnie a ja je pozniej bede składał w jedna spójną całość.
2.)postać zależy w 100% od was, im ciekawsza postać, rasa, charakter itd tym lepiej
3.)w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą, piszcie a wytłumacze lub dopisze do tematu bo koncowke tego posta pisalem na szybko bo zaraz musze wyjsc

Pozdrawiam i zapraszam
Radioaktywny
 

Ostatnio edytowane przez Radioaktywny : 08-04-2009 o 11:57.
Radioaktywny jest offline  
Stary 04-04-2009, 21:15   #2
 
brutus4711's Avatar
 
Reputacja: 0 brutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodzebrutus4711 jest na bardzo dobrej drodze
Witam. Zapowiada się całkiem ciekawa sesja. Postaram się podesłać swoją KP, ale mam kilka pytań:
1. Czy historię postaci mamy poprowadzić bezpośrednio do wydarzenia opisanego w pierwszym poście, czy na przykład rozegramy najpierw retrospekcję poprzedzającą "spacer o świetle księżyca"?
2. Jak się nazywa kraj w którym będzie się rozgrywać akcja?
3. Czy Bargand jest jego stolicą, a może niewielkim miasteczkiem, które nie jest zależne od żadnego z państw?
4. Prosiłbym o dokładne wytłumaczenie jak pisać posty: tzn czy jak postać myśli to ma to być kursywa, cudzysłów, pogrubienie? To samo z mową, opisem otaczającego nas świata czy czynnościami które wykonuje nasza postać.
5. Czy do swoich postaci musi być dołączone zdjęcie? Osobiście nie znam żadnych portali ze zdjęciami, które mogłyby pasować do mojej postaci, a rysować kompletnie nie potrafię
6. Jak się nazywa waluta obowiązująca w kraju w którym toczy się rozgrywka? Ile mniej więcej jest warta: np. ile kosztuje bochenek chleba, ile miecz, a ile zamek warowny?

Jak coś sobie przypomnę to jeszcze dopiszę. Pozdrawiam i zachęcam do udziału w sesji.

PS. To moja pierwsza sesja, ale mam nadzieję, że to nie problem.

Dzięki za pomoc. KP wysłana
 
__________________
Przybyłem...
Zobaczyłem...
Napisałem...

Ostatnio edytowane przez brutus4711 : 14-04-2009 o 19:30. Powód: Punkt 6. Regulaminu
brutus4711 jest offline  
Stary 05-04-2009, 15:12   #3
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 48 Radioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodze
1. historię piszecie wedlug uznania, możecie opisać życie od porodu do dotarcia pod chatke, ale równie dobrze możecie opisać tylko najciekawsze momenty z życia czy cuś. Sekrety postaci możecie odkrywać stopniowo w sesji albo i w ogóle ich nie odsłaniać . Służy ona głównie temu żebym zobaczył jak piszecie. Wazniejsze sa wyglad, charakter, rasa i opis bohatera

2. cały świat nazwałem Realis. W sumie to pierwsza nazwa jaka mi wpadła do głowy. Nie jest podzielony na kraje, każde miasto jest pod jurysdykcją swojego władcy. Czasem kilka miast łączy się w unie lub jest przejmowane przez jednego lorda a wioski zazwyczaj oddają się pod ochronę miasta wzamian za dobra, lecz jako takich krajów raczej nie ma. Chociaż tutaj wszystko sie może zdarzyć tak że może jakiś kraj wyrosnąć kiedyś

3.Bargand jest dosyć dużym miastem handlowym, znajduje się na przecięciu ważnych szlaków. Stancjonuje w nim niewielki garnizon bo żadko jest atakowane. Atak na nie odbił by się na gospodarce wielu miast dlatego w razie kłopotów zawsze przybywają posiłki z zewnątrz. Ma swojego lorda i jest niezależne. Stworzone zostało głównie na potrzeby wprowadzenia ale może i jakaś przygoda się tam potoczy

4. ja jestem przyzywczajony do pisania słów pogrubionym a mysli kursywą ale zgodnie z zasadami forum będziemy raczej wypowiedzi pisać kursywą, myśli w "". Wszystkie posotałe opisy itd czcionka normalna

5. nie musi, możesz poszukać na googlach etc. ale mi w zupełności wystarczy opis słowny

6. waluta to standardowo sztuki złota. Możemy założyć że jej wartość jest prównywalna do złotówki czyli na przyklad chleb dwie sztuki złota. Ale ceny będą zależały od kupca i jakości towaru daltego wszystkie ceny sie będzie ustalać na bieżąco. Poza tym w storytellingu raczej dokładnej ilości złota się nie liczy tak że to problemem nie będzie
 
Radioaktywny jest offline  
Stary 07-04-2009, 21:19   #4
 
Nathiss's Avatar
 
Reputacja: 0 Nathiss nie jest za bardzo znany
Otóż chciałbym zapytać czy owa rekrutacja jest nadal aktualna, ponieważ mam ciekawy pomysł na postać, i uważam, że ten pomysł na sesje ma pewien potencjał, lecz potrzeba tylko kilkoro ludzi aby go wykorzystać...
 
Nathiss jest offline  
Stary 08-04-2009, 10:37   #5
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 48 Radioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodze
Oczywiscie, widze ze w tydzien się nie zbierzemy dlatego rekrutacja będzie trwać aż do skutku czyli znalezienia 4/5 dobrych kart

Ponadto udało mi się dostać na warsztaty do Kutaka, tak że myśle że uda nam się tą sesję poprowadzić całkiem fajnie
 
Radioaktywny jest offline  
Stary 08-04-2009, 11:40   #6
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 316 one_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skał
kurde zaciekawiłeś mnie że hej... Trudno, najwyżej nie będę spał po nocach, idę pisać KP

taka tam edycja

KP już wysłane zostało wcześniej ale napiszę tutaj, bo tak
 

Ostatnio edytowane przez one_worm : 08-04-2009 o 14:35.
one_worm jest offline  
Stary 08-04-2009, 13:01   #7
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 48 Radioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodzeRadioaktywny jest na bardzo dobrej drodze
No i mamy pierwsza kartę która na 100% będzie w sesji nieważne ile osób złoży podania. Podpowiem ze to ani wojownik ani wielki mag, po prostu ciekawy i charakterystyczny mieszkaniec Realisu. (Żeby nie było że już jedno miejsce zajęte to dodam że jak dostanę 12 takich kart to 12 przyjmę, więcej nie mogę tylko dlatego ze podobno nie da się na tym forum )

Jeszcze raz podkreślę że im postać ciekawsza tym lepiej, musi być coś przez co zostaliście wybrani. Im dziwniejsza postać, może nawet groteskowa tym lepiej. Ale oczywiście standardowe postacie typu człowiek, elf, etc etc również mają szanse, tylko że przy takim wyborze przyłóżcie się bardzo do charakteru. Zróbcie z niego na przykład takiego człowieka którego nigdzie indziej w Realisie się nie znajdzie. (choćby dlatego że coś go tu przysłało z przeszłości/przyszłości, ma dwie osobowości, urodził się z kotem przyklejonym do głowy, był milionerem ale rozdał swój majątek i wiedzie życie żebraka... nie wiem, możliwości jest mnóstwo i wcale nie trzeba wiele żeby taką postać stworzyć )

Postaci muszą być charakterystyczne, uruchomcie wyobraźnię, wiem że każdy tutaj obecny na tym forum to potrafi. Możecie nad tym dłużej pomyśleć, tylko napiszcie że tworzycie a poczekamy. Lepiej poczekać z rozpoczęciem sesji i dostać dobre karty niż wystartować z kartami robionymi na szybko tylko po to żeby się załapać.

Pisarzami też nie musicie być(ja też piszę co najwyżej przeciętnie). Przy wyborze kart będę brał na pierwszym miejscu pomysł, dopiero potem zdolności pisarskie
 
Radioaktywny jest offline  
Stary 08-04-2009, 13:53   #8
 
Hafferus's Avatar
 
Reputacja: 0 Hafferus nie jest za bardzo znany
Ja się w takim razie biorę do myślenia nad KP Jak dobrze pójdzie to hmm jutro zacznę pisać

Pozdrawiam
 
__________________
O_o Jakbym wiedział chociażby jak zrobić kartę postaci to bym już 'grał'. o_O
Hafferus jest offline  
Stary 08-04-2009, 16:57   #9
 
Yannick Braan's Avatar
 
Reputacja: 0 Yannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znanyYannick Braan wkrótce będzie znany
Zapowiada się ciekawie, też wysyłam moją KP.
 
Yannick Braan jest offline  
Stary 08-04-2009, 19:10   #10
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 316 one_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skał
Ja mam jeszcze pytanie odnośnie rozgrywki, dajmy na to, że jest nas już 4-5 to wtedy jak rozumiem zaczynamy grę. Pytanie brzmi, za ile ukarze się post(od momentu uzbierania graczy) rozpoczynający rozgrywkę?
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:14.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167