Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-04-2009, 22:38   #1
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 668 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
[D&D 3.5] Podwójne dno

Obudziła się w małym pomieszczeniu. Ból, ciągle obecny, utrudniał skupienie się, ledwo mogła poruszać palcami. Szlag, musiałam porządnie oberwać, pomyślała. Gdzie...jestem? Ostatnie co pamiętam to jak wysiadałam z furgonu i...dalej już nic, ciemność.
Rozejrzała się, w takim zakresie na jaki pozwalały jej ruchy gałek ocznych, na poruszanie szyją była jeszcze stanowczo za słaba. Palcami dotykała powierzchni i odkrywała gdzie się znajduje. Zobaczyła że ściany zrobione są z szarego kamienia . Próbowała zlokalizować wejście, jednak nie była zachwycona tym co zobaczyła.
Kraty.
Jak się tu znalazłam?
Jakiś czas później czuła się już lepiej, spróbowała wstać, powoli i z niejakim trudem, jednak udało jej się to. Zachwiała się i oparła o ścianę, odczekała więc chwilę by dojść do siebie. Wreszcie mogła przyjrzeć się pomieszczeniu.
Wystarczył szybki rzut oka by wiedziała gdzie się znajduje. Cele. Tego była pewna już wcześniej, jednak dopiero teraz wbiło jej się to do świadomości. Pomieszczenie nie wyglądało imponująco, raptem wystarczyło by sama się w nim zmieściła. Na taką rzecz jak prycza, by miała gdzie spać, nie starczyło powierzchni. Zresztą w celi wygoda nie jest najważniejsza. Musiała więc spać na podłodze. Żadnego źródła światła, pełna ciemność, ledwo cokolwiek mogła zobaczyć. I ta cisza. Dopiero teraz to zauważyła. Czysta, niczym niezmącona cisza.
Prawie.
Jakiś dźwięk, gdzieś blisko, chyba obok. Jakby szloch. Zawodzenie. Podeszła do krat, były zimne, lecz dziwnie się czuła w ich bliskości. Zupełnie jak w domu, pomyślała. Może to i głupie, ale taki właśnie był mój dom. Cichy i mały. Mój własny dom. Jak dawno opuściłam rodzinne strony.
Ktoś coś powiedział z sąsiedniej celi. Niezbyt miło brzmiał ten głos, niczym skrzek żaby. Ohyda.
- Ładna z niej dziewuszka. Jak sądzisz Axxo, jeśli damy jej zasmakować czegoś... przyjemnego, tuż przed tym jak jutro ją powieszą na dziedzińcu, to chyba można stwierdzić że dokonaliśmy dobrego uczynku?
- Rób jak uważasz, ja jej nie dotykam. Jeszcze cię przeklnie.
- Przesadzasz braciszku, nikogo poza nami tu nie ma, a tej piekielnicy zaraz odetniemy język, by nic nie mogła powiedzieć. No maleńka, nie bój się, to nie boli.
Między ścianami znalazła maleńki otwór, odpowiednio duży, by móc obserwować co dzieje się w sąsiedniej komnacie. Nie można było powiedzieć że był to przyjemny widok. Widziała jednego mężczyznę, dość otyłego, w czarnym stroju strażników więziennych. Drugiego nie mogła zlokalizować. Pewnie był koło krat. Na podłodze leżała młoda dziewczyna. Ubrana na szaro, z czymś na głowie. Wyglądało to na jakieś szmaty, zakrywające górną cześć twarzy, wraz z oczami.
Mężczyzna złapał dziewczynę za rękę i przyciągnął do siebie. Krzyknęła. Tamten zaczął ją całować, dziko, jakby traktował ją jak własność, która nie ma prawa głosu i musi być mu posłuszna. Uderzył ją. Osunęła się na podłogę, a on znalazł się przy niej. Dotykał ją, macał.
- Proszę...
- Coś mówisz?- spytał. Śmiał się. - Słyszałeś coś Axxo, bo ja nic.
Znów ją uderzył. I zerwał zakrycie z jej głowy. Usłyszał słowa. Słowa gdzieś obok niego, blisko. Rozejrzał się, ale nikogo poza nimi nie zauważył. Spojrzał jeszcze na leżącą na podłodze dziewczynę…
A potem zmarł.
Jego towarzysz też.
Dziewczyna spojrzała na ścianę. Patrzyła na nią. Chłód przeszedł jej ciało. Patrzyły na nią puste oczodoły.
Zapraszam do mojej pierwszej sesji jako MG. Poprzednia niestety nie wypaliła, mam więc nadzieje że ta nie podzieli losu swej poprzedniczki. Jako że pierwszy raz podejmuje się bycia MG prosiłbym o trochę wyrozumiałości, w końcu się uczę dopiero. Mile widziane są osoby mające małe, lub żadne doświadczenie w grze, zarówno w system, jak i na forum.

Trochę o samej sesji, czego oczekuje. Jak się zorientowaliście będziemy grać w starym, dobrym Feurunie, edycja 3.5. Dopuszczam podczas tworzenia postaci wszystkie podręczniki oficjalne, ale wydane po polsku. Rasy z podręcznika podstawowego oraz z Opisu Świata Zapomnianych Krain. Klasy: każda z wydanych w Polsce oficjalnych podręczników, jeśli jakaś pochodzi z twórczości fanów prosiłbym o kontakt na PW. NIE dopuszczam podręczników angielskich.

Poziom postaci: 3. EPP +2. Czemu niski poziom, a EPP+2? Chciałbym dać szanse wykreowania takiej postaci jaką naprawdę osoba ma chęć grać, czy sobie z nią poradzi to zależy tylko od niej. Rok początkowy to 1372.
Atrybuty: Myślę że najlepiej i sprawiedliwie będzie metoda punktowa. Macie 32 punkty, zaczynacie oczywiście z -8 w każdej cesze. Dostajecie 2000 na zakupy. PW: pierwsza kość pełna, reszta to połówki.

Odpisujemy co najmniej raz na tydzień, jeśli ktoś nie będzie mógł niech zgłosi to do mnie.

Potrzebuje 3-5 graczy. Graczy wybiorę na podstawie konkursu kart. Poza mechaniką proszę o historię oraz profil psychologiczny postaci. Co lubi, czego nienawidzi, jak zachowuje się w towarzystwie itd. Nie musi to być długi opis, ale taki bym miał pojęcie kim jest taka osoba, czego się spodziewać. Wzór karty w excelu macie w linku. RapidShare: Easy Filehosting . Prosiłbym o historie i opis psychologiczny w Wordzie. Karty słać na meila: Berengar1@interia.pl

Rekrutacja potrwa tydzień i zakończy się o północy 24 kwietnia. Start prawdopodobnie następnego dnia, w sobotę. Góra w niedziele. Prosiłbym o zgłaszanie swych kandydatur w temacie oraz podanie na PW faktu wysłania karty.

Istnieje taka możliwość że przygoda przekształci się w kampanie, jednak jest to uzależnione od chęci kontynuowania przygód przez graczy.

 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 23-04-2009 o 20:47.
RyldArgith jest offline  
Stary 19-04-2009, 21:57   #2
 
Sobol_WPIA's Avatar
 
Reputacja: 21 Sobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znany
Przypuszczalnie będe chętny. Postaram się jak najszybciej wysłać karte.
 
Sobol_WPIA jest offline  
Stary 20-04-2009, 13:19   #3
 
Raincaller's Avatar
 
Reputacja: 13 Raincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znany
Także jestem chętny. Mam nadzieję , że wyrobię z KP. Swoją drogą mam pytanie odnośnie PW... Atrybuty wg. zasady 32 punktowej , a PW?

MG wykona rzut i prześle? Czy jakaś inna metoda?
 
__________________
"Tylko silni potrafią bez obawy śmiać się ze swoich słabostek." - W.Grzeszczyk
Raincaller jest offline  
Stary 20-04-2009, 14:45   #4
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 668 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
PW: pierwsza kość pełna, reszta połówki.
 
RyldArgith jest offline  
Stary 20-04-2009, 14:47   #5
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 12615 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mile widziane są osoby mające małe, lub żadne doświadczenie w grze, zarówno w system (...)
Właśnie czekałam na taką rekrutację, RyldArgith, zwłaszcza że nie obracam się za bardzo w klimatach 'Lochów i Smoków a chciałabym bardzo spróbować u jakiegoś wyrozumiałego MG, który nie będzie bardzo krzyczał, gdy popełnię jakieś błędy związane z niewiedzą na temat świata itd. :P . Kartę postaram się podesłać w ciągu kilku dni . W razie jakichś problemów z mechaniką liczę że mi pomożesz, MG? .

Pozdrawiam!
 

Ostatnio edytowane przez Tabasa : 20-04-2009 o 14:57.
Tabasa jest offline  
Stary 20-04-2009, 17:17   #6
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 25355 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
witam, drogi MG. Jako, że sesja we Wiedźmina nam padła (chyba zauważyłeś ), a Hirin, do którego sesji startowałem dostał bana, postanowiłem spróbować u Ciebie. Wprawdzie D&D to nie mój najulubieńszy z najulubieńszych systemów, ale co nieco w niego pogrywałem.
Myślę, że z kartą postaci wyrobię się do piątku. Pozdrawiam.
 
__________________
[WH]Ponury Pościg 16.02[czekam na odpis:Kerm, Komtur, Gob1in, Hakon, Asmodian]
[WH]Śmierć na rzece Reik 17.02[czekam na odpis: Kerm, Hakon, hen_cerbin, kymil ]
[BRP]Yarakan 19.02[czekam na odpis:Obca,Kerm, Avitto,Marrrt]
xeper jest offline  
Stary 20-04-2009, 17:44   #7
 
Memo's Avatar
 
Reputacja: 28 Memo jest na bardzo dobrej drodzeMemo jest na bardzo dobrej drodzeMemo jest na bardzo dobrej drodzeMemo jest na bardzo dobrej drodzeMemo jest na bardzo dobrej drodzeMemo jest na bardzo dobrej drodzeMemo jest na bardzo dobrej drodzeMemo jest na bardzo dobrej drodzeMemo jest na bardzo dobrej drodzeMemo jest na bardzo dobrej drodze
Chcę sobie zagrać czarodziejem i tworząc księgę zaklęć napotkałem pewne problemy. Otóż, o ile na pierwszy poziomie wiadomo, że zaczyna się z wszystkimi sztuczkami i 4+mod. z Int zaklęciami 1 poziomu, to jak to jest jak zaczyna się na wyższym poziomie? Mam te całe 2000 wydać na zwoje i przepisywać czary?
 
__________________
Wszystko wolno, hulaj dusza
Do niczego się nie zmuszaj
Niczym się nie przejmuj za nic
Nie wyznaczaj sobie granic
Memo jest offline  
Stary 20-04-2009, 20:09   #8
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 12615 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Karta się pisze - na pewno będzie to półelfka, a co do profesji, to na pewno tropicielka. Kwestie mechaniki chyba zostawię MG bo jakoś nie kumam tych wszystkich tabelek (szkoda, że to nie Warhammer ).
 
Tabasa jest offline  
Stary 20-04-2009, 20:49   #9
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 25355 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał RyldArgith Zobacz post
NIE dopuszczam podręczników angielskich.
Wielka szkoda, bo marzyło mi się zagrać HEXBLADEM z Complete Warrior. A mamy już zgłoszonego maga i tropiciela, to co mi pozostaje ??
zaklinacz - drugi czarujący w drużynie, no nie wiem... albo siła uderzeniowa - barbarzyńca lub wojownik, hmmm... no, ewentualnie łotrzyk...

RyldArgith, pomóż
--------------------------------------------------
Jednak będzie zaklinacz
 
__________________
[WH]Ponury Pościg 16.02[czekam na odpis:Kerm, Komtur, Gob1in, Hakon, Asmodian]
[WH]Śmierć na rzece Reik 17.02[czekam na odpis: Kerm, Hakon, hen_cerbin, kymil ]
[BRP]Yarakan 19.02[czekam na odpis:Obca,Kerm, Avitto,Marrrt]

Ostatnio edytowane przez xeper : 20-04-2009 o 21:29. Powód: zmiana koncepcji postaci: olśnienie
xeper jest offline  
Stary 20-04-2009, 21:23   #10
 
Raincaller's Avatar
 
Reputacja: 13 Raincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znany
Ja akurat na 100% będę szykował jakiegoś zbrojnego... Pierwotnie miałem ochotę na paladyna ,ale jakoś nie chce mi się męczyć z jego etosem :P

Teraz waham się jedynie między barbarzyńcą , a wojakiem (myślę o jakimś dzikim elfie , mistrzu we władaniu włócznią) Się zobaczy jeszcze...
 
__________________
"Tylko silni potrafią bez obawy śmiać się ze swoich słabostek." - W.Grzeszczyk
Raincaller jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:11.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166