Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-04-2009, 14:13   #1
Aug
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 9237 Micas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputację
[Neuroshima] Kruchy Lód (18+)

Było ich czterech. Kryli się za barykadą zrobioną z wszelkich śmieci dostępnych w pobliżu. Beczki, gruz, drewno, metal. Wszystko co się nawinęło pod rękę.

Mieli dobry sprzęt. Karabiny szturmowe M16A2 oraz ich krótsze wersje M4A1. Nawet mieli dwa podwieszane granatniki M203. Mieli całkiem dobre, lekkie, dopasowane do ciała zbroje ze złomu. Dobre stalowe hełmy. Dużo amunicji. W końcu należeli do sił zbrojnych, które uważały się za U.S. Army.

Sprawdzian ich umiejętności nadszedł bardzo szybko. Ledwo godzinę od otrzymania przydziału na północnym wylocie międzystanowej z Denver, w wypalonych do cna, sczerniałych ruinach jednorodzinnych domków zaroiło się od cieni i odgłosów. Nadchodzili.

W większości to byli zwyczajni degeneraci. Ludzie, którzy zeszmacili się z różnych powodów do stopnia gorszego niż zwierzęcy. Wśród nich byli także chorzy, oszalali i zmutowani. Większość z nich wyposażona była w zwykłe szmaty, prymitywną broń do walki wręcz oraz pistolety i karabiny będące samoróbkami. Nie mieli pancerzy, granatów, środków leczniczych, dobrej broni... w zasadzie nie mieli niczego.

Jak Moloch zmusił ich do walki po swojej stronie? Nie wiadomo. Może zrobił im pranie mózgu, może szprycował ich jakąś chemią. Nieważne.

Teraz zaczęli wybiegać, złaknieni mordu i krwi, z ruin prosto na skrzyżowanie otoczone barykadą ze śmieci i worków z piaskiem. Zaczęli też strzelać, lecz bardziej przypominało to pokaz fajerwerków lub wiwatowanie niż cokolwiek innego.

Cztery czarne lufy amerykańskich karabinków plunęły ogniem, kładąc pokotem kolejnych społecznych wyrzutków. Padali wszyscy, wrzeszcząc w bólu i wywijając spazmatyczne tańce agonii, przypominające śmiertelny breakdance.

W końcu żołnierze przerwali ostrzał. Blisko trzydziestu łachmaniarzy pokrywało ulicę, chodniki i coś, co kiedyś mogło być trawnikami. Zaległa cisza, która jednak rychło została powtórnie przerwana.

Z ruin wyjechało niewielkie podwozie, wyglądało jak odchudzony quad. Do niego przymocowana była jakaś skrzynka z kablami i długi, zginany wysięgnik... na którego końcówce zamontowano jakiś cekaem, do złudzenia przypominający Browninga .30cal. Mobsprzęt.

Z miejsca zaczął pruć seriami kul z dziurawionej lufy, odrywając mnóstwo odłamków od umocnień na skrzyżowaniu. Suchy, metaliczny trzask szybko stawał się nudny dla ukrytych za barykadą żołnierzy, dlatego też jeden podczołgał się do niewielkiej dziury w zaporze i wsadził w nią swój karabinek.

Celowanie... strzał... siwa smuga pomknęła w kierunku mobsprzętu. Eksplozja rozerwała złom na kawałki.

Po chwili wyjechał kolejny, tym razem z czymś co wyglądało na drugowojenny MG42. Jeden z trepów aż sapnął ze zdziwienia, rozpoznając tą kosiarę. Suchy, wręcz "aksamitny" gruchot wydobył się z czarnej, dziurawionej lufy kaemu. Setki pocisków szatkowało bezlitośnie prowizoryczne umocnienia i znalazło kilka przesmyków, przez które bryznęła krew jednego z postrzelonych żołnierzy. Wrzeszczał z bólu. Drugi miał mniej szczęścia, gdyż jego zdziwienie po ujrzeniu broni Mobsprzętu zakończyło się na rozpaćkanej głowie.

Dopiero drugi granat 40mm powstrzymał strzelanie do kaczek. Eksplodował może półtora metra obok, nie niszcząc maszyny. Za to uszkodził jej napęd oraz przerwał kilka kabli. Wysięgnik zaczął się obracać bardzo szybko, sypiąc dziesiątkami kul wszędzie wokół.

Kilkanaście kolejnych, celnych pocisków z karabinów unicestwiło ostatniego wroga. Wybuch rozesłał wszędzie kawałki metalu.

Minęło może kilka minut, gdy ziemia zaczęła drżeć. Jeden z żołnierzy wstał i spojrzał na północ.

Ku Denver nadchodziła fala maszyn. Horyzont pokrył się błyskiem stali. Stal...

Strach odebrał mu mowę i chęć ucieczki. Tym bardziej, że wśród metalicznych kolorów ujrzał kilkanaście rozbłysków. Na niebie zarysowały się siwe smugi.

Kilka sekund później, wszystko wokół zostało zrównane z ziemią przez chmurę rakiet.


----------

Witam wszystkich na rekrutacji do nowej sesji w systemie Neuroshima.

Po klęsce mojej ostatniej rekrutacji na sesję Deus Ex, postanowiłem odpowiedzieć na chęci graczy z tematu "Najchętniej zagrałbym w..."

Sesja, przynajmniej na początku, opiera się całkowicie na zmaganiach ludzi w walce z Molochem. Miejsce akcji to ruiny miasta Denver, gdzie Moloch posłał bardzo silną ofensywę w niewiadomym celu. Do miasta zjechali się różni ludzie by je bronić. Denver, jako główny ośrodek wymiany informacji, sprzętu i zapasów dla wojsk ludzkich z całego Frontu, nie może upaść przed Bestią.

Oprócz wojsk stylizujących się na dawną armię USA są tu także niezależne grupy militarne i paramilitarne, kompanie najemników, wolni strzelcy oraz zwyczajni ludzie którzy chcą dokopać maszynom.

Postacie graczy nie mają ograniczeń co do wyboru Pochodzenia, Profesji, Cech, Organizacji i Sztuczek (Sztuczki zaś obowiązują tak z edycji podstawowej, jak i 1.5, tak samo jeśli chodzi o zakup Sprzętu). Obowiązuje za to normalne tworzenie początkującej postaci.

Sesja z początku będzie skupiała się na wyjątkowo intensywnej walce z Molochem o wypalone ruiny wielkiego miasta. Dlatego też spodziewajcie się koloru Stali z pewną domieszką Rtęci. Na Rdzę nie ma czasu, a na Chrom już za późno.

Później, jeśli chodzi o kolory, role się odwrócą - przewaga Rtęci nad Stalą.

Wstępny termin zakończenia rekrutacji ustalam na przyszłą niedzielę, 03.05.2009. To daje wam tydzień na stworzenie kart postaci, i uważam, że to w zupełności wystarczy jeśli komuś chce się grać.

Posty planuję pisać 2 razy na tydzień, jednak znając tutejsze... zwyczaje... pewnie będzie raz na tydzień albo i rzadziej (ale wtedy to pogonię element wywrotowy).

Un commentaire?
 
__________________
No jacking off with the rocket launcher.
Micas jest offline  
Stary 26-04-2009, 17:29   #2
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 103 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
c'est merveilleux! jestem za postaram się do niedzieli coś wymyślić.
 
Ribesium jest offline  
Stary 26-04-2009, 17:33   #3
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 11970 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Ja również się wstępnie zgłaszam. Od jutra kombinuję z KP
 
Col Frost jest offline  
Stary 26-04-2009, 18:33   #4
 
Blady's Avatar
 
Reputacja: 165 Blady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie cośBlady ma w sobie coś
Wstępnie również się zgłaszam.
 
__________________
What do you see in the dark, when the Demons come for you?
Blady jest offline  
Stary 26-04-2009, 18:57   #5
Banned
 
Reputacja: 0 darlar nie jest za bardzo znany
Ja też byłbym zainteresowany, o ile miałbyś chwilkę na konsultacje bo jeszcze nie grałem w Neuro :]
 
darlar jest offline  
Stary 26-04-2009, 20:11   #6
Aug
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 9237 Micas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputacjęMicas ma wspaniałą reputację
Mała aktualizacja Panie i Panowie.

Preferowałbym historię/charakter postaci napisany w formie Formularzu zawartego w podstawce. Jeśli posiadacie jakieś dodatki i chcecie zagrać opisaną w nich profesją z nowym Formularzem, piszecie dwa Formularze (podstawowy i od profesji).

Zwyczajna historia też może być, ale przekładam konkrety nad elaboraty. To nie praca magisterska.

Przy okazji, sesja będzie +18, ale to chyba dla was problemu nie stanowi...
 
__________________
No jacking off with the rocket launcher.
Micas jest offline  
Stary 26-04-2009, 23:28   #7
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 3169 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Hmm militarna sesja Neuroshimy beze mnie? Zgłaszam się. Jutro ew pojutrze miałbym kilka pytań na gg do MG jeśli można.


EDIT: Potrzebowałbym jednego chętnego albo dwóch do stworzenia teamu.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 27-04-2009 o 12:33.
merill jest offline  
Stary 29-04-2009, 14:50   #8
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 316 one_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skałone_worm jest jak klejnot wśród skał
ja może bym zagrał. Neuro dużo słyszałem i mniej więcej(na mniej) wiem o co chodzi. Jak by ktoś mi pomógł z KP np. Merill (byłbym tą drugą osobą do teamu albo tą pierwszą) to ja chętnie
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline  
Stary 29-04-2009, 16:55   #9
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 3697 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Ja czyham też na sesję Neuro i postaram się zrobić postać. Brakuje mi niestety podręcznika :s
 
__________________
>>> Szukam sobie sesji! <<< * Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Kata jest offline  
Stary 29-04-2009, 21:43   #10
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 11970 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Wysłałem KP


A ja proszę o stosowanie się do regulaminu. Takie sprawy załatwia się przez PW.

-merill-
 

Ostatnio edytowane przez merill : 29-04-2009 o 21:51.
Col Frost jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:38.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166