Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy Oznacz fora jako przeczytane

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-04-2009, 20:53   #1
Fantasy
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 29226 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
[Wampir:Maskarada] Kości (18+)


- Chodź, moja piękna. – Przygarbiona postać wyciągnęła rękę do wielkiego monstrum. Kościste palce stwora, a właściwie same kości oblepione odrobiną tkanki mięsnej, objęły dłoń mężczyzny.
- Dla mnie zawsze będziesz najpiękniejsza. Chodź, chodź. Znajdę sposób. Już jestem blisko. Przywrócę ci dawny blask.
Księżyc wyszedł zza chmur i oblał poświatą to, co powinno być twarzą stwora. Mężczyzna skrzywił się, ale był to raczej wyraz bólu niż odrazy. Monstrum zawyło głośno i nasunęło głębiej kaptur na głowę.
W oddali wilki odpowiedziały na ten zew.

***

- I zabierzcie mi stąd tych pismaków! Tego mi jeszcze trzeba... – Wielki jak szafa trzydrzwiowa mężczyzna przeciskał się przez tłum dziennikarzy w stronę policyjnego kordonu.
- Panie komisarzu! Czy te zbrodnie mają ze sobą coś wspólnego? – młoda, zgrabna dziennikarka zastąpiła drogę Raulowi Valdezowi, szefowi tutejszej policji. Wielkolud zatrzymał się na chwilę. Uśmiechnął krzywo do dziennikarki. Po czym najzwyczajniej w świecie minął ją, popychając jednocześnie kamerzystę. Młody człowiek runął jak długi na ziemię rozbijając przy tym sprzęt warty parę tysięcy zielonych.

Valdez nawet się nie obejrzał. Gdy minął czerwono-białą taśmę, ruchem ręki przywołał do siebie najstarszego stopniem policjanta. Ten szczegółowo zdał mu raport z oględzin.

- Kolejna taka ofiara. Kobieta, najprawdopodobniej. Pozbawiona krwi. Zmasakrowana – policjant mówił bezbarwnym głosem. – Ludzie zaczynają się bać. A pobożni księża chcą sprowadzić nawet świętą inkwizycję – dodał uśmiechając się przy tym.
- Pobożni księża? – Valdez uniósł brew pytająco.
- No, tak przynajmniej mówią nasi koledzy z Meksyku.

***

- W Laredo doszło do kolejnej makabrycznej zbrodni… - reporter telewizyjny grzmiał do widzów, szczegółowo relacjonując przebieg wydarzeń. No, przynajmniej jemu tak się wydawało, i zatrudnionym przez jego stację pożal-się-Boże detektywom.

Wysoki, szczupły mężczyzna siedzący na sofie a’la Ludwik XVI skakał ze znudzeniem po programach telewizyjnych, gdy nagle natrafił na tę informację. Zestawił z kolan swojego pupila i przysłuchiwał się uważnie słowom źle ubranego dziennikarza.
-Ekh… - odkaszlnął nad uchem siedzącego wiekowy mężczyzna w stroju angielskiego lokaja i z iście brytyjskim akcentem zaczął mówić: – Sir, ma pan gościa – podsuwając jednocześnie bilecik na srebrnej tacy.
Mężczyzna o oliwkowej cerze i krótko ściętych żółtych włosach odsunął nogą swojego pupila i sięgnął od niechcenia po bilecik. Ze znudzeniem przeczytał jego treść.
- Kogo tam diabeł niesie? – mruczał pod nosem. – No, to chodź, Eustasiu, przyjmiemy gości.
Podniósł się z sofy, zabierając swojego zwierzaczka.

Odgłos podbitych butów niósł się po korytarzu rezydencji. Jej szczupły właściciel mijał popiersia cesarzy, chińskie wazy i inne drogocenne rzeczy, pełniące funkcję ozdób w domu Louisa Normana Lancastera z Torreadorów.

Torreador zamaszystym ruchem otworzył drzwi do biblioteki. To była perełka, oczko w głowie jej właściciela. Zgromadzone były tam największe arcydzieła literatury światowej. Częstokroć pierwsze wydania. Oczywiście, jeśli ktoś lubił literaturę, to mógł zachwycać się tym miejscem.
Na swoje nieszczęście gość Lancastera nie należał do znawców i koneserów literatury. Stał wpatrzony w przestrzeń przed wielkim oknem.

Postawny młody mężczyzna odwrócił się, gdy tylko usłyszał odgłosy za sobą. Skłonił się nieznacznie.
- Jestem Jesus Cerro De La Mesas z Ventrue. Mój ojciec, Patrich McAlester, książe…
- Wiem, kim jest twój ojciec – Lancaster brutalnie przerwał prezentację gościowi. – Czego znowu chce …McAlister – cisnęła się mu już usta jakaś niemiła docinka, ale ugryzł się w język.
- Mamy problem w Laredo.
- Macie problem? – Toreador był wyraźnie zdziwiony. – O ile mi wiadomo, Laredo nie należy do domeny twojego ojca! – podniósł nieznacznie głos.
- Tak, ale…
- Więc zajmijcie się problemami San Diego.

- Mylisz się, o dostojny Izz-Al-Din. – Usłyszał za sobą basowy głos. Gwałtownie odwrócił się. Stał przed nim wysoki, barczysty mężczyzna o skórze odrobinie jaśniejszej niż jego.
- Dawno nikt tak się do mnie nie zwracał Menenesie z Ventrue.
- To, co dzieje się w Laredo na duży wpływ na San Diego. Jeśli do Loredo zjadą łowcy czarownic, i San Diego na tym ucierpi.
Lancaster westchnął ciężko.
- Czegóż więc oczekujesz, Menenesie, ode mnie?
- Że uda… - Wyrwał się syn księcia San Diego, ale starszy Ventrue go uciszył.
- Musisz porozmawiać z Juanem, wpłynąć na niego. Inaczej my się tym zajmiemy. A to może być niezbyt przyjemne dla Juana. Wierz mi. Chcesz tego uniknąć. Ale to nie była groźba. Jesus będzie ci towarzyszył. Zależy nam na tym, żeby San Diego nie składało później zażaleń – spojrzał nieprzychylnym okiem na książęcego syna.

Podróż do Loredo nie należała do najmilszych. Zwłaszcza w towarzystwie nadętego Ventrue.
Witam Wszystkich w rekrutacji do Wampira: Maskarady.
Rzecz będzie działa się w położonym na granicy amerykańsko-meksykańskiej miasteczku Laredo/Nuevo Laredo. U mnie rządzi tam Camarilla, po Sabacie ani śladu, no, przynajmniej oficjalnie.

Przyjmę do 6 graczy. Wcielać się można w camarillowe klany (Brujah, Gangrel, Malkavian, Nosferatu, Toreador, Tremer, Ventrue), i tylko w te.

Stwórzcie już dojrzałe wampiry, tak 50-80 lat wampirzej egzystencji. Wszyscy musicie w swojej historii uwzględnić, dlaczego książę San Diego na was poluje. A schronienia przed gniewem McAlestera udzielił wam właśnie De La Cruz. Udzielił schronienia, ale nie będzie tolerował na swoim terenie żadnej anarchii.
A jako uciekinierzy dyndacie na samym końcu łańcuszka, bez żadnej pozycji czy mentora.

Punkty do rozdysponowania
Atrybuty:9/6/4
Zdolności:18/12/7
Charakter: 10
Dyscypliny: 6
Punkty Wolne: 30


Celowo nie daję punktów Pozycji, gdyż jej nie posiadacie. Z Cech Pozycji możecie wykupić sobie tylko Pokolenie i ewentualnie Mienie (Mienie maksymalnie na 2), za Punkty Wolne (przelicznik podaję na końcu).

Wady i zalety możecie dobierać do woli, ale z umiarem, to mają być postacie grywane. Będę cięła, jeśli ktoś przesadzi.

Na KP czekam 2 tygodnie (tj. do 14 maja do pólnocy). Proszę je przesyłać na adres efcia-z@o2.pl

A teraz trochę informacji o mieście i jego najważniejszych mieszkańcach.


Amerykańska część wyraźnie odróżnia się od tej meksykańskiej. Monumentalne gmaszyska amerykańskiej administracji i biurowce, wielkie fabryki. Miasto tętni życiem, nawet nocą (opera, teatr, puby, dyskoteki, domy publiczne). Ludziom z Laredo powodzi się znacznie lepiej niż ich meksykańskim sąsiadom.

Na 50 piętrze hotelu „Santa Maryja” rezyduje Książę miasta.
Niedaleko hotelu mieści się „Siódme Niebo” - lokal należący syna księcia. Jest to lokal dla „twórczej młodzieży” (znudzonych dzieci z bogatych rodzin, którzy uważają, że są artystami, przez wielkie A).

Osoby dramatu
BRUJAH
Maxwell O’Neel,
Emanuele Ortega

Ta dwójka ściśle ze sobą współpracuje w przygotowywaniu Wielkiej Rewolucji w Meksyku. Są zaślepieni ideologią Marksa i Engelsa. Starają się w życie wprowadzić idee komunizmu.
Chętnie rozmawiają z każdym, kto chce ich słuchać, a właściwie starają się przekonać słuchacza do swoich racji. Są zapewne dobrze wykształceni.

GANGRELE
Tlaxcal - szeryf
Wiekowy rdzenny mieszkaniec Meksyku. Jest raczej samotnikiem i nie toleruje innych na swoim terenie, znaczy na pustyni okalającej miasto. Co dziwne, pozwala swobodnie poruszać się po niej Tremerowi.

Ma też niepisaną umowę z wilkołakami. Obie strony nie atakują się wzajemnie. To zmiennokształtni stanowią największe zagrożenie na pustyni.

MALKAVIAN
Burt Hamilton + Pan Stanford
Pan Stanford to kukiełka, około metrowej wysokości kukiełka, którą Hamilton wiecznie trzyma na rękach. Pan Stanford ubrany jest jak gangster z lat dwudziestych XX wieku. Ma ciemno-granatowy garnitur, znawcy rozpoznają dzieło najlepszych paryskich krawców i jedwab najwyższej próby. Tegoż koloru kapelusz. A w małej rączce trzyma zawsze karabin maszynowy. Hamilton rzadko się odzywa sam. Malkavian i jego marionetka rządzą lokalnym półświatkiem.
Niektórzy przysięgliby, iż widzieli Pana Stanforda pijącego krew. Ale większość uważa to za bujdy.

NOSFERATU
Alex Ratfar

Żyje gdzieś w kanałach pod miastem. Podobno za towarzyszy ma krokodyle, które ludzie wyrzucają, gdy te są zbyt duże. I to owe gady strzegą schronienia swego pana. Nie wiadomo, na ile to prawda. Faktem jest, że samowolne zapuszczanie się w kanały grozi zniknięciem. Żaden wampir nie powrócił z nich cały - właściwie w ogóle żaden nie powrócił.

TOREADOR
Juan Antonio De La Cruz (książę)

Juan sam nie tworzy. On kreuje młodych artystów. Tak się przynajmniej chwali, że jest ich mecenasem. Że odkrywa ich dla świata.
Twardą ręką rządzi w swojej domenie. Nie cofnie się nawet przed uśmierceniem swoich potomków.
Prowadzi otwartą wojnę w Patrickiem McAlesterm, księciem San Diego, wymierzając mu ostre policzki gdy udziela schronienia zbiegom z San Diego.
Musi mieć poparcie gdzieś wysoko, skoro robi takie rzeczy.

Luck Hatmont (syn księcia)

Prowadzi knajpę-elizjum. To on wyszukuje dla ojca młode talenty. A właściwie jest z nich okradany przez rodziciela. Jednakże pod żadnym pozorem nie zdradzi ojca. Jest mu ślepo posłuszny.


TREMERE
Xawier Augustus De La Julia

Xawier rezyduje w ruinach olmeckiej świątyni znajdującej się niedaleko miasta na pustyni. Całą swoją mocą wspiera księcia w utrzymaniu władzy, choć z pewnością miałby siłę, aby przejąć stery rządów. Nie interesuje go jednak władza nad bukłakami, ani Spokrewnionymi. Przynajmniej on tak twierdzi.

VENTRUE
Luiza Perez

Luiza jest głównym konkurentem do władzy Juana. Mówi się, iż jest córką księcia San Diego. Mówi się, że robi wszystko, by ten ostatni przejął władzę. Mówi się też, że zrobiła coś, co ściągnęło na nią gniew ojca, gniew i karę śmierci. A De La Cruz udzielił jej schronienia w swojej domenie, by zrobić na złość McAlesterowi.

To są tylko starsi klanu.

Komisarz Raul Valdez – jest szefem policji w amerykańskiej części. Valdez wie o istnieniu wampirów. Wie też, kto należy do Rodziny w mieście.
Ten wysoki, barczysty mężczyzna utyka na prawą nogę.


San Diego – sąsiednia domena rządzona przez Patricka McAlestera. Książę San Diego ma chrapkę i na te tereny. Jednakże nie może ich zdobyć.


Trochę plotek.

Od jakiegoś czasu wszyscy starsi byli czymś podenerwowani. Były jakieś nieoficjalne spotkania u księcia. Podobno Archonci w mieście są/byli.

Dużo emocji wzbudziła też niedawna śmierć jednego z młodych członków klanu Brujah, starsi klanu twierdzili, że były dowody na jego współpracę z Sabatem, ale młodzież twierdzi, że te dowody zostały sfabrykowane.

W ciągu ostatnich pięciu lat zadziwiająco często pojawiały się plotki o wizytach archontów; głownie mieli to być Torreador, Ventrue i Tremere, raz słyszano o archoncie Nosferatu.

Co najmniej raz, to jest pewne, pojawił się wysokiej rangi przedstawiciel Camarilli, chodziło o łowców czarownic, którzy bawili w mieście. Zadziwiająco dużo członków Rodziny padło ich ofiarą zanim książę coś z tym zrobił (zwłaszcza wśród Ventrue i Nosferatu). Bierność księcia budziła duże kontrowersje, ale przy dużym wsparciu ze strony klanu Tremere wątpliwości zostały rozwiane, głowy za to straciła dwójka dzieci księcia, wysoko postawiony Tremere i starszy Nosferatu. Zostali uznani winnymi współpracy z łowcami.

Od kilku miesiecy w obu miastach (Laredo i Nuevo Laredo) giną ludzie w niewyjaśnionych okolicznościach. Potwornie okaleczone ciała, często bez krwi, narządów wewnętrznych i kości. Ludzie mówią, że to wampiry i dlatego kościół katolicki w Meksyku zwrócił się z prośbą do odpowiednie instytucji o przysłanie pomocy. Święta Inkwizycja już węszy w mieście.


Punktowy koszt wartości Cech
Dyscypliny (każda): 7 punktów za 1 jednostkę
Atrybuty: 5 punktów za 1 jednostkę
Zdolności: 2 punkty za 1 jednostkę
Charakter: 2 punkty za 1 jednostkę
Siła Woli: 2 punkty za 1 jednostkę
Człowieczeństwo: 1 punkt za 1 jednostkę
Pozycja: 1 punkt za 1 jednostkę

 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny

Ostatnio edytowane przez Efcia : 08-05-2009 o 20:37. Powód: Błędy
Efcia jest offline  
Stary 29-04-2009, 23:10   #2
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 862 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Zgłaszam się

Camarilla, Stany (jeszcze) Zjednoczone - czas zagrać jakąś klasyką

Pytań jak zwykle masa będzie, więc na gg będą już spływać.
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline  
Stary 30-04-2009, 08:16   #3
Konto usunięte
 
brody's Avatar
 
Reputacja: 4827 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Zgłaszam oficjalnie swoją chęć udziału w sesji.
KP i historię postaci wyślę do końca tego tygodnia.
 
brody jest offline  
Stary 01-05-2009, 15:46   #4
 
madman's Avatar
 
Reputacja: 658 madman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemu
Ja również się zgłaszam. Karta powinna być do wtorku.
Dwa pytania o dyscypliny: Posiadamy wyłącznie klanowe? Czy będzie jakieś ograniczenie poziomu mocy (poza pokoleniowym oczywiście)?
 
__________________
D&D is a Heroic Fantasy.
Not a Peasant-oic Fantasy.
Know the difference.
Feel the difference.
madman jest offline  
Stary 01-05-2009, 21:19   #5
Fantasy
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 29226 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Dyscypliny tylko klanowe.
Nie będzie innych ograniczeń po za pokoleniowymi, ale możecie zejść co najwyżej do 8 pokolenia.

Proszę ponadto pamiętać iż postaci przekombinowane wywalam od razu.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline  
Stary 02-05-2009, 12:04   #6
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 16691 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Hm. To może i ja zadam kilka pytań.

1. Nie zauważyłem, ale może było. Jakie przewidujesz tempo odpisywania?
2. Jako, że definicja zależy od osoby, co rozumiesz przez postaci przekombinowane? Czy np. Bru który przechodzi przez ściany jak przez papier i rozkłada na raz cały oddział (co na takich statystykach jest trudne do uniknięcia, nie zaś osiągnięcia)?
3. Czy możliwe jest korzystanie z dodatków takich jak Clanbook'i etc?
4. Hmmm...mam jeszcze kilka pytań, ale dotyczyłyby stricte konceptu. Jakiś kontakt na GG mógłbym prosić, czy to niemożliwe? W profilu nie znalazłem, ale jestem ślepy, więc...
 
__________________
"Come quick stop plenty of room in the rum barrel stop no work stop big money stop drink all day stop hump all night stop hurry it may not last."
Highlander jest offline  
Stary 02-05-2009, 18:54   #7
Fantasy
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 29226 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Myślę, że jeden post na 10 - 14 dni.

Co do przekombinowania. Hmmm... trudno to wytłumaczyć. Liczę na umiar graczy.

Można korzystać z dodatków, jednakże proszę wtedy zaznaczyć z jakiego dodatku korzystano, łącznie ze stroną. Proszę również podawać polską i angielską nazwę (atrybutu, wady itd.).

Masz PW masz mojego mejla, myślę iż wystarczy.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline  
Stary 04-05-2009, 15:31   #8
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 862 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Dzięki Bogu na tych statystykach można zrobić też inne postacie niż "Bru" przebijający się przez jakieś "oddziały" ...

Ogólnie wrodzone przekonanie że tylko zdrowe ryby płyną pod prąd budzi we mnie chęć zagrania Ventru mimo tak niesprzyjających ku temu okoliczności W końcu skądś się Ci wpływowi Ventrowie muszą brać

Ograniczenie co do Pozycji wynika z faktu że zostaliśmy zmuszeni do ewakuacji z swojego dawnego miasta. Czy opinie o nas w naszym klanie także udało się wrednemu antagoniście urżnąć w pień? Tzn. czy pomijając Pokolenie i (skromne) Mienie można by mieć Status klanowy? Czy też w mieście będziemy zdani na brak jakichkolwiek "pleców" nawet wśród "swoich" (bo że w Rodzinie nie mamy to jasno wynika z tekstu rekrutacji)?
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 04-05-2009 o 16:41.
Ratkin jest offline  
Stary 04-05-2009, 16:19   #9
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 16691 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Można, jak najbardziej. Oryginalna postać, to zwykle postać grywalna. Jednak wymuszona oryginalność, która na siłę wybija się ponad standard nie zawsze idzie w parze z klimatem, wbrew temu co myślą niektóre osoby.

Kolejne pytanie. Jako, że nie mamy możliwości pozyskania na starcie dyscyplin nie-klanowych, czy jest szansa na zaistnienie takiej możliwości podczas trwania sesji? Czy też MG nie przewiduje dla graczy tego typu atrakcji?
 
__________________
"Come quick stop plenty of room in the rum barrel stop no work stop big money stop drink all day stop hump all night stop hurry it may not last."

Ostatnio edytowane przez Highlander : 04-05-2009 o 16:21.
Highlander jest offline  
Stary 04-05-2009, 16:55   #10
Fantasy
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 29226 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Highlander

Nie wykluczam, że taka możliwość się pojawi, nie obiecuję, że będzie.


Ratkin

Tego niestety nie wiecie, czy szanowny książę San Deigo nie robi wam koło pióra w klanie. Siedzicie zamknięci w Laredo. Jedyne informacje możecie uzyskać od pobratymców z tego przepięknie nudnego miasta. A dla nich jesteście niewygodni. Muszą was tolerować, bo książę was przyjął, ale stanowicie też poważny problem, bo w razie wrogiego przejęcia...
Reasumując, pozostali członkowie klanu z Laredo traktują was chłodno, może z wyjątkiem Toreadorów, bo przecież Juan Antonio De La Cruz to Toreador.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline  
 


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:07.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169