Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-09-2009, 18:02   #1
 
Vianette's Avatar
 
Smile [autorski] Wojna Ras

W 2035 roku świat opanowała pandemia groźnego wirusa,tzw. Szczurza grypa, mutacja wirusa zwykłej grypy,ogromna śmiertelność szybko się rozpowszechniła,dotykała ona tylko ludzi,a znikomy procent z nich,miał gen,który sprawiał,że byli odporni. Naukowcy zaczeli manipulować genami tworząc odmiany rasy ludzkiej. Jako pierwsze odmiany rasy ludzkiej „na rynek weszły” elfy. Były to postacie wysokie i szczupłe,które dzięki specjalnym działaniom naukowców mają wyczulony zmysł słuchu,co pozwala im słyszeć z odległości nawet 20 metrów lekki szmer,a nawet poruszać się tak,by inni ich nie słyszeli.

Już rok po tym sukcesie,jakim niewątpliwie były elfy naukowcy „wydali na świat” kolejną odmianę ludzką-wampiry. Te stworzenia są tak blade,że nie sposób ich zauważyć w świetle słońca,którego zresztą unikają,gdyż ich skóra jest bardzo wrażliwa na słońce-pojawia się bolesna wysypka.


W przeciwieństwie do elfów są to zdecydowanie istoty nocne. Mają wyczulony węch,co pozwala im wyczuć zywą istotę. Ich ulubiona potrawą jest krew żywych stworzeń,wiadomo im czystsza-tym lepsza. Dlatego tak naprawdę nie mają przyjaciół,nigdy nie wiadomo,kiedy najdzie ich głód-nic innego nie potrafi zspokoić ich pragnienia,pewnie jest to jeden z błędów naukowców. Atutem jest fakt,że istoty te są bardzo zmysłowe,poruszają się z gracją(nie zwinnością,jak u elfa) i są bardzo estetyczne,czyste. Wampirza krew ma właściwości pobudzające,jest znakomitym afrodyzjakiem.Mitem jest,że boją się srebra i krzyży,jedyne co może ich przestraszyć to krew niewinnego baranka,nie wiedzieć czemu kropla tego płynu potrafi wypalic im dziurę w ciele.

W 2040 roku naukowcy zaprzestali eksperymentów na ludziach,czysta rasa ludzka wygineła,tylko gdzieniegdzie można spotkać „czystego człowieka”. Świat podzielił się na jasność i ciemność. Jasnością rzadzą elfy,które jako prawie czystej krwi chcą zawładnąć światem. Uważaja,że trzeba wytępic wampiry,jako „brudna krew”. Natomiast ciemną stroną świata(NOC) zawładneły wampiry,zrozpaczone swoja niedoskonałością i ułomnością chcą po prostu w spokoju żyć i pić krew. Rozpoczyna się Wojna Ras i ciche mordowanie siebie nawzajem.
W międzyczasie elfy odnalazły siedzibę ludzi czystej krwi, spłodziły z nimi hybrydy-półelfów. Jednak dzieci tych jest tak mało,że praktycznie można uznać ich za wymarłych. Elfy chcąc być lepszymi od wampirów,pożeniły się z ludźmi chcąc zachować ciągłość gatunku półelfów,nie wiedzieli jednak,że wampiry również spłodziły z ludźmi dzieci-bóstwa. Istoty egoistyczne,ale zarazem bardzo inteligentne. O charakterystycznej budowie,ponieważ byli bardzo niscy.
W przeciwieństwie do półelfów,które były bardzi silne,ale podatne na choroby.
Rozpoczeła się Nowa Era. Powstały nowe zawody, a każdy kto chce przeżyć musi patrzeć przede wszystkim na siebie.

Ktoś by się pisał na krótką sesję w tym klimacie? Potrzebuję od 2 do 6 osób. Będzie to storytelling,gdzie każdy może wrzucić swój motyw zadania itp. Rasy to wiadomo elf,wampir,bóstwo,czlowiek czy półelf. Ale tak,żeby to było jednolite i wszyscy się już jakoś znali.
Mamy pięć dużych miast,ale akcja dzieje się tylko w jednym. Wspólny język.

Organizacje:
Front czystej rasy Główna organizacja Elfów,nastawiona na eksterminację innych odmian,uważają się za najwyższe stadium ewolucji,organizacja współodpowiedzialna za wzniecenie Wojny Rasowej.

Nocni Łowcy organizacja mająca na celu ciche wymordowanie wszystkich elfów,skupia głównie wampiry.

KrzyżowcyOrganizacja fanatyków religijnych,uważająca rozpowszechnienie wirusa za Gniew Boży,dążą do pokonania Elfów i Wampirów uważanych za odmieńców oraz tworów Szatana,organizacja skupia głównie ludzi,którzy przetrwali pandemię.

Zielone BrygadyOrganizacja będąca kontynuacją XX wiecznej myśli radykalnych ekologów,organizacja skupia głównie Półelfy i Ludzi,dążą do zaprzestania wojny Rasowej oraz dalszych eksperymentów genami.

Mutanci Właściwie to odmiana ludzi,którzy przeżyli chorobę(nie posiadając odpornego genu),ich ciało zostało zmutowane,zwiększyła się siła,ale zanikły odruchy człowieczeństwa,są raczej groźnymi bestiami ukrywającymi się w mrokach upadłych ludzkich miast.

Widma Efekt działań nekromantów. Są to ożywione,martwe ciała poruszające sie w charakterystyczny sposób,ich głównym celem jest jeść,najlepiej mięso. Możnaby ich nazwać zombie,gdyby nie fakt,że są inteligentni.


ZZawody:

Najemnik Zwykle jest to hybryda wynajmowana przez elfa lub wampira do zamordowania osobnika drugiej odmainy rasy.

Dziwka Tu nie muszę tłumaczyć

Królik Doświadczalny Zwykle osobnik należący do organizacji Zielonej Brygady,poddaje się doświadczeniom genetycznym,w imię wyższej sprawy

NaukowiecZawód tępiony przez Krzyżowców,naukowcem zostaje zwykle członek organizacji Zielonej Brygady,przeprowadza wszlkie eksperymenty na ludziach

DielerRozprowadza nie tylko narkotyki ale także broń,czy leki trudno dostępne

Strażnik Prawazawód mający na celu wymordowanie bandytów,dziwek oraz walk z najemnikami. Tępiony przez wszystkie organizacje

KapłanCzłonek organizacji Krzyżowców,mający zagrzewać do walki

Lekarz Ma na celu leczyć,rozprowadza leki

BandytaNie msuze tłumaczyć

Nekromantaczłowiek,który w sobie tylko znany sposób ożywia ciała tworząc Widma

Fucker człowiek,który morduje mutanty

Odkrywca zwiedza świat w poszukiwaniu niezamieszkanych miast,czy ludzi,którzy się ukrywają

KonfidentSzpieg

Dobra Dusza Za dużą opłatą chętnie naprawia wszystko,co się zepsuło


Ktoś by się na to pisał? Czekam na ciekawe biografie,na tej podstawie przyjmuję,do około 17 września,z ewentualnym przedłużeniem do 1 października,częstotliwość pisania to raz na tydzień,może nawet raz na dwa tygodnie
 
__________________
"Erotyka zawsze, nawet na drodze perwersji szuka związku ze świętością, którą dawno zgubiła."
Johann Huizinga
Vianette jest offline  
Stary 03-09-2009, 16:52   #2
 
Lotar's Avatar
 
Podoba mi się świat i rozważam dołączenie. Czy moja postać mogłaby pochodzić z prawdziwego miasta? Np: Neapol, Kraków czy Berlin? Jeśli tak to mógłbyś powiedzieć która rasa jakie tereny zajęła?
 
Lotar jest offline  
Stary 03-09-2009, 21:49   #3
 
Vianette's Avatar
 
Nad miastami ciagle jeszcze pracuje,prawdopodobnie będą to prawdziwe miasta(właśnie Neapol itp) tylko że oddalone od siebie i inaczej wyglądające,a i mogłabyś jak coś,jestem kobietą.
 
__________________
"Erotyka zawsze, nawet na drodze perwersji szuka związku ze świętością, którą dawno zgubiła."
Johann Huizinga

Ostatnio edytowane przez Vianette : 03-09-2009 o 21:54.
Vianette jest offline  
Stary 05-09-2009, 11:47   #4
 
Lotar's Avatar
 
Czyli świat gry to nasza Ziemia? A co z tą mapą wpływów? Chodzi mi o to żebyś określiła jakie tereny są pod kogo władzą? Np: Wampiry kontrolują Azję i terytoria Rosji, a Elfy mają pod swoim berłem większość Europy zachodniej i południowej. Dało by się coś takiego zrobić?
 
Lotar jest offline  
Stary 05-09-2009, 23:59   #5
 
Mizuichi's Avatar
 
Nie dałoby się jakąś zagrać jednym z tyche niewielu ostaniach ludzi, którzy posiadają specjalny gen, czy tez jego przodkowie go posiadali? Jeśli tak to czy może on nie należeć do żadnej z organizacji?
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.

Ostatnio edytowane przez Mizuichi : 06-09-2009 o 00:02.
Mizuichi jest offline  
Stary 06-09-2009, 14:41   #6
 
Kelebran's Avatar
 
Wstępnie zgłaszam się do sesji. Bardzo pasuje mi taka częstotliwość pisania postów, a i scenariusz zapowiada się ciekawie.
Kartę przyślę w ciągu tygodnia.
 
Kelebran jest offline  
Stary 06-09-2009, 20:45   #7
 
Vianette's Avatar
 
Co do wpływów: Bedzie 5 miast,jedno napewno bedzie nalezec do wampirow jedno do elfow a reszta do wszystkich ogólnie zarysy kontynentów są zamazane nie ma Azji Afryki czy Europy. I miasta to nie beda np Berlin czy Kraków,ale Stacja A,Stacja B. A odkrywcy szukaja kolejnych nowych miast neizamieszkanych przez Widma czy Mutanty. I istnieje możliwość bycia człowiekiem,ale trzeba liczyć się z tym że jako człowiek będzie sie cały czas atakowanym. A organizacje to tylko propozycje nie trzeba nigdzie należeć,choć nie ukrywam że bardzo pomagają stworzyć charakter postaci. Jutro wyjeżdzam na tydzien,wiec nie bede tu odpisywac na posty,ale jak przyjade,to zamieszcze juz opisy 5 miast.

A i przyjmuję tylko wampiry, bóstwa no i ewentualnie(ale tylko jeżeli mi się biografia spodoba) ludzi. Nie przyjmuję elfów i półelfów.
 
__________________
"Erotyka zawsze, nawet na drodze perwersji szuka związku ze świętością, którą dawno zgubiła."
Johann Huizinga
Vianette jest offline  
Stary 07-09-2009, 11:01   #8
 
Pepis22's Avatar
 
Gdzie wysyłać biografie postaci ?
 
Pepis22 jest offline  
Stary 08-09-2009, 21:24   #9
 
Mizuki's Avatar
 
czy dalej rekrutujecie do tej sesji ? Jeśli tak to gdzie wysłać kartę postaci ?
 

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 08-09-2009 o 21:27.
Mizuki jest offline  
Stary 14-09-2009, 16:47   #10
 
Vianette's Avatar
 
Do mnie na prywatna wiadomosc

Co do miast to nei ma podziałów na wplywy a miast jest 5 w Europie
 
__________________
"Erotyka zawsze, nawet na drodze perwersji szuka związku ze świętością, którą dawno zgubiła."
Johann Huizinga

Ostatnio edytowane przez Vianette : 15-09-2009 o 16:35.
Vianette jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:05.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171