Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-09-2009, 18:27   #1
 
BoYos's Avatar
 
[Autorski/Storytelling] N2O - Cel Berlin (18+)Trzy samochody stały na starcie. Tłum kibiców stojących niemal do końca trasy hucznie wydawał okrzyki. Każdy miał swojego faworyta.
Trzy piękne samochody. Pełna elektronika. Potwory...
Każdy miał z nich jakąś przeszłość. Najczęsciej niestety kryminalną. Po co komu kryminał , jeśli ma sprzet warty ponad 100 tysięcy?
Nowiutke Xenony , najnowsze błyszczące alufelgi. Kierownica , pedały (nieraz pozłacane) , skrzynia biegów oraz przycisk "N2O - Nitro". Spojlery i maski nadające opływowy kształt by jak najbardziej uniknąć oporu powietrza. Jednak tutaj nie zawsze rywalizacja kończy się na sprzęcie. Nie jest to sport dla kobiet. Pięknych kobiet. Tak się wam wydaje. Przynajmniej narazie...

A oto nasi dziejsi zawodnicy!

Słychać było wydarcie się do mikrofonu speakera. Był to zapewne murzyn (choć nie zawsze) , którego nie stać było ani na sprawną maszynę , ani na odrobine stuffu takiego jak koka czy LSD do czarnego handlu. Speaker zawsze ten sam co szybko dawało respect i znajomości , wśród stałych bywalców.- W Srebrnej BMCe zasiada przestawiciel korporacji Mandas oraz równocześnie zajmujący 6 pozycje na Czarnej Liście Berlinaaaaa (tutaj przedłuża wyraz jak to przypada na speakerów) Harry "Xan" Blackfire!
Głośne ryky kibiców , wymachiwania rękami i podskakiwania.
Tak , korporacja Mandasa była jedną z 2 wielkich agencji czarnego biznesu w berlinie. Pewnie zadacie pytanie czy policja nic z tym nie zrobi. Korporacja Mandas karmi wiekszość policji , płacąc wysokie stawki za nietykalność. Policja udaje , że nie jest zainteresowana , a w raportach wynika , że podczas przeszukiwań nic nie znaleziono. Oczywiście o żadnych przeszukiwaniach w siedzibie korporacji nie ma mowy. Gdy jednak rząd próbował interweniować , Mandas pociągnął za sznurki mafii i odpowiednio zastraszył urzędników i polityków. W sumie władze zaprzestały nachodzić korporacje , co nie tyczyło się wyścigów. Korporacja nie bierze odpowiedzialności za to co sie dzieje podczas takich imprez. Nikt nie bierze. A policjanci są chętni na przejęcie nowych pojazdów (zaznaczając oczywiście w raporcie , że NIC nie zdobyli) aby sprzedać je spowrotem korporacji lub rozebrać na części i sprzedać.

- W czerwonej maszynie zasiada debiutant wyścigów , Kabashi Tokoya , pochodzący z Korei!
Głośne echo "BUUU" dało się słychać w średnicy kilometra. Tłumy nie lubiły nowych osób. Tak samo jak nie lubiły przegranych. Miałeś znajomości i zasiadałeś na czarnej liście władz - miałeś tłum. A w tłumie byli handlarze , piękne kobiety , przedstawiciele różnych organizacji podrzędnych , zwykli fanatycy oraz inni.

- Pomarańczowy potwór należy do naszej pięknej , znanej i najszybszej wśród kobiet , przedstawicielki pierwszej i jedynej korporacji kobiet - Agnes ! Zasiadająca jako 4 na czarnej liście i 2 krotnie ułaskawiana przez władze Berlina! Przed wami Angeli La'Cron!

Krzyk. Napalonych facetów w szczególności. Organizacja Agnes była dość specyficzną organizacją zrzeszające wszystkie kobiety chcące być nie tylko prostytutkami w czarnym świecie handlu i wyścigów. Jednak nie łatwo było się tam dostać. Założycielka czyli Sam, nie była kobietą bezmyślną. Dość łatwo "załatwiła" sobie wtyki u policji unikając napadów na siedzibę. Każdy normalny facet dałby się wkońcu namówić kobiecie wygladającej jak Sam :

Kobiety w tej korporacji stroniły od mężczyzn na stałe. Były nawet lekkimi feministkami.

Nie wszyscy jednak mogli sobie dochodzić do obu korporacji jak chcieli. Żeby dołączyć do którejś , trzeba mieć rekomendacje kogoś od członków. Żeby takową dostać , najlepiej jest ich po prostu prześcignąć na jednym z wyścigów. Dodatkowo do tego konieczne jest ukończenie technikum samochodowego sponsorowanego po części przez obie Korporacje "Mandas" i "Agnes". Technikum same w sobie nie jest ciężkie. Nauczyciele kładący lekko mówiąc "lache" na wykształcenie uczniów , gdyż 99% absolwentów idzie do jednej z dwóch korporacji. Pozostałe 1% trafia na ulice lub do warsztatów.

Speaker skończył zapowiadać wszystkich zawodników i kazał ustawić się na start. 3 Samochody ustawiły się w równej linii. Blondynka wyszła przed nich i podniosła chorągiewkę wysoko w górę.

Dziejszy wyścig toczy się o 5 równiutkich tysiączków , oraz 300 punktów czarnej listy!

Czarna lista była listą najlepszych ścigaczy. Oczywiście nie tylko samochody brały udział w wyścigach i na czarnej liście. Motory także często pojawiały się na imprezach. Sami leaderzy czarnej listy byli zazwyczaj motocyklistami ścigających się na potężnych ścigaczach. Aby zyskać sławę trzeba było być mniej wiecej 10 na liście. Lista zaczynała się od 100 najlepszych rajdowców. Jednakże przywilej bycia sławnym miał też drugą stronę medalu - policja jeszcze bardziej polowała na tych piratów drogowych , mając z tego niezły udział u przełożonych.

Dziewyczna z chorągiewką puściła oczko w tłum. 3 Maszyny stojące na starcie wyły i czekały na start. Jednym sprawnym ruchem pociągnęła chorągiewke w dół. Pisk opon , warczenie silników , wielkie kotły dymu i 3 maszyny poszły w prostą niczym samoloty...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Witam wszystkich w rekrutacji do sesji "N20 - Cel Berlin". Sesja oznaczona jest znaczkiem (18+) gdyż mogą zdarzyć się motywy erotyczne , oraz jezyk może być wulgarny.

Zanim powiem co jest wymagane przedstawię kilka istotnych rzeczy.

Od razu odpowiem na pytanie - nie będzie to sesja typu : Co 2 posty wyścig. Poczujecie jak ciężko zaczyna się od samego początku , jak ciężko dotrzeć na szczyt (nieraz po trupach) i może będziecie mieli przyjemność ścigać się z najlepszymi.

Sesja będzie wyglądała tak , że gracze piszą po poście i ja odpowiadam jak wszyscy napiszą. Jak można się domyśleć rzecz dzieje się w Berlinie , w roku 2011.

Jak widać jest to sesja bardzo zbliżona (można nawet powiedzieć że opierająca się) na grze Need For Speed oraz filmie 2Fast2Furious. Mogę czerpać niektóre z wymienionych źródeł.

Wyścigi w których bedziecie brali udział będą rozstrzygane przeze mnie. To znaczy , że rozpisujecie co wasza postać bedzie próbowała robić ,a ja piszę czy jej się to udało (jest to w celu wyeliminowaniu "godmode" który może pojawiać się w storytelling). To samo tyczy się strzelanin lub podobnych rzeczy.

Teraz troche o postaciach :

* najwygodniej dla was byłoby być na ostatnim roku technikum samochodowego wymienionego w tekscie. Oczywiście możecie stworzyć nawet policjanta/tke dążącego do zapanowania nad jedną z korporacji. Wszystko jedno kim chcecie zostać lecz musi mieć to związek z czarnym handel , z wyścigami i nielegalnym zarobkiem.

* tworząc postać nie można znajdować się poniżej 30 pozycji (czyli 1-30 jest zabronione)

Ogólnie maximum graczy które planuję przyjąć jest ok. 4-8 (oby było wystarczająco chętnych).

Karta postaci powinna zawierać :

Imię :
Nazwisko :
Pseudonim :
Wiek :
Pochodzenie :
Charakter :
Języki (głownym jest Angielski więc najlepiej by wasze postacie go umiały) :
Czemu znajduje się w Berlinie :
Wygląd (zdjęcie + opis) :
Planowany wykonywany zawód :
Ogólne plany na przyszłość :
Wykształcenie :
Praca (jeśli już macie) :
Pojazd (nie musicie posiadać , ale jeśli macie to prosiłbym o zdjęcie + doładniejsze parametry takie jak np. max prędkość , konie mechaniczne itp) :
Miejsce zamieszkania :
Rodzina (praca/wiek/imiona/nastawienie do Ciebie) :
Rodzeństwo :
Historia (najwieksze pole do popisu. Przekonajcie mnie , że umiecie dobrze pisać):


Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia w pisaniu kart postaci. Przewidywany koniec rekrutacji : 20 Września.
 

Ostatnio edytowane przez BoYos : 06-09-2009 o 18:32.
BoYos jest offline  
Stary 06-09-2009, 21:34   #2
 
Kelebran's Avatar
 
Witam i mam pytanie dotyczące pojazdu. Mianowicie czy jest jakieś ograniczenie pieniężne?
 
Kelebran jest offline  
Stary 07-09-2009, 06:56   #3
 
BoYos's Avatar
 
Myślę że do 200 tysięcy byłoby ok (zależy też kim chcesz być , bo wiadomo , że jako student troche tańszy , jako już pracujący troche droższy).
 
BoYos jest offline  
Stary 07-09-2009, 13:19   #4
 
Duch's Avatar
 
200 tyś złotych, dolarów czy euro? Auto ma być nowe czy używane ? Czy cena auta ma wynosić 200 tyś czy łącznie z modyfikacjami?
W jakich realiach toczy się gra ? Bo jeśli w naszych to co z tymi korporacjami? Czym się zajmują i czemu są aż tak bezkarne?

Podoba mi się koncept, mam nadzieję, że MG ogarnia odrobinkę temat i nie napisze więcej o Nissanie "BMW" . Kartę pogonie jak najszybciej
 
__________________
Dziewięć kroków przed siebie obrót i strzał nie najlepszy moment na błąd matematyczny.
Duch jest offline  
Stary 07-09-2009, 14:12   #5
 
BoYos's Avatar
 
Stawki idą w dolarach , czemu korporacje są bezkarne - wyjaśnione jest w tekscie , czym się zajmują - też częściowo jest wyjaśnione w tekście.

Samochód ogólnie wart max 200 tysięcy (z modyfikacjami i zestawem opon na zime ) Czy nowy czy nie - zależy od was. Ale nie sądzę by student miał kase na nowe samochody ^^

Realia nasze.

BMW dlatego gdyż w NFS MW był niemal identyczny samochód i nie przyglądałem się aż tak by zobaczyć , że to Nissan. Mój błąd za co przepraszam ;]
 
BoYos jest offline  
Stary 20-09-2009, 19:20   #6
 
BoYos's Avatar
 
Rekrutacja ostatecznie konczy się w srode o 20:00
 
BoYos jest offline  
Stary 29-09-2009, 15:46   #7
 
BoYos's Avatar
 
W dniu dzisiejszym konczę rekrutację. Z gory przepraszam za 3 posty pod rzad. Mialem nadzieje na wiecej graczy no ale cóż.

Do sesji zakwalifikowali się :

Qzniar jako Noah Martinez
oraz
Duch jako Andrzej Tornowski

Dzis uruchomię komentarze , a pod wieczór ruszy sesja.

Pozdrawiam i prosze o zamkniecie tematu.
 
BoYos jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:36.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171