Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-11-2009, 22:04   #1
 
Ghoster's Avatar
 
"Rosyjska Ruletka" [Fallout] Rekrutacja

Війна, війна ніколи не змінюється. Володимиром Леніним створив могутнє комуністична наддержави на основі державної системи. Його робота тривала до Йосипа Сталіна, знищуючи всіх своїх ворогів під час Другої світової війни. (Wojna, wojna nigdy się nie zmienia. Włodzimierz Lenin stworzył potężne supermocarstwo oparte na komunistycznym systemie państwowym. Jego dzieło kontynuował Józef Stalin, niszcząc wszystkich swoich wrogów w trakcie wojny światowej.)

Вибух в Чорнобилі завершили жнива страшну смерть, що вирують у місті і на селі Копачі. (Wybuch w czarnobylu dopełnił strasznego żniwa śmierci, pustosząc miasta i wioskę Kopachi.)

Słońce powoli świtało nad zniszczonym, postapokaliptycznym Kijowem, oświetlając zakamarki miasta. Ruiny muzeów, akademii, wszystkich tych zabytkowych budowli, które przed wojną w roku 2077 wyglądały nadal świeżo, upamiętniając osoby i zdarzenia.
Dzisiaj jednak tak nie jest. Rok 2158, Unia Słowiańska, jednocząc się pod koniec XXI wieku zaczęła tworzyć przeciwatomowe schrony, by uniknąć pożogi nuklearnej, której tak bardzo się nękali. Białoruś i Ukraina przewidziała wojnę niemalże dokładnie wedle oczekiwań, i to właśnie im udało się przetrwać w największych ilościach.
Bar "Ćwiartka Radu", wszyscy siedzieli na swych brudnych, niemytych od wyjścia ze schronu tyłkach, popijając starą, ruską wódkę. Przy stolikach grali w karty Ukraińcy, Litwini, Polacy, a gdzieś w rogu sali dało się nawet ujrzeć zmutowańca, który, wraz z jakimiś Ruskimi, grał w rosyjską ruletkę za dużą stawkę...
- Mam kumpla w Czarnobylu. - Powiedział Mikołaj, łykając piwa.

Sesja w świecie Fallouta, dziejąca się na Ukrainie, w której spotkamy wszelakich słowian, spitych twardzieli z zakazaną mordą i nazwiskami "Kowalski" czy "Zajcew" bądź "Gołubiew". Chciał kiedyś ktoś w coś takiego zagrać?
Oczekuję jakichś 4/5 ludzi, nie mam jednak nic przeciwko większej ilości. Fabuła traktuje o grupie poszukiwaczy, którzy wyruszają do Czarnobyla w poszukiwaniu cennej skrytki pewnego Czeskiego uzurpatora złomowiska maszyn w niegdysiejszej strefie zamkniętej, znajdującego się w opustoszałym Sarkofagu, chroniącym przed rozprzestrzenianiem się promieniowania z elektrownii. Chociaż wybuch nuklearny i tak sprawił, że radiacja jest wszędzie, to FEV, który przywędrował aż z Ameryki, wzmacniając niektóre skutki uboczne Czarnobyla. Nie będzie to oczywiście stalker z anomaliami czy artefaktami, jednak mam nadzieję, że sesja będzie ciekawa, jeśli ktoś się zgłosi i nie będzie żałować, że nie wystąpią tutaj supermutanci. Ale zamiast tego mam zamiar wprowadzić wiele gatunków nowych mutantów, w tym humanoidalnych.

Potrzebny mi jest Rusek, Polak i Ukrainiec, najlepiej jakby dwóch było zmutowanych/świecących/napromieniowanych, z jednym okiem, grubą kością udową czy szóstym zmysłem. Do gry oczywiście zamierzam wprowadzić język, w postaci takiej, jaką widać na początku postu, czyli najpierw w oryginalnej postaci, a w nawiasie po polsku. Rozróżniam: Rosyjski, Ukraiński, Białoruski, Polski i Czeski, z czego jedna postać może znać maksymalnie 2 języki biegle. Głównie porozumiewać się będzie trzeba Ukraińskim, dlatego pewnie nie pozwolę na więcej niż 2 postacie nie znające tego gieworzenia.

Rok 2158, czyli mniej/więcej 3 lata przed rozpoczęciem F1. Ludzkość dopiero do siebie dochodzi, ale jak wiadomo, słowianie są twardzi i nieugięci, więc już chleją wódkę w najlepsze, zapominając o tym, że raczej słabo chroni ich przed radiacją. Ekwipunek przydzielę ja, jednak parę cennych przedmiotów (pamiątkowy wisiorek, ulubiony trunek czy stary, niezawodny kałasz) możecie umieścić w karcie postaci, która będzie ostatnim elementem tego posta.

No i sposób prowadzenia sesji. Nie ma rzutów kostkami, zwykła, dynamiczna sesja, w której po prostu piszecie "próbuję kichnąć" a ja potwierdzam to zdaniem "ochlapujesz smarkami cały bandaż lewej ręki". xP Prócz tego karty postaci umieszczajcie w postach w tym temacie, razem ze zgłoszeniem.


Schemat karty postaci:

Imię: Coś, co pasuje do narodowości. Polak pewnie nazwie się Janem czy innym Michałem, Rusek Vladimirem a Ukrainka Sofią. Nie chcę tu widzieć angielskich, francuskich czy innych muzułmańskich imion.
Ksywa: Szybkie, proste, wpadające w ucho, łatwe do zapamiętania. "Lorneta", "Bandzior" czy "Klawisz".
Nazwisko: Nie jest wymagane, jeśli nie chcesz go wpisywać, nie wpisuj także tego pola, tylko je usuń.
Narodowość: Jakikolwiek słowianin, najlepiej posługujący się wcześniej wspominanymi językami, czyli Rosjanin, Polak, Czech, Białorusin i jakiś twardziel z Ukrainy.
Wygląd: Czyli jak nam wyparzyło od FEV skórę czy jak wybielała karnacja od radów.
Opis: Charakter, zachowanie postaci, wszelkie cechy w postaci zadziorności, słowiańskiego pijaństwa czy ruskiej wytrzymałości na ból.
Historia: Biografia postaci, nie musi być szczególnie długa, niech utożsamia postać z postnuklearną Ukrainą, w razie pochodzenia innego niż Kijowskiego zalecane jest podanie miejsca wychowania, schronu czy innego bunkra (ofc. nie Krypty, te były w Ameryce).
Statystyki: Brak punktów, cech czy innych pierdół. Wy decydujecie, czy postać jest twardzielem, który je na śniadanie żel-beton i popija kwasem z akumlatora, czy zwykłym matematykiem, który wybiera kompot, gdy może się napić wódki. Jednak zachowajcie zdrowy rozsądek, nie chcę herosów, którzy podniosą zniszczony samochód z kijowskich ulic, czy rzucą zwłokami, by oczyścić chodnik.

Wszystko o czym nie wspomniałem, przydzielam ja. ;p
 

Ostatnio edytowane przez Ghoster : 20-11-2009 o 22:07.
Ghoster jest offline  
Stary 21-11-2009, 09:47   #2
 
Jagla's Avatar
 
Najprawdopodobniej zgłoszę się. Dzisiaj może wstawię już kartę postaci(umieszczamy ją w poście?? tak dla pewności...).
 
Jagla jest offline  
Stary 21-11-2009, 10:01   #3
 
Ghoster's Avatar
 
Tak, w poście, w tym temacie. Karty Postaci, z ekwipunkiem, przepiszę do komentarzy Sesji.
 
Ghoster jest offline  
Stary 21-11-2009, 11:53   #4
 
Nessa_88's Avatar
 
Hmmm, brzmi ciekawie, ale zastanawia mnie kwestia językowa. Rosyjski znam jako tako ale z Ukraińskim raczej kuleje :P Czy od gracza wymagana jest chociaż pobieżna znajomość tych języków? Albo ja coś źle zrozumiałam i właśnie zrobiłam z siebie kretynkę -.-"
 
__________________
Nowa.
Nessa_88 jest offline  
Stary 21-11-2009, 12:14   #5
 
Ghoster's Avatar
 
Języki to tylko dla klimatu, dobrze by było, jakby ktoś naprawdę znał, chociaż ja sam, muszę się przyznać, wklepałem w translatorze, który całkiem nieźle tłumaczy. Po oryginalnym, Ukraińskim/Rosyjskim/Czeskim/innym języku, w nawiasie będzie się pisało po polsku, jak na samym początku tematu.
EDIT: Sev, już odpowiedziałem.
 

Ostatnio edytowane przez Ghoster : 21-11-2009 o 14:19.
Ghoster jest offline  
Stary 21-11-2009, 12:28   #6
Sev
 
Sev's Avatar
 
Chętnie wezmę udział w sesji!
Jednakże podłączam się do posta koleżanki Nesty - ni w ząb nie znam języków słowiańskich (oprócz polskiego oczywiście)

Pozdrawiam
Sev
 
__________________
"Czemu nosisz miecz na plecach?"
"Bo wiosło mi ukradli"
Sev jest offline  
Stary 21-11-2009, 18:54   #7
 
Foigan's Avatar
 
To mimo, że nowy jestem z miłą chęcią bym zagrał.
Powiedzmy Rosjaninem, Wasilij Czujkow, przezwisko Korba, profesja mechanik, pochodzenie Wołgograd.

Kartę postaci postaram się dosłać do jutra
 
Foigan jest offline  
Stary 21-11-2009, 20:30   #8
 
Suarrilk's Avatar
 
Zgłaszam chęć gry.
Nie znalazłam w poście wstępnym informacji, do kiedy trwa rekrutka?

Znam rosyjski biegle, skończyłam rusycystykę, toteż jakby co, służę tłumaczeniem Ukraińskiego nie znam, ale jestem w stanie zrozumieć tekst pisany po ukraińsku. Zagrałabym Rosjanką, ale jeszcze nie mam klarownego pomysłu, kim będzie.

Aha, jeszcze jedno - jeśli chodzi o Fallouta, znam tylko ogólne zarysy systemu (tj. historii bunkrów i ich opuszczenia przez ludzi, mniej więcej realia świata), czy to wystarczy?

Pozdrawiam : )
Suarrilk
 
__________________
"Umysł ludzki bardziej jest wszechświatem niż sam wszechświat".
[John Fowles, Mag]

Ostatnio edytowane przez Suarrilk : 21-11-2009 o 20:52.
Suarrilk jest offline  
Stary 21-11-2009, 20:38   #9
 
Ghoster's Avatar
 
Nie będzie określonego terminu, chcę pozwolić graczom na swobodne dołączenie do sesji w trakcie trwania. Oczywiście z umiarem, gdy drużyna znajdzie się na terenie Czarnobyla, w tej chwili dopiero rekrutację zawieszę. Nie zamierzam także wprowadzać ścisłej fabuły, "idź tam, zrób to, skończ sesję tak". To wy zdecydujecie, czy naprawdę chcecie znaleźć tego czeskiego uzurpatora, czy wolicie, by to on znalazł was.
Znajomość Fallouta nie jest wymagana, gdyż ten miał miejsce w Kalifornii (Tactics bodajże gdzieś indziej, ale skleroza mi nie pozwala przypomnieć sobie gdzie, może w Arizonie?), F3 w ogóle nie bierzemy pod uwagę. Jedyne co zalecane by było znać, to pojęcia "Ghul", "FEV" czy jakieś skromne informacje o strefie zamkniętej, coś o reaktorze, złomowisku maszyn czy Prypeci, ale zakładam, że każdy "coś tam" za sobą ma.
A kobieta przyda się w sesji, szczególnie taka, która wytrzyma spite mordy towarzyszy. ^ ^
 
Ghoster jest offline  
Stary 21-11-2009, 20:41   #10
 
Suarrilk's Avatar
 
Fajnie.
To mam jeszcze jedno niecne zapytanie: jaką mistrz gry preferuje częstotliwość postów? ;->
 
__________________
"Umysł ludzki bardziej jest wszechświatem niż sam wszechświat".
[John Fowles, Mag]
Suarrilk jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:22.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171