Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-12-2009, 13:12   #1
 
Tasselhof's Avatar
 
( survival storyteling +18) - Aliens OriginsLampy umieszczone na ścianach po woli zamrugały. Trzeba było chwilę poczekać aż, świetlówki się nagrzeją i rozjaśnią całe pomieszczenie. Gdy to się stało, ciemność przeobraziła się w biel. Cała sala pokryta była białymi płytkami. Pod ścianą wzdłuż stało 26 kabin kriogenicznych. Po woli ich wieka zaczęły się podnosić. Śpiący wewnątrz lodówek ludzie zaczęli po woli się poruszać. Po woli wszyscy zaczęli przebudzać ze snu. Dobrze zbudowany, czarnoskóry mężczyzna wstał jako pierwszy.
- Jasna cholera – szepnął do siebie i przetarł oczy – Jak tu cholernie zimno!
Rozmasował mięśnie ramion. Po woli zaczęli wstawać pozostali pasażerowie. Sen w lodówce był całkiem przyjemny, dopóki nie trzeba było się obudzić.

Po śniadaniu wszyscy zebrali się w sali projekcyjnej. Klęli jak najęci, rozmawiali. W końcu do projektora podszedł blond włosy mężczyzna w średnim wieku. Jednym krzykiem uciszył zgraję. Skrzyżował ręce z tyłu i zaczął mówić.
- Witam was, tutaj kapitan Max Taylor. Od dzisiaj dowodzę tą zasraną jednostką. Przed wylotem nie mieliśmy okazji się spotkać, dlatego robię to teraz. Przejdźmy do sedna jeśli nie ma względem mnie pytań.
Jeden z żołnierzy podniósł rękę. Taylor owiał go chłodnym wzrokiem i po prostu olał.
- Skoro nie ma pytań kontynuujmy.
Szeregowy Pack szepnął cicho do kolegi obok.
- Kutas.

Przez radioodbiornik dało się słyszeć paniczne krzyki ludzi, przeplatane ohydnym skrzeczeniem i przeraźliwymi piskami. Ktoś z krzykiem zaczął strzelać serią z karabinu.
- Wstrzymać ogień! Wstrzymać ogień do cholery!
W drugim końcu korytarza dało się słyszeć kolejne strzały. Taylor z przerażeniem obserwował na monitorach wizje z kamer umieszczonych przy głowach marines. Spojrzał na odczyty poszczególnych z nich. Boże, już pięciu nie żyło! Nagle na jednej z wizji przemknął jakiś cień.-Kurwaaaa co to jest?! Co to ma być … arghhh !
Generał szybko spojrzał w wyświetlacz krzyczącego żołnierza. Ten padł na ziemię bez ruchu. Odczyt jego akcji serca ustał. Na czole dowódcy pojawił się zimny pot. Krzyknął do mikrofonu.
-Reggis zabierz ich do cholery stamtąd! Zarządzam odwrót!
Reggis jednak strzelał już do pokracznej istoty, która wielkimi susami zbliżała się w jego kierunku. Podłużna głowa, czarne oślizgłe ciało, długi ogon. Dopadła go! Z głośnika dobiegł Taylora krzyk bólu i cierpienia kapitana. Po chwili jego ciało upadło. Na ekranie kamery widział wyraźnie jego nie ruchomą zakrwawioną rękę. Taylor zaczynał panikować! Nie miał pojęcia co robić. Na monitorach widać było jak grupa wyborowych żołnierzy rozdzieliła się na kilka mniejszych. Każda z nich podążała tunelami ku wyjściu. Ciągle goniły ich jęki i piski kreatur.

Okey, witam wszystkich zainteresowanych. To moja pierwsza sesja na tym forum. Postanowiłem aby akcja działa się w znanym nam wszystkim zapewne uniwersum Obcego stworzonego przez Jamesa Cameroona.Żeby zagrać nie należy jednak być wiernym fanem. Akcja toczy się mniej więcej równolegle do czasu akcji drugiej części filmu. Będzie to storyteling z naciskiem na klimat. Jedynym co go będzie wyróżniać, na pewno jest fakt, że tutaj będzie walka o przetrwanie. Na czym to ma polegać już mówię. Tworzymy grupę Marines, miejsca jak widzieliście wystarcza dla 25 graczy, jednak żeby nie utrudniać zbytnio i sobie i wam zadania przyjmę maximum 10. Resztę żołnierzy po prowadzę ja. Zasada jest prosta, mamy cel misji, fabułę, ale tutaj nie ma zasad fair play. Przyjdzie nam się zmierzyć, z obcym, jednym z najlepszych morderców jakich stworzyło kino. Każde wasze potknięcie czy przeoczenie jakiegoś ważnego faktu może skutkować waszą śmiercią i odpadnięciem z gry.
Na przykład mamy sytuacje, gdy uciekając ktoś na oślep wbiega do jakiegoś pomieszczenia, bez opisania akcji, że się rozgląda itd., może to skutkować tym że siedział tam ksenomorf i rzucił się na żołnierza z zaskoczenia. Wiem że to wygląda mało zachęcająco, ale chyba nie sądzicie, że nie spodziewający się marines wrócą wszyscy bez szwanku. Myślę że jeśli przeżyje 10 % początkowego składu to i tak będzie dobrze. Równie dobrze możemy wszyscy zginąć. To wszystko zależy od tego jak będziecie grać. Reszty dowiecie się w ramach komentarzy.

A teraz co jest wam potrzebne do zgłoszenia. Przede wszystkim opis swojej postaci, jej imię i nazwisko, wszyscy gracze mają stopień szeregowego. Należy też opisać jakim rodzajem broni lubi się posługiwać, czy to jest broń snajperska, ciężka, przeciw pancerna, przeciwpiechotna itp. I oczywiście zdjęcie postaci, najlepiej jak najbardziej realistyczne. Karty wklejamy tutaj jako post.Wszystko jasne? Gotowi żołnierze?! Idziemy na front !
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 30-12-2009 o 13:45.
Tasselhof jest offline  
Stary 30-12-2009, 13:58   #2
Banned
 
Cytat:
zapewne uniwersum Obcego stworzonego przez Jamesa Cameroona.
Oryginał nakręcił Ridley Scott, Cameron nakręcił tylko sequel, więc siłą rzeczy nie wymyślił tego uniwersum a jedynie odgrzał je raz na patelni.

Zagrałbym, ale boję się jednej rzeczy. Kiedyś grałem w sesję Doom'a, więc klimat podobny. Straszliwie się wszystkim znudziła dlatego, że mg zarzucał nas setkami potworów. Po zabiciu kilku kiedy gracze chcieli odsapnąć i pogadać znowu wyskakiwały z szafy następne i następne. I w końcu poza strzelaniną i uciekaniem prawie nic się tam nie działo. Przydałoby się w takiej sesji trochę główkowania, trochę luzu, trochę innych zajęć, a moim zdaniem potwory powinny być spotykane epizodycznie, nawet jeśli gracze mieliby świadomość, że gdzieś się czają. Takie rozwalanie kolejnych fal wrogów nie jest ani straszne, ani emocjonujące bo można do tego po chwili przywyknąć.
Dlatego mam nadzieję, że nie będzie to po prostu rzeźnia.
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 30-12-2009 o 14:20.
darlar jest offline  
Stary 30-12-2009, 14:22   #3
 
Roni's Avatar
 
Ja gram w jednej sesji AvP i jest zajefajna Gramy na gg. I mamy misje nie tylko polegające na zabijaniu, ale też naprawianiu, leczeniu, myśleniu.
 
Roni jest offline  
Stary 30-12-2009, 14:48   #4
 
Tasselhof's Avatar
 
spokojnie spokojnie, i sorka za pomyłkę ze Scottem, nie wiem czemu napisałem Cameroon chyba dlatego że akcja toczy się najbliżej wydarzeń z sequela. Właśnie jak już napisałem tutaj nie chodzi o siekanie i siekanie, ale o klimat! Mamy się wczuć w ten świat. Spokojnie tutaj będzie cel, który potem może zamienić się w coś innego. No i wiecie, gracze też będą umierać, nie tylko bestie, zostanie nas coraz mniej i mniej, przybijające uczucie klęski się nasili.
Nie bój się kolego, już ja się postaram żeby nie było to schematyczne i liniowe, choć na pewno oryginalne też nie będzie, bo ciężko coś takiego zrobić w temacie o którym prawie wszystko wiadomo.
 
Tasselhof jest offline  
Stary 30-12-2009, 15:08   #5
Banned
 
Cytat:
bo ciężko coś takiego zrobić w temacie o którym prawie wszystko wiadomo.
Można dla odmiany pozabijać np Chińczyków Wojsko w sumie służy do zabijania wrogiego wojska, dopiero potem do polowania na kosmitów Dobra, jakiś wzór karty postaci?

Pomyślałem, że jako, że mamy grać marines to przyda się dla słabiej znających realia rozpiska "klas" owych osobników zaczerpnięta z polskiej strony Alien Rpg. Olać umiejętności, to jest logiczne chodzi raczej o specjalizację w piechocie morskiej do wyboru.

Cytat:

Na każdej karcie wpisane są podstawowe umiejętności, które każdy posiada (w mniejszym lub większym stopniu), są to najczęśćiej:
STRZELANIE
PIERWSZA POMOC
WALKA WRĘCZ

Specjalizacje:

Recon (Zwiadowca):
Umiejętności podstawowe: MOTION TRACKER
Umiejętności dodatkowe: ELEKTRONIKA, OBSERWATOR ARTYLERII, ŁADUNKI WYBUCHOWE (rozbrajanie), MASKOWANIE, ŁĄCZNOŚĆ

Smartgun operator (operator karabinu Smartgun):
Umiejętności podstawowe: OBSŁUGA SMARTGUN’A
Umiejętności dodatkowe: MOTION TRACKER

Heavy weapon operator (operator broni ciężkiej: rakietnice itd.):
Umiejętności podstawowe: OBSŁUGA BRONI CIĘŻKIEJ
Umiejętności dodatkowe: ŁADUNKI WYBUCHOWE (zakładanie)

Saper:
Umiejętności podstawowe: ŁADUNKI WYBUCHOWE
Umiejętności dodatkowe: ELEKTRONIKA,

Snajper:
Umiejętności podstawowe: SNAJPERSTWO
Umiejętności dodatkowe: MASKOWANIE

Close combat (klasyczny trep, szkolony do starć bezpośrednich na mniejszym dystansie):
Umiejętności podstawowe: STRZELANIE
Umiejętności dodatkowe: ŁADUNKI WYBUCHOWE (zakładanie), WALKA WRĘCZ

Com-tech (łącznościowiec):
Umiejętności podstawowe: SPRZĘT ŁĄCZNOŚCIOWY
Umiejętności dodatkowe: ELEKTRONIKA, INFORMATKA,

APC-tech (mechanik pojazdów bojowych, przypuszczam, że poza APC czołg też naprawi):
Umiejętności podstawowe: MECHANIKA (APC)
Umiejętności dodatkowe: OBSŁUGA BRONI CIĘŻKIEJ (broń pokładowa - APC), PROWADZENIE (APC)

Kierowca (Jak wyżej):
Umiejętności podstawowe: PROWADZENIE (APC)
Umiejętności dodatkowe: MECHANIKA (APC)

Pilot (Okrętów desantowych, raczej nie są to szeregowcy):
Umiejętności pod: stawowe: PILOTAŻ (dropship)
Umiejętności dodatkowe: OBSŁUGA BRONI CIĘŻKIEJ (broń pokładowa - dropship), MECHANIKA (dropship)

Co-Pilot (Drugi pilot, mechanik pokładowy okrętu desantowego):
Umiejętności podstawowe: OBSŁUGA BRONI CIĘŻKIEJ (broń pokładowa - dropship)
Umiejętności dodatkowe: PILOTAŻ (dropship), MECHANIKA (dropship)

Medyk (Sanitariusz):
Umiejętności podstawowe: PIERWSZA POMOC
Umiejętności dodatkowe: -

Podoficer (Na każdą bandę przypada jakiś podporucznik, ale nas szeregowców raczej to nie dotyczy):
Umiejętności podstawowe: DOWODZENIE, TAKTYKA
Umiejętności dodatkowe: STRZELANIE (pistolet)

Koordynator ognia (Potrafi w głowie przenieść położenie stodoły na współżędne geograficzne):
Umiejętności podstawowe: OBSERWATOR ARTYKERII
Umiejętności dodatkowe: MASKOWANIE, SPRZĘT ŁĄCZNOŚCIOWY
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 02-01-2010 o 15:08.
darlar jest offline  
Stary 30-12-2009, 15:18   #6
 
Tasselhof's Avatar
 
nie ma dokładnie po prostu,

imię i nazwisko
wiek
rodzaj wyszkolenia czy to inżynier, saper spec od broni cięzkiej itp

to w sumie wszystko

wklejamy je tutaj

nie ja chcę zrobić raczej czystą fabularkę, bez zbędnej mechaniki, storyteling to storyteling. Niby można zaznaczyć że postać potrafi udzielić pierwszej pomocy, no ale to wszystko chyba rodzaj wyszkolenia, logiczne że medyk umie leczyć, saper, zakładać i rozbrajać ładunki, snajper jest strzelcem wyborowym, a inżynier zna się na elektronice.
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 30-12-2009 o 15:30.
Tasselhof jest offline  
Stary 30-12-2009, 16:22   #7
 
Endless's Avatar
 
jak znajdę chwilkę czasu to napiszę kartę, a na razie zgłaszam chęć udziału
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....
Endless jest offline  
Stary 30-12-2009, 16:28   #8
Banned
 
Cytat:
nie ja chcę zrobić raczej czystą fabularkę, bez zbędnej mechaniki, storyteling to storyteling. Niby można zaznaczyć że postać potrafi udzielić pierwszej pomocy, no ale to wszystko chyba rodzaj wyszkolenia, logiczne że medyk umie leczyć, saper, zakładać i rozbrajać ładunki, snajper jest strzelcem wyborowym, a inżynier zna się na elektronice.
No wiem, dlatego wkleiłem to tylko od tak, żeby każdy wiedział kim mogą być, bądź kim są jego koledzy z oddziału i jak to wygląda w świecie gry Sam nie wiem jeszcze kim bym grał. Może poczekam, aż pojawią się ze dwie karty i dostosuje się do nich
 
darlar jest offline  
Stary 30-12-2009, 16:48   #9
 
Endless's Avatar
 
No to moja KP:
Robert Clearwater
26 lat
Typowy łącznościowiec, oprócz dużych umiejętności w zakresie radzenia sobie ze sprzętem łącznościowym, nieźle zna się na informatyce i elektronice. Potrafi nie tylko włamywać się do systemów komputerowych, ale i je naprawiać. Wyszkolony został w używaniu standardowego arsenału Marines - karabinu automatycznego.
Edit: Zdjęcie
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....

Ostatnio edytowane przez Endless : 30-12-2009 o 17:07.
Endless jest offline  
Stary 30-12-2009, 23:21   #10
 
Spiryd's Avatar
 
KP:

Imię: John
Nazwisko: Kelleris
Wiek: 23 lat
Specjalizacja: Saper
Pochodzenie:Kanadyjczyk (Chociaż od długiego czasu mieszka w San Diego)

Umiejętności podstawowe: ŁADUNKI WYBUCHOWE (zaawansowane)
Umiejętności dodatkowe: ELEKTRONIKA, STRZELANIE (Karabin Automatyczny Beryl)Wygląd:
Typowy żołnierz dobrej postury, jego podstawowym zadaniem jest obsługa materiałów wybuchowych(bomb czasowych, sterowanych bądź kontaktowych). Do kamizelki taktycznej ma przytroczone granaty by były pod ręką żeby można było ich użyć w potrzebie. Do jego sztandarowego uzbrojenia wlicza się karabin automatyczny. Mierzy około 173 cm wzrostu.

Charakter:
Jest typowym saperem aroganckim, i złośliwym wiedzącym że jeden błąd to jego życie więc za wszelką cenę liczy na precyzyjność w wykonywaniu każdej czynności. I pozostaje dość poważną osobą w każdej sytuacji starając się zachować spokój.

Ekwipunek:
- Karabin Automatyczny Beryl (z latarką)- 2 Granaty odłamkowe
- 2 Granaty Błyskowe
- 2 granaty dymne
- Narzędzia Saperskie
- Zestaw zdalnych materiałów wybuchowym C4 z pilotem (niewielka ilość)
- Lekki pancerz osobisty
- Paczka fajek i zapalniczka
- Spawarka (podręczna)
- Lornetka
- Zestaw Celowniczy AR-14 (przyczepiony do karabinu)
 

Ostatnio edytowane przez Spiryd : 07-01-2010 o 18:16.
Spiryd jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:29.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171