Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-01-2010, 23:56   #1
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 780 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
[Autorski] STALKER: Groza z głębi Zony

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=p9g97holCrQ[/MEDIA]

Siergiej szedł powoli przez wysoką, zieloną trawę. Pięć metrów od niego sunął Pocisk. Tak wołali jego towarzysza od wypadów w głąb Zony. Dwieście kroków za nimi szedł stary stalker Rublow. Wszyscy trzej mieli kombinezony Powinności. Nagle Siergiej usłyszał w wysokiej trawie szmer. W powietrzu czuć było zgniliznę, rozkładające się zwłoki. Znowu szum, tym razem z drugiej strony. Pocisk nacisnął spust i cała seria z AK74 poszła w krzaki. Jęk, krzyk i bryzgnięcie krwi było jedyną reakcją.
- Czterysta metrów przed nami patrol Wolności – usłyszeli dwaj stalkerzy w swoim radiu.
To przytłumiony głos Rublowa zakłócany szumem charakterystycznym dla Zony ostrzegał na częstotliwości grupy. W reakcji obaj łowcy artefaktów skryli się za krzakami. Czekali, jeden z prawej, drugi z lewej, by w odpowiedniej chwili posłać kolejnych bojowników Wolności do ziemi.
- Dwieście metrów – głos Rublowa przesiąkał napięciem – Sto metrów… pięćdziesiąt… TERAZ!
Na znak wydany przez snajpera powietrze rozdarł huk karabinów. Członkowie Wolności nie mieli szans. Nim ostatnia łuska opadła na ziemię wszyscy byli już martwi. Siergiej przeszukał zwłoki.
- Cholera, nawet paczki szlugów nie mieli – powiedział i usiadł koło zwłok z urwaną połową głowy.
Było to z pewnością dziełem Rublowa i jego SWD. Dragunov to w Zonie cenny i rzadki karabin, szczególnie ze zmodyfikowaną lufą. Pocisk nie usiadł obok niego. Rozejrzał się i nadał komunikat do Rublowa
- Przejrzyj teren i chodź tu do nas
Nie minęło pięć minut jak snajper już przeżuwał swój twardy i suchy chleb popijając go napojem „Stalker”. Jedli tak i siedzieli w milczeniu przez pół godziny. Zaczynało powoli zmierzchać i robić się zimno. Stalkerów raz po raz przechodziły dreszcze zimna, w oddali słychać było wycie i ujadanie zmutowanych psów, charczenie humanoidalnych stworów i jęczenie Zombie. Choć żaden nic nie powiedział, wszyscy myśleli o tym samym. Mimo, iż nie byli daleko w głębi Zony, kręciło się tu mnóstwo mutantów, których nigdy tak daleko nie było. No i Zombie. Stalkerzy, którzy poddali się działaniu Mózgozwęglacza. Nie wiadomo dla czego, ale ostatnio widać ich tutaj całe hordy. Ostatnio nawet ruszyły na posterunek powinności. Oczywiście nigdy nie dadzą sobie rady z pancerzem BWP, który niedawno udało się uruchomić, ale są naprawę agresywne i niebezpieczne.
- Czas wracać do baru, robi się niebezpiecznie – powiedział rozglądając się dookoła siebie Pocisk, po czym wstał i otrzepał sobie mokry od siedzenia na trawie tyłek.

Podobnie uczynili Rublow i Siergiej. Bez słowa ruszyli do bazy. Na takie wypady chodzili niemalże codziennie. Dzień w dzień narażali życie dla łupów. Dziś niestety nie zarobili za dużo. Pomijając ustrzelenie masy mutantów i kilku Wolnościowców, to nic ciekawego się nie wydarzyło.
Szli tak rozprawiając, aż doszli do posterunku Powinności.
- Witaj – powiedział Pocisk do strażnika i podał mu rękę – Jak tam dzień ? Dużo strzelania ?
- Ehh .. – westchnął z wyraźnym zmęczeniem – Nie wiem na ile nam starczy amunicji. Dziś co godzinę przyłaziły tu Zombie, RÓWNO CO GODZINĘ?! WYOBRAŻASZ TO SOBIE?!
- Taak, dziwna sprawa. Powiem barmanowi, że kończy się wam amunicja. Ale teraz musimy lecie..
Przerwał wpół słowa i zamarł w bezruchu. Powoli odpiął kaburę pistoletu i obracając się szybko wyciągnął broń. Na wzgórzu stało ponad 20 Zombie, z AK i strzelbami, sunęły powoli w stronę posterunku. Co chwila któryś podnosił broń i wypalał serię na ślepo, bezmyślnie. Mruczeli jakieś niezrozumiałe strzępki zdań, które zagłuszył huk karabinów. Pocisk naciskał spust co ułamek sekundy, ledwie panując nad odrzutem swojego Desert Eagle’a. Martwe ciała padały jedno po drugim na ziemię od straszliwych ran. Strzały w tułów i kończyny dawały niewiele. Choć odstrzelenie ręki sprawiało, że oponent stawał się mniej groźny, to nie unieszkodliwiało go całkowicie, tak jak w przypadku człowieka. Gdy ostatni Zombie padł martwy, trzej stalkerzy wymienili porozumiewawcze spojrzenia i ruszyli do baru.
Pocisk machnął tylko ręką strażnikowi i ruszył prędko przed siebie. Pierwszy raz widział taką masakrę. Dwie dziesiątki Zombie zaatakowały posterunek tak, jak by obok był Mózgozwęglacz. Przez lata nikt nie widział w tej okolicy nawet humadoilnego mutanta, a co dopiero hord umarłych. Minęli kolejny posterunek i szli wąskimi drużkami między hangarami i halami. Wreszcie doszli do baru. Wchodząc zawiesili bronie na ramionach, przywitali się kiwnięciem głowy ze strażnikiem i weszli. Rublow i Siergiej zajęli stolik, a Pocisk poszedł do barmana na mały handelek. Nim jednak zdążył wyjąć fanty, spostrzegł na sobie spojrzenie barmana, które dobrze znał. Chciał coś od jego ekipy. I nie było to błahe zadanie.
- Cześć Pocisk! Mam robotę dla Ciebie i Twoich ludzi, prosto od generała ….

***

Witam. Po krótkim wprowadzeniu chciał bym zaprosić ok. 5 (zależy od ilości chętnych) graczy do gry w sesji osadzonej w świecie STALKERA. Akcja rozgrywać się będzie na zasadzie Storytellingu, w krytycznych sytuacjach będzie możliwość użycia kości. Rekrutacja potrwa aż znajdę graczy.

Wydarzenia, które miały miejsce w grach STALKER jeszcze się nie wydarzyły i nie wiadomo czy się wydarzą. Gracze wcielą się w stalkerów, którzy w Zonie są jeszcze kotami, choć są tu już tydzień czy dwa. Wszyscy zaczynają w obozie (lokacja startowa w grze "Cień Czernobyla") odpoczywając. Gracze nie znają się za dobrze, kojarzą się z widzenia, raz czy dwa weszli sobie w drogę.

Wzór KP:

Imię, nazwisko, przydomek: Tu chyba nie muszę nic wyjaśniać?
Narodowość: Preferuję Ukraińskie
Klasa: O klasach za chwilę
Ekwipunek survivalowy: Nóż, jedzenie, śpiwór, PDA, itd.
Ekwipunek bojowy: Amunicja, apteczki, leki itd. losowane przed rozpoczęciem sesji
Broń: Losowana przed rozpoczęciem sesji zależnie od klasy
Artefakty: Przydzielam losowo 0-2 artefakty
Charakterystyka: Charakterystyka postaci, cechy, wady, zalety itd.
Cel przybycia do Zony: W jakim celu wasza postać zawitała w Zonie

Klasy:

Poszukiwacz
- Zwykły zjadacz chleba, stalker uniwersalny, obsługujący się dostatecznie PMami i karabinami szturmowymi, dobrze pistoletami i słabo karabinami snajperskimi. Dostatecznie radzi sobie z mechaniką i pierwszą pomocą.

Sanitariusz - Stalker, który dźwiga za sobą polowy szpital i nastawiony jest na pomoc (głównie sobie) rannym (nie za darmo oczywiście). Dostatecznie posługuje się pistoletami i PMami, gorzej karabinami szturmowymi i tragicznie snajperskimi. Dobrze radzi sobie z pierwszą pomocą, słabo z materiałami wybuchowymi.

Saper - Stalker, który wyspecjalizował się w zastawianiu pułapek, wysadzaniu, rzucaniu granatami i innych pracach saperskich i pirotechnicznych. Dobrze radzi sobie ze strzelbami, PMami i granatnikami RPG, słabiej z automatyczną bronią długą i pistoletami. Dostatecznie radzi sobie z pierwszą pomocą i dobrze z materiałami wybuchowymi.

Łowca mutantów - Wśród stalkerów powstałą grupa, która używa wszystkich dostępnych środków, byle by tylko chronić świat przed mutantami, lub po prostu zabijać je z tylko sobie znanych powodów. Dobrze strzelają z RPK, RPG i karabinów szturmowych. Dostatecznie radzą sobie z PMami i słabo z pistoletami. Średnio radzą sobie z pierwszą pomocą i materiałami wybuchowymi.

Snajper - Niektórzy stalkerzy zamiast brudzić sobie ręce krwią polują na monstra z pomocą broni daleko zasięgowej. Dobrze posługują się karabinami snajperskimi i bronią długą, dostatecznie PMami i pistoletami. Kiepsko działają ze strzelbami śrutowymi i sprzętem ciężkim (RPG, RPK). Są dostateczni w pierwszej pomocy i znajomości materiałów wybuchowych.

SWD

Posterunek Powinności
 
__________________
Także tego

Ostatnio edytowane przez Arsene : 28-01-2010 o 00:15.
Arsene jest offline  
Stary 28-01-2010, 12:28   #2
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 780 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Oj, oj, oj ... wyślij KP na PW lub GG i usuń je czym prędzej z forum!

Poza tym mam kilka poważnych zastrzeżeń.
 
__________________
Także tego

Ostatnio edytowane przez Arsene : 28-01-2010 o 12:32.
Arsene jest offline  
Stary 28-01-2010, 21:12   #3
 
Gildean's Avatar
 
Reputacja: 0 Gildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znany
Zdraswujtwiew Tawarisze fajno, że ktoś ogarnia sesje w tym klimacie, znakomity pomysł. Biorę się za rozpisanie postaci sapera i mam pytanie co znaczy, że słabiej radzi sobie on z bronią automatyczną ? To znaczy, że z kałasza, będzie strzelał gorzej niż np z mp5 ? A gdybym chciał strzelać z AKa Su to będzie to liczone jako awtomat czy pistolet maszynowy ?
Czemu mile widziani są Ukraińcy ? Czy jest to zabieg związany z fabułą ?
 

Ostatnio edytowane przez Gildean : 28-01-2010 o 21:17.
Gildean jest offline  
Stary 28-01-2010, 22:07   #4
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 780 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Ukraińcy mile widziani bo to, powiedzmy - miejscowi. Karabinek AKsu będę traktował jako karabin maszynowy. Pistolety maszynowe, tj. MP5, UZI, P90 etc. różnią się nie tylko rozmiarem. Po prostu np. ciężej będzie ci utrzymać AK niż MP5, mniejsza będzie celność i swoboda Twoich ruchów.
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline  
Stary 28-01-2010, 22:13   #5
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 11249 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gildean Zobacz post
Czemu mile widziani są Ukraińcy ? Czy jest to zabieg związany z fabułą ?
Amerykanin przeszedł, więc ja bym się tym nie przejmował za bardzo.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline  
Stary 28-01-2010, 22:19   #6
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 780 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
To jest tylko sugestia

Co gracze powiedzieli by na przeprowadzenie jakiś zadań pobocznych przez program Fantasy Ground 2 ? Ewentualnie by zdobyć na początku lepszą broń.
 
__________________
Także tego

Ostatnio edytowane przez Arsene : 28-01-2010 o 22:29.
Arsene jest offline  
Stary 30-01-2010, 13:04   #7
 
Gildean's Avatar
 
Reputacja: 0 Gildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znany
Kurcze kilka dni minęło, a tylko dwóch graczy jest na razie, co trochę mnie niepokoi. Swoją drogą, na czym miałyby polegać te zadania w fantasy grounds 2 ?
 
Gildean jest offline  
Stary 30-01-2010, 14:17   #8
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 780 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
To jest program do gry RPG. To było by jakieś mniejsze zlecenie, np. zdobycie jakiegoś artefaktu czy zabicie kogoś.
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline  
Stary 30-01-2010, 14:37   #9
 
Gildean's Avatar
 
Reputacja: 0 Gildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znany
Nie wiem jak inni ale ja osobiście wolałbym nie angażować w sesję żadnych programów i poprzestać na forum. Oczywiście wola mistrza gry. No i czekamy na następne zgłoszenia ...
 
Gildean jest offline  
Stary 30-01-2010, 14:45   #10
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 780 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
To jest tylko wątek dodatkowy, nie ma żadnego przymusu. No i oczywiście to zależy od tego, czy ktoś będzie chętny
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:31.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170