Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-03-2010, 21:26   #1
 
Roni's Avatar
 
Reputacja: 705 Roni ma wyłączoną reputację
[Dark Fantasy] I nastała Światłość

[media]http://www.youtube.com/watch?v=OlZLh5MpYH4[/media]


Dziennik Bobby'ego Martleya
20.11.2009
Cmentarz


To już dzisiaj. Mamy wszystko. Czarna Biblia, ofiara dla Boga Śmierci i krew kapłanów. Ja i trzech kolegów zamierzamy przyzwać z martwych Halley'ego - mojego przyjaciela, który zmarł. Wszystko zaczęło się 2 lata temu. Zażył pierwszą działkę. Przekonywałem go by to rzucił, jednak on nie słuchał. I teraz przez to świństwo nie żyje, lecz ja się nawróciłem. Zrozumiałem, że to Szatan jest prawdziwym bogiem. On decyduje kto i kiedy umrze. Dziękuję Hally. Pomogłeś mi, teraz ja pomogę Tobie.

--------------

Czwórka ubranych na czarno, okuta w ćwieki i pomalowanych na twarzy satanistów stała na cmentarzu. Grób przed nimi należał do Halley'ego. Na nagrobku narysowali pentagram. W jego środku widniało oko. Najwyższy z chłopaków położył na oku misę. Podniósł zakrzywiony nóż i rozciął sobie nadgarstek. Krew siknęła prosto do naczynia.
-Ofiara z krwi dla naszego Boga. - Wyrecytował Bobby z Księgi Szatana.
Teraz kolejny kapłan wystąpił i położył martwą kurę bez głowy, do misy.
-Ofiara z ciała martwego dla Wielkiego Księcia Ciemności. - Wyszeptał mrocznym głosem. Cała czwórka krzyknęła z bólu. Oczy wywróciły się odsłaniając białka. Nagły powiew wiatru uderzył w cmentarz i zdmuchnął misę. Krew zaczęła cieknąć z każdego otworu ciała. Posoka poleciała po ziemi w środek pentagramu. Utworzyła napis:
Czarny Pan nadchodzi.
Pokrywa grobu poruszyła się. Nagle nagrobek rozpadł się na setki kawałków. Ze środka wyszedł Halley. Lecz to nie był już ich kumpel. Ten miał na sobie ciemną szatę. Czarne, długie włosy opadały mu na twarz. Jedynie czerwone oczy widniały zza nich. Halley w rękach trzymał łańcuchy. Wypuścił je, jakby zrywał okowy śmierci. Podniósł zakrzywiony nóż. Podszedł do Bobby'ego.
-Dziękuję Ci. - Wycharczał, po czym przebił go sztyletem. Zrobił tak z każdym Kapłanem.
-Przybądźcie bracia. Oto nadeszła chwila naszego triumfu! Siły Ciemności zostały wyzwolone. - Ryknął.Nasiliły się ruchy tektoniczne na całej Ziemi. W telewizji zaczęły pojawiać się ostrzeżenia o trzęsieniach ziemi oraz ogromnych Tsunami. Dnia 1.01.2010 siła trzęsień wyszła poza skalę Richtera. Kontynenty zaczęły pękać. Otworzyły się ogromne szczeliny sięgające niewiadomo jak głęboko. Dało się usłyszeć dobiegające ze środka wycia i ryki. 20.01.2010 to dzień zagłady. O godzinie 13.46 ze szczelin zaczął wydobywać się dym. Zasnuł on całą Ziemię. Następnie pojawiły się ogromne Anioły Śmierci. Były ich tysiące. Na całej Ziemi zaczęły pojawiać się kolejne wyrwy. Zastępy Ciemności z ogromną prędkością zajęły nasz Świat. Wszystko przestało istnieć. Nie było już Ameryki, czy Polski. Była tylko kamienna pustynia. Wszędzie było widać Demony, które gwałciły kobiety i dla zabawy rozrywały dzieci na kawałki. Niebiosa w końcu przestały bezczynnie się przyglądać. Powołały specjalną jednostkę, która miała na celu zabicie Szatana. Akcja się nie udała. Wszystkie wysłane Anioły zostały złapane i bestialsko zamordowane. Ich zbezczeszczone ciała zostały wywieszone na całym świecie. Każdy kontynent otrzymał swego własnego „Anioła Stróża”. Ukrywający się ludzie, gdy spoglądali na te „Pomniki” od razu widziały, że wszystko stracone. Nie ma już nadziei.Boska Rada


Na podium wszedł Wielki Archanioł - zwierzchnik sił anielskich.
-Drodzy przyjaciele. Nastały ciężkie czasy. Szatan z pewnością szykuje atak na naszą radę i Stwórcę. Nie możemy do tego dopuścić! Musimy walczyć! - Zagrzmiał jego głos. Ogólny aplauz potwierdził jego słowa.
-A więc pamięta...- Głos mu się urwał, gdy cały budynek zatrząsł się w posadach. Przez Wielkie okna wleciały czarne postacie.
-Diabły! - Ktoś ryknął. Rozgorzała bitwa. Po całej Sali widać było, że to nie przelewki. Dziury w ścianach, spalone zasłony i powybijane okna. Czarne i białe smugi latające jak szalone. Anioły dały sobie radę. To jednak był tylko początek. Prawdziwa walka toczyła się na zewnątrz. Archanioł Michał wyleciał przez jedno z rozbitych okien. Przeraził się. Czarno-czerwona masa przebijała się przez straż cytadeli. Przewodził im Carkes - naczelny dowódca armii zła. Właśnie rozbili bramę i weszli na podgrodzie. Gdzie Cerkes przeszedł, tam zostawiał po sobie pożogę. Jednak to nie był koniec kłopotów. Ogromny kawał Zamku odpadł, gdy w uderzyła w niego fala energii. Na horyzoncie ukazał się olbrzymi obiekt. To sam Belial przyleciał, by ostatecznie zgładzić Boską Radę.
-Jak Oni się tu dostali? Wszakże Zło nie może się przedostać przez Świętą Bramę. – Szepnął zdziwiony.
Michał nie miał wyjścia. Musiał poświęcić życie swe, oraz zastępów Światła. Wzniósł swe ręce i zakrzyknął.
-Niech się stanie wola pańska !

I nastała światłość

Przez dziesiątki lat potomkowie Michała polowali na pozostałą trójkę Książąt Ciemności. Pierwszy padł Lewiatan. Archanioł Maksymilian odnalazł go w Oceanie Spokojnym i zabił wielkim Trójzębem. Sto lat później Wielki Inkwizytor Gabriel odnalazł Lucyfera w Rowie Marjańskim– miejscu od którego wszystko się zaczęło. Ostatni został zgładzony Szatan. Jego musiał zgładzić sam Bóg. Zstąpił na Ziemię i starł się z Władcą Piekieł. To była epicka bitwa. Takiego starcia nikt na świecie, ani w Niebie nie widział. Potężne siły zrównały wszystko z ziemią. Gdy Wszechmogący po 10 latach walki pokonał Szatana, na powrót uczynił Ziemię piękną.

40 lat po tych wydarzeniach, gdy armie Mroku zostały pokonane, Szatan, Lucyfer, Belial i Lewiatan powstali ze swych obsydianowych grobów. Wszystko przez Halley'a. Jako zmartwychwstały, miał ogromne moce. Nie był jak jeden z Książąt, lecz również był potężny. To on otworzył Pradawny Grobowiec. Użył starej pieczęci. Oka Zła. Wydłubał własną gałkę oczną i wyszeptał zaklęcia. Oko zaczęło się jarzyć.Otworzyła ono bramę dla Demonów. Te korzystając z okazji ruszyły do ataku. Ziemię zalała fala śmierci. Dnia 8.11.2120 nastał Dzień Sądu. Wszędzie widać było panikę i zniszczenie. Miasta płonęły a wśród ruin biegały potwory. Ostatni ludzie osiedlili się w Berlinie, niegdyś stolicy Niemiec. Teraz nowo powstała armia Ciemności ruszyła na ostatni bastion człowieczeństwa. Tylko Ci uciekinierzy stali na drodze do zapanowania nad światem. Jednak Bóg widziao wszystko. Dotychczas nie obchodziło Go co się dzieje niżej. Nie widział zagrożenia, bowiem żadne Zło nie mogło przestąpić jego bram. Myślał, że Szatan spoczywa w swym więzieniu. Teraz, gdy Archanioł Piotr - najwyższy anioł, stojący tuż obok Boga, został zamordowany, Zastępy Światła okazały swój gniew. Zesłali na Ziemię setki aniołów. Dziesiątki oddziałów rzuciły się na pomoc Berlinowi. Między nimi leciały Pogromcy. To doskonale wyszkoleni zabójcy. Tylko najlepsi z najlepszych mogi się tam dostać. To była wspaniała bitwa. Tysiące Aniołów i Demonów starły się w powietrzu. Błyskały miecze i strzelały pistolety. Niejednokrotnie ktoś rzucił kulą ognia lub piorunem. Walka trwała 5 dni. W końcu Niebiosa musiały skapitulować. W Niebie znowu szykowały ofensywę. Powstała Szkoła Niebieska. Szkoliło się tam setki żołnierzy. Kadeci przechodzili przez katusze. Torturowano ich, by zapoznali się z bólem i gdyby zostali pojmani, nie wyjawili żadnych tajemnic. Trening jest tam morderczy. Tylko najwytrzymalsi i najodporniejsi przejdą go. Lecz gdy w końcu wyjdą ze szkoły, to będą najlepsi wojownicy Świata. Szkoda tylko, że szkołę zalicza może pięć osób na sto. Akurat ostateczny test przechodzi grupka uczniów.


***
Witam. Poszukuję może 3 graczy. Ta rekrutacja to wszystko na co stać mój chory umysł :] Będą oni zwykłymi "szeregowymi" aniołami, które zostały przyjęte do Szkoły Niebieskiej. By wiernie oddać szczegóły demonicznych ceremoniałów i modłów, jakie ludzie oddają Szatanowi, by ten ich nie zabił, czytam Czarną Biblię (naprawdę NIE polecam. Krwawe, brutalne i ogółem okropne) KP:

1) Imię oraz Nazwisko
2) Profesja (Wojownik, Mag światła, Demonolog [specjalista od demonów], Paladyn)
3) W czym postać jest dobra. (3 rzeczy)
4) W czym postać jest kiepska (2 rzeczy)
5) Wygląd (może być avek)
7) Wyposażenie (proszę bez wymysłów. Jesteście szeregowcami, lecz możecie awansować w trakcie sesji. Dostępna jest broń palna)
6) Ogólna historia. (czyli życie przed śmiercią, jak się czuł w Niebie i jak trafił w szeregi Światłości. Oczywiście człowiek nie musiał być dobry, dostępny jest również lekko zły, który poszedł najpierw do Czyśćca, albo nawet Demon, który się nawrócił.)
 

Ostatnio edytowane przez Roni : 06-03-2010 o 21:30.
Roni jest offline  
Stary 07-03-2010, 10:48   #2
 
Seldstin Do'rae's Avatar
 
Reputacja: 1557 Seldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłość
A więc byłbym chętny. Czy przejdzie KP Piotra, którą wysyłałem ostatnimi czasy? Czy może pisać jeszcze jedną?
 
__________________
Zombie nie Żywy Trup.
Seldstin Do'rae jest offline  
Stary 07-03-2010, 13:31   #3
 
Roni's Avatar
 
Reputacja: 705 Roni ma wyłączoną reputację
Napisz jeszcze jedną i wybiorę, która lepsza :]
 
Roni jest offline  
Stary 07-03-2010, 16:56   #4
 
eorl_mlody's Avatar
 
Reputacja: 0 eorl_mlody nie jest za bardzo znany
Czy ja jako całkowicie nowy w tym systemie mogę zagrać??? Gram już w rpgi od 2 lat.
 
eorl_mlody jest offline  
Stary 07-03-2010, 17:32   #5
 
Minty's Avatar
 
Reputacja: 218 Minty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie coś
To nie jest system. Zgoogluj to, a wszystko stanie się jasne.
 
Minty jest offline  
Stary 07-03-2010, 18:20   #6
 
Elthian's Avatar
 
Reputacja: 38 Elthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodze
Rezerwuje se miejsce
 
Elthian jest offline  
Stary 07-03-2010, 18:22   #7
 
Roni's Avatar
 
Reputacja: 705 Roni ma wyłączoną reputację
Eorl czyli zgłaszasz się? To samo do Minty'ego.
 
Roni jest offline  
Stary 07-03-2010, 18:57   #8
 
Elthian's Avatar
 
Reputacja: 38 Elthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodze
Do ktorego masz zamiar trzymać rekrutacje? Bo przyznam, że już się nie mogę doczekać mordowania demonów
 
Elthian jest offline  
Stary 07-03-2010, 19:16   #9
 
Roni's Avatar
 
Reputacja: 705 Roni ma wyłączoną reputację
Do czasu, aż dostanę karty :]
 
Roni jest offline  
Stary 07-03-2010, 19:55   #10
 
Minty's Avatar
 
Reputacja: 218 Minty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie cośMinty ma w sobie coś
Ja podziękuję. Nie moje klimaty . Spontanicznie wyjaśniłem tylko sprawę systemu.
 
Minty jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:35.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170