Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-04-2010, 16:09   #1
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Horror 18+ storytelling - Wydział Specjalny N.Y.P.D - Krew Niewinnych.

Niedziela rano. 4 Września 2011r. New York City. Godzina 06:40 AM

Ciało leżało ... wszędzie wokół. To chyba był najlepsze określenie tego, co zrobiono nieszczęsnej ofierze. Ktoś zadał sobie dużo trudu by poszatkować trupa na tyle kawałków, że potrzebne będzie kilka worków, by go wynieść z zaułka.
Ciężki odór krwi wisiał w powietrzu mieszając się z wonią uryny, fekaliów i gnijących resztek. Do tej gamy smrodu przyłączył się jeszcze kwaśny fetor wymiocin. Dwóch funkcjonariuszy, którzy pierwsi znaleźli zwłoki nie wytrzymało. Porucznik Mendoza sam z trudem powstrzymywał odruch wymiotny widząc obraz jatki.
Ręce, nogi, korpus, głowa. Wszystko dokładnie oddzielone od siebie i porozkładane w zaułku z obłędną precyzją. Na ścianach zaułka krwawe zacieki układające się w dziwne wzory. Centralna spirala, odchodzące od niej promieniście smugi i inne, przypominające arabskie pismo znaczki. Mendoza nie miał wątpliwości. Skrupulatność, z jaką dokonano tej przerażającej zbrodni sugerowała, że sprawca lub sprawcy uderzą ponownie.
Wiedział że tacy policjanci, jak oni nie mają czego tutaj szukać. Sprawę weźmie Wydział Specjalny. Najlepsi detektywi, którzy rozwiązywali już podobne morderstwa wielokrotnie. To wykraczało poza zwykłą dochodzeniówkę zajmującą się "zwykłymi" zabójstwami. Pchnięcie nożem, pobicie ze skutkiem śmiertelnym, zastrzelenie – to rozumiał. Ale coś takiego!
Tego Mendoza nie potrafił i nie chciał zrozumieć. To było złe. Złe ponad wszelkie wyobrażenie.

Jeszcze raz spojrzał na śmietnik, na którym postawiono odciętą głowę . Dziewczyna. Piękna. Nawet nie ładna. Piękna. Na policzkach rozbryzgi zakrzepłej krwi. Oblicze spokojne. Jakby wcale się nie bała. Może przynajmniej drań podał jej wcześniej jakiś środek nasenny i nie czuła tego, co z nią zrobił. Może. Oby, Boże, oby. Tylko dlaczego sprawca zaszył jej powieki?!

Cóż, to teraz nie jego sprawa.

- McConell, Red – Mendoza przywołał swoich podwładnych. – Skończyliście już rzygać, chłopaki? Jeśli tak, to rozciągnijcie taśmy w wejściu do zaułka. Nikt nie ma prawa tutaj wejść, póki nie przyjadą specjalni. To teraz ich śledztwo.

Potem sięgnął po radio noszone przy pasku i poinformował Bazę o tym, co odkrył jego zespół.

Teraz musiał jedynie poczekać na specjalistów lepszych niż on.
Witam.


Rozpoczynam moją drugą rekrutację do kolejnej sesji w klimatach grozy.
Tym razem szukam jedynie 3 góra 4 osób (będą tworzyli grupę śledczą). Wszyscy muszą być policjantami z Wydziału Specjalnego policji nowojorskiej. Specami od wyjaśniania trudnych spraw i makabrycznych zbrodni.
Sesja będzie horrorem, ale horrorem „śledczym”. Przewidywany jest storytelling lecz z elementami mechanicznymi. Przewiduję ciężki klimat osaczenia, upływu czasu, pościgu za wyjątkowo bezwzględnym przeciwnikiem. Będą także elementy okultyzmu. Więcej nie mogę powiedzieć, by nie zepsuć zabawy.
Co do świata – to troszkę brudniejszy nasz świat.

Co powinna zawierać Karta Postaci?

1. Imię nazwisko oraz awatar bohatera

2. Historię i sposób w jaki trafił do Wydziału Specjalnego – najlepiej, aby bohater był doskonałym policjantem, detektywem itp. który wykazał się dużą skutecznością (nie musi być też duża - maksymalnie, podkreślam, MAKSYMALNIE, jedna strona)

3. Kontakty – proszę o rozpisanie trzech kontaktów – imiona i nazwiska, zawód, w czym pomagają bohaterowi. Będą to osoby wspierające Was w śledztwie - więc dobierzcie je rozsądnie.

4. Mocna strony: proszę wybrać DWIE z podanej listy:

strzelanie– postać świetnie strzela i prawie nigdy nie chybia,
walka wręcz – pełne szkolenie związane z biciem się i obezwładnianiem przeciwników,
sprawność fizyczna – doskonała kondycja – bieganie, sprawnościowa,
analiza śladów – postać lepiej radzi sobie z analizą śladów z miejsca zbrodni, może oczekiwać podpowiedzi w sprawie śledztwa
czujność – postać zawsze zauważy zasadzkę, wyczuje zagrożenie itp.
skradanie i ukrywanie się – bohater jest cieniem – podejdzie niezauważony, podsłucha rozmowę i ukryje się przed wzrokiem przeciwnika
przesłuchiwanie – każdy, z kim bohater pogada chętniej niż komu innemu wyjawi swoje sekrety
kierowca – za kółkiem postać nie ma sobie równych, pościg samochodowy czy prucie za uciekającym podejrzanym to dla niej normalka
silna wola – bohater widział już tyle, że mało co go zszokuje, wystraszy czy doprowadzi do łez
odporność na ból – nawet ranny, bohater jest w stanie radzić sobie, nie straci przytomności (zbyt szybko)
komputery – sieć, dane, zabezpieczenia nie maja przed nim tajemnic
medycyna – pierwsza pomoc, opatrzenie rannych to dla postaci betka, zawsze potrafi to zrobić szybko i precyzyjnie

5. Słabe strony.
Proszę wybrać również DWIE z listy powyżej, lecz odczytywać jako przeciwności.

6. Ekwipunek.
Co postać ma przy sobie - nie musi być szczegółowo.

7. Osobowość.
Bardzo ważny punkt. Proszę wyjaśnić co motywuje bohatera. Czemu pracuje w Jednostce Specjalnej? Jaki ma stosunek do prawa i procedur? Jak okłada mu się praca z ludźmi? Co robi w wolnych chwilach? I tym podobne. Nie musi być tego dużo, wszak podczas sesji też musicie mnie czymś zaskoczyć, nieprawdaż?


8. Skaza charakteru.
Może postać pali jak smok, może popija, może cierpi z powodów sennych koszmarów – proszę opisać, co jest słabością bohatera spowodowaną pełnym stresu życiem i trudną, niewdzięczną pracą. Określcie sobie JEDNĄ taką przywarę.

9. Cnota charakteru.
To przeciwieństwo skazy. jedna, wyjątkowo wspaniała cecha postaci. Może lubią go dzieci? Może lecą na niego panienki, lub faceci? Może jego głos zmusza do posłuszeństwa? Może ma twardą głowę? Tutaj pozostawiam Wam swobodę kreacji. Oczywiście tworzycie sobie też tylko JEDNĄ taką cechę.


I jeszcze kwestie dotyczące samego grania.

Na posty daję czas maksymalnie tygodnia (chociaż będę starał się utrzymać tempo pięciodniowe). Jeśli takie tempo będzie dla Ciebie przeszkodą, nie wysyłaj karty.

Karty przysyłamy na PW. Zapytania na GG 6574240.

Czas rekrutacji – do czwartku czyli 22 kwietnia 2010r do godziny 22.00.

Pierwszy mój post to niedziela 18 kwietnia 2010r. - taki na zachętę. Oto link do niej :

http://lastinn.info/sesje-rpg-horror...iewinnych.html


Nie przewiduję wcześniejszego zamknięcia rekrutacji.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 22-04-2010 o 22:37. Powód: Zmiana terminu rekrutacji
Armiel jest offline  
Stary 17-04-2010, 18:58   #2
 
Roni's Avatar
 
Reputacja: 1 Roni ma wyłączoną reputację
Spróbuję. Nie wiem tylko, czy wyrobię się z KP.
 
Roni jest offline  
Stary 17-04-2010, 22:23   #3
 
Bebop's Avatar
 
Reputacja: 1 Bebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwu
Wstępnie się zgłaszam, już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem stworzenia jakiegoś policjanta Jeśli nic mi nie wypadnie KP niedługo się pojawi
 
__________________
See You Space Cowboy...
Bebop jest offline  
Stary 17-04-2010, 22:35   #4
 
Imuviel's Avatar
 
Reputacja: 1 Imuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwu
Zgłaszam się Wstępny koncept postaci już mam, tak więc pozostaje mi tylko wykonanie i dopracowanie. NYPD? Mam przeczucie, że Nudy nie będzie
 
__________________
moja postać =/= ja // Tak, jestem kobietą.
Imuviel jest offline  
Stary 17-04-2010, 23:15   #5
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
KP poszła, zazwyczaj gram jakimiś złodziejami/intelektualistami, myślę że warto chociaż raz spróbować zagrać mięśniakiem.
 
Ghoster jest offline  
Stary 18-04-2010, 01:39   #6
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Zgodnie z ostatnią tradycją rekrutacji zamieszczam sprawozdanie z nadesłanych kart postaci:

1. Gracz: Dominik "Dom" Jarrett - postać: Clause Grand
2. Gracz: Roni - postać: Jacke Sullyck
3. Gracz: Ghoster -postać: Shad O'Ben
4. Gracz: Imuviel - postać: Marlon Vilain
5. Gracz: brody - postać: Walter Mac Davell


Już widzę, ze będzie ciężko wybrać tych 3-4 graczy, bo każda karta zawiera fajne elementy. Dlatego proszę o wyrozumiałość, jeśli ktoś nie zakwalifikuje się do sesji.

Oczywiście czekam na kolejnych chętnych. Termin podany w pierwszym poście jest terminem ostatecznym - aha i czekam na pełne KP - również z awatarami.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 19-04-2010 o 09:14.
Armiel jest offline  
Stary 20-04-2010, 22:51   #7
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
I nowe podsumowanie zgłoszonych kart.

1. Gracz: Dominik "Dom" Jarrett - postać: Clause Grand
2. Gracz: Roni - postać: Jacke Sullyck
3. Gracz: Ghoster -postać: Shad O'Ben
4. Gracz: Imuviel - postać: Marlon Vilain
5. Gracz: brody - postać: Walter Mac Davell
6. Gracz: Bebop - postać: Terrence Baldrick

W zasadzie mam już naprawdę dobre karty Mógłbym zaczynać, ale słowo się rzekło i czekam z decyzją o tym, kto zagra do końca terminu rekrutacji.

Reszta chętnych ma jeszcze szanse, ale będzie musiała poradzić sobie z mocna konkurencją
 
Armiel jest offline  
Stary 20-04-2010, 23:49   #8
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Za namową zainteresowanych graczy pragne poinformować zainteresowanych udziałem w sesji, by dali znać czy rozważają udział w grze i pracują nad kartami.
Czekam na takie informacje do czwartku WŁĄCZNIE (wieczór). Jeśli się okaże, ze nikt więcej nie planuje udziału w grze - ruszymy wcześniej.
 
Armiel jest offline  
Stary 20-04-2010, 23:53   #9
 
Sam_u_raju's Avatar
 
Reputacja: 1 Sam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputację
Witam. Planuje wzięcie udziału. Jestem w trakcie pisania KP. Pozdrawiam
 
Sam_u_raju jest offline  
Stary 21-04-2010, 18:17   #10
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
A, co tam. Zgłaszam się. Postać będzie do jutra.
 
Cohen jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:59.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172