Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-05-2010, 00:29   #1
Banned
 
Reputacja: 0 Rykoszet nie jest za bardzo znany
Rekrutacja (Autorskie) Heroes Arise!

Heroes Arise!

Percival bez większego zainteresowania dłubał nożem sprężynowym pod paznokciowym. Budynek starej huty nie był zbyt ciekawym miejscem, ale to właśnie u zostało umówione spotkanie. On miał nie wiele do gadania. Musiał tylko przybyć o wyznaczonym czasie, który minął jakieś pół godziny temu. Przez ten... który mamy rok? Ach, tak 2010. Czyli przez te sześćset nauczył się cierpliwości. Jego legenda skończyła się, jego czasy przeminęły. Z czasem się zmieniała, lecz on trwający na nawiasie świata pamiętał, bo on się nie zmienił.
Syknął z bólu. Przez to całe rozmyślanie zaciął się swoim własnym nożem. Ze wstydem schował go do kieszeni kurki.
- Jak zwykle wychodzi z ciebie zamyślony słabeusz – odezwał się nieprzyjazny głos.
- Kratos?
Bladej twarzy z krwistoczerwonym tatuażem nie sposób pomylić. Kratos, zabójca bogów we własnej osobie. Jedyne co się zmieniło to, to ze miał na sobie hawajską koszule i jeasny.
- Staaary! Gdzie cię nosiło?! Ostatni raz cię widziałem gdy walczyliśmy z tamtą chimerą! Wtedy biegałeś w spódnicy...
- Ręka mnie świerzbi, możne przerzucę się z bogów na rycerzy?
- Aa... rozumiem – powiedział potulnie Percival.- Przepraszam. Wiesz coś o tym kto i po co tu nas zaprosił?
- Nie, ale ponoć chodzi o losy świata.
- I to cię przyciągnęło?- Percival złapał Kratosa za ramię. - Nie no stary, jak za starych czasów,my przeciwko światu.
Jedno spojrzenie spartańskiego wojownika sprawiło że celtycki rycerz nie tylko zabrał rękę, ale i odskoczył w tył na jakieś trzy metry.
- Dobra to tez zrozumiałem.
W pustej hali rozległy się kroki. Percival wyciągną nóż z kieszeni. Kratos zacisną pieści.
- Będziesz walczył gołymi rękami? - Zdziwił się celt.
- A gdzie miałem schować swoją broń?
- Fakt.
- Nie trzeba, w końcu ja was tu wezwałem.
Obcym okazał mężczyzna w błękitnej tunice i czarnych spodniach. Sporą cześć twarzy zasłaniały ciemne okulary. Włosy miał śnieżnobiałe.
- Adanan, ślepy Niebiański Smok – powiedział z pogardą w głosie spartiata.
-To ja. Ja was tu wezwałem, wezwę też innych bohaterów którzy żyją choć ich świat się skończył. Robię to ponieważ, ktoś z przeszłości chce przywrócić dawny porządek świata.
- To chyba dobrze – powiedział Pecival po chwili.- Powód Artura, magi wracająca do ziemi...
- Nie rozumiesz, to znaczy koniec technologii, życia jakie znają ludzie. Pomyślcie ilu z nich zginie nim ich ciała i umysły wrócą na stare drogi.
- Ma racje – mrukną niechętnie Kratos.
- Do niczego nikogo nie będę musiał. Do pokonania szamana Indian z zamierzchłej przeszłości Misquamacus, potrzeba bohaterów jakich świat nie ma. Ja nie mogę walczyć. Reszta jest w waszych rękach.
Nim zdołali zadać jakieś pytania ślepy smok odszedł szybkim krokiem. Dwóch dawnych towarzyszy broni spojrzało na siebie.
- To co robimy?
- A jak uważasz?
- Chyba skoczę do Pani Jeziora po Excalibura.
- Jak wolisz, może ci pomogę. Ale nie licz zbytnio na mnie – powiedział Duch Sparty i ruszył ku wyjściu.
- Kratos?
- Czego?
- Jak to możliwe że nikt cie nie poznał?
-Ludzie widzą tylko to co chcą widzieć. Dlatego

Dooobra. Wielki ukłon w stronę mojego ulubionego autora Grahama Mastertona. Zapożyczając od niego „głównego złego” stworzyłeś świat, gdzie czasami można znaleźć bohatera mitu, legendy, książki. Ich historię si skończyły, lecz oni muszą żyć dalej, będąc nieśmiertelnymi. To wam waśnie w takim świecie proponuje wam grę, jako wybrani przez waz bohaterowi, usiłując ocalić świat obecny. Przy okazji będziecie mieli zagadkę do rozwikłania – nie powiem jak Misquamacus chce pokonać przezmiany rzeczywistości i nie powiem czym będziecie musieli walczyć. Postawie przed wami niemadową, którą z drobnymi wskazówka Adanana będziecie musieli rozwikłać
Do prologu wykorzystałem Precivala z legend arturiańskich i Kratosa z God of War. Nie pojawią się w grze, chyba że ktoś z was ich wyb ierze jako postać. By was zaciekawić i pokazać swój styl pisania wykorzystałem ich do zajawki.
Przechodzą do rekrutacji. Przewiduję drużynę od 3 do 5 osób. Wybrane przez was postacie muszą mieć jakieś zahaczenie w przeszłości, choćby fikcyjne. Chcę już istniejących bohaterów. Gdy zgłosi się więcej ludzi wtedy karty wybiorę wedle ich jakości.
Do zobaczenia za tydzień!

Karta postaci

Imię Postaci
Film/książka/mit/legenda/gra z jakiej pochodzi:
Ulubiona broń:
Wiek
Historia: Chcę tu widzieć dlaczego i jak przetrwali do czasów obecnych
Charakterystyka i wygląd: niekonieczne dokładny z oryginałem ale muszą być cechy szególne

Mile widziane zdjęcia
[MEDIA][/MEDIA]
 

Ostatnio edytowane przez Rykoszet : 09-05-2010 o 00:33.
Rykoszet jest offline  
Stary 09-05-2010, 11:04   #2
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 24798 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
No, no, no - całkiem fajny pomysł. Zastanowię się nad postacią i podeślę w wyznaczonym terminie. Rozumiem, że planujesz zabawę narracyjną. Bez współczynników i rzutów kośćmi?
Lubiłem i "manitou" i "Zemstę Manitou" )innych z Misqumacusem nie czytałem) więc chętnie spróbuję skopać to i owo temu szamanowi
 
Armiel jest offline  
Stary 09-05-2010, 13:01   #3
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 16691 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Ja z takim zapytaniem. Dość specyficznym zapytaniem. To nie jest w żadnym wypadku oficjalne zgłoszenie, ale jestem zainteresowany. Mówimy tutaj o postaciach będących w ogólnym założeniu "ludźmi", czy będących po prostu "istotami humanoidalnymi", które przy odrobinie starań mogłyby się wtopić w ludzkie szeregi i przetrwać do współczesności? Czy ktoś taki jak Geraldine z poematu pana Coleridge'a, albo Erlkönig z twórczości pana Goethe też by przeszedł? Rozchodzi mi się ogólnie o możliwość gry mityczną/baśniową istotą człekopodobną.
 
__________________
"Come quick stop plenty of room in the rum barrel stop no work stop big money stop drink all day stop hump all night stop hurry it may not last."
Highlander jest offline  
Stary 09-05-2010, 13:42   #4
 
Jakoob's Avatar
 
Reputacja: 689 Jakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwuJakoob jest godny podziwu
Super! Od dawna chciałem zagrać w coś, co ma w sobie 'tag' nieśmiertelności. A tu proszę, jeszcze mogę to powiązać z mitologią! Biorę udział na pewno
Pojawił się temat magii w opisie. Zakładasz istnienie nadprzyrodzonych możliwości?
 
__________________
gg: 8688125

A po godzinach, coś do poczytania: [nie wolno linków w podpisie, phi]
Jakoob jest offline  
Stary 09-05-2010, 14:49   #5
Banned
 
Reputacja: 0 Rykoszet nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Highlander Zobacz post
Ja z takim zapytaniem. Dość specyficznym zapytaniem. To nie jest w żadnym wypadku oficjalne zgłoszenie, ale jestem zainteresowany. Mówimy tutaj o postaciach będących w ogólnym założeniu "ludźmi", czy będących po prostu "istotami humanoidalnymi", które przy odrobinie starań mogłyby się wtopić w ludzkie szeregi i przetrwać do współczesności? Czy ktoś taki jak Geraldine z poematu pana Coleridge'a, albo Erlkönig z twórczości pana Goethe też by przeszedł? Rozchodzi mi się ogólnie o możliwość gry mityczną/baśniową istotą człekopodobną.
Dopuszczam jak najbardziej istoty człekopodobnie typu elfy (Erlkönig) i inne (nie znam pierwszej wymienionej przez ciebię postaci). Wystarczy tylko że sprytnie wpasują się w swoiski świat ludzi nie wierzących że istnieją jakieś czary czy inne siły nadprzyrodzone. Co do twojego pytania Jakoob magia dozowlona w zakresie zdolności jaka została obdarzona w pierwotym micie/filmie/legendzie itp[.
 
Rykoszet jest offline  
Stary 09-05-2010, 15:14   #6
 
MarcusdeBlack's Avatar
 
Reputacja: 12 MarcusdeBlack nie jest za bardzo znany
Hmmm. Nie powiem że się zgłaszam tylko po to by zaraz zniknąć bez echa. Ale także mam kilka pytań.
1. Zakładasz lekki styl, wedle tego jak we wstępie?
2. Bogowie/półbogowie mniej znani są ok?
3. Czy postaci 'muszą' być pozytywne?
 
__________________
Care to not care?
MarcusdeBlack jest offline  
Stary 09-05-2010, 16:15   #7
Banned
 
Reputacja: 0 Rykoszet nie jest za bardzo znany
Śpieszę z odpowiedzią MarcusdeBlack. Tak to będzie lekki styl storytelling , taki w jakim lubię najbardziej pisać. Tak bogowie i półbogowie są w porządku, biednego Kratosa, syna zeusa i śmiertelniczki przecież do zajawki wrzuciłem. Postacie nie muszą być pozytywne, ale muszą mieć swój interes w ratowaniu naszych czasów, w karcie chciał bym zobaczyć ten powód.
 
Rykoszet jest offline  
Stary 11-05-2010, 14:33   #8
 
MarcusdeBlack's Avatar
 
Reputacja: 12 MarcusdeBlack nie jest za bardzo znany
Dzięki za szybką odpowiedź. W takim wypadku, przyszykuję jakąś nietuzinkową (acz może standardową) postać. Może jeszcze kogoś namówię.
 
__________________
Care to not care?
MarcusdeBlack jest offline  
Stary 11-05-2010, 15:30   #9
 
Rhaina's Avatar
 
Reputacja: 514 Rhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnieRhaina jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hmm... Może spróbuję. Jeśli przypomni mi się jakaś obiecująca postać...

Takie pytanie: jak to jest z obecną zawartością magii w świecie?
Czy możliwa jest tylko opcja "potężna niegdyś czarodziejka, która wraz z powolną utratą magicznych mocy musiała nauczyć się obchodzić bez nich", czy raczej "potężna czarodziejka, która czaruje tak dyskretnie, jak się da, i udaje, ze to wcale nie czary"?

Nie żebym miała koniecznie grać czarodziejką, ale takie mi się pytanie nasunęło.
 
__________________
jestem tym, czym jestem: tylko i aż człowiekiem.
nikt nie wybrał za mnie niczego i nawet klątwy rzuciłam na siebie sama.

Ostatnio edytowane przez Rhaina : 11-05-2010 o 15:32.
Rhaina jest offline  
Stary 11-05-2010, 17:24   #10
Banned
 
Reputacja: 0 Rykoszet nie jest za bardzo znany
Myślę że poziom mocy wyrównam wszystkim postacią, a wiec w przypadku wybitnie potężnej czarodziejki/maga będę musiał podciąć graczom skrzydła. Jednak będzie szansa na osiągniecie pełni mocy w trakcie gry. Ja wam sam szanse, ale to wy będziecie musieli je rozsądnie wykorzystać.
 
Rykoszet jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:49.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170