Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-11-2010, 23:35   #1
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 187 Tasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie coś
Pustka +18 [Horror]


ZAMKNIĘTA
Sara przymknęła oczy. Światło w przedziale lekko przygasło. Pociąg wjechał na niestrzeżony przejazd, gdzieś po środku pól i łąk. Wywołało to mały wstrząs jednostką, który na dobre przebudził dziewczynę. Kto buduje przejazdy w takich miejscach, pomyślała ze złością i wstała. Była śliczna i niezwykle jak na swój wiek zgrabna, miała bowiem zaledwie 16 lat. Wiele osób często było zaskoczonych, gdy Sara wyjawiała im swój prawdziwy wiek, każdy zawsze dawał jej co najmniej trzy lata więcej. Ubrana była w ciemne przylegające dżinsy i czerwoną bluzę z golfem.
- Gdzieś idziesz?
Spytał Kamil siedzący naprzeciwko. Obok niego na siedzeniu ni to klęczał ni to leżał Łukasz, młodszy z braci Sary i grał na swoim PSP ze słuchawkami na uszach.
- Do łazienki. Zaraz wracam.
Kamil tylko odbąknął coś w stylu „okey” i powrócił do lektury ukochanej mangi. Miał 20 lat i pomimo tego, że był poważnym człowiekiem nie wstydził się swoich zainteresowań. Sara mogła zawsze na nim polegać. Porozmawiać o wszystkim i podnieść się na duchu. Po rozwodzie rodziców ciągle był przy niej i robił wszystko co mógł aby więzi między rodzeństwem nie zanikły. Niestety Łukasz różnił się bardzo od swojego brata. Był lekceważący, nic go nie obchodziło i całe wieczory spędzał z kumplami na osiedlowym podwórku pijąc piwo i wszczynając burdy. Ich matka starała się jak mogła, niestety pracowała w systemie trój zmianowym i nie zawsze mogła upilnować młodszego syna. Często Sara widywała ją płaczącą w kuchni, po tym jak ktoś z sąsiedztwa skarżył się na Łukasza, wtedy to zawsze Kamil ją pocieszał.
W tym roku po raz pierwszy od dwóch lat mieli odwiedzić ojca, mieszkającego w Dęblinie. Był mechanikiem i pracował w szkole lotniczej. Oczywiście tylko jeden Łukasz nie chciał jechać do ojca, narzekał i robił awantury, w końcu jednak musiał ustąpić. Od samego początku jazdy z Warszawy nie odezwał się do nich ani słowem, traktował ich jak powietrze.
Sara nie mogła na niego patrzeć i musiała wyjść. Jak na tak późną porę w pociągu jechało trochę ludzi, trafiła się nawet matka z dzieckiem. W końcu znalazła małą ciasną ubikację, obskurną jak na standardy polskiej kolei przystało. Przemyła twarz i spojrzała w lustro. Wtedy światło zgasło. Pociąg jechał dalej, Sara osaczona przez ciemności zaczęła delikatnie panikować. Na szczęście po chwili lampy rozbłysły na nowo i dziewczyna odetchnęła z ulgą.
Wytarła dłonie w szary papier leżący obok i wyszła. Zamyśliła się. Łukasz był tylko rok starszy, a traktował ją jak niedorozwiniętą. Przyłapała go rano na chowaniu do plecaka małej torebki z białym proszkiem. Zrobił jej awanturę i zagroził, że jak komuś piśnie słówko to ją „poważnie uszkodzi”. Podjęła decyzję i postanowiła, że powie ojcu prawdę, może on przemówi mu do rozumu.
Zrobiło się zimno i nie przyjemnie. Dopiero wtedy Sara zauważyła iż przedział jest pusty. Nie było matki z dzieckiem i wąsatego kolesia spod okna. W następnym przedziale również nikogo. Ogarnął ją lęk, wagon zaklekotał na boki. Cisza i tylko dźwięk sunącej maszyny po nierównych szynach. Z lękiem przyśpieszyła do przedziału w którym siedzieli jej bracia. Nie było ich, nie było bagaży. W całym pociągu nie było nikogo ani niczego. Tylko puste przedziały i samotna Sara. Zaczęła panikować, zimny pot wystąpił na jej czole. Wtedy światło znów przygasło, tym razem zapadł delikatny półmrok. Dziewczyna wbrew swojej woli cicho krzyknęła. Była przerażona. Za jej plecami delikatnie otworzyły się drzwi. Światło zamrugało i powrotem przygasło. Była tak przerażona, że nie odważyła się odwrócić. Wtem usłyszał szepty. Setki głosów kobiecych, męskich i dziecięcych. A nawet zdeformowanych nie dających się rozróżnić. Mętlik jaki zasiały przyprawiał o ból głowy, pomimo tego, że był to cichy szept. Sara z krzykiem rzuciła się do drzwi i uciekać na sam koniec jednostki, pędziła poprzez puste przedziały potykając się i zanosząc płaczem, nie miała odwagi się odwrócić. Szepty jednak wciąż za nią podążały, czuła jak nienamacalne zimne palce smagają jej kark. Z paniką wpadła do ostatniego przedziału i przykucnęła pod ścianą płacząc, wciąż nie mogąc odwrócić wzroku za siebie. Szepty zbliżały się coraz bliżej, przeistaczały się w jakieś nie zrozumiałe prośby, zagłuszane za chwilę przez płacz jakiejś kobiety. Cokolwiek ją goniło, pochyliło się nad nią, bił od tego chłód tak okropny że Sara jeszcze bardziej się skuliła. Szepty prosiły, rozkazywały, potem zachęcały. Choć nie rozumiała języka w jakim mówiły była prawie pewna ich znaczenia. Serce łomotało zbyt szybko, łzy lały się strumieniem spod zaciśniętych powiek. Wtedy wśród głosów przedarł się jeden.
- Saro, błagam pomóż mi …
Był to głos Łukasza, niezwykle smutny, pełen bólu. Otworzyła oczy i powoli odwróciła się.
Krzyk zgrozy wydarł się z jej piersi i rozszedł echem po pustym pociągu, sunącym pośród ciemności. Po chwili nastała w nim cisza i pustka, a światło znów rozświetliło wnętrze.

Witam wszystkich kochających strach i nieznane, którym nie przeszkadza fakt, że tajemnica rodzi tajemnice, a zakończenie nie zawsze daje jasne odpowiedzi. Przygotowywałem się do tej sesji od lutego i mam nadzieję, że to co dla was przygotowałem przynajmniej w malutkiej części zostawi w waszych dzielnych sercach ziarno lęku. Fanów hord zombie, krwawej sieki na każdym rogu, niezwalniającej akcji, wrogów publicznych używania mózgów podczas sesji od razu żegnam. Nie znajdziecie tutaj nic co mogło by się wam spodobać. No dobra przejdźmy do konkretów.

Nie robicie kart postaci, graczy może być góra trzech, minimum dwójka. W sumie podział jest taki, jedno miejsce dla pani i dwa dla panów. Więc co trzeba zrobić aby się dostać? No więc trzeba odpowiedzieć na test podany niżej, wszystkie z nim związane zasady będą tam opisane.

Wymagałbym, abyście podczas sesji posty pisali w pierwszej formie osobowej, czyli „ Ja zrobiłem, poszedłem, ukradłem, poczułem … „ itp. Pozwoli to nam budować lepszy klimat opowieści i wczuć się w bohaterów, oraz ich losy.

Wszelkie potyczki czy czynności typu skok na dużą odległość itp. będziemy rozstrzygali rzutem pół na pół szans na sukces. Stawiam nacisk na budowanie klimatu i fabułę nie na mechanikę.

Wszelkie dialogi wiadomo od myślników. Rozmowy będziemy toczyć na gadu, tak samo wszelkie bardziej rozbudowane potyczki, typu walka wręcz na gołe pięści. Jeżeli dojdzie do sytuacji, że bohaterowie są rozdzieleni nasze posty musimy przed nimi kryć używając prostej funkcji. Ale o tym potem.

Nie będę was na siłę uśmiercał, będę wręcz starał się utrzymać graczy przy życiu, dodatkowy nabór trochę by mi namieszał, jednak jeśli ktoś będzie się prosił na siłę nic na to nie poradzę.

Częstotliwość pisania postów. Przynajmniej jeden post na dzień, z czego soboty i niedziele mogą być wolne. Często w weekendy nie ma mnie w domu więc wiecie, zresztą od neta człowiek musi odpocząć.

Musisz mieć ukończone 18 lat, nie chcę potem siebie ograniczać ze względów prawnych, które zabraniają mi umieszczania zdjęć gołych cycków czy flaków wiszących na drzewach.

Termin końca reputacji zakładam na 11 Listopada. Oczywiście jeśli uda mi się zebrać wystarczającą ilość chętnych dam znać wcześniej w tym temacie, żeby moderatorzy mogli spokojnie zamknąć.TEST


Dobra, po co takie udziwnienie zapytacie. Otóż mamy trójkę gotowych bohaterów, i potrzebuję graczy spełniających moje oczekiwania. Nie wystarczy tylko dobrze pisać, czy mieć wysoką reputację.

Prosiłbym abyście odpowiadając w tym teście podawali takie które były by najbliższe waszemu działaniu w danej sytuacji.

Pytań jest 10. Łączna suma punktów to 40. Każde pytanie ma 4 opcje wyboru a,b,c lub d. Odpowiedzi są notowane od 1 do 4, z czego zasada że wszystkie odpowiedzi b dają 3 punkty itp nie ma tu miejsca racji. Np. w pytaniu 1 za odpowiedź a może być 1 punkt za b 3, za c 4, a za d 2. Natomiast w pytaniu szóstym zupełnie na odwrót.

Test ma na celu pomóc mi znaleźć spośród chętnych graczy najbardziej mi odpowiadających charakterem i sposobem myślenia. Wszystko to ma na celu pomóc utrzymać sesję przy życiu i doprowadzić ją do końca.

Odpowiedzi nie umieszczamy tutaj, tylko wysyłamy do mnie na PW. Najlepiej w formie takiej.

1a
2d
3a
4b

itd. Zrozumiałe? Odpowiedzi na test wklejone do rekrutacji nie będą brane pod uwagę.

No to do dzieła.


1. Twoja matka prosi cię o pomoc przy rozwieszaniu prania, jednocześnie ojciec prosi cię o pomoc przy naprawie samochodu. Co robisz?

a) Pomagasz matce
b) Pomagasz ojcu
c) Pomagasz matce a potem ojcu
d) Pomagasz ojcu a potem matce

2. Widzisz jak grupa trzech osiłków maltretuje jakiegoś nieznajomego. Wyglądają na silnych. Co robisz?

a) Rzucasz się na nich z pięściami i próbujesz szczęścia
b) Odkręcasz wzrok i odchodzisz starając się o tym nie myśleć
c) Szukasz kogoś silnego do pomocy
d) Dzwonisz po policję

3. Na twoich oczach widzisz jak kieszonkowiec wyciąga jakiemuś typowi portfel z kieszeni. Jak reagujesz?

a) Podchodzi do niego po cichu i każesz mu połowę łupu oddać sobie pod groźbą wydania go
b) Drzesz się „Złodziejjjjj!!!”
c) Olewasz sytuację, nie chcesz mieć kłopotów
d) Rzucasz się aby schwytać złodzieja

4. Jutro masz bardzo ważny egzamin od niego zależy twoje być albo nie być w szkole\uczelni i jednocześnie koledzy zapraszają cię na imprezę dziś wieczorem. Co robisz?

a) Idziesz na imprezę, już i tak niczego się nie nauczysz
b) Idziesz na imprezę, byłeś na tyle rozsądny/a że przygotowałeś/aś się wcześniej
c) Uczysz się pilnie i rezygnujesz z imprezy
d) Nie uczysz się ale i nie idziesz na imprezę

5. Twoja siostra ma jutro urodziny, znalazłeś/aś dla niej idealny prezent ale jest za drogi. Jak rozwiążesz ten problem?

a) Ukradniesz go
b) Pożyczysz pieniądze od znajomego
c) Poprosi rodziców o dofinansowanie
d) Kupisz coś na co cię stać

6. Przez przypadek udaje ci się podsłuchać rozmowę dwóch twoich kumpli, w której sobie z ciebie kpią i drwią. Co robisz?

a) Masz ich w dupie już więcej się do nich nie odezwiesz
b) Wychodzisz i ich mijasz bez słowa dając im znać że ich słyszałeś/a ś
c) Robisz im awanture
d) Też ich obgadujesz za plecami

7. Pojawił się diabeł i zabrał twojego/ą najlepszego przyjaciela i twoją/ego ukochaną/ego. Jedno z nich zginie drugie będzie żyć, ty masz wybrać które z nich.

a) Wybierasz przyjaciela
b) Wybierasz ukochaną /ego
c) Każesz diabłu zabić siebie a ich zostawić
d) Nie potrafisz wybrać, obydwoje są ci bardzo cenni

8. Łapiesz złotą rybkę, oferuje ci jedno z czterech życzeń, które wybierasz?


a) Bogactwo
b) Nieśmiertelność
c) Władzę nad światem
d) Powodzenie u kobiet/mężczyzn

9. Znajdujesz portfel, a w nim 200 zł i dokumenty. Co z nim robisz?

a) Bierzesz pieniądze i wyrzucasz portfel
b) Odnosisz na pobliski komisariat
c) Zabierasz pieniądze i odnoszę portfel na komisariat wciskając w razie czego bajkę że był pusty
d) Zostawiasz go

10. Seryjny morderca w bestialski sposób zamordował ci bliską osobę. Jakiego wyroku będziesz oczekiwał na procesie?

a) Kary śmierci
b) Dożywocia
c) Poddania go leczeniu, aby mieć pewność że gdyby wyszedł nikomu nie zrobi więcej krzywdy
d) Żadnego, niech sąd zdecyduje, od tego jest

Zgodnie z obietnicą daje klucz


1.
a - 1
b - 3
c - 2
d - 4

2.
a - 1
b - 3
c - 4
d - 2

3.
a - 4
b - 1
c - 3
d - 2

4.
a - 1
b - 3
c - 4
d - 1

5.
a - 2
b - 4
c - 3
d - 1

6.
a - 1
b - 2
c - 4
d - 3

7.
a - 2
b - 3
c - 4
d - 1

8.
a - 2
b - 4
c - 1
d - 2

9.
a - 3
b - 2
c - 4
d - 1

10.
a - 4
b - 3
c - 2
d - 1

PS. Na sam koniec...

Bardzo chciałem przeprosić moich graczy za sesję Aliens Origins, która nigdy nie została ukończona. Spowodowane to było moją przeprowadzką i brakiem stałego dojścia do internetu przez okres kilku miesięcy. Obecnie taka sytuacja nie grozi mi przez najbliższe dwa lata. Jeszcze raz i dziękuję za wzięcie w niej udziału, grało mi się z wami naprawdę wyśmienicie.
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 06-11-2010 o 00:17.
Tasselhof jest offline  
Stary 02-11-2010, 14:23   #2
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 18011 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam.

Cytuję:
"Częstotliwość pisania postów. Przynajmniej jeden post na dzień, z czego soboty i niedziele mogą być wolne. Często w weekendy nie ma mnie w domu więc wiecie, zresztą od neta człowiek musi odpocząć".

To nie była pomyłka? Nie chodziło Ci o raz na tydzień?
Dobra sesja pisana w takim tempie - to moim zdaniem niemożliwe. W takim tempie można zrobić post kilku zdaniowy co najwyżej. I jakoś nie widzę tego w DOBRYM horrorze tym bardziej bez hord zombie itp.

Dlatego pozwolę sobie dopytać autora - czy to aby nie pomyłka?
 
Armiel jest offline  
Stary 02-11-2010, 15:17   #3
 
Wredotta's Avatar
 
Reputacja: 12 Wredotta nie jest za bardzo znanyWredotta nie jest za bardzo znanyWredotta nie jest za bardzo znanyWredotta nie jest za bardzo znany
Przyznaję, że charakter sesji bardzo mi przypadł do gustu.
Już wysyłam swój test.
 
Wredotta jest offline  
Stary 02-11-2010, 17:56   #4
 
Roni's Avatar
 
Reputacja: 161 Roni ma w sobie cośRoni ma w sobie cośRoni ma w sobie cośRoni ma w sobie cośRoni ma w sobie cośRoni ma w sobie cośRoni ma w sobie cośRoni ma w sobie cośRoni ma w sobie cośRoni ma w sobie cośRoni ma w sobie coś
Zapewne się nie dostanę (znając Ciebie), ale co mi tam! Piszę się.
 
Roni jest offline  
Stary 02-11-2010, 18:18   #5
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 187 Tasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie coś
Dobra zmieniam to z tym jednym dniem bo fakt gruby hardcore by wyszedł. Co powiecie trzy posty na tydzień? Poniedziałek, środa i piątek?

Okey dotychczasowe wyniki podaję. Mógłbym również prosić o podanie swojej płci, ułatwi mi to zadanie XD domyślania się.


1- FunkyMonkey 29
2- Endless 28
3- Wredotta 26

4- Jagla 24
5- Toffis 21
6- one_worm 20
6- Roni 20
6- Kologrim 20
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 05-11-2010 o 20:00.
Tasselhof jest offline  
Stary 02-11-2010, 18:34   #6
 
Wredotta's Avatar
 
Reputacja: 12 Wredotta nie jest za bardzo znanyWredotta nie jest za bardzo znanyWredotta nie jest za bardzo znanyWredotta nie jest za bardzo znany
A myślałam, że wypadnę najgorzej ze wszystkich
Jestem kobietą, oczywiście
 
Wredotta jest offline  
Stary 02-11-2010, 18:42   #7
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 187 Tasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie coś
No proszę akurat kobieta jest główną bohaterką tej opowieści, widzicie panowie panie mają nosa do tych pytań XD.
 
Tasselhof jest offline  
Stary 02-11-2010, 18:47   #8
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 31 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
Ja również chciałbym zagrać jako kobieta :P Aczkolwiek w ostateczności zadowoliłbym się chłopcem.
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....
Endless jest offline  
Stary 02-11-2010, 18:58   #9
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 187 Tasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie cośTasselhof ma w sobie coś
Niestety tym razem wymagam aby pani była panią, a pan panem XD
 
Tasselhof jest offline  
Stary 02-11-2010, 19:37   #10
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 31 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
=_= that sucks. Więc pozostaje facet.
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....
Endless jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:22.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166