Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-12-2010, 00:53   #1
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
[Strażnicy] Koniec Czasów (part2)

Koniec Czasów


Zakończona powodzeniem. Tak ją właśnie nazwano. Powodzeniem.... Ośmiu Strażników straciło życie, lecz przecież nie to było najważniejsze. Najważniejsza była owa mikstura którą ostatni pozostały przy życiu członek wyprawy dostarczył swemu nowemu panu. Genoshian. Imię to wypowiadamy ze wstrętem i odrazą. Co naprawdę wydarzyło się w grotach zła? Jaki koniec spotkał tych którzy wraz z nim wyruszyli? Czy już wtedy był na Jego usługach? Chcecie znać odpowiedź? Zatem zapytajcie go o ile macie dość odwagi lub szaleństwa.
Początek końca. Byliśmy kimś. Żyliśmy w dostatku. Elita. Wybrani. Jednostki niezwykłe, wybitne, potężne. Każdy chciał być jak my, a my nie chcieliśmy być nikim innym. Co nas wyróżniało, zapytasz. My sami. Nasza druga natura. Mówi się że w każdej istocie żyje zwierzę kryjące się w mroku świadomości. W nas żyje ono na równi. Przywołane obdarza swą silą, swymi umiejętnościami. Jesteśmy od was inni... Jesteśmy.. Nie, byliśmy. Byliśmy inni. Jednostki podatne na wszczepy, mutacje, władające magia, posiadające zdolności niedostępne przeciętnemu obywatelowi galaktyki. Podróżnicy czasu i przestrzeni. Strażnicy.
Wszystko zakończyło się tak nagle.
Kim teraz jesteśmy? Wyrzutkami. Przestępcami. Szczurami. Nie warci więcej niż kule pistoletu pomiędzy oczy. Choć pewnie dla niektórych i to za dużo. Ukrywamy się w podziemiach Center ścigani i tępieni przez Jego agentów. Nasze moce zanikły, magia osłabła. Niektórzy z nas.... Niektórzy.... Nie, wielu, wielu z nas utraciło to co nas wyróżniało. Ich zwierze odeszło, zanikło stając się mglistym wspomnieniem. Inni przeciwnie....
Tak niewielu z nas wciąż opiera się Jego mocy. Nieliczni którzy zachowali zdolność przemiany. Żyjemy w strachu. Każdego dnia budząc się sprawdzamy czy wciąż możemy się zmienić, czy nie utraciliśmy tego co towarzyszy nam od dnia narodzin. Z utęsknieniem wypatrujemy chociażby nikłej nadziei. Maleńkiej iskierki która poderwie nas do walki. Kogoś.... Czegoś... Ciebie...

Na początku drogi było ich pięciu. Pięć starannie wybranych jednostek z niewielkiego grona ocalałych. Na ich barki złożono odpowiedzialność o którą się nie prosili. Brzemię które kosztowało życie, ale dawało również nadzieję na lepsze jutro. Podnieśli je i każdy na swój sposób, zaczęli wypełniać wierząc, że są jedyni.
Witam.
Wiem, wstęp krótki i niewiele mówiący. Cóż, musicie to jakoś przeżyć gdyż sesja ta nie ma zadania stać się kolejnym jednorazowym wyskokiem w dziale autorskim. Koniec Czasów (part2) w planach, które gdzieś tam zostały spisane, ma za zadanie stać się ostatnim ogniwem w sadze o Córach Chaosu. Wszystko co powinniście wiedzieć znajduje się w sześciu sesjach rozegranych z większym lub mniejszym sukcesem, na forum. W dalszej części rekrutacji podam dla ułatwienia linki do każdej z nich. Nim to jednak nastąpi pozwólcie iż zaoszczędzę niektórym z was nieco czasu i podam wymogi rekrutacji.Oto kilka punktów które takowa powinna zawierać karta postaci:

1. Imię / Nazwisko / Ksywka (opcjonalnie)
2. Rasa
3. Wiek / Wygląd (mile widziana grafika)
4. Historia (nie za długa, nie za krótka, taka w sam raz)
5. Charakter (ładnie rozpisany)
6. Wasze zwierzę (wygląd, cechy szczególne)
7. Magia (zazwyczaj w tym punkcie były również mutacje jednak warunki jakie obecnie panują w świecie Strażników nieco tą opcję ukróciły, co nie znaczy że dobrze uzasadnionej mutacji nie przyjmę)
8. Umiejętności (Liczę na waszą rozwagę w ich doborze)


Jak widać punkt dotyczący karty postaci zbytnio się nie zmienił od pierwszej rekrutacji. Przejdźmy więc do kolejnego etapu.Informacje podstawowe odnośnie sesji i jej prowadzenia:

- Sesja będzie prowadzona na zasadach storytelingu. Ewentualne użycie kości ograniczy się do sporadycznego rzucenia k20 zaś wynik będzie miał jedynie zadanie ułatwić MG podjęcie decyzji.
- Liczbę graczy przewiduje max 6 min 4.
- Karty przyjmuję wedle własnego uznania więc kolejność składania czy staż na forum nie będą mieć dla mnie znaczenia. Nie dotyczy to oczywiście kart starych wyjadaczy tego mini systemu (czyli osób które brały udział w min 2 sesjach).
- Czasy... Ogólnie przyszłość dokładniej nie sprecyzowana.
- Planowana częstotliwość pisania postów: 1 na tydzień. Szczegóły rozpiszę w komentarzach.
- Na nadesłanie zgłoszeń macie około 2 tygodnie. Czas ten może się zmienić.


Świat:
Planeta Center jest w pełni zabudowana jednostka gdzieś w okolicy centrum galaktyki (miłośnicy SW bez trudu rozpoznają moja inspiracje ) . Mają na niej swe siedziby wszystkie ważniejsze korporacje i ta jedna.... Konsorcjum. Monopolista rynku chemicznego i Farmaceutycznego. "Potajemnie" również przemysł zbrojeniowy. Dla nas jednak najważniejsze są badania nad czasem i przestrzenią. Projekt Strażnicy. To tu wszystko się zaczęło.
Tak przynajmniej było do niedawna. Teraz.... Terror, zło, śmierć, poniżenie. Wychodząc z domu nie wiesz czy do niego wrócisz. Idąc do pracy nie wiesz czy po powrocie zastaniesz swoja rodzinę żywą. Boisz się myśleć, mówić. Boisz się być inny. Boisz się bo strach to najprostszy sposób na władzę, a ON jest władzą. Kim jest? Skąd się wziął? Nie zapytasz bo... boisz się odpowiedzi.

Najniższe poziomy miasta to mekka dla morderców, złodziei, prostytutek i... Strażników. Chociaż czy można to nazwać mekka? Ukrywasz się przed wszystkimi. Starasz nie wyróżniać z tłumu. Każdy jest ci wrogiem, każdy cię wyda za flaszkę najnędzniejszej siary, Strażniku.
Również informacje podstawowe nie zawierają w sobie szczególnie istotnych rewolucji. Jeżeli do tego momentu zainteresowanie uczestniczeniem w sesji pozostało, czas abyś drogi graczu zapoznał się, przynajmniej pobieżnie, z poprzednimi sesjami.

*

Sesja niestety nie została ukończona. Jej celem miało być zdobycie lustra, co oczywiście się udało. Jak dokładnie do tego doszło? Brak danych.

*

Sesja zakończona. Cel, zdobycie Kamienia Dusz, osiągnięty. Jak dokładnie do tego doszło? Wystarczy przeczytać.

*

Sesja zakończona. Cel, zdobycie Miecza Pogromcy, osiągnięty. Jak dokładnie do tego doszło? Wystarczy przeczytać.

*

Sesja nie została zakończona. Cel, zdobycie wody pochodzącej z owego źródła, osiągnięty. Jak dokładnie do tego doszło? Zapytajcie Genoshiana, o ile się odważycie.

*

Sesja przerwana w pewnym momencie. Cel, zdobycie nieznanej broni mającej przywrócić ład i porządek starych dobrych czasów, wciąż nie osiągnięty. Jak dokładnie ma do tego dojść? Ha! Nie ma tak dobrze, sami się przekonajcie.

Po przeczytaniu co zostało umieszczone powyżej oraz zapoznaniu się z sesjami macie w dłoniach wszystkie informacje potrzebne do zdecydowania czy warto się zabierać za pisanie kp czy jednak sobie odpuścić. Dla tych, którzy podejmą ryzyko mam jedną, dodatkową informację. Karta postaci ma się kończyć w momencie dotarcia do pokoju nr 13 znajdującym się na poziomie 23 głównego budynku Konsorcjum. Jak tego dokonacie to już wasza sprawa (mowa oczywiście o osobach nie biorących udziału w pierwszej części Końca Czasów).
Wszelkie pytania można zadawać w temacie, na pw lub gg: 21664612.

Serdecznie zapraszam.
Mid.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline  
Stary 29-12-2010, 01:54   #2
 
Cold's Avatar
 
Damn it! Akurat teraz, kiedy już mam 3 sesje na głowie, i zbliża się ta studencka. Hm, zastanowię się. Tak naprawdę, poważnie się zastanowię. Wstępnie jestem zainteresowana.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline  
Stary 29-12-2010, 02:10   #3
 
Famir's Avatar
 
Wygląda zachęcająco. Nawet bardzo. Od jakiegoś czasu kusi mnie by się do jakiejś sesji załapać, ale tak jakoś nie bardzo było na czym oko zawiesić. Zgłaszam się.
 
__________________
"The good people sleep much better at night than the bad people. Of course, the bad people enjoy the waking hours much more."
-Woody Allen
Famir jest offline  
Stary 29-12-2010, 22:13   #4
 
Fielus's Avatar
 
Zgodnie z układem dokonuję wpisu w temacie. Liczę na przyjemną rozgrywkę.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline  
Stary 04-01-2011, 14:27   #5
Banned
 
Midi jako MG jest gwarantem dobrej sesji.

Postaram się coś sklecić w najblizszej przyszłości.
 
Arango jest offline  
Stary 04-01-2011, 14:53   #6
 
traveller's Avatar
 
Podpisuję się pod tym oboma ogonami
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
Stary 05-01-2011, 08:34   #7
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Więcej niż połowa czasu za nami pora więc na małe podsumowanie. Jak do tej pory otrzymałam całkiem ładna ilość zgłoszeń, niestety wciąż brak kart czyli miejsca wciąż są .

Z dodatkowych informacji które przyszły mi do głowy, a brak ich w głównym poście:
Każda z nowych postaci posiada już komunikator którym posługiwała się grupa biorąca udział w części pierwszej. W związku z tym słyszeliście każdą z rozmów która była dzięki niemu przeprowadzona. To tak dla ułatwienia wam włączenia się w przygodę.

Na karty czekam do 11.01.2011..

Pozdrawiam.
Mid.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline  
Stary 06-01-2011, 21:10   #8
 
Vivianne's Avatar
 
<Patrzy z podziwem na to, co było, z lekką obawą na to, co będzie i nieśmiało zgłasza chęć gry>
 
__________________
"You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one"

Ostatnio edytowane przez Vivianne : 06-01-2011 o 21:14.
Vivianne jest offline  
Stary 07-01-2011, 01:21   #9
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Mid. I Strażnicy.

Jak najbardziej polecam, bazując na przeszłości.
Jako graczowi uczestniczącemu w Nowej Drodze, sesja bardzo się podobała. Należała do czołówki faworytów spośród wszystkich, w jakich brałem udział, choć nie zdołaliśmy zajść zbyt daleko.

Właściwie była to jedna z nielicznych sesji, posiadających rozpoczęcie z tak małą ilością brutalności.
Bynajmniej nie mam prawa postawić znaku równości między względnym spokojem, a nudą, ponieważ byłoby to kłamstwo.

Skoro nieciekawy element MG dała radę przekształcić w tak bardzo interesujący i zajmujący, to jestem bardzo ciekaw jak wygląda przemiana fragmentów wciągających

Tak na marginesie, kotek Vivianne przypomina mi "stare czasy".
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline  
Stary 09-01-2011, 17:01   #10
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Chciałem, póki czas zakończenia rekrutacji nie nadszedł, oficjalnie potwierdzić mój udział w sesji, tudzież udział mojej postaci w ekspedycji.
 
Kerm jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:21.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168