Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Horror i Świat Mroku > Archiwum sesji RPG z działu Horror i Świat Mroku
Zarejestruj się Użytkownicy


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-11-2020, 21:19   #1
Banned
 
[Komentarze] Rowy Krwią Płynące

Witam Was wszystkich w wątku komentarzy!


Napisałbym jakąś cudowną, zagrzewającą serca przemowę na sam początek naszej pięknej, wspólnej przygody. Coś o tym, jak zduszę Waszą nadzieję i tak właściwie powinniście ją już dawno temu porzucić. Coś o tym, jaki jestem bezlitosny i jak głośno będę rechotał przy każdej kolejnej kropli krwi, którą utracą Wasze postacie.
Ale to wszystko już wiecie.
Wcześniej były tylko puste przechwałki i zapowiedzi mojego okrucieństwa. Teraz nareszcie jesteśmy w punkcie startowym. Nie muszę już opowiadać o bólu i cierpieniu, jakiego doświadczycie w wykreowanym przeze mnie świecie. Teraz będę mógł go Wam zaprezentować. Wziąć Wasze wciąż bijące serduszka i zanurzyć je w czarnej smole beznadziei i tragedii.

Ta historia nie będzie miała szczęśliwego zakończenia. Oczywiście, Wasze postacie mogą przeżyć, ale w najlepszym przypadku wyjdą z tego wszystkiego kompletnie odmienione. Może nie oszaleją, ale też nie będą w stanie odnaleźć się z powrotem w codziennej rzeczywistości. Wycieczka klasowa do Rowów w 2007 roku położy się cieniem na całe ich dalsze życie. Na pewno nie będą robić sobie żartów z nazwy miejscowości. Niekiedy żartem i humorem można próbować poradzić sobie z dużą traumą. Ale czasami jest ona zbyt duża, żeby chociażby mieć nadzieję ją zamaskować.

Kibicuję Wam wszystkim, a także każdemu z osobna. Wiele czasu spędziłem nad dumaniem na temat postaci i zdołałem się do nich przyzwyczaić (chociażby pobieżnie). Mam nadzieję, że arenę opuści jak najwięcej z Was. Specjalnie umieściłem w modelu karty postaci miejsce, w którym opisaliście jej marzenia. Liczę na to, że zbyt wiele nie zostanie przekreślonych. Ale to już zależy od Waszych działań.

A także od losu. Niech kości Wam sprzyjają.

A teraz przejdźmy do technikaliów.

1. Proszę o stosowanie w postach indentu oraz justowania. Wcześniej podchodziłem do tego zabiegu z rezerwą, ale tekst sformatowany w ten sposób naprawdę lepiej wygląda. Maksymalna szerokość obrazka przy tym wynosi 540 pikseli, gdybyście chcieli jakiś wrzucić.
2. Piszemy w trzeciej osobie liczby pojedynczej. Bez pogrubień, podkreśleń oraz kursywy.
3. Macie 4 doby od mojego postu na wstawienie swojego własnego --> edit: zrobiło się z tego 5
4. Możecie w tym czasie pisać z innymi dialogi, na przykład przez docs. Ja żadnego nie będę zakładał i to leży wyłącznie w Waszej inicjatywie, czy chcecie korzystać z tego narzędzia. Jeśli to uczynicie, to ja nie zamierzam do niego zaglądać. Przynajmniej nie w początkowych etapach rozrywki.
5. Jeżeli z powodu frustracji odniesionej w grze wyrzucicie swój komputer przez okno lub zaczniecie demolować mieszkanie, to z góry zastrzegam, że nie będę ponosił za to odpowiedzialności finansowej. Nie zamierzam również prowadzić refundacji kosztów psychoterapii czy leczenia farmakologicznego, na jakie być może zostaniecie przeze mnie skazani.

MECHANIKA

SZALEŃSTWO
Gdy postać gracza znajdzie się w szczególnie szokującej sytuacji, albo będzie pod dużą presją, albo napotka coś nie z tego świata, nastąpi rzut k10. Jeżeli wypadnie 8, 9 lub 10 - postać otrzyma ranę psychiczną. Trzy rany psychiczne to szaleństwo i koniec gry. Ran psychicznych można się pozbywać - poprzez satysfakcjonującą rozmowę z postacią innego gracza lub prowadzonym przeze mnie NPC. Ewentualnie po wykonaniu czegoś będącego bardzo w zgodzie z charakterem postaci lub też szlachetnego, jak na przykład uratowaniu kogoś.

Wpływ atrybutów.
Osoby mające +1 do Umysłu
- ranę psychiczną otrzymują, kiedy wypadnie 9 lub 10.
Osoby mające +2 do Umysłu - ranę psychiczną otrzymują, kiedy wypadnie 10.

ŚMIERĆ
Oprócz ran psychicznych będzie można też uzyskać rany fizyczne i zginąć - rzecz jasna. Tutaj mechanika jest nieco ostrzejsza. Kiedy postać wda się w walkę lub zostanie zaatakowana (być może po podjęciu złej decyzji) to: 10 oznacza natychmiastowa śmierć, natomiast 7, 8 i 9 to odniesienie rany. Trzy rany - śmierć. Przy czym nawet jedna rana niezatamowana może się źle skończyć, jak to w prawdziwym życiu.

Wpływ Atrybutów.
Osoby mające +1 do Ciała
- 10 oznacza otrzymanie dwóch ran, nie natychmiastową śmierć, natomiast 8 i 9 to odniesienie rany.
Osoby mające +2 do Ciała - 10 i 9 oznacza otrzymanie rany

SPOŁECZNOŚĆ.
To jest wyjątkowy atrybut, inny niż pozostałe. Oznacza umiejętność manipulacji oraz charyzmę danej postaci. Osoby inwestujące w Społeczność są bardziej podatne na ataki fizyczne i psychiczne (z tego powodu, że nie mają bonusu ani do Ciała, ani do Umysłu). Jednak posiadają wpływ na NPCów, dzięki czemu będą mogli uzyskać od nich dodatkowe informacje, konieczne do wyjścia z tego wszystkiego cało i przeżycia. Niektóra wiedza jest tajemna... tak długo, aż ukaże się ktoś, komu po prostu chcemy ją zdradzić. I to postacie z bonusem do Społeczności.

Osoby niemające bonusu do Społeczności - nauczyciele i członkowie obiektu Słowianie oraz wszyscy zwykli ludzie wokoło będą przychylnie nastawieni względem postaci i zastosują się do ich próśb przynajmniej w 30% przypadków, 0% szans na wpłynięcie na postać wrogą
Osoby mające +1 do Społeczności - nauczyciele i członkowie obiektu Słowianie oraz wszyscy zwykli ludzie wokoło będą przychylnie nastawienie względem postaci i zastosują się do ich próśb przynajmniej w 60% przypadków, 20% szans na wpłynięcie na postać wrogą
Osoby mające +2 do Społeczności - nauczyciele i członkowie obiektu Słowianie oraz wszyscy zwykli ludzie wokoło będą przychylnie nastawieni względem postaci i zastosują się do ich próśb przynajmniej w 90% przypadków, 50% szans na wpłynięcie na postać wrogą.

Oczywiście nie chodzi o niedorzeczne prośby, ale takie odpowiednio uargumentowane i odegrane.

Dodatkowo za bycie w drużynie otrzymuje się dodatkowy bonus – NOWA INFORMACJA.
Jeżeli kilka postaci znajduje się w jednej scenie, przy czym jedna postać aktywnie próbuje uratować drugą – na przykład rzuca się na przeciwnika, albo robi cokolwiek, żeby odwrócić jego uwagę – wtedy może oddać swój bonus wynikający z Ciała lub Umysłu. Trafia on do postaci innego gracza. Ale wtedy osoba, która go oddała, sama go traci na tę jedną kolejkę. Warto jednak mieć na uwadze, że jeśli zostanie to odpowiednio rozegrane, to może nie będzie konieczności wykonania rzutu dla tej akurat osoby, która chce ratować. Bo może sama nie będzie zagrożona.

Niżej zamieszczam informacje z rekrutacji, które mogą się przydać.

Wycieczka będzie trwać 9 dni. W tym przyjazd i odjazd. Czyli na miejscu pełne 7 dni. Przynajmniej w planach. Gdzie jedziecie? Domki wczasowe Słowianie z polem namiotowym. Wszyscy macie zapewnione domki 2-, 3- lub 4-osobowe. W zależności od tego, jak wpisaliście/wpiszecie się do formularzy – to w odpowiedniej kolejce w sesji. Jeżeli chcecie, to możecie rozbić namiot na polu namiotowym, ale to raczej niszowe rozwiązanie dla zdecydowanej większości z Was. Mapy samego ośrodka nie mam jeszcze stworzonej – jeszcze. Otrzymacie ją, kiedy traficie na miejsce. Tutaj jest orientacyjna z wątku rekrutacji. Czarne linie ukazują trzy główne ścieżki - jedna prowadząca do ośrodka, druga nad morze, trzecia nad rzekę. Wszystkie mają około po 180 metrów.
Na miejscu otrzymacie zakwaterowanie (o tym już wspomniałem) oraz śniadania, obiady i kolacje. W kwestionariuszu trzeba było zaznaczyć dietę normalną, lekkostrawną, cukrzycową, wegetariańską lub wegańską. Sam ośrodek nie proponuje tak rozbudowanego cateringu, jedzenie przyjedzie tam specjalnie na miejsce. Liceum św. Jana Chrzciciela ma swoje standardy
Po co tam jedziecie? Chodzi głównie o spędzenie czasu na świeżym powietrzu, nad morzem i w okolicznych lasach. Sam ośrodek przygotował na pewno dyskoteki, kursy jazdy konnej (na razie nie wiecie jak miałoby to wyglądać), mecze siatkówki plażowej, rejsy motorówkami (pod ścisłą kontrolą i nadzorem), festiwal łowienia ryb w Łupawie, jakieś inne zabawy. Nie wiecie, co dokładnie będzie się działo, ani w jakiej kolejności. Kto to finansuje? Bogatym nastolatkom koszty pokrywają bogaci rodzice. Stypendyści otrzymali dofinansowanie 50% z funduszu, a resztę też zapłacili ich rodzice.


NEKROLOG


1.
rudaad
Marta Perenc
(16 lat)
Przeciętniak, mózgowiec.
Ciało: +1. Umysł: +1.

Duża nadwaga spowodowana chorobą, sympatyczny uśmiech, blond włosy, niebieskie oczy. Nosi rozkloszowane, workowate ubrania, wygodne babcine buty. Używa tanich kwiatowych perfum z kiosku, żeby awaryjnie maskować zapach swojego potu.


Cukrzyczka, córka lekarzy. Otyła, zahukana marzycielka, która pisze tony liścików miłosnych i wielbi Harlequiny. Dobra z chemii i biologii. Chce być weterynarzem. Ubiera się w worki i śmierdzi jak dom każdej ciotki - starej panny.

2. JohnyTRS
Łukasz Zieliński
(17 lat, we wrześniu 18)
Samotnik, artysta.
Ciało: +1. Umysł: +1
.

Ponad 1,70 wzrostu, ciemne dłuższe krótkie włosy (musi iść do fryzjera), charakterystyczny pieprzyk przy oku. Lekko spiczasty nos. Ubrany standardowo w T-shirt (różne wzory i kolory), ucięte na wysokości kolan wytarte dżinsy, oliwkowa kurtka z kapturem, na nogach adidasy z targowiska.


Nie jest kasiasty, chce studiować na ASP, mieszka na Mirowie (Osiedle Za Żelazną Bramą), ma rodzeństwo. W pierwszej klasie chodził krótko z Agatą (ta sama klasa), zanim ta „dała mu kosza”,
gra w zespole „Sala69”wraz z Piotrkiem Ozimskim i Tomkiem Zalewskim (z innej klasy), koszulki z logo zespołu są jego autorstwa. Nie jest za żadnym z klubów (Legia/Polonia). Nie jest na GG (w domu nie ma Internetu).

3. Arthur Fleck
Alan Wiaderny
(17 lat)
Elita, elita.
Społeczność: +2.

Blondwłosy przystojniak o niebieskich oczach, szczupły, średniego wzrostu. Ubiera się na sportowo, w drogie markowe dresy, preferuje styl uliczny.


Syn producenta wędlin „Wiaderny”, pochodzi z bogatej rodziny, matka, wysoko funkcjonująca alkoholiczka jakiś czas temu odeszła od męża z trenerem tenisa. Alan mieszka z podwarszawskiej willi razem z ojcem, którego rzadko widuje, jest pozostawiony sam sobie, więc czas spędza głównie na imprezowaniu. Uwielbia polski hip hop, sam próbuje swoich sił jako początkujący raper, zakochany jest w muzyce bloków, choć nigdy nie doświadczył biedy pisze społecznie zaangażowane teksty, przez co w oczach niektórych może uchodzić za pozera. Imponują mu ludzie z niższych warstw społecznych, dresiarze, kibole, dilerzy, nie znosi za to nerdów, kujonów i introwertyków, nad którymi potrafi się pastwić i wyżywać. Nie jest stały w uczuciach, zmienia dziewczyny jak rękawiczki.

4. rodriguez
Piotr Ozimski
(17 lat, wygląda na starszego)
Artysta/rebel, elita/floater.
Umysł: +1. Społeczność: +1.

Wysoki, chudy młody człowiek, z kilkudniowym meszkowatym zarostem i przydługimi włosami domagającymi się już od pewnego czasu porządnego strzyżenia. Lubuje się w przetartych dżinsach, flanelowych koszulach i koszulkach ulubionych zespołów. Na nogach trampki converse'a lub wygodne adiki.


Piotrek jest raczej lubianą osobą, nawet poza kręgiem tzw. "metali", a to ze względu na swoją otwartość i wesołe usposobienie. Typ imprezowicza i pies na baby. Jest frontmanem, wokalistą i dorywczym gitarzystą szkolnego zespołu grunge'owego "Sala 69" założonego wespół z Łukaszem Zielińskim (basistą - postać Johnny'ego) i Tomkiem Zalewskim (kolegą z innej klasy, nieobecnym na wycieczce). Uczy się raczej średnio, ale bynajmniej nie ze względu na problemy z nauką. Jeden z tzw. "zdolnych, ale leni". Kwalifikuje się do "obozu" dzieciaków z dobrych domów (rodzice są właścicielami dochodowego hotelu w centrum Warszawy).

5. Bardiel
Jacek Gołąbek
17 lat
Sportowiec, samotnik.
Ciało: +2.

- 173 cm wzrostu,
- krótko przystrzyżone, blond włosy,
- krępy, dość muskularny jak na nastolatka,
- nie nosi ubrań ani butów drogich marek, często nosi rzeczy z “lumpa”.- ma bardzo duży problem z jąkaniem,
- po szkole trenuje trójbój siłowy, generalnie krzepki byk z niego,
- uczęszcza na terapię mającą zmniejszyć jąkanie,
- jego matka jest pielęgniarką, ojciec odszedł,
- nie narzeka na nadmiar pieniędzy,
- na wyjazd zarobił kosząc trawnik u Perenców,
- z nauką radzi sobie przyzwoicie - tak długo jak nikt nie każe mu odpowiadać na oczach całej klasy, bo wtedy ze stresu jąka się trzy razy bardziej.

6. traveller
Adrian Fujinawa
(17 lat, chyba)
Artysta/marzyciel, świr
Umysł: +2.

Chudy, wysoki z bujną czupryną. Mieszanka genów azjatyckich i europejskich, skośne oczy i rysy, ale ciemniejsza typowa europejska karnacja i niebieskie oczy.


Wiele osób unika “Adiego” przez jego azjatyckie pochodzenie, rasizm jest wciąż żywy w Polsce, nawet wśród uczniów prywatnego liceum. Ma bogatego ojca, prezesa oddziału firmy “Sony” w Polsce oraz znaną i cenioną matkę - panią adwokat. Adrian ku irytacji swoich rodziców nie wie jeszcze w czyje ślady chciałby pójść. Jest raczej znany z brutalności względem owadów/zwierząt. Ale skupił wokół siebie kilku odmieńców, którzy ku jego obojętności zdają się traktować go jako kogoś na kształt przyjaciela.

7. Brilchan
Adam Wakfield-Kowalski
(17 lat)
Scene kid/tancerz/artystyczna dusza
Ciało: +1. Społeczność: +1.

Tęczowo pomalowane włosy, na które nosi kapelusze, kolorowe koszule w neonowych barwach rozpięte, żeby pokazać nadruki jakie tam ma. Do tego obcisłe spodnie dżinsowe lub leginsy oraz markowe trampki converse. Na rękach mnóstwo gumowych opasek w uszach słuchawka z MP3 grająca eklektyczną mieszankę: Brytyjskiej 19 operetki Gilberta i Sulivana, amerykańskiej muzyki z lat 50-tych i polskiej muzyki, której słuchała Matka jak był mały (Anna Jantar, Maanam, "Metro" orginalne, Krystyna Prońko ).


17-letni Adam Wakfield - Kowalski. Scene kid z Kalifornii, bogate dziecko z mieszanego małżeństwa biznesmena specjalizującego się w produkcji szaf i aktorki z Jackowa o polskich korzeniach. Mąż ją zdradził, wzięła z nim rozwód, wygrała wyłączne prawo do opieki nad wtedy 15-letnim synem i zabrała dzieciaka do Polski z dala od tego zepsucia.

Adam jest artystą tancerzem, oraz piosenkarzem z zamiłowania i talentu nienawidzi Polski. Uważa, że to jakaś pusta wiocha i dziura. Nienawidzi Matki za to, że go tu ściągnęła. Nie chce się uczyć, czeka na 18 urodziny żeby wrócić z powrotem do cywilizacji i do ojca który będzie go rozpieszczał, żeby dopiec matce.

Co wszyscy wiedzą - jest panseksualny i mało subtelny, tak jakby ta cecha była najważniejszą częścią jego osobowości. Teraz nie jest z nikim związany, a gnębicielom mówi, żeby spierdalali bo i tak nie są w jego typie.

8. Nami
Amanda Sabotowska
(16 lat, bo urodziła się w grudniu, rocznikowo 17)
Sportowiec, elita
Ciało: +1. Społeczność: +1

[wygląd do uzupełniania, ale jasne, że niezła laska :<]


Amanda na pewno boi się pająków. Krzywi się na widok chrząszczy, os, pszczół a nawet much. Jest duża szansa, że naśmiewa się z innych po cichu, a udaje miłą. Choć nikt oficjalnie nie słyszał, aby z kogoś drwiła, to przecież musi to robić (w końcu jest taka ładna i głupia). Dziewczyna ma dobre oceny, ale to na pewno dlatego, że ściąga. Być może z niektórymi się puszcza, a już na pewno z tym nauczycielem od historii (coś często wychodziła z klasy jako ostatnia, a nie tak dawno dostała piątkę ze sprawdzianu, mimo iż nie zna nawet roku rozpoczęcia drugiej wojny światowej). Do biednych nie należy, bo ubiera się ładnie i używa wielu kosmetyków. Ma zadbane dłonie, zgrywa damesę. Uczęszcza na dodatkowe zajęcia z WFu, trenuje w drużynie cheerleaderek, z łatwością nawet została kapitanem (na pewno ten od historii jej załatwił za kolejne ciągnięcie pod biurkiem). Ma ksywkę Pony, co złośliwsi krzyczą za nią
“e, kopytna!” - to za sprawą tego, że na pierwszych zajęciach wyjęła piórnik z kucykami
Pony, jej imidż uroczej blondynki dopełnił dzieła, przyklejając jej nie jedną łatkę.

9. Sepia
Berenika Szumna
(18 lat)
Sportowiec, mózgowiec (według mnie)
Ciało: +1, Umysł: +1

Wysoka i chuda blondynka o dużych szarych oczach i lekko kręconych włosach. Płaska, zawsze ubrana w coś z rękawem i nigdy nieodsłaniająca nóg - długie spodnie, długie koszule i masa blizn na dłoniach od ciągłych bijatyk.


Wychowuje ją wujek wojskowy więc dziewczyna ma ostro zryty beret pod kątem bycia pedantką i nauki. Dostała się do szkoły ze względu na świetne wyniki w nauce, jest uzdolniona pod kątem chemii, fizyki i matematyki - na nich się skupia. Trzyma się z boku, jasno pokazuje że nie ma ochoty na jakiekolwiek znajomości. Skupia się na nauce, a nie socjalnych gimnastykach. Ma też kuratora i jest pod opieką terapeuty. Prócz dbania o umysł, dba też o ciało - trenuje krav magę. Wykorzystuje to gdy któryś z tępych głąbów ze szkoły myśli, że może jej wejść na głowę albo traktować z góry. Chodzi opinia, że jest jak gówno - lepiej nie ruszać i obchodzić z daleka. Bo psychiczna. Jej rodzice i rodzeństwo zginęli w wypadku samochodowym, który przeżyła ona i jej siostra, tyle że siostra zmieniła się w warzywo i przeciągnęła jeszcze rok. Nika ma rok w plecy, bo spędziła go w szpitalu.

10. Sorat
Julia Ulyanova
(17 lat)
Elita, elita
Społeczeństwo: +2

Średniego wzrostu, szczupła dziewczyna z nieodłącznym uśmiechem na twarzy. Pierwszym co rzuca się w oczy jest uroda: wielkie, niebieskie oczy obramowane firanami długich rzęs, wydatne usta, harmonijna twarz, blada cera i długie włosy w kolorze gorzkiej czekolady, które zawsze nosi rozpuszczone. Ubiera się kobieco, często wybiera sukienki w stonowanych barwach i z dekoltem. Woli styl vintage, unika wyzywających kreacji. Ma słabość do złotych naszyjników - może się wydawać, że ma osobny na każdy dzień roku.


Bez względu na okoliczności pozostaje mniejszą lub większą zagadką. Zawsze jest coś, czego ludzie o niej nie wiedzą i nie potrafią rozgryźć. Obca, piękna, charyzmatyczna i elokwentna - to sprawia, że są nią jeszcze bardziej zainteresowani, bo ludzką cechą jest być ciekawskim. Potrafi przyciągać uwagę z czego korzysta bez wyrzutów sumienia. Ma wielu znajomych i przyjaciół - w większości płci męskiej. Czasem, gdy potrzebuje pomocy lub przysługi czaruje rozmówcę, łechcąc jego ego a siebie stawiając w roli zagubionej damy w opałach. Gesty, mimika, spojrzenia i niski, melodyjny głos - to jej broń. Skuteczna. Stała bywalczyni stołecznych imprez, piszą o niej portale plotkarskie, bo w doborze chłopaków jest wyrachowana: zawsze starszy, zawsze dobrze sytuowany i znany. Aktualnie zakończyła głośny związek z młodym raperem i już była widziana w towarzystwie pewnego polityka, który oczywiście “tylko ją odwoził”.
Pochodzi z polsko-rosyjskiej rodziny. Matka była znaną modelką i podczas pokazu dla Diora w Moskwie uwiodła jednego z tamtejszych oligarchów - obrzydliwie bogatego i starszego o 40 lat biznesmena który dorobił się na upadku pierestrojki. Anatolij Ulyanov często podróżuje między Rosją i Polską, gdzie szkołę kończy jego ukochana córka. Matka zajmuje się dogadzaniem mężowi i robieniem dobrego wrażenia. Czemu Polska, a nie Moskwa? Julia śmieje się, że w Warszawie cieplej niż w Moskwie, a wódka smakuje tak samo.

11.
Rot
Olga Kowalska
(18 lat, choć wygląda na starszą)
Samotnik, artysta.
Ciało: +1. Umysł: +1.

Ma turkusowe włosy kolczyk na wardze i kilka w nosie, tony tatuaży na ciele. Jest zawsze mocno umalowana.


Jej matka jak Olga miała 12 lat – powiesiła się i ponoć to Olga ją znalazła. Leczyła się potem psychiatrycznie przez kilka lat. Generalnie mieszka z ojcem ‘artystą’ tatuażystą, który ma własne studio – ‘Hades’. Ona sama jest chodzącą reklamą pracy swego rodzica. Ponoć ma problemy z narkotykami, prawem i kontaktuje się z cywilizacjami pozaziemskimi. Generalnie na temat Olgi krąży wiele plotek i legend.

12.
Mekow
Maja Krawiec
(17 lat)
Sportowiec, elita.
Ciało: +1. Społeczność: +1.

Pierwsze co się rzuca w oczy to kolorowe włosy dziewczyny: pomarańczowe z kilkoma drobnymi bordowymi, niebieskimi i zielonymi pasemkami. Włosy te sięgają jej do ramion. Maja jest raczej wysoka (178cm) i dość szczupła, ale ma wyraźnie zaznaczony biust (nosi 75C), zaokrągloną pupę i zgrabne nogi. Ma ładną buzię, swoje kuszące usta czasami podmaluje czerwienią, różem lub innym kolorem, ale najczęściej nakłada tylko błyszczyk.


Maja jest sportową stypendystką i gra w szkolnej drużynie siatkówki. Z nauką dobrze sobie radzi, ale zdecydowanie najlepsza jest z matematyki. W klasie ma dwóch chłopaków, a łącznie podobno aż pięciu, choć mało kto wie jak to działa. Umie zorganizować dobrą imprezę i miewa szalone pomysły, które lubi realizować.

13.
Anonim
Wiesław Czartoryski
(17 lat)

"Przeciętniak" - Anonim ten jego wygląd rozwinie później, a jak nie rozwinie... no cóż, to będzie testament jego nieumiejętności rozwijania wyglądu postaci - ha, to byłby wstyd.
Swoją drogą Nami też nie uzupełniła wyglądu, więc nie oszukujmy się, że jesteś wyjątkowy, Anonimie. Sam sobie zresztą napisałeś do postaci - przeciętniak. Ach. Może jaka postać, taki gracz? Może? Czyżby? Któż to oceni...

Otóż Anonim pokazał, że jest solidna firma i wszystko uzupełnił. Teraz możecie więcej przeczytać o Wiesławie!

Jego wygląd był kwintesencją przeciętności. Przeciętna fryzura, przeciętny wyraz twarzy, przeciętny sposób ubierania się, przeciętna sylwetka ciała - przeciętność tak wielka, że doprowadzała do złudzenia niewidzialności. Kolejny numer w dzienniku klasowym, kolejna osoba zajmująca miejsce w klasie, kolejna osoba na wycieczce klasowej. Jakby Wiesiek nagle zniknął to nikt nie tęskniłby za nim, a część odczułaby ulgę. Ulgę właściwie bez jakiegoś konkretnego powodu.
Nikt nigdy go nie spotkał poza szkołą, nikt nie wiedział nawet gdzie mieszkał (nie to że kogoś to obchodziło - zresztą łatwo to było sprawdzić śledząc Wieśka albo zaglądając do dziennika klasowego) i kim byli jego rodzice.Raczej dobry uczeń, jedynak, dużo mówi, ale w sumie niewiele o nim wiadomo. Nigdy do nikogo nie zwraca się "proszę pana", "proszę pani" - zawsze bezosobowo. Raz powiedział "proszę pana", gdy atakował nauczyciela w stylu biernie-agresywnym.

PODSUMOWANIE ATRYBUTÓW

Ciało:
+1: Marta Perenc, Łukasz Zieliński, Adam Wakfield-Kowalski, Amanda Sabotowska, Berenika Szumna, Olga Kowalska, Maja Krawiec
+2: Jacek Gołąbek

Umysł:
+1: Marta Perenc, Łukasz Zieliński, Piotr Ozimski, Berenika Szumna, Olga Kowalska
+2: Adrian Fujinawa

Społeczność:
+1: Piotr Ozimski, Adam Wakfield-Kowalski, Amanda Sabotowska, Maja Krawiec
+2: Alan Wiaderny, Julia Ulyanova

LISTA NPC

NAUCZYCIELE


Piotr Turlecki: wychowawca klasy, nauczyciel języka angielskiego.
ZDJĘCIE
Kompetentny, choć ciągle zestresowany. Na jego barkach ciąży odpowiedzialność za całą wycieczkę i wydaje się, że ją udźwignie. Bardzo atrakcyjny. Wiadomo, że wcześniej pracował za granicą. Prowadził z żoną firmę w samym sercu Londynu, jednak po rozwodzie przeprowadził się z powrotem do Polski. Wielki fan Radiohead, ciągle przychodzi w koszulkach z logo tego zespołu do pracy. Chyba że jest dyrektorska wizytacja – wtedy ubiera się grzecznie w koszule.

Anna Królik
ZDJĘCIE
Młoda nauczycielka języka hiszpańskiego o dobrym sercu, która jest bardzo sympatyczna i ma pasję do przekazywania wiedzy. Jest przez to wykorzystywana, a nawet nękana przez wybraną grupę uczniów. Śliczna dziewczyna, podobno ma romans z Turleckim. Została wydalona z pracy z powodu intymnych relacji z uczniem – co okazało się nieprawdą. Szkołą z powrotem zatrudniła ją z oficjalnymi przeprosinami, jednak i tak wielu uczniów nazywa ją Szmatą.

Sylwester Nowicki
ZDJĘCIE
Podstarzały nauczyciel fizyki, który jest cały czas zaspany i tak właściwie jedną nogą w grobie, kompletnie nie reaguje na wszystko co się wokół niego dzieje i zero z niego pomocy. Jest znany ze swojej nieśmiertelności. Przeżył trzy zawały oraz dwa udary. I nie widać po nim żadnych ubytków neurologicznych, czy też innego rodzaju. Jest uzdolnionym szachistą, a przynajmniej byłby, gdyby nie zasypiał w trakcie gry.

Bernadeta Dąb-Słonicka.
ZDJĘCIE
Dojrzała, ogromna nauczycielka WFu, silna niczym bawół i mniej więcej równie urodziwa, oschła, twarda pogromczyni nastoletnich niecnót, była mistrzyni świata WBC wagi ciężkiej. Krążą plotki, że w rzeczywistości jest transseksualna. Niepotwierdzone, jednak bardzo wiarygodne, biorąc pod uwagę charakter Bernadety. Jest znaną degustatorką serów – jej opinia liczy się w międzynarodowych środowiskach kulinarnych. Czasami przychodzi do pracy ze swoim kotem rudzielcem Puszkiem.

Sebastian Ceyn
ZDJĘCIE
Nauczyciel historii. Bardzo przystojny, tajemniczy, mający duże powodzenie wśród kobiet, jak i wielu mężczyzn. Podobno ma romans z wieloma uczniami, w tym Amandą i Julią, a także Adamem. Nic na jego temat nie jest do końca pewne. Rozpoczął nauczanie w Liceum św. Jana Chrzciciela nagle w środku roku szkolnego i wydaje się czasami, że nie ma zbyt dużej wiedzy historycznej. Tajemnicą poliszynela jest to, że pije wino w trakcie pracy. Rzadko jednak wydaje się pijany.

UCZNIOWIE

Agata Woś.
ZDJĘCIE
Piękna, wredna dziewczyna. Znana ze swoich błyskotliwych (przynajmniej w jej mniemaniu) komentarzy. Zależy jej bardzo na byciu w elicie i dlatego stara sie otaczać samymi najpiękniejszymi przyjaciółkami (nazywa ich w myślach przybocznymi). W rzeczywistości jest cholernie fałszywa i nieszczera. Obgada każdego za jego plecami, nawet jeśli przed chwilą podlizywała mu się i wychwalała. Jest członkiem grupy tanecznej (niestety nie ma cheerleaderek JESZCZE). Pewnego dnia jej nagie akty obiegły całą szkołę. Dziewczyna była oburzona, ale w praktyce dało jej to pewien zastrzyk popularności, którym próbowała przytłoczyć inne popularne dziewczyny (jak Amandę lub Martę*).

*rzecz jasna nie o Martę Perenc tutaj chodzi

Marta Wiśniak.
ZDJĘCIE
Rok młodsza, chodzi do innej klasy niż pozostali. Pojawi się na wycieczce, bo zaprosił ją jej brat Mateusz, a dyrekcja zrobiła wyjątek. Bardzo ładna, miła dziewczyna. Niestety zależy jej zbyt bardzo na zdaniu innych ludzi - zwłaszcza tych niewłaściwych. Jest najlepszą przyjaciółką Agaty. Głośna sprawa: raz po przyjęciu narkotyków na imprezie trafiła do szpitala. Od tego czasu ma wciąż problemy ze zdrowiem (coś związanego z nerkami). Jest ekstremalnie religijna i zawsze ma przy sobie różaniec. Nie wstydzi się swojej wiary, ale boi się, że jest przez nią nieakceptowana wśród rówieśników.

Mateusz Wiśniak.
ZDJĘCIE
Brat Marty. Kapitan szkolnej drużyny piłki nożnej. Wysoki, przystojny, jednak ma okropny charakter. Jest niezwykle agresywny i gburowaty. Skorzysta z każdej okazji, aby zaznaczyć swoją dominację i wyższość nad innymi ludźmi. Wyśmiewa się ze wszystkich - nie licząc atrakcyjnych dziewczyn, które mu się podobają, oraz kumpli, z którymi imprezuje. Choć nawet oni często nie mają przy nim lekko. Mimo tego wszystkiego ma swoją surową charyzmę, przez co ciężko jest kompletnie się z nim nie liczyć. Najlepiej obchodzić go szerokim łukiem. Jedyną jego pozytywną cechą jest to, że dla przyjaciół jest niezwykle lojalny.

Aaliyah al-Hosam.
ZDJĘCIE
Arabka. Multimiliarderka. Jej rodzice przywędrowali tutaj z Bliskiego Wschodu i zostali w celach biznesowych. Pewnego dnia Aaliyah nie wyłączyła gazu i poszła na imprezę. Kiedy wróciła do domu, odkryła, że jej rodzice już nie żyli. Nawet nie było sensu wzywać karetki. Aaliyah boi się, że pójdzie do więzienia za to, co zrobiła. Zwłaszcza że nie sądzi, iż może liczyć na przychylność sądu względem osoby jej religii. Jest ekstremalnie inteligentna - zarządza finansami rodziny po przyjściu do domu, podszywając się pod swojego ojca w mailach i transakcjach. W rzeczywistości to jednak artystyczna dusza - uwielbia szkicować. To jedno jest w stanie sprawić, aby nieco odprężyła się w swoim życiu pełnym stresu. Jest bardzo wrażliwa i ma trochę sztywne zasady moralne.

Feliks Trzebiński.
ZDJĘCIE
Szkolny dealer narkotyków. Jest w stanie handlować z każdym i za każde pieniądze. Ubiera się cały na czarno. Uwielbia fotografię i często chodzi z aparatem. Tak właściwie nawet nie jest uważany za creepa i ludzie lubią, kiedy im robi zdjęcia. To balsam na ich próżność. W rzeczywistość Feliks najbardziej jednak lubi fotografować martwą naturę. Lubi koncerty Sali69 - może ze względu na to, ile sam na nich zarabia, handlując. Wiele osób odwróciło się od niego, kiedy Marta Wiśniak trafiła do szpitala po przyjęciu pechowej dawki, ale większość wkrótce o tym zapomniała. Mało kto wie, że Feliks dealuje, żeby zebrać pieniądze na swoją małą siostrzyczkę ciężko chorującą na białaczkę i przyjmującą leczenie eksperymentalne w Stanach Zjednoczonych.

A NA SAM KONIEC LINK DO EXCELA Z RELACJAMI MIĘDZY WSZYSTKIMI POSTACIAMI
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 13-01-2021 o 02:55.
Ombrose jest offline  
Stary 14-11-2020, 21:43   #2
Banned
 
Spis ran:
Rany psychiczne: Łukasz (x3), Julia (x2), Berenika (x1), Adam (x2), pan Sylwester (x1) i pan Piotr (x1), Amanda (x2), Alan (x1), Feliks (x1), Bernadeta (x1), Jacek (x1 CRIT)
Rany fizyczne: Maja (x2x3), Feliks (x2), Bernadeta (x1), Adam (x1), Amanda (x1), pan Piotr (x1), Łukasz (x1)

NPC: Marta, Julia, Berenika, Aaliyah
ZMARLI (9/23): Sebastian, Mateusz, Piotr, Marta Wiśniak, Aaliyah, pani Ania, Adrian, Wiesław, Olga, Maja?
UWIĘZIENI: Adam
ZMARTWYCHWSTALI: Aaliyah
OSZALELI: Julia, Łukasz

Obecna kolejka: PIĘTNASTA
LINK
Spis NPC

Ośrodek
- Elżbieta Halmann: dyrektorka ośrodka
- Katia Ceyn: siostra Sebastiana i Nadii
- Nadia Ceyn: siostra Sebastiana i Katii
- pani Hania: dozorczyni kafejki internetowej
- czarownica Ortysza: duch uwolniony z sukni Halmann

Rowy
- Ksiądz
- Proboszcz
- Ratsław: 17-latek poznany przez Olgę obok kościoł
- Dobrawa: mała dziewczynka, towarzyszka Ratsława
- Gniewko: starszy brat Ratsława
- Wyszeniega, Dziadumiła, Niedomira
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 01-05-2021 o 11:01.
Ombrose jest offline  
Stary 14-11-2020, 22:18   #3
INNA
 
Nami's Avatar
 
No cześć.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest teraz online  
Stary 14-11-2020, 22:28   #4
 
Brilchan's Avatar
 
Witam wszystkich życzę fajnej zabawy i potwierdzam chęć udziału. Posta nie skasują bo dodajesz w nim nowe ważne informacje
 
Brilchan jest offline  
Stary 14-11-2020, 22:34   #5
 
JohnyTRS's Avatar
 
Let's rock! Potwierdzam uczestnictwo w sesji, niech nam kości łaskawe będą.
 
__________________
Życie społeczne to sztuka
wbijania innym noży w plecy
i udawania
że własne plecy ma się czyste
JohnyTRS jest offline  
Stary 14-11-2020, 22:34   #6
 
Bardiel's Avatar
 
Melduję gotowość. Powodzenia wszystkim!

P.S. Moim faworytem jest Sylwester Nowicki. Uważam, że to najtwardszy zawodnik.
 
Bardiel jest offline  
Stary 14-11-2020, 22:50   #7
Banned
 
Szczerze mówiąc, to gdybym miał postawić na jedną postać, to byłby nią pan Sylwester.
Chyba nie powinienem takich rzeczy zdradzać, ale to postać inspirowana jednym moim pacjentem. Miał tak samo na imię i na tym kończy się podobieństwo. Jeżeli w tej sesji będzie plot armor, to na pewno będzie go miał pan Nowicki
 
Ombrose jest offline  
Stary 14-11-2020, 22:51   #8
 
Bardiel's Avatar
 
Dobra, chłopaki i dziewczyny, musimy trzymać się dziadka!
 
Bardiel jest offline  
Stary 14-11-2020, 22:59   #9
Banned
 
Jak cudownie, że już teraz chwytacie się każdej szansy - choćby najmniej pewnej - aby przeżyć
 
Ombrose jest offline  
Stary 14-11-2020, 23:41   #10
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Elo! Gotowy spojrzeć śmierci w oczy.

Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Dobra, chłopaki i dziewczyny, musimy trzymać się dziadka!
Chyba, że to Jonasz, sam ma szczęście, a na innych sprowadza potwornego pecha. Skoro i tak zginiemy albo oszalejemy, lepiej sobie poużywać na turnusie niż ostatnie beztroskie chwile spędzić grając z zawałowcem w szachy.
 
Arthur Fleck jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:49.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168