Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Horror i Świat Mroku > Archiwum sesji RPG z działu Horror i Świat Mroku
Zarejestruj się Użytkownicy


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-08-2008, 20:29   #1
 
MigdaelETher's Avatar
 
[komentarze]Wampir:Mroczne Wieki - W służbie Jego Mości Petra, wojewody na Strachovie

Witam Wszystkich w komentarzach, które służą do zamieszczania wszelkich uwag, sugestii, skarg, zażaleń i dodatkowych informacji dotyczących naszej sesji.

Na początek lista graczy:

Goście Pana ze Strachova:

Hellian - Jana Vitova, młodziutka przedstawicielka Rzemieślników, jest gościem, a raczej argumentem gwarantującym lojalność księcia pobliskich ziem.

Wernachien - Saraj, Szarlatanka, która trafiła przejazdem na ziemie Petra wraz ze swoim taborem.

Kelly - Edward von Zaborsky, dość tajemnicza postać, Rzemieślnik, książę miasta Myjava

Poplecznicy Pana ze Strachova:

Komtur - Wroniec, Zwierzę na usługach Petra

Marcys - Stoigniew, Trędowaty, oczy i uszy wojewody

Ratkin - Stepan, syn Petra, wojewodzic, który wrócił do domu po długiej nieobecności, spowodowanej nauką i służbą u brata pana ze Strachova.

Mapa zamku :


1 - zewnętrzne mury obronne
2 - most zwodzony
3 - górny zamek, zamek właściwy
4 - podzamcze, dziedziniec zewnętrzny
5 - dziedziniec wewnętrzny
6 - wieża
7 - studnia
8 - komnata reprezentacyjna
9 - komnata Petra
10 - komnata Stepana
11 - podziemna kaplica pod zamkiem
12 - komnata Jany
13 - komnata Edwarda

To na początek, jutro dodam kilka legend związanych z zamkiem i jego panem oraz informacje techniczne dotyczące sesji.

Pozdrawiam Migdael
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 19-08-2008 o 20:57.
MigdaelETher jest offline  
Stary 31-08-2008, 17:38   #2
 
MigdaelETher's Avatar
 
Witam

Bardzo przepraszam ale do 13 nie będzie mnie na LI z przyczyn Wam pewnie znanych, bardzo, bardzo przepraszam. Dlatego muszę przesunąć termin rozpoczęcia sesji, przyznam , że się trochę przeliczyłam sądząc , że pogodzę naukę z pisaniem...Liczę na Waszą wyrozumiałość i zrozumienie.

Pozdrawiam naukowy Migdał
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(
MigdaelETher jest offline  
Stary 31-08-2008, 17:42   #3
 
Kelly's Avatar
 
Jasne, jasne, nie wygłupiaj się, tylko wkuj oraz zdaj ten egzamin. Jednak role playing jest nieco mniej ważne od pozyskania nowego narybku dla naszej służby zdrowia.
 
Kelly jest offline  
Stary 24-09-2008, 15:13   #4
 
MigdaelETher's Avatar
 
Uroczyście ogłaszam, że sesja ruszyła Nareszcie !

Przepraszam, że trwało to tak długo, ale egzamin pochłonął mnie bez reszty, na szczęście ślęczenie nad książkami opłaciło się .

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za wsparcie i wyrozumiałość

Na odpisanie macie tydzień. W razie nieścisłości pytajcie śmiało. Proszę też do końca tygodnia uzupełnić KP w panelu, oraz zamieścić krótkie portfolio w komentarzach do wglądu współgraczy. Do pierwszego posta w komentarzach będę regularnie dodawać legendy oraz ciekawostki dotyczące zamku i okolicy.

Życzę Wam i sobie dobrej zabawy, pozdrawiam Migdał
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 24-09-2008 o 15:15.
MigdaelETher jest offline  
Stary 24-09-2008, 17:04   #5
 
Kelly's Avatar
 
Dzień dobry wszystkim Koleżankom i Kolegom Współgraczom oraz naszej przemiłej Lady GM. Życzę wszystkim miłej zabawy oraz, jeżeli będziecie mili jakiekolwiek potrzeby w tym zakresie, walcie jak w dym na GaduGadu nr 1915417, lub skype gandarianna

Moja postać:

Dość przystojny, można powiedzieć osobnik, stosunkowo młody wiekiem, przynajmniej pod względem wyglądu. Wampirom od razu rzuca się w oczy jego dziwaczny wygląd, bowiem chłop jest dość śniadej karnacji o lekko rumianym obliczu. Ba, jeżeli nawet się go dotknie to sprawia wrażenie nienaturalnego ciepła, które bardziej przywodzi na myśl człowieka niż członka rodziny. Zresztą, szczegóły wyglądu widać na zdjęciu. Jeżeli patrzeć na krzepę, to nie wyróżnia się tutaj ani szczególnie wysokim wzrostem, ani muskulaturą godną Zawiszy Czarnego. Raczej harmonijnie zbudowany. Można go niekiedy zobaczyć, jak oparty o ścianę wpatruje się w jakiś element piękna, albo po prostu marzy.

Druga rzecz, która wprawdzie nie rzuca się w oczy, ale rzuca się na uszy. Edward ma głos, który przeciąga. Cokolwiek mówi, aż chce się słuchać, jeżeli śpiewa to samo, jeżeli gada bzdury, również. Możliwe, ze jakieś naturalne zdolności, a może ćwiczenie sprawia, ze po prostu słowa Edwarda mają naturalną siłę. Zresztą nie tylko głos. Edward jest obdarzony sporą dozą charyzmy oraz wrodzoną giętkością poruszania się. Jest ogólnie miły, sympatyczny oraz rycerski. Rozmawiając pamięta o etykiecie oraz wydaje się osobnikiem wykształconym, który świetnie włada łaciną, a z ewentualnych półsłówek można wywnioskować, ze zna Italię. Całkiem nieźle gra na lutni, do którego to grania lubi nucić włoskie pieśni oraz wie bardzo dużo o teatrze i przedstawieniach, w których lubują się możni przy okazji turniejów czy innych jarmarków.
 
Kelly jest offline  
Stary 24-09-2008, 19:06   #6
 
Wernachien's Avatar
 
Cudownie, ze się udało Migdałku

A więc Saraj...
Być może nikt nie zwróciłby na nią uwagi, gdyby tylko chciała pozostać w cieniu. Ubrana w brązową pozbawioną wzorów suknię przewiązaną w pasie jedynie szeroką atłasową wstęgą, mogłaby skryć się w cieniu bez większego problemu. Jest jednak w jej zachowaniu coś co przykuwa uwagę - może ton głosu, może sposób poruszania, promienny uśmiech, a może naturalny czar roztaczany przez jej egzotyczną urodę? Ci z Was, którzy podróżowali dużo po świecie mogli widywać kobiety o takim typie urody, choć jest to wątpliwe.

Saraj jest smukła, ma ok 25 lat,a jej skóra ma barwę kawy z mlekiem. Oczy przyciągają uwagę - duże, zielone z wyrazistą, ciemną oprawą. Szyję i nadgarstki oplata staromodna biżuteria z barwnymi kamieniami, którą Saraj czarami ukrywa pod szalem lub w rękawach sukni, tak, ze zupełnie jej nie widać. Jej długie, czarne, proste włosy przyozdobione są na ogół złotym grzebieniem lub łańcuszkami.

Z tego co słyszeliście przybyła do Strachowa, by zobaczyć się z wampirem, który już kolejny rok się spóźnia na spotkanie; ona jednak tkwi na miejscu i wciąż zdaje się czekać. Stali goście Diabła przywykli już, ze czasami pojawia się w zamku i chociaż bywa z tego powodu nadąsana jak dziecko to bardzo chętnie podejmuje rozmowę. Zawsze przysłuchuje się uważnie temu co mówisz, choć ostatecznie wiele problemów bardzo spłyca. Jej rozwiązania są na ogół rewelacyjne w swej prostocie.
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 26-09-2008 o 18:58.
Wernachien jest offline  
Stary 24-09-2008, 21:15   #7
 
Komtur's Avatar
 
Witam wszystkich. Oto krótka charakterystyka mojej postaci:

Wroniec to mężczyzna w wieku z wyglądu około 40 lat, średniego wzrostu, szczupły, ale dobrze umięśniony. Jego włosy są długie i czarne, a oczy ciemnobrązowe, twarz szczupła, o wyraźnych rysach. Wroniec ma ostry skrzekliwy głos, co nie ułatwia mu kontaktów społecznych. Podczas rozmowy wyczuwa się u niego dziwny akcent. Jego ubiór stanowią proste rzeczy, przeważnie zrobione ze skóry lub lnu. Wrońca często widzi się z włócznią lub lekką maczugą nabijaną ostrymi kamieniami (własnej roboty). Jego siedzibę stanowi opuszczona chata smolarza na skraju lasu, parę kilometrów od zamku. Wroniec dobrze zna się na ziołach.

Ps. Migdael gratuluję zdania egzaminu.
 
Komtur jest offline  
Stary 24-09-2008, 22:19   #8
 
Hellian's Avatar
 
A mnie ciekawi jaki bystrzak ocenił sesję po pierwszym poście . Tzn rozumiem, ze ktoś wystawił nam jedynkę, a własciwie Migdał, nie nam, na podstawie pierwszego, i to bardzo dobrego posta, potem ktoś wyrównał.

Dziwny jest ten świat - zanuciłam i dobrze że tego nie słyszeliście

W sumie nudno by było jakby nas ludzie nie zaskakiwali, prawda ?

edit: hehehe, znaczy się potem wyrównało 7 osób
 

Ostatnio edytowane przez Hellian : 24-09-2008 o 22:32. Powód: czwarty wymiar
Hellian jest offline  
Stary 25-09-2008, 21:52   #9
 
Kelly's Avatar
 
Cóż, wstawiłem posta. Natomiast co do gwiazdek, jeżeli jakiś przedszkolak, albo osoba mająca taką mentalność chce uskuteczniać swoje wewnętrzne problemy właśnie tak, cóż, można mu tylko współczuć. Post Migdael jest dobry, dlatego kij, że ktoś się niesmacznie zabawia.
 
Kelly jest offline  
Stary 26-09-2008, 16:41   #10
 
Marcys's Avatar
 
Witam zgromadzonych, życzę dobrej, wspólnej zabawy
Opis postaci:

Zgarbiona postać, która często pomaga sobie w chodzeniu rękami. Jej twarz, jedyna poza dłońmi widoczna część jego ciała, jest zupełnie pozbawiona owłosienia, skóra jest blada i sina jak u dobrze wymoczonego nieboszczyka. Nos odpadł już dawno temu pozostawiając po sobie tylko dwa otwory na środku twarzy, a uszy wystrzępiły się, wydłużyły i są teraz ostro zakończone. Oczy Stoigniewa są bardzo jasne, nie da się odróżnić białka od tęczówek, jednak źrenice są już doskonale widoczne i zawsze bardzo zwężone. Nie posiada powiek i nie mruga, lecz jego gałki oczne zdają się móc obracać w dowolny sposób. Ubiera się w przepastne, postrzępione, czarne szaty z mnóstwem fałd. Jego ubranie zdaje się być uszyte z co najmniej dwukrotnie większej ilości materiału niż potrzeba. Szata ukrywa większość jego ciała, ciężko więc ocenić jego budowę. Ręce są wydłużone i sięgają prawie do kolan, a zakończone są dłoniami o długich, szponiastych, pająkowatych palcach o opuchniętych stawach. W towarzystwie przeważnie kuli się w kącie z rzadka tylko wchodząc w krąg światła, ślini się, chichocze i mówi do siebie. Mówiąc do kogoś przeważnie zwraca się do niego w trzeciej osobie. Ma dość wysoki, zachrypnięty głos i często przerywa rozmowę by zanieść się kaszlem godnym wieloletniego gruźlika albo przełknąć głośno ślinę.
 
__________________
Death to all who oppose...Aww, look, a bunny ! xD
Marcys jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:34.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168