Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Horror i Świat Mroku > Archiwum sesji RPG z działu Horror i Świat Mroku
Zarejestruj się Użytkownicy


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-10-2008, 00:22   #1
 
Nicolas's Avatar
 
[komentarze] Szczury w mieście

Nazwa tematu chyba mówi sama za siebie. Ale tak parę słów wstępu:
Po pierwsze: witam
Po drugie: życzę miłej gry
Po trzecie: Mam nadzieję, że nie będziecie źli za pokierowanie Waszymi postaciami na początku, ale jakoś musiałem Was wprowadzić Oraz mam nadzieję, że moje małe edycje avatarów Wam nie przeszkadzają. Myślę, że taka wielkość jest dla nich odpowiednia.
I w końcu mam również nadzieję, że z opisów rozpoznacie swoich bohaterów i będziecie wiedzieć, gdzie się aktualnie znajdujecie
 
Nicolas jest offline  
Stary 02-10-2008, 00:33   #2
Konto usunięte
 
Mira's Avatar
 
No to ja również się przywitam, naprawdę miło mi znaleźć się w generalnie nowej dla mnie ekipie. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić zarówno poznając się wzajemnie, jak i zaczynając współdziałać.

Jednocześnie mam pytanka do MG:
1. Co przedstawia drugi obrazek w sesji? Bo jest strasznie ciemny...
2. Chociaż orientacyjnie: do kiedy mamy czas odpisywać?
3. Skoro mieszkamy w jednym mieście, to czy nie powinniśmy już czegoś o sobie nawyzajem wiedzieć? Chociażby klanów, pozycji, jakichś ogólnych informacji...?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline  
Stary 02-10-2008, 00:48   #3
 
Nicolas's Avatar
 
1. Faktycznie przegiąłem lekko jak teraz widzę Już jest rozjaśniony trochę, wystarczy odświeżyć.
2. 1-2 posty na tydzień, więc tak do przyszłej środy najpóźniej.
3. Zmęczony coś jestem, zła pora na dodawanie takich rzeczy Tak, podstawowe informacje o sobie znacie, ale tak na prawdę nie jest to wiele. Proszę przedstawcie podstawowe informacje o swoich postaciach tutaj. Na pewno podajcie imię/pseudonim pod jakim znana jest postać w mieście, klan, jakieś podstawowe informacje o zajęciu. Im bardziej znana wedle historii jest postać tym więcej informacji, ale też bez przesady.
Poza tym w pierwszych postach przedstawcie swoje postaci trochę szerzej W sumie to jakoś uznałem, że pierwsze posty będą przedstawieniem postaci w takiej czy innej formie. Oczywiście zapomniałem napisać, że chciałbym by tak było, ale cóż to już moja wina

Ah i jeszcze. W razie chęci przeprowadzenia rozmów między sobą- proszę bardzo, tylko przeprowadźcie to poprzez gg/maile czy co tam jeszcze i w poście niech pojawi się cała rozmowa. W tej chwili to jeszcze nie jest zbyt ważne, ale później się przyda. Jeśli chodzi o mój numer gg to zaraz prześlę go PMem.


A jeśli jeszcze jakieś pytania się pojawią... to odpowiem jutro Dziś już i tak kiepsko myślę
 
Nicolas jest offline  
Stary 02-10-2008, 08:32   #4
 
Wojnar's Avatar
 
Powitać, powitać! Życzę wszystkim, w tym sobie, miłej gry, ewentualnie miłego prowadzenia.
Teraz siedzę w pracy (głupia sprawa, ale ten post to pierwsza rzecz, jaką tu dzisiaj robię ), więc postem się nie zajmę przed wieczorem, podobnie jakimś opisaniem postaci. Póki co poznajcie Gustawa z klanu Malkavian, doktora psychologii, ostatnio całkiem modnego w wyższych kręgach śmiertelnego społeczeństwa Frankfurtu.
P.S. Ależ mrokiem bije od tych naszych avatarków, nie?
 
Wojnar jest offline  
Stary 02-10-2008, 10:01   #5
Banned
 
Witam wszystkich, życzę miłej rozgrywki. Gratuluję wszystkim i cieszę się, że w tak doborowym (aby nie powiedzieć: wyborowym) towarzystwie będziemy prowadzić tę sagę.

Posta właściwego zamieszcze w późniejszym terminie (późnym wieczorem czasu polskiego) - postaram się wcześniej...

Poniżej kilka informacji odnośnie Langhammera, klanu Brujah.

Wiek z wyglądu 28 lat. Wzrost 197 cm, proporcjonalnej, acz "bardzo porządnej" budowy ciała. Twarz z drobnym, wyglądającym na specjalnie przycinany, zarostem; czarne brwi i rzęsy nadają twarzy w jakiś sposób straszny wyraz. Włosy czarne, proste, z przodu przycięte do wysokości barków, z tyłu puszczone przeważnie luźno lub spięte w koński ogon.
Ubrany jak typowy metal - czarne jeansy lub bojówki, glany, T-shirt lub wojskowa koszula, kurtka (ramoneza lub parka); z dodatków:rękawiczki bez palców, łańcuch.
Jeżeli wymaga tego sytuacja - inaczej, ale o tym...
Z kosmetyków zawsze da się na nim wyczuć jakiś żel do kąpieli i antyprospirant.

Jest typowym outsiderem - stąd nie utrzymuje zbyt zazyłych stosunków z resztą kainitów. Zawsze używa pseudonimu, bardzo żadko imienia czy nazwiska. Wszyscy znają numer telefonu stacjonarnego jaki posiada (i nigdy nie odbiera, ale odpowiada na pozostawione na sekretarce wiadomości).
Pozycja w domenie: obywatel, persona znana, ale "poboczna" - przynajmniej oficjalnnie.
 
Aschaar jest offline  
Stary 02-10-2008, 12:10   #6
Konto usunięte
 
Mira's Avatar
 
No to kilka informacji o mojej wampirzycy:
Cytat:
Imię: Arashi, zwana przez ojca i Toreadorów Różą Wiatrów
Nazwisko: Yamada
Klan: Toreador
Pobyt w mieście: jakieś 15 lat
Profesja: Wiolonczelistka, czasem można jednak słyszeć plotki, jako by była zaufaną zabójczynią księcia.
Opis:
Arashi jest pełnej krwi Japonką, z typową dla tej rasy drobną, niemal eteryczną budową ciała i skośnymi, pełnymi tajemnic oczami. Choć jej twarz sama jest jak wykuta z kamienia i bardzo rzadko odwzorowują się na niej jakieś emocje, Arashi wśród wampirów najchętniej chodzi w ceramicznej masce. Ubiera się w czarne kostiumy, najczęściej długie, luźne suknie/płaszcze. Zawsze ma przy sobie wiolonczelę, lub chociaż smyczek do niej – przypięty na plecach.

Jest znana głównie dzięki swojej muzyce, gdyż Książę zaprasza ją przy każdej okazji, by zagrała choć krótki, solowy koncert na wiolonczeli. Trzeba przyznać, że bez względu na gusta, melodie Arashi potrafią wzruszyć każdego, przy czym często po zakończeniu występu słuchacze mogą czuć się nieswojo, gdy nawet w ich martwych sercach pojawia się nutka melancholii. Z tego powodu raczej nikt wampirzycy nie gratuluje, nikt do niej nie podchodzi czując się dziwnie w obecności tej niewielkiej kobietki (Niesamowita Obecność).

O Róży Wiatru poza tym, że ma talent muzyczny wiadomo jeszcze tyle, że skłócona jest od zawsze chyba ze swoim ojcem, prawdopodobnie więc to dlatego nie utrzymuje żadnych kontaktów z przedstawicielami swojego klanu, a wręcz ich unika. Gdzie mieszka, nie do końca wiadomo. W wolnym czasie jednak można ją zazwyczaj odnaleźć w budynku Franfurckiej Opery.

Nicolas, chciałam jeszcze zagaić o sprawę avatarów, bo strasznie „pikslowate” Ci one wyszły – szczególnie mój i Aschaara. Dlatego pozwoliłam sobie swój poprawić, ustawiając na standardową szerokość dla avków z sesji czyli 200piks. Oczywiście, jeśli Ci to nie pasuje – zmniejszę.
Chciałam jednak zauważyć, że przy wypełnianiu panelu wcale nie trzeba wrzucać obrazków na serwer, lecz można zgrywać je bezpośrednio z kompa – co jest chyba wygodniejsze, no i też zwykle te avki się „ładniej” układają. To taka uwaga na marginesie.

Nie wiem czy się dziś wyrobię z postem, jeśli nie, to pojawi się on na początku przyszłego tygodnia.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline  
Stary 02-10-2008, 14:23   #7
Banned
 
Ponieważ wygląda na to, ze zostałem oblany...

Jestem winiem pierwszego posta. Dziś umieszcze - jak pisałem wieczorem...
 
Aschaar jest offline  
Stary 02-10-2008, 15:47   #8
 
Wojnar's Avatar
 
I przyszedł czas na pełniejszy opis Gustawa:
Gustaw, wśród śmiertelników znany jako doktor Skagand, Malkavian.

Wygląda na dość roztrzepanego, zwykle nie przykłada uwagi do swej aparycji, co skutkuje rozczochranymi włosami i nie najlepszym garniturem (o ile w ogóle ma na sobie garnitur, a nie lekarski fartuch, czy coś w tym stylu). Jest średniego wzrostu i budowy, umiarkowanie przystojny, jednak zwraca uwagę jego głos, który, zależnie od potrzeby, bywa intrygujący, pociągający, ciężki do zignorowania (zaleta cudowny głos). Czasem wydaje się, że myśli o czymś zupełnie innym, niż otaczająca go rzeczywistość, czasem potrafi przyczepić się do wybranego przez siebie człowieka czy wampira i nie zostawiać go w spokoju przez dłuższy czas. Ach, jeszcze jedno- Gustaw jest kulawy. Wyraźnie utyka na lewą nogę, jakby miał ją uszkodzoną. Musi pomagać sobie laską (Oj, czyżby MG nie doczytał karty postaci? Czy to ja wysłałem wersję nie- ostateczną?).

Jeśli chodzi o pozycję w społeczeństwie, to w mieście jest od kilkunastu lat. Ci z dobrymi źródłami informacji, mogą się dowiedzieć, że przez cały okres powojenny bywał we Frankfurcie dość często, ale oprócz tego podróżował. Teraz otworzył poradnię psychologiczną, całkiem popularną wśród biznesmenów i elit- bywa nawet zapraszany na różne imprezy dla wyższych sfer.

Wśród wampirów ma reputację..., cóż, Malkaviana, ale mimo wszystko jest uznanym obywatelem, zwłaszcza teraz, gdy ma szerokie kontakty wśród śmiertelnych elit. Chodzą słuchy, że prowadzi jakieś badania nad naturą wampirów, ale kto by przejmował się badaniami świra. Ale jeśli masz do niego biznes, on na pewno nie pogardzi żadną rzadką księgą poświęconą historii czy naturze wampirów.

P.S. Pytanie do MG- na ile możemy ingerować w działanie otoczenia? Np. w tej chwili- wampirów z tłumu dookoła nas?
 

Ostatnio edytowane przez Wojnar : 02-10-2008 o 18:16.
Wojnar jest offline  
Stary 03-10-2008, 00:04   #9
Banned
 
Sorry, nie jest to może post najwyśzych lotów, ale - nie chciałem ingerowa za bardzo w działania innych postaci... stąd dośc niepopyc hający akcji do przodu post...

W razie draki biorę koleżankę szeryf na klatę... :/
 
Aschaar jest offline  
Stary 03-10-2008, 00:18   #10
 
Nicolas's Avatar
 
Dobrze po kolei:
Mira: nie ma sprawy, póki nie jest zbyt duży to nie mam nic przeciw.
Wojnar: Byle nie za bardzo ingerować w to otoczenie Jeśli coś bardziej konkretnego to napisz PM to zobaczymy
Aschaar: Spokojnie, akcja ruszy. Jak mówiłem te pierwsze posty uznaję za krótkie wprowadzenie, ale potem tak zrobię by było ciekawie i akcja szła naprzód
 
Nicolas jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:23.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168