Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Horror > Archiwum sesji RPG z działu Horror
Zarejestruj się Użytkownicy


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-03-2012, 21:29   #1
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 24483 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
[Zew Cthulhu 18+] Wyspa Zapomnianych Demonów - komentarze

Witam serdecznie i raz jeszcze gratuluję dostania się do sesji.

Jednocześnie proszę Pinheada, F.leję, Kiepoo, Imoshiego i Zaana o śledzenie tego wątku. To, że Was odrzuciłem, nie oznacza, ze jeśli jacyś gracze szybko odpadną, to Was nie przyjmę. Mieliście wszyscy naprawdę fajne KP i gdybym mógł, to bym Was wszystkich przyjął do sesji. Uwierzcie. Ale niestety wtedy nici by z gry wyszły, bo bym tylu ludzi nie ogarnął.

Przypomnę zasady na które Wszyscy zgadzaliście się startując w rekrutacji:

1. Posty piszemy raz na 2-3 (lub 4 - opcjonalnie) dni gracze – do wyznaczonego dnia.

2. Moja odpowiedź do 1-2 dni.

3. Jak na moje sesje nowość – POSTY BĘDĄ KRÓTKIE, wolałbym aby nie przekraczały strony A4 - jeśli ktoś ma ochotę pisać więcej, nie zabraniam oczywiście. Unikajmy też jedno-linijkowych wypowiedzi.

4. Sesja ma być w zamierzeniach dynamiczna. Moje odpiski też nie będą zbyt obszerne (coś w stylu mojej pierwszej sesji na LI czyli :Powrotu” lub sesji prowadzonych przez wielu MG obecnie).

5. Będzie to „sesja wieczorowa”. Udzielał się w niej będę jedynie wieczorami i tylko wtedy poświęcę jej czas. Oczywiście - Wy możecie pisać, kiedy chcecie. Nie tylko wieczorami.

I teraz:

6. Posty piszemy tak, jak Wam pasuje. W pierwszej lub trzeciej osobie, byle by były w czytelnej polszczyźnie. Nie wymagam podkreśleń, kursywy w dialogach - jeśli ktoś jednak chce, proszę bardzo.

7. Piszemy jeden post w turze - jeśli chcecie dialogów rozegrajcie je przez PW, lub an GG docku - założę, chociaż jego używanie w sesji będzie opcjonalne.

8. Ze względu na ilość graczy na początku sesji proszę o maksymalną dyscyplinę w pisaniu postów. Nie będzie ostrzeżeń, nie będzie czekania – kto się nie wyrobi w terminie wrzucenia postu – zginie, aż odwołam ten paskudny rygor. Te kilka pierwszych kolejek będzie testem możliwości i zaangażowania w grę. Przy krótkich postach uważam to za zasadne.

9. W razie konieczności ominięcia kolejki proszę o poinformowanie o tym - najlepiej w komentarzach możliwie jak najszybciej. Zbyt częsta absencja na początku sesji skończy się tak, jak nie napisanie posta w terminie.

10. To survival horror i postacie mają swoje umiejętności i współczynniki. Ja wykonuję rzuty. Rzuty mogą nie wyjść i postacie mogą zginąć. Tak też się może zdarzyć i proszę być na to przygotowanym. Za każdym razem po zgonie bohatera obiecuję w komentarzach napisać dlaczego tak się stało. Poza tym to Zew Cthulhu więc będą rzuty na Poczytalność. Postać może oszaleć, co w tej sesji równoznaczne jest ze zgonem. Zasady podobne jak przy uśmiercaniu.

Avatarki uzupełniamy sami - maksymalna szerokość 220 pikseli. Jakby coś pomogę zmienić. W razie pytań - piszemy tutaj lub na PW.

To chyba tyle. Pozostało mi życzyć Wam dobrej zabawy i przetrwania do samego końca. Aha i pamiętajcie - jesteście po części żołnierzami więc zachowujcie się jak żołnierze - Sir, Yes Sir i wypełnianie rozkazów to podstawa dobrego żołnierza

EDIT: Zapomniałbym. Mamy też materiały dodatkowe do sesji, by łatwiej nam było się po niej poruszać.

Oto link:

http://lastinn.info/komentarze-do-se...h-demonow.html
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 28-03-2012 o 00:05.
Armiel jest offline  
Stary 27-03-2012, 22:17   #2
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 31980 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Właśnie... Co do żołnierzy, to który BG dowodzi ?
A ze swojej strony życzę wszystkim powodzenia w sesji ( i w rzutach). Przyda się

Ze swej strony wypadało by wspomnieć kilka słów o Yametsu.
Nie jestem pewien, czy którykolwiek z pozostałych żołnierzy bawi się w łamaniec językowym jakim jest jego imię.
Jake albo Żółtek, tak go zwą.

Na czym się zna.
Żołnierz z niego przeciętny, umie walczyć i strzelać jak każdy.
No może walczyć wręcz trochę lepiej niż każdy.
Specjalizuje się w zwiadzie, a dokładniej w infiltracji obozu wroga. Zna nim doskonale japoński. Mówi nim z akcentem z Okinawy. Czyta i pisze po japońsku i w dwóch innych językach.
Potrafi więc udawać japońskiego żołnierza. I pewnie dlatego trafił do tej misji.
Do tego w cywilu był lekarzem internistą, więc może pomagać przy rannych.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 27-03-2012 o 22:21.
abishai jest offline  
Stary 27-03-2012, 22:30   #3
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 298 Hesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skałHesus jest jak klejnot wśród skał
Witam wszystkich graczy, MG i czytających bo i tych pewnie nie zabraknie. Życzę wielu, wielu emocjonujących chwil.
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline  
Stary 27-03-2012, 22:41   #4
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 24483 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam, witam Panowie Raz jeszcze.

Jako, ze mi się "wcięliście" (to nawet dobrze) to mogę z czystym sumieniem dać drugi komentarz.

Po pierwsze - fajnie, że się przedstawiacie - w końcu zarówno jeńcy w swojej grupie, jak i żołnierze w swojej, znają się nie od dziś. Takie przedstawienie postaci dobrze zrobić tak, jak to zrobił abishai w komentarzach lub w pierwszym poście.

A skoro już jesteśmy przy pierwszym poście .... uzupełniłem mojego pierwszego posta. Na razie jeszcze bez wstawek indywidualnych, no ale wszystko przed Wami.

Sesja oficjalnie START.

Czas na Wasze odpisanie - do soboty rano czyli do 31.03.2012 roku do godziny 8.00 - po tej godzinie ja siądę do odpiski zapewne.

Co w pierwszym poście - dowolność.

Liczy się inwencja - niech jeńcy opiszą jak wydostali się na ląd (specjalnie zrobiłem taki chaotyczny opis, jak zrobiłem) i w zasadzie niech nie posuwają akcji do przodu. Kończycie na plaży, jak w moim poście. Żadnych planów, inwencji, nic. Po prostu opiszcie swoje "lądowanie" i to, co robicie zaraz po nim.

Żołnierze - wy podobnie, opis wydarzeń, które ja opisałem. Chaos. Adrenalina. Posty kończycie na tym, jak zbieracie się przy dowódcy. W miejscu na ekwipunek na swoich KP wpisujecie to, co udało się Wam złapać i wynieść, co mieliście przy sobie. Od razu mówię - im więcej wynieśliście, tym większą cenę w ranach (stłuczeniach) za to zapłacicie. Więc - Wasze zadanie - poza postem, to uzupełnienie ekwipunku w Karcie Postaci.

Pamiętajcie - to survival horror a w nim zapasy amunicji, broń i środki opatrunkowe itp. mogą być na wagę złota

Do działa. I pamiętajcie. Posty nie muszą być długie, ale muszą być

Odpowiedź na pytanie: na razie dowodzi NPC

EDIT: Jeszcze jedno. Dla dramatyzmu w samolocie było 22 żołnierzy (nie jak pisałem w rekrutacji ze 12), więc i trupów oraz zaginionych czy rannych może być więcej.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 27-03-2012 o 23:04.
Armiel jest offline  
Stary 27-03-2012, 22:43   #5
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 9910 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Również witam graczy z którymi już miałem okazję się spotkać, i tych z którymi współpraca będzie dla mnie nowością.

Robert Noltan w skrócie iście telegraficznym.
Niezbyt bystry osiłek, z bardzo nie ciekawą historią. Zawodowy żołnierz, radio operator z powołaniem. Ranny w nogę, co lubi się odezwać w najmniej spodziewanych momentach przeszywającym bólem, z tego też powodu ma przy sobie ponad programowe dawki morfiny (ciekawe na ile starczą).
Średnio czyta, prawie nie pisze. Nadrabia to w innych dziedzinach. I to tyle na razie, reszta wyjdzie w praniu. Miejmy nadzieję.

A teraz nieśmiałe pytanie... Można już płodzić? [pytania nie ma, jak pisałem, posta Armiela nie było]
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.

Ostatnio edytowane przez SWAT : 27-03-2012 o 22:45.
SWAT jest offline  
Stary 27-03-2012, 22:54   #6
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 19 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
Również witam wszystkich serdecznie.
Jak zdążyłem dowiedzieć się z tematu rekrutacyjnego, niewiele brakowało, a przypadłaby mi rola jedynie biernego obserwatora. No ale nie ma tego złego, dziękuję za zaufanie i mogę obiecać, że potraktuje je jako dodatkową motywację.

Idąc natomiast za przykładem abishaia ...
Jacob to jak można już było wyczytać medyk. Dość wyjątkowy, bo trudno wyobrazić go sobie w białym fartuchu i ze stetoskopem wokół szyi. Głównie dlatego, że potrafi zaskoczyć niejednego swoimi umiejętnościami przetrwania w dziczy.
Oprócz tego to korzystając z małego zapożyczenia - "Jack of all trades". Solidny żołnierz, kiedy zajdzie potrzeba, potrafi nawet poruszać się bezszelestnie. No i od czasu do czasu może coś naprawić, niekoniecznie waląc w to kluczem francuskim ku akompaniamencie wyzwisk.

Chyba tyle wystarczy. Więcej będzie można przeczytać już podczas sesji.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline  
Stary 27-03-2012, 23:11   #7
 
Harard's Avatar
 
Reputacja: 688 Harard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwu
Wiatm wszystkich graczy no i Misia Gry oczywiście Krwawej, dołującej i szalonej (dosłownie) zabawy wam i sobie życzę.

Patrick Boone w 10 słowach lub mniej:
Teksańczyk, co można poznać po hardcore'owym akcencie jak już się odezwie, bo odzywa się mało. Potrafi założyć i rozbroić pułapkę, otworzyć zamek zna się trochę na saperce. No i potrafi przysłowiowe lewe jajo komarowi odstrzelić ze stu yardów ze swojej snajperki.
 
Harard jest offline  
Stary 28-03-2012, 00:07   #8
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 530 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie pozostaje nic innego, jak tylko dać się powitać. No i odwzajemnić tudzież przekazać dalej wszystkie te ciepłe uczucia. Personalnie do Viv (podaj, proszę, dalej - aż do rodziny) i Toma, do reszty bardziej anonimowo, ale równie serdecznie.

Strzelca wyborowego już mamy. To może teraz wsparcie ogniowe.

Luke Summers, dla odmiany z Arizony.
Ciut bezczelny chłopak z prowincji z dosyć wysokim mniemaniem o sobie i zamiłowaniem do ryzyka, niechęcią do kompromisów oraz sporym (dorównującym niszczycielskim zapędom) talentem technicznymi. W razie potrzeby względnie uniwersalny kierowca. Ponoć o skłonnościach destruktywnych, a z pewnością obarczony "opinią" w korpusie. Dosłużył się ledwie starszego szeregowca (? - private first class - pożenienie polskiej nomenklatury z amerykańską to bez wątpienia zadanie dla bardziej militarnych umysłów niż mój).
Nałogowy palacz i kobieciarz. Przewidujący - jakby komuś brakło - poratuje. W obu kwestiach.
I to chyba tyle. Reszta wyjdzie w praniu.

A tak, awatar. Jakby kogoś drażnił (nie wiem, może trochę przestylizowany), to dysponuję jeszcze czarno-białą i szaroburą wersją.
 

Ostatnio edytowane przez Betterman : 28-03-2012 o 00:13. Powód: awatar
Betterman jest offline  
Stary 28-03-2012, 00:39   #9
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 19 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
Jedno pytanie odnośnie tego opisywania ekwipunku ...
W przypadku mojej postaci oczywiście nie rozchodzi się tylko broń, ale również wszelkie medykamenty. Chcę się upewnić jak mam opisać przedmioty tego pokroju.
W sensie wystarczy coś w stylu: apteczka pierwszej pomocy + ewentualnie jakieś dodatki.
Czy też może zależy Ci na bardziej precyzyjnej liście leków, bandaży i tym podobnych akcesoriów.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline  
Stary 28-03-2012, 01:29   #10
 
Eyriashka's Avatar
 
Reputacja: 262 Eyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skałEyriashka jest jak klejnot wśród skał
Hey ^-^

Michelle Webber jest postacią medialną. Ma doktorat z psychologii, ale wsławiła się swoimi magicznymi umiejętnościami - potrafi przepowiadać przyszłość. Ponoć. Prawda jest taka, że zna się na ludziach i okultyzmie, ale nie ma w tym żadnego czytania z nici przeznaczenia.

Zna się na pierwszej pomocy, antropologii, historii i astronomii i nie mówi żadnym innym językiem niż angielskim.
 
__________________
Life is a bitch. Sometimes I think it even might be a redhead with a bad case of short temper.
Eyriashka jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:47.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169