Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - DnD > Archiwum sesji z działu DnD
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu DnD Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemie DnD (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-08-2020, 15:07   #101
 
Jaracz's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputację
- Ja.. Przepr...
Qara próbował się odwrócić i podnieść. Niestety zażenowanie w jakie popadł sprawiło że na ten moment utracił balans pomiędzy duchem, myślami i ciałem. Poza tym zdradził go śliski śpiwór aasimarki, o który próbował się zaprzeć. Zanim się obejrzał upadł na Yutu, lądując twarzą na jej twarzy. Zamarł czując pod swoimi ustami jej usta. Policzki zrobiły się gorętsze niż jakiekolwiek węgielne koksowniki.
Natychmiast się poderwał, tym razem niezwykle zręcznie, napędzany próbą ucieczki z tej dziwnej sytuacji. Oczy miał jak spodki, ale starał się zachowywać jak gdyby nic w bardzo sztuczny sposób dopadając do plecaka, ściągając w swoją stronę własny pled i zwijając go zawzięcie. Gdy skończył poderwał się nogi.
- Khm... chodźmy.
 
Jaracz jest offline  
Stary 15-08-2020, 15:23   #102
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Yutù Shēngwang, córka rodu Shēngwang powinna wykazywać się kulturą, wychowaniem, potulnością oraz nieśmiałością aby przyciągnąć jak najwięcej uwagi potencjalnych osób do mariażu. Nie szło aby zbliżała się do osób niższej klasy a co dopiero do ochroniarzy. Los chciał jednak, że obdarzyło ja niezwykłym umysłem widzącym więcej niż reszta.

Dlatego też aasimarka leżała teraz sztywno na ziemi parując od gorąca jakie ją zalało. Była pewna, że dymi z niej niemal tak bardzo jak z tamtego ogniska. Rój królików kicał wokół niej, przetaczał się po niej i odprawiał nieprzyzwoitości. Szeptał jej do uszu jeszcze bardziej niepoprawne rzeczy i nim Yutu się w końcu podniosła minęła dobra chwila.

- Tak... tak! Należy się zbierać. Tak. - wybełkotała wychodząc ze śpiwora. Miała misję, a tutaj takie rzeczy się działy! Powinna być bardziej skoncentrowana! Co jednak rozsądek mógł poradzić skoro serce łupało głośniej niż fajerwerki na nowy rok. Słysząc pytania Hiry dziewczyna spojrzała na kuzyna i wypaliła:
- Świetne pytania, nie wiem czemu o tym nie pomyślałam - niestety zapomniała się i wybełkotała to w Necrilu zamiast we wspólnym.
 
Asderuki jest offline  
Stary 16-08-2020, 18:06   #103
 
TomBurgle's Avatar
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Na dźwięk języka nieumarłych władców Hira błyskawicznie dobył broni i przesunał się na środek pomieszczenia
- Czy nieumarli są blisko? - zapytał Yutu, rozglądając się na wszystkie strony jakby nagle ze ściany miały wypaść kolejne widma - Czy to złe sny? Czasem bogowie chcą nas przez nie ostrzec -


Dobrych parę chwil później, już uspokojony wsunął do kąta swój podróżny sprzęt. Jeżeli mieli tylko przeszukiwać grobowiec, nie musiał taszczyć ze sobą większości z tych rzeczy. Z magicznym światłem przed sobą znów był gotów zanurzyć się w ciemnych tunelach.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline  
Stary 17-08-2020, 11:14   #104
DeDeczki i PFy
 
Sindarin's Avatar
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Erdan uśmiechnął się szeroko, słysząc pytanie Hiry.
- Znam! Mam w księdze czarów zaklęcia alarmu i magicznego pancerza, potrafię je spleść tak, że wytrwają przynajmniej godzinę – powiedział, wyraźnie ucieszony, że może pomóc - Mogę stworzyć taki pancerz dla Yutu albo Qary, z jakiegoś powodu nie chce działać z normalnymi pancerzami. Alarm rzucę, jak się oddalicie, i zostanę tu z Marą - zgodził się z sugestią elfki.

Tunel, którym ruszyli bohaterowie, opadał dość stromo, by po kilku metrach wznieść się z powrotem, wracając do tego samego poziomu, na którym były pozostałe pomieszczenia. Kończył się rozległą, wysoką komnatą, której północna część była położona niżej niż ta, w której pojawiła się drużyna. Łączyły je dwie pary schodów po bokach pomieszczenia. W południowo-wschodnim rogu znajdował się jakiś korytarz, a naprzeciw niego na północy widać było solidne dębowe drzwi. Ciekawszym widokiem był jednak stojący na niedużym podeście obok masywny drewniany posąg, mający dobre trzy metry wysokości. Było dobrze wykonany, chociaż prosty, a przypominał on mężczyznę z malowideł przy wejściu, czyli pochowanego tutaj Kassena, dzierżącego dwie wielkie tarcze, na których zapisano w tutejszym języku „Dom” i „Rodzina”.
Hira szybko dostrzegł, że nie jest to jednak zwykła rzeźba, a drewniany golem – obecnie nieaktywny, ale mogący w każdej chwili zaatakować z właściwą sobie bezwzględnością. Samuraj domyślał się, że broni zapewne czegoś na niższym poziomie komnaty.
 
Sindarin jest offline  
Stary 21-08-2020, 00:16   #105
 
TomBurgle's Avatar
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- Najpierw zapadnie, a teraz golem. I oni wysyłali tutaj dzieci na świąteczną przygodę - aasimar z niedowierzaniem wskazał olbrzymi konstrukt. Rozglądając się po górnej części sali, wychylił się żeby dojrzeć czego golem mógł pilnować poniżej. Nie miał zamiaru tam schodzić dopóki nie sprawdzą korytarza obok - drewniany gigant byłby śmiertelnie niebezpiecznym przeciwnikiem, a przecież zapewne był tu jakiś sposób aby przejść obok niego bezpiecznie, choćby aby umożliwić wizyty rodzinie zmarłego.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline  
Stary 21-08-2020, 09:29   #106
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
- Nie sądź według pozoru, bo strzała – choć prosta – żądna jest krwi, a lutnia – choć kręta – słodką melodią rozbrzmiewa. - Elfka spoglądała w zamyśleniu na golema. Ileż to dziwów przyszło jej zobaczyć w tym niepozornym grobowcu i to w chwili gdy zdawać się mogło, że przy takiej wioseczce jedyne co zachwycać jest w stanie to roztaczająca się wokół natura. Powoli przeniosła wzrok na Hirę. - Czy duchy nie wiedzą kto z ich rodu i ziem pochodzi? Być może dla mieszkańców wsi ta droga stałaby otworem… może.

Oparła łuk o ziemię czekając, którą to drogę wybiorą jej towarzysze, samej nasłuchując i obserwując najbliższe im otoczenie.
 
Aiko jest offline  
Stary 24-08-2020, 18:53   #107
 
Jaracz's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputacjęJaracz ma wspaniałą reputację
- Golem? Może te dzieci po prostu wiedzą co ich tu czeka? - zasugerował Qara - Pomijając oczywiście chodzące trupy, bo to jest z pewnością nowość.

Powoli minął schody kierując się na środek pomieszczenia, ale wciąż pozostając po południowej stronie komnaty. Rozglądał się uważnie pomny nauk z mglistej góry, mówiących że 'wielkie rzeczy łatwo odwracają uwagę od małych'. Równie dobrze golem mógł właśnie temu służyć, podczas gdy niebezpieczeństwo tkwiło w mniejszych, ale lepiej ukrytych pułapkach.

- "Dom" i "Rodzina" - rzekł pandołak na moment zerkając w stronę strażnika. - Może to hasło pozwalające bezpiecznie przejść przez tamte drzwi? Bo on wygląda jakby właśnie ich strzegł.

Po prawdzie to alternatywą zawsze pozostawało podpalenie drewnianego golema, ale nie chciał tego sugerować na głos. Był przekonany że spotkałby się z powątpiewającym spojrzeniem ze strony Lao i przypowieścią o tym jak drewniany żywioł stawia czoło oczywistym zagrożeniom. Znał tę przypowieść, ale pamiętał też słowa Mistrzyni Rubin, która twierdziła że "siłę drewna głoszą tylko ci, co nie spalili w życiu żadnej stodoły". Nie wiedzieć czemu, mistrzyni bardzo krótko gościła w klasztorze.
 
Jaracz jest offline  
Stary 24-08-2020, 18:59   #108
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Yutu dotknęła swoją drobną, pazurzastą dłonią czoła. Zielonkawy księżyc zamajaczył światłem. Jej ptasie oczy rozbłysły tym samym światłem kiedy łaska Tsukiyo pozwoliła inkwizytor odnaleźć magiczne aury kryjące się dookoła.

- Masz rację, dlatego też przyjrzę się wszystkim możliwościom - powiedziała dostojnie jakby scena z poranka w ogóle nie istniała i należało ją wymazać z rejestru i pamięci. Kto wie, może kobieta już to uczyniła. A może te dwa białe króliczki, które mnożyły się na potęgę były dla niej dobrym przypomnieniem.

Poświęciła na odczytanie tych aur dłuższą chwilę. Wcale nie dlatego, że coś się cały czas rozpraszało. Ogłosiła wszystkim swoje znaleziska i odkrycia aby reszta też mogła zdecydować co dalej.
 
Asderuki jest offline  
Stary 25-08-2020, 10:50   #109
DeDeczki i PFy
 
Sindarin's Avatar
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Chwila na zastanowienie się i dokładne zbadanie pomieszczenia pozwoliła bohaterom na zdobycie kilku przydatnych informacji. Bo czyż nie prawdą były słowa Mistrza Dwadzieścia Palców, iż "Wiedza pozwala zwyciężyć, zanim starcie jeszcze się zacznie"?

Yutu nie dostrzegła żadnych aur magicznych, więc miała pewność, że nie czekają na nich żadne niespodzianki w postaci złowrogich zaklęć. Golem, zgodnie z tym co pamiętała z nauk, nie emanował magią mimo bycia tworem magicznym. Ciekawe było to, że jego tarcze poznaczone były dziesiątkami śladów po strzałach.
Qara zauważył, że podest, na którym stał konstrukt, wygląda na ruchomy - zapewne gdyby ten z niego zszedł, uruchomiłoby to jakiś mechanizm, nie wiedział jednak jaki.
Hira próbował dojrzeć, czego może pilnować golem, dostrzegł jedynie solidne zamknięte drzwi, nic nie sugerowało tego, co może się za nimi znajdować. Podobne znajdowały się za jego plecami, prowadząc na południe, w stronę wyjścia z podziemi.
Lao skupiła się najpierw na zmyśle słuchu, ale nie usłyszawszy żadnego interesującego odgłosu, otworzyła oczy i rozejrzała się po pomieszczeniu. Jej wzrok przykuł jeden drobny szczegół, którego pozostali chyba nie zauważyli - tarcze dzierżone przez golema miały odrobinę inny odcień brązu, jakby nie były jego integralną częścią.
 
Sindarin jest offline  
Stary 26-08-2020, 07:44   #110
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
- Może zdaje mi się jedynie, ale wygląda jakoby tarcza nie była częścią z jaką stworzono naszego golema. Spójrzcie… to nieco inne drewno. - Elfka zwróciła uwagę swoich towarzyszy na ten nietypowy element. - Czyż nie dziwne, że nie pozostały żadne pociski?

Lao rozejrzała się po pomieszczeniu szukając jakichkolwiek pozostałości po strzałach.
 

Ostatnio edytowane przez Aiko : 26-08-2020 o 07:58.
Aiko jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:04.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172