Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - DnD > Archiwum sesji z działu DnD
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu DnD Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemie DnD (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-06-2007, 23:41   #1
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 38960 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
[komentarze] Maly przewrót w wielkim piekle

A więc czas zacząć..
Najpierw zasady..
1)Każda z waszych postaci ma duża władze, i może zlecać pomniejszym diabłom różne zadania. Nie oznacza to, że te diabły wykonają zadanie poprawnie.. O ich sukcesie decyduję ja. Tyle, że jeśli one zawiodą, to tak jakbyście zawiedli wy, i wasz przełożony może się nieco wkurzyć.. Dlatego ważniejsze zadania lepiej wykonywać osobiście.
2) Posty dotyczące knucia wobec sojuszników przesyłać do mnie. Albo na Pw, albo na maila.
3) Każdy z was wymienił zauszników, są oni dość pomocni ale, należy pamiętać, że każdego da się przekupić.. Zazwyczaj to wy będziecie nimi sterować, ale w każdej chwili ja mogę przejąć tę rolę, gdy wasz podwładny wykaże własną inicjatywę.
4) Przeciwnicy dzielą się na pchełki i twardzieli, pchełki to stwory które nie stanowią dla was zagrożenia lub stanowią nikłe. Twardziele wymagają taktyki i planów. O tym z kim przyjdzie wam toczyć bój, będę wspominał w komentarzach.
5) Oprócz zwykłych postów, będę wstawiał tez posty klimatyczne. Większość nie będzie miała dużego wpływu na fabułę i będzie służyła jedynie do określenia aktualnej sytuacji polityczno-militarnej w Baatorze i na Kole Planów.
6) Co prawda nie znajdują się w kole planów, ale również można się dostać do następujących sfer: Planu żywiołu zimna, Planu żywiołu magmy, planu żywiołu szlamu i planu żywiołu dymu oraz planu żywiołu drewna...A jeśli ktoś ma prawdziwego pecha, może trafić do planu energii temporalnej, planu luster lub do odległej dziedziny.
7) Jak juz wspomniałem służąc swym panom będziecie otrzymywali od nich misje.. Niemniej są one tylko kwiatkiem do kożucha.. Esencją rozgrywki jest knucie i wasza inicjatywa tym dziele.
8 ) W piekle obowiązuje bezwzględny nakaz płaszczenia się przed zwierzchnikami. W sumie nie macie ich zbyt wielu, ale płaszczenie się przed władcami warstwy której służycie jest koniecznością. Są to bowiem istoty które mogą zakończyć wasza karierę w dość makabryczny sposób i chętnie karzą za przejawy dumy w swojej obecności.

A teraz dramatis personae na chwilę obecną.:

(Gracz: Markus)
Postać: Sephiroth
Sługa: Mefistofelesa
Rola: Naczelny Egzekutor- pilnuje czy czarty wykonują zlecona im zadania szybko i z odpowiednim entuzjazmem. Karze opieszałych i leniwych. Od czasu do czasu łapie zdrajców prawdziwych lub wyimaginowanych.
Znani sojusznicy:
- 2 czarcie tygrysy
- Łupieżca umysłów, zwany przez wszystkich Xenak
- kilka spinagonów, hamatul, oraz dwa cornugony i gelugon.. służba domowa.

Wygląd: Unosząca się w powietrzu szata, spod której kaptura czasem widać błyski.

Historia:
Sephirotha sprowadził lub stworzył poprzedni egzekutor, czart o imieniu Belizigal. Kim lub czym Sephiroth był zanim stał sie sługą Belizigala, wiedzą tylko władcy warstw Baatoru.
Sephirth okazał się zdolnym sługą.. nawet zbyt zdolnym. Wkrótce Sepiroth zaczął podporządkowywać sobie otoczenie Belizigala, i gdy nadszedł odpowiedni czas, wyeliminował go oraz zajął jego miejsce.


(Gracz: Baby Biatch)
Postać: Mephistian
Sługa: Mammona
Rola: Specjalny wysłannik-tak naprawdę jaką rolę pełni Mephistian wie tylko Mammon.
Znani sojusznicy:
- Baltazaar i Augustus, dwa dorastające czerwone smoki (należały kiedyś do tworu zwanego synem Mefistofelesa)
- służba domowa

Wygląd: Mężczyzna o alabastrowej skórze i pięknych, sięgających pasa, falowanych, platynowe włosach. Twarz zawsze skryta pod kryształową maską strachu. Na plecach, pozostałości po wyrwanych wieki temu czarnych skrzydłach.
Historia:
W historii Mephistiana, niewiele jest wiadomych. Został sługą Mammona, w niejasnych okolicznościach, gdy ledwo żywy, cały w ranach po długich torturach, trafił przed jego oblicze. Niemniej to że służą mu Baltazaar i Augustus, może go niejako wiązać z historia Małego Mephistofelesa. Było to stworzenie które Mefistofeles stworzył na własne podobieństwo. Ów mały Mefistofeles służył wiernie swemu "ojcu", do czasu rewolucji Molikrota. Wtedy też okazało się, że szybko pogodził sie z rządami nowego władcy. Następnie zaginął w lochach twierdzy Mefistofelesa, gdy ten postanowił ponownie powrócić na tron i usunął wszelkich zdrajców.


(Gracz: Legion)
Postać: Xar'nash
Sługa: Beliala i Fierny
Rola: Generał piekielnych zastępów Flegetosu
Znani sojusznicy:
-Licz Parras
- Rogaty diabeł (cornugon) imieniem Triam, kilka erynii, kytonów i gelugonów.. służba domowa

Wygląd: Nawet jak na piekielnego czarta wygląda okazale. Potężne muskuły i kilka blizn dokładnie pokazują kim jest.. A jest żywą maszyną do zabijania.

Historia: Historia tego czarta jest prosta.. Zawsze walczył i często zwyciężał powoli awansując w diabelskiej hierarchii.. Ale doszedł do kresu swoich możliwości.. W Flegetos, żaden diabeł nie osiągnie w wojsku wyższej pozycji niż Gazra. Chyba, że przez łóżko Fierny, ale na to akurat Xar'nash ma małe szanse.

(Gracz: Mettalium)
Postać: Venefi’cus Euxin
Sługa: Belzebuba
Rola: Jeden z szefów kontrwywiadu
Znani sojusznicy:
- Suulem (Starszy Żywiołak Cienia) jest przywódcą małego stadka żywiołaków cieni. Został zatrudniony przez Euxina do ochrony jego siedziby.
- Zerik (Kościany Diabeł) jest zawodowym zabójcą do wynajęcia
- Asel (imp, chowaniec) chowaniec Venefi’cusa
- Grupka impów i erynii pełniących role służby domowej.

Wygląd:
Wysoki na pięć i pół stopy humanoid, z lekko zaczerwienioną skórą. Z pleców wyrasta mu para nietoperzych skrzydeł, a u podstawy pleców cienki ogon zakończonym żądłem jak u skorpiona. Ma łagodne rysy twarzy i długie proste ciemno rude włosy, wchodzące nawet w bordowe. Uszy poprzekłuwane były kolczykami. Uwagę przyciągają oczy, prawe miało złotą tęczówkę i źrenicę w kształcie klepsydry, lewe miało zaś czarną tęczówkę i świeciło na czerwono. Ubiera się w czerwonoczarną szatę arcymaga, składającej się na jedwabne spodnie i koszulę z obszernym płaszczem. Na nogach nosi wygodne elfie buty tłumiące odgłosy, a plecy osłania płaszczem. Na prawej dłoni nosi dwa srebrne pierścienie.

Historia:
Venefi’cus Euxin zaczynał karierę jako ludzki mag na jednym z podrzędnych planów materialnych zwanym Torilem. Nie bardzo wiadomo jak trafił do Baatoru, ale prawdopodobnie przez przypadek. Zbytnio się bawił piekielnymi mocami i to wciągnęło, dosłownie. Przez pewien czas służył w siłach porządkowych na Maladomini. Z czasem awansował, o dziwo, bez uciekania sie do typowych dla czartów morderstw zwierzchników.
A także często podrasowywal własne ciało diabelskimi wszczepami tracąc coraz bardziej swe człowieczeństwo. Aż został kolejnym pomniejszym szefem kontrwywiadu, po tym jak Belzebum zmienił jego poprzednika w myślącego pryszcza na tyłku starego trolla (standardowa kara jaka stosuje władca much gdy ktoś zawiedzie jego oczekiwania)

(Gracz: K.D.)
Postać: Shaarch
Sługa: Mefistofelesa
Rola: Dostawca specjałów dla dworu i zamku Mefistofelesa
Znani sojusznicy:
- Ghak Abbdan, mężczyzna rakshasa wojownik /zaklinacz, dowódca prywatnej gwardii Shaarcha liczącej 12 brodatych diabłów.
-Gromer, Somer i Jour to trzej Czarci Niewidzialni Łowcy, ochroniarze i chłopcy na posyłki Shaarha.
- Alexstrasha, wampirzyca, uderzająco piękna ludzka kobieta. Zajmuje miejsce po prawej stronie tronu/lektyki Shaarha, obok Ghaka.
- Habnus, -człowiek archiwista, kronikarz i skarbnica wiedzy. Ten zmarnowany, chudy człeczyna to porwany z Materialnego Planu niewolnik Shaarha.
- szczury i myszy różnego rodzaju (poza niebiańskimi odpowiednikami oczywiście)
Wygląd: Szczur wielkości psa, o szarym futrze, paskudnych, czarnych pazurach i zębach, długim, ruchliwym języku i krótkich, prostych rogach, obwieszonego masą ozdób i owiniętego w krwistoczerwoną togę. Jego wielkie źrenice, zajmujące niemal całą powierzchnię gałek ocznych, wydają się drgać, przez co szczurzy władca wydaje się nigdy nie patrzeć na znajdującą sie przed nim osobę lub rozgrywająca się scenę.
Historia:
Trudno cokolwiek powiedzieć o jego historii, gdyż ze względu na dość niewielką role jaką pełnił na dworze władcy Canii, nikt się nim za bardzo nie interesował.
Prawdopodobnie pochodzi z Sigil, albo z jednego z planów materialnych. Wiadomo, że budował wokół siebie siatkę zależności, którą Mefistofeles bezlitośnie zniszczył ostatnio
Samego szczurka jednak w przypływie kaprysu oszczędził.

(Gracz: Legion)
Postać: Parras Majere
Sługa: exsługa Xar'nasha
Rola: -
Znani sojusznicy: dwa małe smoki: Edgar i Bobi.
Wygląd: kościotrup z dwoma małymi świecącymi punktami zamiast oczu. Odziany zazwyczaj w czarną szatę zdobioną złotymi elementami. Sprawia to że zdecydowanie bardziej przypomina on czarodzieja niż psiona. Jednak na Wyjątkowe sytuacje zmienia on swój wzgląd za pomocą zaklęcia polimorfowanie siebie.
Historia: Parras został zamieniony dzięki Xar'nashowi w licza, i w ramach lojalności oddał mu swój relikwiarz. Z czasem lojalność nieco osłabła, a relikwiarz powrócił do właściciela dzięki małej podmianie.

Spis aktorów tego małego przedstawienia podług kolejności pojawienia się w sesji , lista nie zawiera wszystkich postaci jedynie te odgrywające większą rolę. Nie wymienieni też są tajemnicze osoby powiązane ściśle z poszczególnymi graczami

Mefistian- zaginął w nieznanych okolicznościach
Xar'nash- siedzi w lochu Demogorgona
#3 Paracs- strażnik bramy Żeber
#10 -Antilia- barda, służka i prawdopodobnie córka Mefistofelesa.
#10- Testaron- smok przebywający zazwyczaj w sali tronowej Mefistofelesa
#16- Gazra- główny generał Flegetos, jego związek z Fierną mocno kuleje
#16- Cassius, Gertimor oraz Ywalak, czarty będące generałami Gazry pospołu z Xar'nashem
#16 Mammon- arcydiabeł, władca Minauros, posłał Mefistiana na tajną misję wraz z Zbavrą
#16 Zbavra- służka Mammona do specjalnych poruczeń
#16 Belzebub -arcydiabeł, władca i główny "architekt" Maladomini
#16 Vashaak Ratoth Bruu- główny pokojowiec i praktycznie zastępca Belzebuba we wszystkich mniej interesujących obowiązkach
#18- chronotyrym o nieznanym dotąd imieniu, ale warty uwagi jako jeden z sojuszników rakszasy, pełniący jednocześnie rolę jego wierzchowca.
#18-Melif -władca Kresu Nadziei powiązany sojuszami handlowymi z Mefistofelesem, niezbyt wierny sojusznik władcy Canii.
#21-Pizzydraton- agent Sephirotha który zginął w świecie materialnym Greyhawk podczas wypełniania bardzo ważnej misji dla egzekutora Canii
#22- Asmodeusz- król Piekieł- wie więcej i działa aktywniej, niż się z pozoru wydaje
#22-Melcha'zidek- złośliwy czart, agent kontrwywiadu, przez przypadek wezwany i uwięziony na planie materialnym Toril...Jego los jest już przypieczętowany.
#22 -Fizgulf- nieświętej pamięci nadzorca kopalni na Krangath. Jego nieudolne zarządzanie kopalnią załatwiło mu wizytę Sepirotha, a nieudolny zamach , długą i bolesną śmierć.
#24-Yurghash- łowca śmiertelnych, do wynajęcia, szukał Pizzydratona...I znalazł, kapkę za późno.
#25-Zerik, Kyrs- osoby będące częścią "pracy" Euxina
#26-Neumbarak- barghest i szef wywiadu Belzebuba- przykład że "goblin" z dużą władzą nie jest wcale zabawny
#27-Lady Tunrida- mieszka w Grenpoli, urządza fantastyczne przyjęcia
#29 -Trzech starców z Biblioteki Wiedzy... to oni odczytują przyszłość tej sesji
#29- Priamon- potężny licz, członek tajemniczej organizacji...Pilnujący jej interesów w Calimporcie
#29- Rhangaun- potężny starożytny licz, acz nie tak aktywny jak Priamon, członek tej samej tajemniczej organizacji
#29-Umar-Ibn-Hazif- tajemniczy bogaty kupiec i właściciel tajemniczej willi
#33-Orkus- arcydemon, ostatnio w mocno bojowym nastroju
#33 -Mrok- rasa potężnych zabójców...trudno ich jednak znaleźć/przywołać nie wspominając już o zatrudnieniu
#33-Bel- władca pierwszej warstwy Piekeł, ciągle najeżdżanej
#33 -Zaebos- generał Bela, bardzo wpływowy
#35 -Hassan- pomniejszy członek Kroczących Wśród Roju, sekty Belzebuba w Calimporcie
#35- Malik-Im-Shar, niezbyt rozgarnięty, ale charyzmatyczny przywódca Kroczących Wśród Roju, obecnie martwy... Czeka by rozpocząć karierę zombi.
#35- Ilithan-Ibn-Hazad- obecny władca" Kroczących Wśród Roju". Niezbyt odważny, ale sprytny typowy "zły czarodziej". Ze wszystkimi plusami i minusami z tego wynikającymi.
#36- Baltizar- niebieski smok z #29, kolejny członek tajemniczej organizacji
#36- telepatyczny szpieg (elf albo półelf), służący tajemniczej organizacji(a dokładniej Priamonowi)...prawdopodobnie służył kiedyś Cyricowi
#36- Quintilius- sługa Mefista, o aparycji rudobrodego człowieka...Ostatnio wykonuje tajny plan swego władcyna jednym z planów materialnych
#36- królowa Vlaakith- władczyni gitjanki
#36-Yshyn Doltan- kolejny sługa Mefistofelesa
#36- Oczy w lustrze- Tajemniczy szpieg Mefistofelesa.
#38 Bellerick Wbijomłot Gassteltrof- sługa tajemniczego czarta, gnomi (przynajmniej większość jego ciała i mózg należy do tej rasy) genialny szalony naukowiec
#40-Siruana Aering- dowódca południowo-wshodniego posterunku w Świecie Złodziejskich Wrót
#40- Havrez- jej adiutant i utalentowany zaklinacz broni
#40-Klekhirak- orczy szaman Gruumsha i dowódca wyprawy po wielkiego herosa
#42-Ismael-ibn-Saddim-ogniowy genasi dostawca rzadkich składników do zaklęć z Calimportu, znajomy Ilithana
#42 Gamish i Abdul-Al-Hazred- dostawcy rzadkich składników do czarów z Calimportu
#43 - Generała Gehenny- władca Pełzającego Miasta i teoretycznie całej Gehenny
#44 - Arcydemon Demogorgon jego głowy: Aameul i Hetharadiah ..szalony i/lub genialny demoniczny lord dorównujący/lub przewyższający potęgą Orkusa (zależy kogo spytasz)
#44 Strażnik Pieczęci Światów- paladyn i przywódca (?) Regulatorów w Sigil
#44 Opiekunka Magii- szefowa (?) Regulatorów w Bibliotece Wiedzy
#44 Uczeń Skrywany Śmiercią- przywódca (?) Regulatorów odpowiadający za dziedziny Wee Jas i Nerulla
#44 Krwawy Wojownik- przywódca (?) Regulatorów w Piekle
#44 Mistrz- Leszy- Przywódca Kręgu Regulatorów.
#45- Moriakin Pierwszy- władca Englesis, chcący dołączyć do rebelii przeciw żyjącym wampirom
#47-Abrasmail- drobny złodziejaszek i członek sekty Belzebuba w Calimporcie. Jego kariera w sekcie była równie krótka, co widowiskowa...Obecnie nie żyje.
#48 - Nars- ostatni zarządca kopalni Mefistofelesa na Kangath, jego los jest nieznany, ale na pewno nie do pozazdroszczenia. Prawdopodobnie nie żyje.
#49 - Alric, 20-ty arcykapłan Yfadium, wierny sługa żyjących wampirów, pojawia się w #45 jako anonimowy arcykapłan. I zostaje pożarty w #49 przez piekielnego doppelgangera. Życie epizodycznych NPCów jest nie do pozazdroszczenia
#49- diablę czarodziej- wynajęty przez Klekhiraka przewodnik po planie pozytywnej energii
#50-Leila- znajoma erynia Euxina o zbyt ciętym języku
#50- Otelo Ressmon vel „Grubas”- Mistrz Gildii Złodziei Cienia odpowiedzialnego za tereny na południe od Amn
#51- Gathr- posłaniec kopalni Mefistofelesa, jedyny który przeżył jej zagładę (w każdym razie jeden z niewielu który przetrwał); głównie dlatego, że w chwili zagłady był gdzie indziej
#52- Salvidor- złodziej i zaufany sługa Otela Ressmona, z zamiłowania sadysta
#52-Falkor- kolejny złodziej i zaufany sługa Otela, pochodzący z Calimportu
#52- Gawindor Wicher Cieni - czarodziej, powietrzny genasi i mistrz skrytości jednocześnie.
#52- Khalim, Yusuf, i Hoakhimem- członkowie sekty "Kroczący w Roju". Nielubiani przez przywódcę sekty. Z całej trójki jedynie Khalim ma szansę dożyć starości, lub następnej ceremonii składania ofiar Belzebubowi.
#52- Zielonowłosa piękność o fioletowych oczach, równie zabójcza co piękna
#52- Generał Harakim, emerytowany generał i obecnie władca Zamek Trzeciej Pieczęci na przełęczy Czerwonego Smokowęża.
#52- Marienne- jego zmarła małżonka.
#53- Akruzahl Wężowy Język- abishai, szef drobnej złodziejskiej szajki w Sigil. Dośc sprytny, ale co z tego skoro już nie żyje.
#53-fakton Rowan Darkwood -przeznaczony do wielkości, fakton Przeznaczonych
#53- "Podrzynacz Gardeł" Jensen- utalentowany siepacz, obecnie bezgłowe ciało, całkowicie martwe (dla ścisłości)
#53- Galba "Szalony"- utalentowany czarodziej i siepacz. Aczkolwiek bez rozumu i obecnie bez życia
#53- upadły anioł- pierzasta śmierć z dwoma mieczami
#53- fircykowaty mężczyzna- jego obecny pracodawca
#54- Dalamar -znajomy Parrasa z Krynnu
#54- Liz, jedna z erynii służących Xar’nashowi za posłańca
#57- kobieta z rasy gihtzerai przeszukująca bibliotekę Fortecę Zdyscyplinowanego Oświecenia
#57-pisklę cienistego smoka pracujące dla tajemniczego Bezimiennego Lorda
#57- Aramil, młody słoneczny elf załatwiający ważne sprawy Mieście Szkła
#57 - Lilith- nie dość doświadczona czarodziejka, by złamać zakazy bogów
#57- Erridon Alaka zwany głosem Levistusa- wysoko postawiony gelugon znany z dość ciekawych nawyków kulinarnych.
#58- Banezi- licz gitjanki, który z pewnych powodów przyjął posadę zarządcy dwóry Mefista
#59-Figrar- znawca tonacji i dźwięków, poszukiwacz pierwotnej muzyki stworzenia
#59-Dimble Beren- kapłan Gonda i Techmistrz- nieco naiwny ale dobroduszny gnom
#59-Bezimienny Lord- tajemniczy i potężny czart pojawiający się już w poście nr #38
#59- faktolka Pentar, Przywódczyni Straży Zagłady, oskarżana niesłusznie (?) o zamorodwanie elity Przeznaczonych
#59- faktol Hashkar- sferowy krasnolud i przywódca Stowarzyszenia Porządku, uważany za glos rozsądku przez innych członków jego frakji.
#59- faktol Ambar Vergrove, przywódca Bogowców…”producentów broni”
#59- faktol Sarin, przywódca Harmonium-„nieoficjalnych sił porządkowych Sigil
#59- faktol Terrance, przywódca Ataru, kolejnej frkacji
#59- książę Rowan Darkwood - charyzmatyczny fakton Przeznaczonych, frakcji której elity zostały przerzedzone.
#59- faktolka Nilesia- przywódczyni Łaskobójców,
#59- faktolka Darius- przywódczyni Znaku Jedynego
#60-Edgar i Bobi- małe smoki służace Parrasowi
#61-Azaaf Edril- merkant z Miasta Szkła prowadzący nie do końca legalne interesy
#61-Lady Glasya- córka i prawa ręka Asmodeusza, co czyni z nią jedną najbardziej wpływowych istot w Piekle
#61-Martinet- zausznik Asmoduesza, bardzo wpływowy czart
#61-Thagarti- generał sił Canii, od niedawna piastuje ten urząd
#62-Anverius- pomniejszy egzekutor, istnieje pewna szans że wkrótce awansuje lub …umrze. Tak czy siak jego status się zmieni.
#63 -Zima- przywódca Złamanych Różdżek, organizacji magów zabójców do wynajęcia z rozsądną cenę.
#63- złoty zły smok...Kolejny z marzących o władzy nad światem dyktator jakich w Wieloświecie jest wielu, samozwańczy władcy Gazzruk, warstwy nr. któryś z kolei
#63 -Meyrinis- półelfka powiązana jakoś z Regulatorami, a konkretnie ze Strażnikiem Pieczęci Światów
#63 Galrick- złodziej dżentelmen z rasy ludzi. Słynny z tysiąca kradzieży i z tego że ani przelał krwi podczas swych akcji.
#64- Bafomet i Yeenoghu, pomniejsi demoniczni władcy...Znacznie mniej liczący się w Otchłani
#64-Krwawy Drakii- wojownik, chaotyczny berserkerem mrocznego plemienia krasnoludów, weteran Wojny Krwi, wolny gladiator...Lubił wyzwania, niestety ostatnie wyzwanie(w postaci Alsenuemora) go zabiło.
#64 anioł- niewolnik Lady Tundridy, gladiator z przymusu...Ginie na arenie, jak sie później okazało, nie końca.
#69 -Mashalars- półork półczart- niezbyt rozgarnięty, a za to nadmiernie gadatliwy kelner obsługujący przyjęcie Lady Tunridy
#71 -Kodiak - ursinal, czempion Belierinu, łowca demonów i kolekcjoner tytułów
#79-Implixur- beholder w służbie Mammona, mający wspólne „interesy” z Neumbarakiem
#83- Valsernamis- naztharune rakszasa wspomniany już w poście #75 właściciel tawerny w Sigil o nazwie "Pod Bramą Piekieł” i trzech niezłych niewolnic...Jego powiązania z Alsenuemorem są silne, choć niejasne.

Uwaga: Powyższe informacje (zwłaszcza dotyczące historii) składają się z prawd, półprawd oraz przekłamań..Niemniej takie są "oficjalne" wersje waszych postaci (niekoniecznie mające coś wspólnego z rzeczywistością ) I to właśnie wiecie o sobie nawzajem.

ps. W komentarzach będę także podawał ogólne informacje na temat świata gry, znane waszym postaciom, tutaj też możecie zadawać pytania dotyczące świata rozgrywki…postaram się na każde odpowiedzieć możliwie szybko i wyczerpująco. Poza tym komentarze pełnią tradycyjną role do wstawiania opinii , uwag etc..

MAŁY PRZYDATNY LINK
Tam, gdzie łączą się sfery… Mechanika
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 10-07-2008 o 17:36. Powód: Update informacji o spiskowcach i nie tylko
abishai jest offline  
Stary 03-07-2007, 17:58   #2
 
Mettalium's Avatar
 
Reputacja: 84 Mettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znany
Zasady pisowni jak rozumiem są takie:

Imiona bohaterów graczy pogrubione
- Dialogi kursywą od myślnika
"Dialogi telepatyczne pogrubione i w cudzysłowie"
"Przemyślenia pierwszoosobowe postaci kursywą i w cudzysłowie"
 
__________________
To była długa (i kosztowna) awaria...
Mettalium jest offline  
Stary 03-07-2007, 18:40   #3
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 38960 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zasady pisowni jak rozumiem są takie:

Imiona bohaterów graczy pogrubione
- Dialogi kursywą od myślnika
"Dialogi telepatyczne pogrubione i w cudzysłowie"
"Przemyślenia pierwszoosobowe postaci kursywą i w cudzysłowie"
W sumie..tak. Choć, jeśli chodzi o imiona postaci, wystarczy wyóznić raz imię tekście. Kolejny raz nie jest konieczny, ale nie zaszkodzi tak postepować.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 04-07-2007, 22:25   #4
 
Mettalium's Avatar
 
Reputacja: 84 Mettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znany
To jeszcze dwie sprawy. Pierwsza, co ile piszemy post?
Druga:
Cytat:
Wygląd: Mężczyzna o alabastrowej skórze i pięknych, sięgających pasa, falowanych, platynowe włosach. Twarz zawsze skryta pod kryształową maską strachu.
Chodzi o to, że Mephistian zawsze ma taki z lekka krzywy uśmiech na buźce, czy nosi siakąś maskę (wydaje mi się że to pierwsze, ale jakoś pewności nie mam)?
 
__________________
To była długa (i kosztowna) awaria...
Mettalium jest offline  
Stary 05-07-2007, 07:02   #5
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 38960 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
To jeszcze dwie sprawy. Pierwsza, co ile piszemy post?
Dwa posty (można więcej) na tydzień, to jest u mnie standard, a jeden post w tygodniu to minimum.

Cytat:
Chodzi o to, że Mephistian zawsze ma taki z lekka krzywy uśmiech na buźce, czy nosi siakąś maskę (wydaje mi się że to pierwsze, ale jakoś pewności nie mam)?
Mephistian nosi kryształową "maskę strachu" - przedmiot magiczny, zakrywajacy jego oblicze.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 11-07-2007, 07:02   #6
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 38960 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Niestety mam problemy z netem w domu co obecnie może spowolnić moje odpisywanie na posty..Więc proszę o troche cierpliwości
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 16-07-2007, 21:08   #7
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 127 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Mam takie małe pytanie- kiedy można się spodziewać kolejnych odpowiedzi w sesji? Nie żebym marudził, ale jestem trochę ciekaw, co pozostali mają do powiedzenia na informację Sephirotha. No i może w końcu przydałoby się, żeby wszyscy wypowiedzieli się na temat planów niektórych spiskowców.

Pozdrawiam
Markus
 
Markus jest offline  
Stary 16-07-2007, 21:35   #8
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 38960 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Ze mej strony jako mG stwierdzam, że kolejny post ode mnie będzie pod koniec tygodnia i prawdopobnie będzie to post zamykający spotkanie.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 21-07-2007, 01:18   #9
 
Reputacja: 85 Legion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znany
Przykro mi ale wyjeżdżam na tydzień i wrócę dopiero 30

PzD i sorka za opóźnienie
 
__________________
Nothing else
Legion jest offline  
Stary 07-08-2007, 23:46   #10
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 38960 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Na razie post klimatyczny..ale zapewne jeszcze w tym tygodniu pójdzie drugi post.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:52.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169