Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Fantasy > Archiwum sesji z działu Fantasy
Zarejestruj się Użytkownicy


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-10-2009, 22:44   #1
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
[ komentarze] Zakochany Ronin.

Kilka wskazówek:
- To co nasza postać mówi zapisujemy za pomocą kursywy
- Przemyślenia postaci również kursywą , jednak tekst ma być w cudzysłowie.
- Podstawowe reakcje bohaterów niezależnych takich jak napotkana służba/chłopi można opisywać samodzielnie. Jeśli oczywiście ja jej nie opiszę w poście.

Proszę też graczy aby tutaj wkleili swoje karty postaci tak aby każdy miał w nie wgląd.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline  
Stary 03-10-2009, 16:24   #2
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Krab Bushi z rodziny Hida
Imię i nazwisko: Musutsui Hida
Wygląd: Wysoki jak na Rokuganina ma on około 180cm, ma szerokie bary oraz posiada mocno umięśnione ramiona, ma czarne długie czarne włosy zwykle spięte na plecach. Ma zielone mądre oczy.
Zachowanie postaci: Jak większość krabów reaguje dość gwałtownie na wieść że go okłamano jednak zwykle dla sojuszników i przyjaciół jest łagodny i miły.
Wady i zalety: Oburęczność 3 Jiujustu 5, kenjutsu 5, łucznictwo 2, obrona 3, taktyka 3, Tetsubo 1, wiedza o krainach cienia 1, ogromny, jeździectwoHistoria: Urodził się w stolicy krabów w zamku Hida gdzie jego ojciec z rodziny Hida był szanowanym samurajem który nie jedną bitwę miał na koncie i walczył mieczem wyjątkowo dobrze. Gdy Musutsui skończył 8 lat zaczęto szkolić go na kraba by strzegł granic cesarstwa przed armiami ciemności. Robił duże postępy i już w wieku 16 lat skończył pierwszą część swego szkolenia i został wysłany na pierwszą misję, miał udać się na granice i zanieść trochę broni do posterunku który nie dawno został zaatakowany przez odziały goblinów. Hida wyruszył następnego dnia, jechał przez prawie tydzień, gdy ujrzał posterunek bardzo się zmartwił albowiem był on szturmowany przez gobliny. Musutsui wyszarpnął katanę z pochwy i ruszył do ataku by pomóc obrońcom. Szybkimi cięciami powalił kilka goblinów jednak jedne z potworów wytrącił mu miecz, Hida nie miał czasu wyjąć innej broni i musiał powalić wiele stworów ciosami judo, razem z resztą krabów odgonili stwory. Po wszystkim został wezwany przed oblicze wodza krabów w tym posterunku, silnie umięśniony człowiek siedział za biurkiem i przeglądał jakieś zwoje.
-Dziękujemy za pomoc. Muszę cię zapytać po co zmierzałeś do nas?- Zapytał dowódca krabów.
-Wiozę dla was broń od mojego senseia. Jest to moja pierwsza misja i musiałem wam pomóc.
-Dziękujemy za broń, przyda się na pewno.

Gdy Musutsui wrócił do zamku Hida czekała na niego wiadomość że został on bushi czyli sługą, Musutsui wiedział że jest to jego obowiązek więc nie narzekał tym bardziej że okazało się jego panem jest człowiek który mimo wieku lubi ćwiczyć walkę mieczami, więc Hida stał się jego partnerem oraz przyjacielem swojego pana nie zdarzało się często więc Musutsui cieszył się z tego. Jego pan nazywał się Guromara Matuori i był szanowanym obywatelem. Hida nauczył się wielu nowych rzeczy. Pewnego dnia do Musutsui dotarła wiadomość że przyjaciel rodziny niejaki Akodo wydaje swą córkę Ayame za mąż i zaprasza do siebie całą rodzinę. Matuori bardzo szybko zgodził się by Musutsui pojechał na ślub. Hida wziął cały swój ekwipunek oraz najlepszą zbroję i pojechał na wesele. Po tygodniu dotarł na miejsce i zaczął się przygotowywać na wesele.

Fakty: Fakty są takie że gdy miał 16 lat zakochał się w Kasomuri Yomao jednak nigdy nie miał odwagi jej tego powiedzieć. Oraz że w czasie walki na posterunku posłużył się ciosami judo.

Plotki: Na jego temat krąży kilka plotek między innymi że w czasie obrony posterunku posłużył się niedozwolonymi ciosami oraz że zabił jednego z krabów jednak nigdy mu tego nie udowodniono.

Ekwipunek:
Katana, wakizashi, łuk yumi, 20 zwykłych strzał, cięzka zbroja, hełm, zestaw podrózny, kimono, 5 koku, No- dachi, Yari.
 
pteroslaw jest offline  
Stary 04-10-2009, 01:43   #3
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Dalej brak postów od reszty graczy tutaj jak i w samej sesji... Czy się wam odwidziało ?
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline  
Stary 04-10-2009, 11:23   #4
 
Sani's Avatar
 
Reputacja: 1 Sani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputacjęSani ma wspaniałą reputację
Nie popędzaj... Ja mam tak zwane warunki akademickie, czyt. jestem w akademiku i jak siądę, to zazwyczaj nie mam pomysłu, co napisać... Poza tym, bardo często mnie zwyczajnie w pokoju nie ma...

Dam tylko część karty... Powód? Niektóre rzeczy nie są do świadomości innych, poza tym, o niktórych rzeczach się dowiedzą.

Nazwisko i imię: Shinjo Hanako
Wygląd: Niższa od innych czarnowłosa dziewczyna wyróżnia się wśród pozostałych samurajów. Przede wszystkim szczupłą budową ciała, ukrytą za codziennymi strojami. Na plecy spadają długie, czarne, niedbale związane włosy, odsłaniające twarz młodej kobiety, obdarzoną łagodnymi rysami, prostym nosem, jasnoróżowymi ustami i brązowymi oczami, otoczonymi wachlarzem ciemnych rzęs. Nie wydaje się mieć żadnych szczególnych znaków, poza daisho. Oczy są spokojne i tylko wnikliwy obserwator mógłby dostrzec w nich iskry dumy i uporu. Porusza się jednostajnym tempem, co chwila zahaczając wzrokiem o cokolwiek, a moze nawet kogokolwiek.
Zachowanie postaci: Na codzień to spokojna, dumna i uparta dziewczyna, widząca szanse powodzenia tam, gdzie one zniknęły. Można powiedzieć, że przy czymś takim kieruje nią naiwna nadzieja, że uda się zwyciężyć. W tym przypadku, jeśli jest choć jedna iskierka, uwierzy w nią. Inna sprawa jest z byciem na uroczystych przyjęciach i ceremoniach. Niby jest spokojna,ale zdradza ją zakładanie pasma włosów za ucho. Sprawia też wrażenie zdystansowanej i izolującej się. Jej gesty są zawsze oszczędne, ale kiedy czegoś się boi, natychmiast blednie, zamyka oczy i przełyka ślinę lub robi się nadmiernie ekspresywna w gestach. Zależy, czy bardzo się boi, czy mniej. Stara się jednak jak najszybciej to opanować, by nie zostać w tyle. Darzy wielkim szacunkiem swojego ojca i bardzo nie chce zawieść rodziny.
Plotki:
- potrafi być bardzo niemiła za zamknietymi drzwiami
- póki ktoś się do niej nie odezwie, wszystkich ignoruje
- może się zgubić nawet tam, gdzie zgubić sie nie można(co zwyczajnie jest nieprawdą)
 
__________________
Destruktywna siła smoczego płomienia...

Ostatnio edytowane przez Sani : 04-10-2009 o 11:26.
Sani jest offline  
Stary 04-10-2009, 16:30   #5
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Dzisiaj napiszę posta. W ogóle przepraszam za opóźnienie ale pisze jeszcze KP do Piraci z port Royal.
 
pteroslaw jest offline  
Stary 04-10-2009, 22:43   #6
 
Miharu's Avatar
 
Reputacja: 1 Miharu nie jest za bardzo znanyMiharu nie jest za bardzo znany
Żuraw, yojimbo Kakity Iesady
Kakita Shi, 22 lata

Narodzinom dziecka towarzyszyły złe znaki, astrologowie mówili o wyjątkowo niekorzystnym układzie gwiazd.
Matka zmarła przy porodzie, choć wcześniej nic nie zapowiadało problemów.
Tak więc młodzieniec wychowywał się pod okiem ciotki Kakita Yukiko, która przekazywała mu wiedzę, którą normalnie dziecku przekazuje matka.
Gdy skończył 10 lat trafił pod opiekę ojca, instruktora w szkole szermierzy Kakita. Nic więc dziwnego, że w samej szkole zawsze otrzymywał najlepszych senseiów. Mimo iż wykazywał niemały talent, nie uchronił się przez to przed oskarżeniami o nepotyzm.
Gempukku przebył w wieku lat 17, przyjmując zgodnie ze swoim przeznaczeniem imię Shi. A u jego obi zawisło odziedziczone po dziadku jedno ze słynnych klanowych ostrzy. Shi od razu rozpoczął dążenie do otrzymania posady instruktora w szkole Kakita, miast tego jednak otrzymywał zadania ochrony coraz ważniejszych klanowych dygnitarzy, powodując powoli narastającą frustrację.
Niestety, zarówno on, jak i jego przełożeni nie zdawali sobie, że oprócz złych gwiazd, w jego żyłach wraz z krwią matki krążyła jeszcze jedna klątwa, a ojciec, nie chcąc utrudniać (niechcianej jednak) kariery nie przypominał o niej.
Z każdym rokiem przybliżającym go do śmierci, mimo świadomości nieuchronności przeznaczenia, szuka jakiejś nadziei, na dłuższe życie, lub szansy na to, że owa śmierć będzie chwalebna.
Gdy miał 22 lata przybył wraz z delegacją Żurawia na naradę. Być może ktoś z Żurawich dyplomatów uznał, że wysłanie tam potomka samego Kakity, będzie dobrym sposobem, by pokazać, Lwom, że sytuacja jest kiepska. Ale kto to wie?

Wygląd: Shi, jest wbrew swemu mrocznemu nazwisku dość przystojnym młodzieńcem farbującym swoje swobodnie opadające na plecy włosy na lekki błękit. Ubrany w drogie, eleganckie kimona, u jego obi zwisa bogato zdobione daisho, które wprawione oko rozpozna jako jedno z Ostrzy Kakita.

Zachowanie: Mimo dobrego wyglądu często bywa zgorzkniały i cyniczny, co jest powodowane nie możnością zdobycia wymarzonej pozycji. Nie unika dworskich zabaw, ale nie jest bawidamkiem, lubi kobiety silne, wiedzące czego chcą.
Nienawidzi Lwów, uważa, iż pakt pomiędzy Żurawiem i Skorpionem jest najlepszym sposobem, by utrzymać Lwa na jego właściwym miejscu.
Prawie nigdy nie rozstaje się ze swym mieczem.

FAKTY:

Jest jednym z najbardziej utalentowanych szermierzy swojego pokolenia.
Syn instruktora Szkoły Szermierzy Kakita

PLOTKI:

Podobno ciąży na nim śmiertelna przepowiednia
Podobno ostatnio wpadła mu w oko pewna Doji
Podobno zabił trójkę lwów z rzędu w pojedynkach
Podobno jedyne przegrane dotychczas przez niego pojedynki, to ćwiczebne walki z samym Kakita Toshimoko, zdenerwowany przegrał z nim cztery raz z rzędu
Podobno od tego czasu jest w bardzo zażyłych stosunkach z Szarym Żurawiem
Podobno ucieszył się, że do ślubu nie doszło, z winy Lwa
Podobno nienawidzi lwów, a zwłaszcza rodziny Matsu.
 
Miharu jest offline  
Stary 08-10-2009, 00:19   #7
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Klan: Skorpion

Rodzina: Bayushi

Imię: Shoji Bayushi

Wiek: 37 lat

Wygląd: Wzrost 1.65m, włosy czarne około 20 cm, szczupły, blizna podłużna w okolicach oka, oczy ciemno brązowe, prawie czarne, przystojny acz pochmurny.

Zachowanie postaci: Lojalny wobec swoich towarzyszy, uważa bushido za wskazówki a nie kodeks postępowania, zawsze dąży do zniszczenia swoich wrogów nawet po trupach, jest niezwykle przenikliwy i sarkastyczny, potrafi być miły dla danej osoby jeżeli tego chce, postępowanie honorowe i nienaganne uważa w najlepszym razie za głupotę, nienawidzi głupoty, wyjątkowo opanowany, woli zwyciężać wrogów umysłem a nie mieczem gdyż daje mu to większą satysfakcję, świetny mówca, bardzo charyzmatyczny.

Historia:
Urodził się w zamku Bayushi a jego ojciec, Akira był jednym z yojimbo samego Daimyo. Jeden z lwów Arashi Matsu w swej głupocie winił ojca i najbliższą rodzinę Shoji za to iż jego pan popełnił sepuku. Ronin poprzysiągł wieczną pomstę na ojcu Shoji i wszystkich jego męskich potomkach. Pewnej nocy pozbywając się całkowicie tak ważne dla lwów honoru zaatakował znienacka ojca Shoji. Walczyli długo, a lew wygrał wyłącznie za sprawą szczęścia. Gdy Akira szykował się by zadać ostateczny cios potknął się i lew wykorzystał jego błąd zabijając go po czym zbiegł. Shoji, mający wtedy 12 lat, gdy tylko się o tym dowiedział złożył przysięgę że pomści ojca i nic go w tym nie powstrzyma. Adoptowany i wychowany przez Damyo uczył się szermierki w najlepszych szkołach Bayushi. Zawsze jednak przykładał większą wagę do sprawności umysłu a nie mięśni. W wieku lat 18 otrzymał zgodnie z życzeniem spadek czyli posiadłość w pobliżu zamku Bayushi wraz z sporym kawałkiem ziemi i 300 koku. Spędzał tam jednak mało czasu gdyż większość życia spędził w podróży. Służył klanowi jako doskonały szermierz, truciciel, szpieg jak i manipulator. Pewnego dnia wracając z kurtuazyjnej wizyty na ziemiach żurawi zastał przed progiem posłańca Akodo Toturi, Toturi był dobrym przyjacielem ojca Shoji Akiry jak i jego samego. Shoji i Toturi spędzili wiele godzin dyskutując o taktyce i sztuce wojennej. Daiki, bo tak nazywał się posłaniec przyniósł zaproszenie na ślub córki Toturi, Ayame. Słysząc takie wieści Shoji niezwlekając poinstruował ludzi jak mają zarządzać majątkiem i odjechał wraz z trzema zaufanymi towarzyszami w kierunku pałacu Szmaragdowego Czempiona Doji Satsume.

Fakty: Na temat tego skorpiona istnieją tylko trzy fakty: Tożsamość jego ojca, pokrewieństwo z Daimyo Bayushim i ciążąca na nim zemsta ronina.

Plotki: Podobno brał udział w jednej z wypraw krabów do krainy cieni a także był odpowiedzialny za śmierć jednego z czempionów lwa z rodziny Matsu który obraził pamięć jego ojca. Lew ten w bardzo tajemniczych okolicznościach popełnił seppuku.Krążą także plotki o jego znajomości z ninja i shinobi. Największą tajemnicą jest owiany jego styl walki wykorzystujący nagamaki. Według plotek posługuje się tą bronią równie dobrze co daisho.

(Przepraszam że tak późno ale wcześniej się nie dało.)
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline  
Stary 22-10-2009, 20:39   #8
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Czy mi się tylko wydaje czy sesja padła?
 
pteroslaw jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:50.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172