Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Fantasy > Archiwum sesji z działu Fantasy
Zarejestruj się Użytkownicy


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-01-2010, 15:33   #1
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 12534 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
[komentarze] Być jak Robin Hood

Witam wszystkich.

Nie mam doświadczenia w pisaniu takich rzeczy, dlatego najpierw wyrażę nadzieję, że wszystkim będzie się dobrze grało, a mój debiut jako MG będzie w miarę bezbolesny.

Pierwszy post w sesji powoli zacznę niedługo tworzyć, nie wiem jeszcze ile mi to zajmie.

Kilka krótkich zasad, które chciałabym widzieć w sesji (z doświadczenia grania w 3 sesjach na tym forum). Chciałabym byśmy pisali w 3 osobie czasu przeszłego, by opowieść była spójna. Bez pogrubień imion czy czegoś innego, bez zmian kolorów, z wypowiadanymi przez postać słowami zapisywanymi kursywą.
Nie wiem jak będzie nam wychodzić wspólne kreowanie świata, ale liczę tu na Waszą pomoc w dopowiadaniu mniej istotnych rzeczy, tworzeniu Anglii i jej mieszkańców prawie na równi ze mną - oczywiście ja postaram się, by można było grać i bez tego, jeśli ktoś nie lubi.

Tempo sesji planuję na 1 post na tydzień i przyznam się szczerze, że mi najłatwiej zawsze będzie odpowiadać w weekendy. Jestem na gg dość często (głównie niestety wieczorkiem), tylko prawie zawsze się ukrywam. Na PW czy tutaj w komentarzach na pytania też zawsze odpowiem.
Starczy Wam po 5 dni na odpowiedź po moim poście? Ja będę starała się odpisać podczas kolejnych dwóch i wtedy zamkniemy się w tygodniu.

Jeszcze sam świat: gramy w dziale "fantasy" bowiem chciałabym uniknąć wpadek historycznych - sama historia i geografia ogólnie nie zmienią się, tak samo jak ogólny zaryś średniowiecza, tylko wolę sobie pozostawić furtkę na kreowanie rzeczy, które w prawdziwym świecie nie miałyby szans na zaistnienie.

Pozostaje raz jeszcze życzyć wszystkim dobrej zabawy, mam nadzieję, że tak też wszyscy potraktujecie moją sesję.

Pozdrawiam
Lady
 
Lady jest offline  
Stary 18-01-2010, 15:57   #2
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 7203 Kelly ma wyłączoną reputację
Dzień dobry wszystkim.

Mój numer GaduGadu 1915417
skype: gandarianna

Właściwie to poniżej to ogólna propozycja. Warto wrzucić tu postacie, żeby, jak będziemy siebie tam opisywać, nie szukać po postach, tylko zawsze wiedzieć, ze na początku komentarzy mamy taka charakterystykę.


Postać: Cecil of Oakhill


Wiek: 19 lat

Wygląd:

Człowiek młody, lecz już poważny, często zamyślony, zadumany. Jest średniego wzrostu oraz dość przeciętnej siły, za to zręczny i wytrzymały, a ciało to zbitek mięśni może niewielkich, ale twardych. Oczy ciemnoniebieskie, nos prosty, włosy brązowe, zwykle ładnie ufryzowane, twarz lekko pociągła. Ogólnie określany, jako „całkiem ładny chłopak, ale bynajmniej nie piękny”.
 
Kelly jest offline  
Stary 18-01-2010, 16:05   #3
Banned
 
Reputacja: 0 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
No to i ja się przywitam

GG - 6299855
Skype - dahalas

Roger Devre zwany Corvo

(avek jak znajdę odpowiedni)

22 lata, ciemna karnacja, takież włosy związane w kucyk. Średniej budowy ciała i takiegoż wzrostu.
W jego wymowie daje się wyczuć obcy akcent.

Pozdrawiam


EDIT : Cedryk Dis czy Cecil ?
Milo będzie razem pograć.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 18-01-2010 o 18:47.
Arango jest offline  
Stary 18-01-2010, 16:18   #4
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 31 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Witam, pozdrawiam i uprzejmie przepraszam za nagłą i przydługą nieobecność na forum. Przebywanie w tym zapomnianym przez cywilizowanych ludzi kraju (czyt. Wielka Brytania) doprowadza mnie do szału. Na tym zad... pyziałej wiosce, gdzie obecnie pracuję internet lub zasięg w telefonie komórkowym to luksus, na który mogę sobie pozwolić tylko w określonych miejscach mieszkania. Ale w tej chwili wszystko się już ładnie unormowało, więc mogę zaczynać normalnie funkcjonować w wirtualnej rzeczywistości

Zgadzam się z Kelly. Oto kilka danych osobowych:

Moje gg: 6298310
Mój mail: szyper_32@o2.pl

Słów kilka o mojej bohaterce:

Rowena


Wiek: 18 lat

Wygląd: Szczupła, niska dziewczyna o czarnych włosach, jasnoniebieskich błyszczących oczach i ujmującym uśmiechu. Jest młoda, często się uśmiecha.
Grzeszy inteligencją, wygląda jak aniołek z obrazka. Jest pełna werwy, dumna, uparta, miła, dzielna, drobiazgowa, dziewczyna z zasadami, honorowa, krytycznie patrząca na świat. Jednym słowem skomplikowana jak każda kobieta i nie pozbawiona wad.

P.S. Swoją drogą niezłe ciacho ten nasz Cecil, nie?
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.

Ostatnio edytowane przez Discordia : 24-01-2010 o 16:20.
Discordia jest offline  
Stary 18-01-2010, 17:52   #5
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 38 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Witam wszystkich i mam nadzieję, że uda nam się zbudować wspaniałą, przyjazną etc. leśną społeczność :>


GG: 1776311
Skype: senseikijek

Björn Harissen


Wiek: 19 lat

Krótka charakterystyka: Wysoki, rozczochrany nieco, barczysty brunet, silny co nie znaczy że głupi i nie umiejący się wysłowić. Ze zręcznością nieco gorzej, ale nikt przecież nie jest doskonały ;p Przystojny ? Bardziej tak niż nie.
Mający własne zasady, nie oceniający po pozorach, zyskuje przy bliższym poznaniu, nie jest to jednak proste, a wręcz trudne... choć zależy jakie będą wasze postacie Wyglądem nie przypomina typowego anglika. Odrobinę zamknięty w sobie przez pewne wydarzenia, ale jak powiadają czas leczy rany.

PS. Nie chcę tu opisywać z detalami co i jak bo przecież odebrałoby to frajdę z poznawania postaci w trakcie sesji. Wolę zobaczyć przykład tego jaki kto jest w poscie niż przeczytać "jest taki/a czy taki/a" więc tylko króciutko się opiszcie
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline  
Stary 18-01-2010, 18:13   #6
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 6828 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Ja również witam, życząc miłej gry. Chyba jeszcze z nikim z tego składu nie przyszło mi grać wcześniej.

Gg wpisane w profilu.

A jeśli chodzi o postać, to jak już siedzimy w tym lochu razem, to można. Chociaż dokładniejszy opis będzie też w pierwszym poście.

Noah zwany Szybkim


Smukła, wysportowana sylwetka, chciałoby się powiedzieć, że głównie uda i łydki, gdyż przydomek wziął się z niczego innego jak tylko z szybkich ucieczek. Wcześniej się tym chwalił, zamknięty w lochu siedzi cicho, gdyż coś w końcu musiało się nie udać. Pociągła, przystojna twarz, nienaganny, krótki fryz, ogolony i prawie pachnący. Taki, plus kilka siniaków i śliwa pod okiem, trafił do lochu.
Z charakteru niewiadoma, gdyż czas spędzał w kącie, mamrocząc coś do siebie o tym, by uciekać jak najszybciej.
 
Sekal jest offline  
Stary 18-01-2010, 18:35   #7
Lady Redone
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 3136 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację


Lady Robin

Wesoła, beztroska, głupiutka ale zawsze bardzo szczera. Młoda, na oko jakieś 17-18 lat. A więcej na razie nie ma sensu pisać, poznacie niedługo osobiście Lady Robin.

PS. Discordia, nie Cedryk a Cecil. I rzeczywiście jak na kogoś średnio ładnego awatar bardzo zachęcający
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 19-01-2010 o 11:07.
Redone jest offline  
Stary 18-01-2010, 22:55   #8
 
Phil v. Roden's Avatar
 
Reputacja: 12 Phil v. Roden nie jest za bardzo znanyPhil v. Roden nie jest za bardzo znany
Także tego... to ja też dzieńdobrywieczór wszystkim
Mam nadzieję, że ta sesja będzie tak przyjemna jak gorąca kąpiel w piątkowy wieczór, która pozwala zapomnieć o trudach tygodnia (dnia).

GG - 6021326, na ogół jak jestem, to widać, że jestem.
Skype - elfiik0

A co do postaci...

Rafel Sahim Al-Hamed.


Wygląd: Posiada elastyczną twarz, którą potrafi kształtować w przeróżne miny, często umyślnie przerysowane, nałogowo przygryza wargi.
Jednolite brązowe włosy, najczęściej potargane, nieuczesane i w ogólnym nieładzie kontrastują z jego intensywnie ciemnoniebieskimi oczami.Nos, może delikatnie poniżej standardowego rozmiaru. Wszystkie zęby, dobrze utrzymane, zdrowe. Przystojny, przykuwający uwagę i nie budzący podejrzeń, o gładkiej skórze. Bardzo szczupły.

Rys charakteru: Bezstroski, wesoły chłopak starający się być zabawnym, który czasami postępuje nierozważnie i popełnia czyny, które nie zawsze kończą się dla niego dobrze. Pomimo tego, że uwielbia robić innym rozmaite dowcipy jest nieposkromionym altruistą, który przedkłada dobro innych nad swoje.
Zdecydowanie bardziej zręczny niż silny, erudyta o aktorskich zdolnościach. Leń.

Tyle tytułem wstępu.
 

Ostatnio edytowane przez Phil v. Roden : 19-01-2010 o 15:34.
Phil v. Roden jest offline  
Stary 19-01-2010, 10:13   #9
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 12534 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Wolałabym, by jednak wszyscy mieli avatary. Pomijając to, że wygląda to znacznie lepiej w panelu sesji, to łatwiej też przypomnieć sobie jak kto mniej więcej wygląda bez zaglądania do pierwszych postów i szukania opisu. Nie musi być to przecież obrazek samej twarzy, a tylko zarys, odwrócony bokiem lub zaciemniony, by zgrubsza przypominał to, co sobie obmyśliłeś na początku.
 
Lady jest offline  
Stary 19-01-2010, 20:15   #10
 
Nadiana's Avatar
 
Reputacja: 592 Nadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemu
Ehhh, a ja opóźniona

Tak to jest jak się nie zauważa wątku na czas. Ale już spokojnie, zasubskrybowany i nie umknie.

Witam wszystkim. Moje gg 5272011

Ann WiedźmaPonie, co to za wiedźma! Tak ino durnie przesądne mogą gadać! Ann to nasza dziołcha, dobra jest; trochę cicha i marudna czasem, ale która z białogłów nie jest! A za to na zwierzętach jak się zna! O, tako przykładem: staremu Johnemu zeszłego lata krasula zdychała to Ann ją uleczyła! I jeszcze cielaka przyjęła! Tak samo mojej żony poród: dziecko przyszło mocne i zdrowe, a jak! Wiec na zwierzętach się zna i na ludzkich przypadłościach. Czasem tylko mleko się zważy, ale to mogą być te pokurcze skrzaty. Zawsze powtarzam swojej babie, że za mało im śmietanki zostawia, skąpiradło jedne. A co do Ann to podobno w gospodarstwie obrotna. Młode chłopy to głupie, że jej nie chcą brać. Wszak ni garbata, ni zakrzywionego nosa nie ma. Kawał kobity jak się patrzy. A tu niedługo dziewiętnasta wiosenka będzie szła i coraz trudniej o chłopa, oj tak...
 

Ostatnio edytowane przez Nadiana : 19-01-2010 o 20:26.
Nadiana jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:09.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169